Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Myogyu - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Myogyu - Stránka 2 I_voting_barUlice Myogyu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Myogyu

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 8:05 pm

First topic message reminder :

Tato ulice je jediná smíšená s tržnicí. Je to jedna z mála rušných ulic. Celou ulici lemují obchody a stánky různého druhu. Můžete se zde bavit s přáteli a scházet se tu s nimi.
Je tu několik laviček a temných míst, kde si můžou odpočinout samotáři.

Ulice Myogyu - Stránka 2 Naruto360konohaa
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 17, 2012 7:27 pm

bude to krute naučím ta to tak ako mna moj otec už ked sme pri tom kde máš rodinu?? opýtal sa akia pod budem ťa potrebovať dodal
Návrat nahoru Goto down
Akia Nara
Genin
Genin
Akia Nara


Počet Příspěvků : 41

Informace
Věk: 13
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue200/200Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/200)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 17, 2012 7:29 pm

potrebuju ma ?? otočila sa smerom ku nim a slza mi stiekla po čele hehe idem
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 17, 2012 7:31 pm

To je v pohode.... ja to zvládnem... povedal odhodlane. Len smelo do mňa... ja to vydržím... lebo ja som Rei... Rei Uchiha... hovoril som ešte smelšie. Tak idemé!!! zavelil som a ukázal som opačnou stranou ako bolo cvičisko. Ehm... počkať kadial sa to ide?! Totiž to neviem kde je cvičisko...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Haiate
Jonin
Jonin
Uchiha Haiate


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 113

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 17, 2012 7:33 pm

hehe moj chytil ho otočil ho na opačnú stranu tedeto a išiel na cvičisko
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 17, 2012 7:41 pm

Jo jo tudy... Tak poď Akia... chytil som ju za ruku a viedol som ju na cvičisko. Tak póď... nech ťa nemusím ťahať... zasmial som sa a stále som ju ťahal smerom na cvičisko. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Akia Nara
Genin
Genin
Akia Nara


Počet Příspěvků : 41

Informace
Věk: 13
Chakra Chakra:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Myogyu - Stránka 2 Left_bar_bleue200/200Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/200)

Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Mar 17, 2012 7:45 pm

ah zavod kto tam bude prvý?? opytala sa a utekala na cvičisko
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Myogyu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Myogyu   Ulice Myogyu - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Myogyu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulice Myogyu
» Ulice Shiryuu
» Ulice Bosuru
» Ulice Kakerue
» Ulice Kuromane

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: