Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Sora
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Airi
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Carol
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Shiryuu I_vote_lcapUlice Shiryuu I_voting_barUlice Shiryuu I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Shiryuu Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Shiryuu Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Shiryuu Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Shiryuu Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Shiryuu

Goto down 
+5
Saphiron Hyuuga
Hiruko Anaki
Shew Inuzuka
Gray
Airi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1100/1100Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 8:00 pm

Zde žijí bohatí lidé, kteří si neváží životů ostatních. Obvykle je tu klid a mír a nenajdete tu jediného normálního člověka. Jsou tu jen obrovské domy, ve kterých žijí bohatí lidé, kteří mají v domech obvykle sluhy. Někdy se zde najde práce v domě nějakého snobského boháče.

Ulice Shiryuu Images1jtj
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1500/1500Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1500/1500Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 11:06 am

Teraz mi už nezdrhneš. Zavrčal som pri čom som pohľadom prebodával chalana približne v mojom veku, ktorý sa predo mnou snažil utiecť do nejakej slepej uličky. Len som si zovretú päsť vložil do dlani druhej ruky a popukal som si hánkami. Démon..heh.. máš pravdu, nie som nič iné iba obyčajný démon ktorý má práve teraz chuť zmlátiť ťa. Čo si si myslel? že mi bude uprdele to, že si mi do hlavy hodil misku s rámenom? Pýtal som sa no ani som nečakal na odpoveď a už som sa objavil kúsok u neho. V momente som mu vrazil jednu päsťou do hlavy a následne som si ho druhou rukou zodvihol kúsok do vzduchu. Nerobilo mi to problém. Zatiaľ čo som ho jednou rukou držal pod krkom, druhou som mu ešte asi dva krát vrazil. Vôbec som sa s ním nemaznal, po druhom údere bolo vidieť že by sa sám na nohách neudržal. Teraz som sa len naklonil k nemu a na tvári som mal až taký nepríjemný úškrn. Ešte raz, ešte jeden jediný krát spravíš podobnú hovadinu a môžeš mi veriť, že sa nedožiješ zajtrajšieho rána. Zavrčal som na čo som mu posledný krát vrazil do brucha. No dalo sa povedať že som mal znova jeden z tých mojich stavov pri ktorých som besnil za hocijakú prkotinu. Následne som ho len pohodil na zem a sám som odkráčal späť na ulicu. V momente som pocítil ako na mňa všetci zazerajú, bol som už však zvyknutý a, vlastne sa mi páčil ten pocit, že zo mňa majú všetci strach. Ako keby som sa mal stať behom sekundy Kyuubi a vyzabíjať polovicu Konohy.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue200/200Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue500/500Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (500/500)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:38 pm

Šel jsem po ulici a přemýšlel pořád o tom.Kinomaru byl pořád v mé kapuci a díval se na okolí to samé jsem dělal já.Kso jakto,že toho o mě tolik vědi?A co tím ku*a mysleli,že si na to nepamatuju. pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:41 pm

Procházel jsem ulicí a najednou jsem ho uviděl. Mám tě. Schoval jsem se za rožek a čekal jsem až projde. Pak jsem vyskákal na střechu domu a sledoval jsem ho, pořád jsem skákal ze střechy na střechu a byl jsem připravený se schovat, kdyby se podíval mím směrem.
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue200/200Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue500/500Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (500/500)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:44 pm

Kinomaru něco zacítil to samé já.Usmál jsem se.Šel jsem do uličky a tam se Kinomaru změnil na mě a já na Kinomara.Takže Kinomaru který byl změněn na mě tak šel dál po ulici a já se potichu a pomalu plížil po střeše až jsem došel k Hirukovi a za ním jsem se proměnil zpátky na mě.Proč mě sleduješ?
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:47 pm

Zaraženě jsem se otočil na něj. ,,Uhmm..'' Nenapadlo mě nic lepšího než se změnit na Hokage, ale on nemohl poznat jestli se měním na Hokage, nebo jestli ona zrušila přeměnu. ,,No to já jenom tak. To víš.'' Zasmál jsem se a sledoval jsem jestli mi to sežere i s navijákem.
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue200/200Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue500/500Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (500/500)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:49 pm

Díval jsem se na něj.Kinomaru se změnil zpět na psa a skočil ke mě.Cítim z tebe Hiruka.Takže Hiruko proč mě sleduješ?To mě chceš zabít nebo co? zeptám se ho.Není to příjemný když tě někdo takhle sleduje. řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:54 pm

,,Ehmm...'' Nevěděl jsem co říct. Blbej Inuzuka čich Udělal jsem to co by nejmíň čekal dal jsem mu pěstí do nosu a pak jsem seskočil ze střechy uviděl jsem jednoho člověka a tak jsem se na něj změnil. Teď už bych ho mohl snad sledovat nepozorovaně. Dělal jsem že ho nevidím, ale přitom jsem ho koutkem oka pozoroval.
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue200/200Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue500/500Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (500/500)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:56 pm

Jakmile mě praštil tak jsem si chytil nos.Au kso! Pustil jsem si nos,ale kvůli tomu jak mi tekla krev z nosu tak jsem cítil pouze tu krev.Začal jsem okolo sebe koukat.Kinomaru nevím proč,ale Hiruka neprozradil a já jsem velice rychle běžel domů.Proč mě sledoval? (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1100/1100Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 1:18 pm

Proběhla jsem skoro celou Konohu, kromě doja, kde nejspíš bude Gray. Uviděla jsem tam Hiruka a přišla jsem k němu. "Hiruko, běž rychle k bráně, všechno ostatní ti vysvětlím cestou." řekla jsem mu rychle a otočila jsem se k odchodu. Pak jsem běžela zase někam jinam. Běžela jsem do doja, abych přivedla i Graye, který pořád tvrdě trénuje.
-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue230/230Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 3:04 pm

Sakra, měl bych na tom Henge zapracovat. Pomyslel jsem si a přeměnil jsem se do své podoby. Bezva a Shew je zase v trapu. ,,Dobře, jdu tam.'' Řekl jsem Hokage a šel jsem k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Saphiron Hyuuga
Genin
Genin
Saphiron Hyuuga


Počet Příspěvků : 13

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue300/300Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue300/300Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 5:34 pm

Přišel a prochazí se díva se všude kolem

Po chvilce de do budovy hokage
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Tue Mar 20, 2012 6:14 pm

Došiel som na túto ulicu keď v tom na mňa zakričala Kuroko , zaujímala sa o mňa a ja som nevedel prečo . Zrazu som zastavil , niečo vo vnútri mi to kázalo aby som zastavil . Tak teda som zastavil ale nevedel som ako reagovať tak som sa na ňu otočil a povedal som Hej , ani sa poriadne nepoznáme tak prečo ? prečo vlastne ideš za mnou? povedal som celkom pokojne a však nechcel som byť odhalený , nechcel som aby sa niekomu niečo stalo ale rozhodol som sa to vyriešiť v pokoji.
Návrat nahoru Goto down
Akia Nara
Genin
Genin
Akia Nara


Počet Příspěvků : 41

Informace
Věk: 13
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue300/300Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue200/200Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (200/200)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Tue Mar 20, 2012 9:19 pm

prechádzala som sa po ulici a obzerala sa navôkol len tak zamyslene som išla vpred ako vietor fúkal myslela som aké by to bolo keby som teras mohla byť s rodičmy a tak
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue800/800Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue800/800Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Tue Mar 20, 2012 9:39 pm

klon1 uvil som tam akiu akia zakričal na nu chcem ta videt neskor sa stretneme teras mam robotu a klon zmyzol
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1000/1000Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Tue Mar 20, 2012 10:13 pm

" Znáš to, jsem prostě posedlá fešákama " Zasmála jsem se lehce zadýchaně. " Kdybych tě pozvala k nám, jak by zněla tvá odpověď? " Podívala jsem se na něj opřená rukama o kolena a čekajíc jeho reakci. Stále jsem byla lehce červená z předchozího proslovu. Nevěnovala jsem tomu ale moc velkou pozornost, stejně tu není nikdo, kdo by to mohl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 1:55 pm

Ak odmietnem bude ma prenasledovať ako nejaká maniačka , ak pôjdem s ňou tak ma prestane prenasledovať a budem mať ako taký úkryt , takže odpoveď je jasná pomyslel som si a pozrel sa na Kuroko Tak teda áno , ale nie že ma budeš obťažovať a podobné veci . povedal som Uškrnul som sa a potom som len pristúpil bližšie k nej a čakal som že ma bude viesť , v Konohe som nebol nejaký ten čas a chcel by som vedieť ako vyzerá môj byt .. alebo či vôbec existuje , ale najskôr nie neplatil som zaň .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1000/1000Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 3:06 pm

Když ke mmne přistoupil, tak trochu jsme z jeho očí vyčetla co si o mne teď může myslet. " Eh ... Já ... nejsem úchyl ... " Dodala jsem s lehce prozíravým pohledem. " Ale všichni víme že si do domu nevodíme cizí lidi, ne? Já jsem Kuroko, budoucí vůdkyně klanu Uchiha " Představila jsem se a podala mu ruku na znamení toho, že ho nehodlám zabít, jak si může myslet. Chovám se jako pako.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 3:15 pm

Keď povedala že je vodkyňa klanu Uchiha tak som len spozornel a zamrzol som s prekvapením , bolo to celkom čudné že práve ja som narazil na Uchihu mal som zamrznutý pohľad , po chvíli som sa otriasol a len som povedal celkom chladne Já som Gerrard , vodca svojho života . neviem čo sa to so mnou stalo ale už som sa vôbec necítil bezpečne skôr som spozornel a dával som si pozor ako nikdy predtým , neviem či som si vôbec vybral dobre ísť s Kuroko , naozaj som bol celkom nervózny no snažil som sa trocha uvoľniť a už som čakal či teda vyrazíme s ňou do jej Bytu .
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1000/1000Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 3:19 pm

" Hm? " Podívala jsem se na jeho nervozitu. " Stalo se něco? " Zeptala jsem se, sledujíc jeho lehce podezřelé chování. Řekla jsem něco špatně? Blesklo mi hlavou, protože takhle zpozorněl až poté, co jsem se představila. Proto jsem se rozhodla zeptat. " Když jsi tak opatrný, kdo vlastně jsi?! " Křikla jsem a okamžitě ho chytila do ruky Susana´a, protože jsem ho nehodlala nechat utéct. Z tohohle se nemohl jen tak vyvléknout, musel mluvit. " Mluv " Začala jsem a sledovala ho se svým Mangekyo Sharinganem.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 5:35 pm

hneď ako ma zovrela Susanová ruka tak som nemal možnosť nič robiť , iba som s na ňu pozrel a povedal som Pusť ma , a ja ti to vysvetlím medzi štvorma očami , a prosím nemusíš tu na mňa hneď vyťahovať Susana´a skôr som vykríkol , Uchihov som nejako nemal síce v láske ale ani som k nim nebol bezcitný aj keď teraz vyjadrovať city v mojom prípade sa ani nedalo , len som čakal čo Kuroko urobí dúfal som že niečo normálne a nie že ma tu rozmáčkne .. bolo by to celkom ponižujúce zomrieť takto .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1000/1000Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 5:47 pm

" A proč bych ti sakra měla věřit že nezdrhneš ?! " Křikla jsem v této lidmi opuštěné časti ulice. Svírala jsem svou pěst, čím se zesiloval i stisk ruky Susana´a. Nebylo to ale nic co by ho mohlo zabít. " Jak jsem se mohla "skoro" zabouchnout do někoho jako jsi ty? " Špitla jsem si víceméně pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 5:53 pm

Nič ani len štipku informácií o mne nevieš a vravíš ako by som bol hľadaný nukenín triedy S , povedal som a po tom ako ma Kuroko ešte viac stískla iba som sa na ňu zahľadel a povedal som Už prestaň nemám to rád keď ma niekto drží , priam to neznášam zrazu som vybuchol hnevom na jednu extrémne citovú spomienku ako ma držali s mojím bratom , už naozaj naštvane som Kuroko okríkol Pusť ma !! hnev sa vo mne varil a priamo s ním aj smútok .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue1000/1000Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 5:56 pm

" Tse " Odsekla jsem a pustila ho, přičemž jsem se prudce otočila a s vyprchávajícím Susane´em na zádech jsem se pomalu vytrácela v dálce. Byla jsem lehce zklamaná. Našla jsem někoho kdo stvárňoval idol mých snů, a on je to zrovna někdo takový. Sakra. Někdo prostě nemůže mít nikdy štěstí. Musela jsem si pročistit hlavu a proto jsem pomaličku odcházela pryč.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 6:00 pm

Hej počkaj ! predsa som ti povedal že ti poviem kto som a slovo čo poviem sa dodrží ! takže neodchádzaj . zakričal som za ňou , hnev a smútok klesli , našťastie som pri spomienke spomenul aj na bratov úsmev čo ma trocha ukľudnilo . Kráčal som za ňou , ako správny muž som musel dodržať slovo , a ak by som to nedodržal , tak by som v podstate bol sám proti sebe . Čakal som ako zareaguje Kuroko na toto niekde vnútri som aj dúfal že zastaví .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Shiryuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Shiryuu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kakerue
» Ulice Kuromane
» Ulice Myogyu
» Ulice Bosuru
» Ulice Myogyu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: