Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Shiryuu - Stránka 2 I_voting_barUlice Shiryuu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Shiryuu

Goto down 
+5
Saphiron Hyuuga
Hiruko Anaki
Shew Inuzuka
Gray
Airi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 8:00 pm

First topic message reminder :

Zde žijí bohatí lidé, kteří si neváží životů ostatních. Obvykle je tu klid a mír a nenajdete tu jediného normálního člověka. Jsou tu jen obrovské domy, ve kterých žijí bohatí lidé, kteří mají v domech obvykle sluhy. Někdy se zde najde práce v domě nějakého snobského boháče.

Ulice Shiryuu - Stránka 2 Images1jtj
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 6:04 pm

Když na mne zavolal jen jsem se zastavila a už lehce lhostejně se otočila. Podívala jsem se na něj s krví v pravém oku, způsobeném použitím Susana´a. " Tak to zkrať " Řekla jsem a otočila se k němu čelem, čekajíc na ono vysvětlení. Opravdu jsem si říkala jestli mám tak blbý vkus, nebo jen nemám na normální muže štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 6:08 pm

Tiež som vravel že medzi štvorma očami takže nie tu na Ulici , ale pri ramene , alebo u teba ,čo ty na to? nebudem sa prosiť povedal som , dúfal som že príme , po dlhom čase som pocítil aj niečo iné než len negatívne city a potom som len dodal ... prosím urobil som možno zo seba hlupáka no nejako mi to neprekážalo , pocítil som nejaký čudný pocit , po troch rokov som pocítil ten pocit keď sa ti niekto páči , Hmm tento pocit poznám a však je muj asi 3 roky čo som ho naposledy cítil pomyslel som si a čakal na reakciu Kuroko.
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 6:12 pm

Když to řekl, musela jsem se lehce usmát. " Dobře ... " Řekla jsem tišším hlasem a po chvíli jsem se otočila a rukou naznačila aby mne následoval. Mířila jsem do sídla klanu Uchiha, kde by snad i něco k jídlu mohlo být. Spíš, mělo být, pokud to "někdo" nesežral. Pokud ano, omlátím mu misku o hlavu a utopím v záchodcích. Konečně MĚ někdo poprosil. Navíc muž, pěkný, mužný ... ale to co je hlavní, je že není vymyšlený!
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Shiryuu - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 6:19 pm

V hlave mi lietali hlasi jeden cez druhý Ona je Uchiha , a ktovie kam ťa berie ! čo keď ! . Nie je pekná choď s ňou , toto je tvoja svetlejšie budúcnosť , a nie je to žiadna podivina. Nie , čo keď ťa odhalila , a snáď poviem jej pravdú?? Som muž a ona je žena , verím že to pochopí Neviem prečo ale sam zo sebou som sa v mysli rozprával , bolo to asi z toho vzrušenia čo bude ďalej , či to zlé či to krajšie . Tajne som dúfal v to krajšie .Šiel som za Kuroko nevedno kam (presun )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Shiryuu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Shiryuu   Ulice Shiryuu - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Shiryuu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulice Kakerue
» Ulice Kuromane
» Ulice Myogyu
» Ulice Bosuru
» Ulice Myogyu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: