Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Kakerue - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kakerue - Stránka 2 I_voting_barUlice Kakerue - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Kakerue

Goto down 
+8
Daisuke Maeda
myR
Yohatcu
Kaoru
Sora
Saya Chizoku
Raidon
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 2:38 pm

First topic message reminder :

Ulice Kakerue - Stránka 2 The_street_by_pixelobsession-d2xyoug

Tato ulice je nejdelší v celé Kumo nachází se na ní několik restaurací a každej si tam vybere tu svoji oblíbenou. Také je zde rozeseto několik stánků které prodávají kopie masek Anbu nebo prodávají kde jaké cetky. Na ulici také najdeme několik obchodů s vybavením pro ninji jako například kunaie shurikeny nebo dokonce i katany. Také zde najdeme stánky s květinami. Tato ulice vede rovnou k budově Raikageho který má na ulici impozantní výhled z okna.Několik postraních uliček vede k domům ninjů. Zkrátka a dobře tato ulice je opravdu ojedinělá.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Seiken Shori
Jonin
Jonin
Seiken Shori


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 8:18 pm

Jen jsem na něj hodil letmý pohled, přičemž sklo okamžitě prasklo a já zmizel v obláčku prachu. Popravdě jsem ho sledoval a následoval ho až na místo kde se zastavil. Tam jsem doskočil na co nejvyšší vrchol, kde jsem se na něj díval. Jaksi jsem z něj cítil potenciál. Proto jsem ho následoval stále a stále, dokud nezastavil.



Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 12:52 pm

Všimla som si ako Seiken následuje nejakého človeka , no musela som mu to prerušiť . pomalým krokom som prišla k Seikenovy a postavila som sa mu do cesty , pozrela som sa naňho , dala som si dole kapucňu a povedala som mu Sadnime si na chvíľu na lavičku , potrebujem sa s tebou porozprávať
Návrat nahoru Goto down
Seiken Shori
Jonin
Jonin
Seiken Shori


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 3:17 pm

Chvíli jsem šel za ním ale po chvíli mi do cesty vstoupila Sora. S lehkým došitím mého hrudníku jsem se na ni podíval a spustil. " Stalo se něco ? " Chvíli jsem jen tak stál, ale po chvíli přemáhavého pohledu jsem si přecejen sedl, dal nohu přes nohu a čekal co mi Sora řekne. Doufal jsem že ne něco, co by mi mohlo přivodit infarkt, jelikož to už bych vážně s neunesl. Ještě jsem cítil dozvuk toho úderu, bylo to skřípavé a ochlušující.



Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 3:24 pm

Prisadla som si k Seikenovi , mala som jednu hlavnú otázku a druhu vedľajšiu no začala som tou hlavnou No chcela som sa ťa opýtať čo si myslíš o tom že sa chcú tri veľké národy spojiť a tak vytvoriť alianciu? vydýchla som si , myslela som si že určite povie že to je blbosť a také podobné veci , potom som sa opýtala druhou otázkou Čo si myslíš o Naovi ? Takikagemu?
Návrat nahoru Goto down
Seiken Shori
Jonin
Jonin
Seiken Shori


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 3:35 pm

Vydechl jsem a vzápětí jsem se nadechl. " Alinace ... Vzhledem k tomu, co si národy během staletí nadělaly sporů mezi sebou je to to nejdivnější, co jsem kdy v životě viděl. Ale vzhledem k tomu, co se v poslední době děje, mi nezbývá nic jiného než souhlasit ... " Odmlčel jsem a po chvíli uslyšel další otázku. " Víš co si o něm myslím " Zvedl jsem se z oné lavičky a dodal. " Je to blbec první úrovně, který nesmírně podceňuje své soupeře, takoví jako on umírají brzo ... Ale viděl jsem vás dva, pokud se ti líbí, já ti nemůžu bránit v cestě kterou si zvolíš, ale radím ti, promysli si každý svůj krok, protože když ho uděláš špatně, tak jako jsem to udělal já, už ho nemůžeš vzít zpátky ... " Dodal jsem s mírně sklopenýma očima a odvrátil se od ní. Prostě jsem musel jít, nic víc, nic míň. Rada určitě bude mít kecy o tom co se dnes stalo ...


Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 3:39 pm

Vypočula som si ho a len som sa naňho zozadu zavesila a povedala som Zasa si mi dobre poradil, idem do Konohyusmiala som sa pustila ho a pomaly som kráčala k bráne , smerovala som do Konohy a len som si pomyslela Ako vravel Seiken , všetko si musím premyslieť nahodila som si kapucňu a plášť som uzavrela .
Návrat nahoru Goto down
Seiken Shori
Jonin
Jonin
Seiken Shori


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 3:52 pm


" Heh ... " Řekl jsem když se na mě zavěsila. " Myslím si že teď neprožij takovýho sprda jako teď já " Zasmál jsem se s malou kapkou na čele. Poté jsem se prostě odrazil od země a zmizel jsem někde v dáli, musel jsem jít za Radou. Něco se musí začít dělat, i když dostanu od tý bandy dědků zase přes držku.


Návrat nahoru Goto down
Yohatcu
Genin
Genin
Yohatcu


Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 10:19 am

Ara

Mno zkusím si vzpomenout a doufám že nezabloudíme řekl Ara a zaplatil. Vykročil a k tomu povídá Tak pojď!!

[Přesun]
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Mar 04, 2012 1:22 pm

Keď som prišla do tejto veľmi rušnej ulici s taškou s vecami hneď som sa vybrala do práčovne kde mi mali oprať veci . Prišla som do práčovne požiadala som aby mi oprali veci potom som sa vybrala do obchodu kúpiť si lízatko , znova som sa vratila po svoje veci zobrala som si ich už oprané vybrala som sa späť do bytu .
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Genin
Genin
Daisuke Maeda


Počet Příspěvků : 16

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Mar 08, 2012 8:33 pm

Po dlhom tréningu som sa konečne dostal medzi civilizáciu.I ked som nebol tip človeka ktorý mal rad spoločnosť,no tento krát mi chýbala.Bolo to preto pretože za posledné hodiny som nad ničim inim nepremýšlal a nevidel len zvuk shurikenov premýšlanie nad stratégiou a podobne.Poobzeral so msa okolo seba.I ked bol tmavý večer-Ludí to neodradzovalo a kráčali ulicami pri rozsvietených lampionoch.Kráčal som stále do predu.Užíval som si ten rozruch a všetko možné.No i tak prišla na mňa unáva a bolesť hlavy.Preto som si našiel najbližšiu lavičku čo bola,pristúpil k nej a sadol.Dosť ma bolela hlava bolo to skôr nemožné myslel som že mi hlava o chvílu buchne.Preto som si ju dal do rúk a so zatvorenými očami som sa nehal unášať.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 8:54 am

Prišla som medzi ľudí , konečne nejaká spoločnosť už mi trocha chýbala , kúpila som si dva nanuky , pomaly som sa prechádzala po uliciach až nakoniec som si všimla Daisukeho , pomaly som k nemu prišla a povedala som Ahoj , ty si kto? opýtala som sa , nevedela som či vie že som Raikage alebo či to nevie , tak som bola len trocha milá , nepoznala som ho , zoznámiť sa s ľuďmi v Kumo nebolo nejhoršie , čakala som na jeho odpoveď a prisadla som si .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 4:47 pm

Rukama v kapsách jsem se procházela po ulici. I na tuhle pozdní odpolední hodinu, zde bylo hodně lidí. Prodávající prodávali své zboží a ostatní si je prohlíželi a nebo kupovali. Dívala jsem se do všech stánků a rozmýšlela jsem, jestli si mám něco koupit. Zastavila jsem se u s tánku s řetízky a dalšími serepetičky. Všechno to vypadalo nádherně. Kdyby to nebylo tak drahé, tak bych si i něco koupila. Jenže jsem musela šetřit.
Dál jsem se proplétala mezi lidmi. Pomocí čakry jsem vylezla na budovu. Posadila jsem se na střeše a sledovala jsem dění dole. Všichni teď vypadali jako malí mravenci. Byl to pěkný pohled. Stačilo natáhnout ruku a mohli jste mezi prsty každého rozdrtit. Odpočívala jsem a střídavě se dívala na rozhruch dole a klidnou oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:13 pm

Jak jsem tam tak seděla a všechno kolem pozorovala, rozhodla jsem se něco zkusit. Soustředila jsem se. Pak jsem se kousla do prstu a začala tvořit pečetě. "Kuchiyose no jutsu." zašeptala jsem a dlaň jsem přitiskla na střeští tažky. Objevil se tam obláček kouře. S napětí jsem očekávala, co se tam objeví...
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:19 pm

Scarík
" Ohayo gozaimasu ! " Zakřičelo malé stvoření ukrývající se uvnitř kouře. Když se kouř rozutekl do všech stran, uviděla jsi konečně legendárního summona, Scaríka. Je to ale ještě malý kluk a potřebuje výchovu. Když ale vyroste, bude to stát za to. " Obejmeš mě ? " Řekl sedíc na zemi.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:23 pm

Překvapeně jsem zamrkala na to malé stvoření. "Ehm?" naklonila jsem hlavu na stranu. "Kdo jsi?" zeptala jsem se udiveně. Natahoval ke mě ruce, ale nic jsem neudělala. Byl rozkošný!
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:27 pm

Scarík
" Já? Já jsem přece Scarík! Nejznámější summon světa Naruto! Musíš mě znát! " Zakřičel naštvaně, po čemž složil ruce a podíval se na ni lehce naštvaným pohledem. Poté se k ní lehce otočil a řekl. " A kdo jsi vlastně ty ? " Dodal zvědavě a očekával odpověď od bytosti před ním. Byla tak ROZKOŠNÁ!
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:30 pm

Juj. Jak se naštval to bylo ták kawai! "Promiň promiň," usmála jsem se na něj. "Já?" zamyslela jsem se. "Jsem někdo, kdo si tě odnese domů!" řekla jsem s žertem. Čekala jsem na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:35 pm

Scarík
" Ty jsi moje maminka? " Zeptal se s lehkým rumělcem ve tváři, ale nepřestával se usmívat. Poté jsem po ní jakoby skočil a objal jí. " Budeme kamarádi? Já totiž žádné nemám " Řekl sklesleji, ale přesto se usmíval. Byl rád že konečně někoho takového našel a jeho oči zářily štěstím. Konečně našel člověka, který by mu mohl porozumět. " A můžu ti s něčím pomoct? " Usmál se a sápal své malé ručičky na Shizučiny ramena.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:38 pm

Trochu jsem zavrávorala, když na mě skočil. "Dobře, dobře. Jen bez té maminky, jasné!" Vypadal tak rozkošně, když byl tak blízko. "S čím mi chceš pomoci?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:45 pm

Scarík
" S čímkoliv! " Zakřičel a stoupl si do takového nesmělého postavení. Podíval jsem se na ní nechápavým pohledem a řekl tiše. " Tak kam půjdeme? Mami? " Usmál se a trochu se uchechtl. Po chvíli se začal škrábat na zátylku a očekával Shizučinu odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:51 pm

"Řekla jsem, že mi nemáš říkat mami!" povzdechla jsem si. "Jsem Shizuka." Ruku jsem mu položila na hlavu a rozčepýřila jsem mu vlasy. "A kam bys chtěl jít?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 5:55 pm

Scarík
" Sumimasen jo! " Křikl zklamaně na Shizuku. " Já bych chtěl jít ... Tam kam půjdeš ty ... " Zamumlal lehce uraženě a sledoval Shizuku uraženým pohledem. Prostě jen čekal kdy se hneme z téhle špinavé ulice plné prachu a přecpané lidmi. To jak mě Shizuka odbyla mi prostě vadilo.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Mar 09, 2012 6:06 pm

"Na to, že jsi malý, tak jsi dost drzý," zasmála jsem se. "Tak jdeme. Něco už určitě najdeme," vzala jsem ho do náruče. Stoupla jsem si. Seskočila jsem ze střechy na zem. Držela jsem ho tak, aby nespadl.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Genin
Genin
Daisuke Maeda


Počet Příspěvků : 16

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 9:56 am

Trocha ma bolela hlava no nevadilo mi to pretože každou chvílou bolesť ustupovala.Kedže hlava nebolela chystal som sa ku odchodu.Lenže v tom predomňa predstúpila akási žena.Nepozeral som sa jej do tváre len na jej nohy.Pýtala sa ma kdo som.Bolo mi trocha zvláštne aby niekdo prišiel a len tak sa opýtal medzi milionmi ludí kdo ste.Mlčal som.No na drzovku si ku mne táto osoba sadla.Chcel som jej už niečo povedať no pozrel som na ňu a hned som vedel kdo to je.Bola to Raikage.Pravú čacť pery som zdvyhol trocha hore a potom som sa len oprel o lavičku. "Ja som Daisuke Maeda a čo sa stalo že v takúto hodinu prišla sem až samotná Raikage"?Dalej som už nepovedal ani slovo a len mlčky som čakal na odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kakerue - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 10:03 am

Chodím pomedzi ľudí , zostnámujem sa s nimi a mám s nimi aj kamarátstva. Nechcem pôsobiť ako nejaká tajná Raikage, skôr taká priateľská , takže môžeš ma volať Sora povedala som celkom priateľsko , dúfala som že aj tak pripadám , potom som sa postavila a šla som preč zo slovami Tešilo ma Daisuke. zrazu som povyskakovala z budovy na budovu a a na jednej som si znova dala čierny plášť a šla som do kancelárie .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kakerue - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kakerue   Ulice Kakerue - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kakerue
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kuromane
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Ulice Bosuru
» Ulice Shiryuu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: