Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ichiraku rámen - Stránka 3 I_vote_lcapIchiraku rámen - Stránka 3 I_voting_barIchiraku rámen - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ichiraku rámen

Goto down 
+8
Kagami Senju
Yamanaka Inagi
Haki
Gray
Takeshi Kana
Dark
Raidon
Airi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 9:10 pm

First topic message reminder :

Ichiraku rámen dělá nejlepší rámen široko daleko a je to tak už velmi dlouho. Obvykle je tu alespoň někdo, kdo si vychutnává svojí misku dobrého rámenu, ale obvykle se tu najde místo pro někoho, kdo má hlad nebo jen chuť na rámen. Je to perfektní místo pro obnovu chakry jídlem.

Ichiraku rámen - Stránka 3 6133534f6732583086o2
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 10:57 pm

Dorazila jsem s Reiem na místo a sedla si k pultíku či co to bylo.
Objednala jsem nám dva rámeny a koukla se na něj.
"Ten kluk, je s tebou v týmu?"
Zeptala jsem se ho zvědavě.
Doufala jsem že jsem trefila pohlaví a čekala na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 11:02 pm

Sadol som si k pultíku a stabilne som sa usadil. Keď povedala že chlapec tak som sa rozosmial. Nie, nie ten "kluk"..nie je somnou v týme...a myslím že to není kluk ale holka... žmurkol som na ňu. Ja zatiaľ tým nemám ani ho nepotrebujem...zatiaľ som iba brzda... zasmial som sa a dopredu som zaplatil za oba rámeni. A tebe sa ako darí?! Všetko sa ti darí čo potrebuješ..?! opýtal som sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 11:07 pm

"Proboha...já.. no ona měla krátký vlasy a z dálky no.."
Trochu jsem se do toho zamotala.
"Omlouvám se"
Vypadlo ze mě nakonec a radši jsem se pustila do rámenu který před nás postavili.
"No...mě se zatím daří vše...možná"
Ušklíbla jsem se.
"No většinu času se prostě nudím a poflakuji se po okolí"
Pokrčila jsem rameny, nebylo nic čím bych se v tuto chvíli mohla chlubit.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Mar 18, 2012 11:13 pm

Myslím že je to v pohode. ubezpečil ju. Priniesli nm rámen a Yasu s do toho pustila prvá. Dobrú chuť...To sem rád pokuď ti všetko vychádzalo.... usmial som sa na ňu. Čo takto skúsiť behávať?! Ja tiež v podstate okrem behania a tréningu... týtmo som jej chcel dať najavo že nebola jediná kto mǎ nudu.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 1:52 pm

"Dáme si závod..."
Oznámila jsem mu a usmála se.
"Ne závod je špatné označení, prostě kdo déle vydrží s tím že poběžíme vedle sebe aby jsme měli stejnou rychlost a dráhu...co ty na to?"
Tentokrát jsem se ho zeptala a pousmála se, mezitím než odpověděl jsem se pokračovala v jídle.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:08 pm

Nó proč taky ne... Aj tak ťa nechám vyhrať... povzdychol som si a jedol som ďalej. A potom by sme mohli skočiť do kancelárie Hokage po senseia nie?! Bolo mi jasné že ma zase bude musieť zbierať zo zeme. A vidíš... tá tvoja krv.. vieš s tým dačo nové?!
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:14 pm

"Jop...pro sensee"
Zazubila jsem a dojedla.
"No s ní umím spoustu věcí"
Zářivě a hrdě jsem se usmála.
"Ukážu ti to později"
Mrkla jsem na něj a odsunula od sebe misku kterou si hned obsluha vzala.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:20 pm

Dobré som zvedavý... zaškeril som sa na ňu a dojedol som tiež. Dáš si ďalšiu alebo stačilo?! pozrel som sa na ňu spýtavo. Alebo si pripravená na porážku alebo výhru?!... Jednoznačne vyhrá... zasmial som sa a pozoroval som ju.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:24 pm

"Vyhraju"
Zazubila jsem se a pak ho probodla pohledem.
"Ne že mě necháš..nepřej si vidět co pak nastane!"
Výhružně jsem se usmála a zvedla se.
"Tak jdem"
Vypochodovala jsem ven na ulici a potom zamířila pryč.


Naposledy upravil Yasu Yamuny dne Mon Mar 19, 2012 2:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:27 pm

Jó... neboj se.. nenechám... povedal nie príliš presvedčivo a vyšiel za ňou.
A odkiaľ kam... budeme bežať?! pozrel som sa na ňu a zastavil som sa. Začal som sa pohupovať. Asik ju aj tak nechám vyhrať.... nedokážem niekoho len tak poraziť... potom by sa cítil smutne...
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:31 pm

"Lžeš..."
Zamračila jsem se a zastavila se.
"No..odsud třeba k budově Hokageho?"
Rozhodla jsem se pro normální závod a na výdrž jsem se vykašlala.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:40 pm

No třeba... múže bejt... zasmial sa a pozrel sa do dialky na budovu hokageho. A nelžu.. usmial sa na ňu a vyplazil jazyk. Trochu som si poskackla a povytriasal som si ruky. No tak môžme...?!
Návrat nahoru Goto down
Yasu Yamuny
Genin
Genin
Yasu Yamuny


Počet Příspěvků : 74

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:45 pm

Zazubila jsem se a vyplázla na něj jazyk taky.
"3...2...1...Teď!"
Odpočítala jsem a vyrazila.
Běžela jsem trochu pomaleji aby jsme se srovnali a pak jsem zrychlila.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Rei
Genin
Genin
Uchiha Rei


Počet Příspěvků : 110

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 19, 2012 2:57 pm

Keď prikývla iba som si dal ruky za hlavu a otočil som sa smerom ktorý budeme bežať. Keď začala odpočítavať zistil som že nemám zaviazané šnúrky. Rýchlo som si ich začal zaväzovať. Stihol by som to ale najprv som si zamotal jeden prst potom skoro celú ruku a nakoniec som si zviazal jednu botu o druhú a keď som chcel vyraziť hodil som peknú hubu na zem. Nakoniec som sa pozbieral zo zeme a vyrazil som za ňou. No už dobehnúť som ju nestihol. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:11 pm

Dorazila jsem s Gerrardem do Ichiraku a jak řekl, neskrývala jsem tedy své sympatie k němu. šla jsem vedle něj víceméně hodně blízko k jeho tělu. Když jsme došli sem, ucítila jsem závan čerstvého rámenu. " Dvakrát prosím! " Křikla jsem a sedla si na stoličku, kde jsem čekala na svojí první, ne zrovna zdravou, snídani.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:18 pm

Šiel som s Kuroko až sem , sadol som si oproti nej a čakal som na rámen . Vôbec sa to tu nezmenilo , aspoň čo si pamätám tam ten kúsok ichiraku sa iba prerábal ukázal som na pravú stranu , ktorú tu prerábali kvôli nejakému poškodeniu , po dlhom čase som sa tešil na ten pravý Konožský rámen ktorý som nejedol už niekoľko rokou a zároveň s nádherným dievčaťom , nič viac som si nemusel priať , aj keď jedno prianie tu bolo , aby ma teraz nenašli anbu s Konohy a nezajali ma , to by bolo celkom na nič .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:25 pm

Když jsme dostali svoje rámeny, jen jsem rozlepila hůlky a dala se pomalu do jídla. " Myslíš že by jsi mi mohl s něčím pomoct? Jde o jednoho Uchihu, Uchihu Reie, mého žáka, který na mne bude dnes čekat na cvičišti ... Chová se hodně nesebevědomě a já nevím co udělat pro to, aby jsem to změnila ... Nebude to tím, že ještě neprobudil Sharingan, nebo si myslí, že když nemá Sharingan, potažmo Mangekyo, že nemůže být silný? " Zeptala jsem se docela starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:31 pm

To je dosť možné, no kto vie čo si naozaj myslí vo svojom vnútri pri boji , trebalo by ho nejako posunúť dopredu , ma napadlo čo keby že naňho zahráme nejaké divadielko akože ťa porazím a budem ho chcieť zabiť , možno že v tejto situácií sa mu prebudí sharingan , ale radšej ma neber vážne to je len taká malá myšlienka . povedal som a pustil som sa do toho super jedla ktoré som tak dlho nemal , jedol som ho s chuťou , toto jedlo som si vychutnával ako nikdy predtým , Tento Rámen je ako droga , raz ho ochutnáš a potom po ňom lovíš , a čím dlhšie ho nemáš tým je lepši .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:39 pm

" A byl by jsi schopný ho i zabít? Dělat jako kdyby se nic nestalo? " Usmála jsem se lehce a podívala se na něj. Jen jsem ještě ukázala na dědu aby přinesl další. Zjevně tenhle rámen dlouho nejedl a potřebuje si ho užít. " Myslím si, že by to šlo, ale určitě mě nešetři. A pokud možno, zraň i tu dívku co s ním bude, ale ne vážně, protože na ní docela visí... " Zašeptala jsem tišeji aby to radši neslyšel děda co právě přinášel další rámen a pokládal ho ke Gerrardovi. Já jsem jen zbytek odsunula a čekala až dojí Gerrard. Když mi děda předložil účtenku, málem jsem odpadla. Od minula dost podražili, ale co, zaplatila jsem a čekala na Gerrarda. Hodlala jsem tu ale ještě nějakou dobu sedět.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:48 pm

Tu sa vyskytol problém , ja teba nedokážem poraziť, a zraniť ich nemám problém , maximálne tak zabiť , proste ich nezabijem iba to bude strašne presvedčivé a budem sa ich snažiť aj zraniť ale teba ani nezraním . ušklbil som sa a začal som jesť druhy rámen znova tak isto ako predtým náramne mi chutil a keď som ho dojedol pozrel som sa na Kuroko a povedal som Arigato za tie rameny . Tak teda ako to zahráme ? zobral som servítok utrel som si ústa a zadíval som sa na postavu Kuroko , To je postava , o takejto žene som asi iba len sníval , počkať nie je toto sen , nezaspal som náhodou doma ?! dúfam že sa s tohto sna neprebudím , ale čo si to nahováram toto nie je sen , aspoň dúfam . pomyslel som si a čakal som ako bude reagovať .
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 12:53 pm

" Zahrajeme? První co uděláš bude že se zbavíš mne " Usmála jsem se. " Oni už jsou o mojí síle přesvědčení a nevěřím, že by uvěřili tomu, že bych odstoupila a nechala ti je. Pokud mi neublížíš, donutím tě k tomu " Usmála jsem se a dodala. " Horší bude když ti blbci doběhnou pro Policii " Zasmála jsem se, ale Gerrard by si ještě mohl pamatovat, že policie Konohy je tvořená klanem Uchiha. " A ... co my dva? " Zeptala jsem se sledujíc jeho hluboké oči.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 1:05 pm

Sledoval som jej postavu , počúval som ju keď v tom mi dala takú otázku , že čo my dva iba som sa na ňu uškrnul a povedal som My dva si dáme večer spoločnú sprchu , spoločne sa navečeriame a spoločne sa porozprávame a spoločne pôjdeme spať , ale teraz vážne , my dva to je čudná otázka preto že neviem či zostanem v Konohe lebo mám pocit že niekto ma za chvíľu spozná a som v .. no veď vieš kde , ale rád by som aspoň niekoľko tých dní ostal s tebou . toto som vravel úprimne a zo srdca , pohľadom na jej oči . K tomu plánu , asi vieš podľa sharinganu že nemám najväčšiu zásobu chakri tak že Ťa hneď nezraním a na tých dvoch mi síce nezostane moc chakri , ale to vlastne vyriešim , prosím ťa neaktivuj Susano preto že to neprerazím ani za 10 rokov . Alebo aktivuj a hraj to že som ťa porazil , alebo niečo musíme domyslieť povedal som a čakal na odpoveď
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 3:20 pm

" Moc se podceňuješ " Usmála jsem se na něj a pokračovala. " A kdo by tě tu poznal? Říkal jsi že jsi tu minimálně pět let nebyl, to jsi se musel změnit ... radikálně ... " Řekla jsem se sklopením hlavy a lehkým otočením zpět k baru. Ta představa že by po nějaké době odešel mne celkem děsila. Málokoho jsem poznala intimněji než jeho. Škoda že nedokáže cítit chakru. Kdyby ano, věděl by totiž že další použití Susana´a by mi mohlo spotřebovat téměř všechnu chakru, nebo mi už dokonce způsobit okamžitou slepotu. To by byla katastrofa. Už bych nikdy neuviděla jeho tvář. Otázka "my dva" mi bude vrtat hlavou dokud nedostanu úplnou odpověď. " Těch pár dní je asi kolik? " Zeptala jsem se smutnějším hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue810/810Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 3:52 pm

Budem tu pokiaľ tu budem môcť byť , pokiaľ ma nikto neodhalí tak tu budem celkom dlho , sa nemusíš obávať , ja sa skôr obávam o teba , ak budeš stále používať techniky Mankekyou sharinganu tak oslepneš , a to by som nerád. Tak dávaj na seba väčší pozor . povedal som usmial som sa na Kuroko aby nebola tak smutná , aspoň mi tak pripadala . Čo budeme teda dnes robiť ? opýtal som sa , bol som plný energie Cez noc som aj spal či sme sa len s Kuroko bozkávali , ah to je jedno hlavne že mi nie je tak moc na spanie -
Návrat nahoru Goto down
Kuroko Uchiha
Jonin
Jonin
Kuroko Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ichiraku rámen - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 3:57 pm

" Pokud používání Mangekyo znamená ochranu mých blízkých, ráda tento osud přijmu. Kdyby na to došlo, zřejmě bych propadla zoufalosti a ... udělala bych to nejhorší ... V klanu je totiž ještě někdo kdo ovládá Mangekyo Sharingan ... a tím je ... " Chvíli jsem mlčela a poté dodala. " Velitel ANBU Root jednotek Konohy " Dodala jsem a poté se jemně usmála. " Co budeme dělat? To záleží na situaci a na chuti cokoliv dělat " Dodala jsem lehce přetvařovaně a zvedla jsem se. Do tréninku s týmem jsem měla ještě čas a proto jsem ještě chtěla zpátky do Sídla klanu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiraku rámen - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiraku rámen
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ichiraku Ramen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: