Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sora
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Raidon
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Airi
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Carol
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ichiraku rámen - Stránka 5 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 5 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ichiraku rámen

Goto down 
+8
Kagami Senju
Yamanaka Inagi
Haki
Gray
Takeshi Kana
Dark
Raidon
Airi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 9:10 pm

First topic message reminder :

Ichiraku rámen dělá nejlepší rámen široko daleko a je to tak už velmi dlouho. Obvykle je tu alespoň někdo, kdo si vychutnává svojí misku dobrého rámenu, ale obvykle se tu najde místo pro někoho, kdo má hlad nebo jen chuť na rámen. Je to perfektní místo pro obnovu chakry jídlem.

Ichiraku rámen - Stránka 5 6133534f6732583086o2
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 4:48 pm

Korene z Yasuminej nohy zmizli a pozeral som sa na toho s Mokutonom.Možno áno a možno nie.Z chrbta mi vyšli malé bodce ktoré si nikto nemohol ani len všimnúť.Neprerazili mi oblečenie a formovali sa do malých krídel.Išiel som k tomu típkovy a zastavil sa meter od neho.Usmial som sa a podal mu ruku.Kagami ... Kagami Senju.Predpokladám ..... ehm, že ty budeš asi Ger .... Gero Senju?
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 4:53 pm

-.-" Asi tak nejak som sa teraz tváril. Celé to bola iba fraška..... povzdychol som si. Niekto tu má čas na divadielko no ja nie... povedal som potichu a dal som si ruky za hlavu. Radšej kebyže sa venujeme tréningu... odfrkol som do okolia a otočil som sa im bokom a sledoval som unudene mraky. Nechal som sa napáliť.... Vôbec si neuvedomil na čo to bolo dobré a čo má teraz v očiach.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 5:05 pm

Podal som mu ruku a pomyslel som si keď vravel Ger Možno že pozná moje meno , áno jasom známi určite ho pozná a potom ako ma nazval Gero len som nahodil držkopad a s kvapkou na čele som sa postavil a pozrel naňho zo slovami GERO NIE ALE GERRARD!!!!! vykríkol som nahlas ako sa len dalo a potom som si potriasol s ním ruku a povedal som Teší ma , aspoň jeden človek s rodiny prežil . hodil som úsmev pustil mu ruku a šiel som za Kuroko a povedal som čo mi za toto dáš ? Pomohol som ti , a to sa cení nahodil som diabolský úsmev a predstavoval čo mi asi dá .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 5:10 pm

Nad Reiovo myšlením jsem už opravdu otevřela pusu. " Máš sharingan " Řekla jsem lehce nakrknutě. My se namáháme a ještě k tomu si toho ani nevšimne. Tse. Poté jsem se otočila na Gerrarda a řekla, " Ty se asi budeš chtít seznámit tady s Kagamim, tak si hlavně dej pozor, odměním tě později " nacož jsem ho políbila na rozloučenou a usmála jsem se na něj stejně jako on na mě. Zavelela těm dvěma aby mne následovali. Pořád tak hnusně pršelo. Usmála jsem se nad představou kdyby to tam nějakým způsobem zničil.
Návrat nahoru Goto down
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 5:12 pm

.... prežil? .... čo to znamená? ...Nahodil som si kapucňu a stál ako omámený.... myslel som, že som jediný ...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 5:15 pm

Co kde co?! strhol som pohľad na všetkých. Jó ja mám sharingan!!! vykríkol som radosťou a v tej eufórií som sa rozbehol k Yasu a objal som ju a poriadne vystískal. Jo jsem Uchiha Rei... usmieval som sa ako slniečko. Očami dokorán som pozoroval všetko okolo aj Yasu z blízka.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 5:18 pm

Když mě objal myslela jsem že se už nikdy nenadechnu. Stiskl mě tak silně že poté co mě pustil jsem se rozkašlala a zalapala po dechu. "Ty máš ale sílu" Zasmála jsem se a pak ho chytla za zápěstí, určitě by byl schopný tady šaškovat hodně dlouho. "Jdeme...jdeme!" Zasmála jsem se a vydala se za senseikou.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 5:26 pm

Pche povedal som sklesnene , chcel som ísť s Kuroko -chan no ako bolo vidieť niečo chcela prebrať so svojimi študentami takže som len prišiel ku Kagamimu a začal som len rozprávať Vieš , som prekvapený že si živí , ešte zo začiatku žili dve vzdialene rodiny Senju klanu a v jeden deň tu moju rodinu zabili a bol som uveznený tak som si myslel že aj vás vyzabíjali a pochytali , mne sa podarilo újsť ale ako vidím tak po vás nešli usmial som sa a čakal som na jeho odpoveď .
Návrat nahoru Goto down
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 6:40 pm

No popravde ....Prestal som a sklopil zrak.Mama zomrela lebo bola chorá a potom ma ovládlo šialenstvo.Zabil som si otca a priateľov.Utiekol som z dediny no napokon ma chytili.A potom je to ešte dosť dlhé.Stále som pozeral do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 8:17 pm

Tak jo no , ja idem , tak zatím . A prosím nikomu nevrav že som v dedine , vôbec nikomu povedal som a pomalým krokom som šiel von z ichiraku a smeroval som vlastne do hlavního sídla , odpočinúť si a konečne si normálne pospať , aspoň som v to dúfal aj keď sa mi dnes nejako nechcelo vystrájať vyšiel som s Ichiraku a pomaly som kráčal smerom k hlavnímu sídlu .
Návrat nahoru Goto down
Kagami Senju
Jonin
Jonin
Kagami Senju


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 46

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 4:35 am

Bez slova som mieril preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiraku rámen - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 5 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiraku rámen
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Ichiraku Ramen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: