Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 2:42 pm

Brány Vesnice Coast_10

Brány Takigakure no Sato, jež simulují přístav. Vesnici totiž obklopuje mohutné jezero s vyčnívajícími skalami. Na těchto žulových sloupcích jsou vystavěny malé a zchátralé, vrtké, dřevěné přístřešky, se střechou z kůže. Samotná brána je tvořena dvěma těmito sloupci a jednou obří kládou rozříznutou napůl. Dveře od bran ani neexistují, je to pouhá průrva skal, neudržovaná a špinavá s vládnoucí vlhkostí ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 6:51 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:05 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Suiro dne Sat Jan 07, 2012 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:13 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 5:35 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 5:44 pm

Přicházím k branám vesnice, kde nikdo nebyl. Čekám na toho Kimiho, kterej tu měl také být. Snad brzo dorazí. Zatím se opřu o zeď a sleduju okolí. Po chvíly mě to přestane bavit a sáhnu si do kapsy pro svojí knížku. Vytáhnu ji a otevřu na první straně. " Tak. A než dorazí tak si můžu aspoň něco přečíst má to zajímavej název. Zatím ho nikde nevidím tak si aspoň můžu číst." Koukám se na první stránku knížky a začínám číst první řádky. Pečlivě se soustředím na příběh. Chci vědět o čem to je. První dojem v knize je velmi dobrý, ale co bude dál. Jak nakonec dopadne první střetnutí postav v knize? To je zatím pro mně záhada a těším se až si přečtu víc. Čtu tedy svoji knihu dál dokud nepřijde ten Kimi.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 6:08 pm

Došel jsem k bráně tak to jsi ten ten Ikatsu tebe jsem počkal na ulici tak teda Ahoj.Vypadá jako nějakej fanatik ale jak mi říkali rodiče nesuĎ knihu podle obalu.Tak teda tady máme hlídat jo tak jsem si sednul na židly a seďel jsem a seďel.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 6:26 pm

Uslyším něčí hlas. Že by to byl on? " Hoj. až to tu doděláme půjdem rovnou na poslední misi? " Zavřu knížku a dám si ji do kapsy a podívám se na Kimiho. "Mimochodem já jsem Ikatsu Rokuro". Mezitím co čekám na jeho odpověď sleduju térén. Nic však zvláštního nevidím, ale kdo ví co se čirou náhodou může stát. No nic zatím se tedy nic neděje tak otočím mírně hlavou na Kimiho a ještě dodám. " Jakpak se jmenuješ ty? " Podívám se na něj zvědavým pohledem a mezi zuby mám stéblo trávy.

-----------------------------------------------------O několik hodin později----------------------------------------------------------

Kimi stále neodpovídal tak jsem se rozhodl, že ho nechám být a budu se soustředit jen na misi. Sleduju okolí a nic podezřelého nevidím. Projde tu jen pár civilistů, které jsem už několikrát viděl ve vesnici. Takže tahle mise je absolutní pohoda. Největší nuda, která tu mohla být. Snad další mise bude lepší, ale ne zas abych musel na sebevražednou to fakt ne. Na chvíly se opřu o zeď a nechám hlídání okolí Kimimu a zavřu na chvíly oči. Když je zavřu tak se mi po chvilce objeví před očima zase ta modrá kočka. " Kdo si a co po mě pořád chceš? " Nibi se jen dívá na mně podezřívavě jakto že to nevím. Náhle se probudím a trochu se leknu. Co to zase bylo? Nechápu proč se mi pořád objevuje ve snech. Po určitém čase kdy jsme měli hlídat bránu už mise skončila. " Já jdu na další misi pak přijď." Procházím vesnicí a směřuju si to přímo do vesnice, abych mohl udělat konečně i poslední misi. Snad v tý nemocnici nic nechytím. To by mi ještě scházelo.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 1:29 pm

Ikatsuovi jsem řekl já jsem Kimi tak už mě to tu nebyví no tak snad se tu budu moct flákat a sedl jsem si na židly.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 1:57 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Suiro dne Sat Jan 07, 2012 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:08 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:28 pm

Sleduju okolí a v dálce spatřím svalnatou osobu. Když dojde blíž tak jde vidět že je to Raikage-sama. A chce abych ho zavedl ke kagemu ale tam jsem předchvílí byl a moc se mi tam nechce měl bych poslat klona. Udělám pečeť a vytvořím tak vodního klona za pomocí techniky Suiton: Mizu bunshin no jutsu. Klon na Raikageho promluví " Prosím následujte mne k Takikagemu. Hned vás tam zavedu. " Hned co to dořekne tak čeká že ho bude Raikage následovat a jde do budovy Takikageho zatím co já jako pravý Ikatsu zůstávám u brány. Nechce se mi tam jít tam tak brzy.
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:33 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 04, 2012 7:48 pm

Co si zase tenhle myslí? To se na mě bude každej dívat takhle jenom protože je silnější? Musím se uklidnit a nemyslet takhle negativně nebo by se mi to mohlo vymstít. " Tss. Tak tedy pojďte zamnou no. " Vedu Raikageho přes brány mezi ulicemi až k budově našeho takikage. Cestou se nějak zamračilo počasí a byl nad náma takovej šedivej mrak, celou dobu bylo hezky. Najednou se tu zjeví Raikage a je škaredě. To je nějaké zlé znamení, ale co s tím nadělám jsem jen genin na kterém nikomu záleží. Snad se mojim přítelem stane aspoň Nibi jen abych se s ním nějak spojil. Tak by to bylo lepší, ale záleží jaké je povahy abych ho nijak neurazil. Celou dobu je jen sticha a nic neříká jen se na mě ve snech podivně dívá. Možná bych se s ním mohl trochu spojit přes sny ale nejsem si jistej jestli to bude fungovat. Ale později to zkusím ted ho tam musím zavést toho Raikage. Vedu Raikageho k budově. " Už tam skoro jsme "
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:15 pm

Zatím si čtu, ale zase mě něco vyruší a tentokrát je to zase ten Raikage co akorát zabíjí klony. dám knížku trochu dolů od obličeje a řeknu. " Na práci mám ještě dost času " Dám si zas knížku před sebe a čtu si. Držím ji pevně aby mi ji popřípadě nikdo nesebral. Je něco jako můj poklad který si střežím. Tuhle knihu totiž nedám nikomu pokud nebudu mít nějaký dobrý důvod. Čtu si tedy co bude dál v příběhu mé knihy. Celkem zajímavý příběh se zrovna odehrává v knížce. Zrovna nastává zajímavý boj.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 9:14 pm

Přišla jsem před bránu a zamračila jsem se. *Co tu dělá Raikage?!* ptala jsem se sama sebe, ale snažila jsem se zůstat klidná. *Nepřišla jsem bojovat.* pomyslela jsem si a uklidnila jsem se. "Jsem Manamiku Hanaki, Hokage, přišla jsem si promluvit s Takikagem. A.. nepřišla jsem bojovat." řekla jsem rozhodně a zamračila jsem se. Neměla jsem dobrý pocit z nikoho, Raikage byl jenom další zátěž pro moje nervy. *Sakra! Doufám, že se mnou pustí, nebo spíš jestli mě pustí, tak alespoň, ať pustí nebo neubližují Mayumi a Kuroko.* pomyslela jsem si a kousla jsem se do jazyka.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 9:27 pm

Sleduju cestu a v dálce vidím nějakou dívku. Nemůže být o něco starší než já ale to bylo jedno. Tuhle dívku a ty další dvě jsem ještě neviděl. Říká že nechce bojovat a že se jmenuje Hanaki. Počkat Hanaki? Ta Hanaki, kterou jsem měl údajně zabít? To si ze mě dělaj snad srandu. Až bude nějaká příležitost musím se jí zeptat na pár věcí. Určitě bude vědět o tom co se dělo před 16 lety za vlády její předchůdkyně hokage. " Vy jste Hokage že? Co si přejete od našeho Takikageho? " Podívám se na ní podezřívavým výrazem s touhou zeptat se jí na tu věc, ale je tu Raikage. On není jaksi moc příjemný. Ale jestli mi něco Raikage udělá za moje chování tak mu to vrátím. Nemám ho rád. Nechová se vůbec dobře. Dále se dívám na Hanaki a čekám na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jan 06, 2012 9:21 am

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jan 06, 2012 1:24 pm

*Proč mám z Raikageho takhle špatný pocit?!* ptala jsem se sama sebe a pak jsem pohlédla na kluka, který si četl. "Potřebuju jen odpovědi na pár otázek." řekla jsem mile, vlastně s takovým trochu falešným úsměvem. Pak jsem se podívala na Raikageho, nevěřila jsem mu a vlastně by nebylo od věci, kdyby se našeho rozhovoru taky účastnil. "Vlastně jsem si chtěla promluvit i s vám, Raikage-dono. Když jste tady, ulehčujete mi práci a můžu si promluvit s vámi i s Takikagem zároveň." řekla jsem a sledovala jsem ho opravdu nepříjemným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jan 06, 2012 6:28 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jan 06, 2012 6:41 pm

Společně s Hanaki a Mayumi jsme došli až sem. První koho jsme uviděly, byl sám Raikage, což nemuselo skočit dobře, už jen díky vypjatým vztahům Konohy a Kumo. Byla jsem zahalená v kápi, která mi zakrývala jak obličej, tak celé tělo. Raikage neznal mou chakru, tudíž mne podle ní nemohl ani identifikovat. Navíc, i kdyby mne nějakou čirou náhodou poznal, neměl by důvod na mne útočit, přece jen, s Kumo ani Taki žádný konflikt nemám, oni by neměli mít ani ponětí kdo jsem. Ale vypadá to, že vztah jsem zase obnovila s Konohou, což bylo divné, na mé poměry. Na zádech jsem měla pod kápí velký svitek. Čekala jsem jen na Hanačiny rozkazy a stoupla si vedle ní, sledujíc okolí společně s Mayumi. Svoje myšlenky jsem si ale radši nechávala pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jan 06, 2012 8:10 pm

*Solné sloupy, chjo, to už i Raikage vtipkuje?* pomyslela jsem si a snažila jsem se v tuhle chvíli už na nic nemyslet. "Tak tedy půjdeme." řekla jsem takovým trochu ostrým tónem. Nikdy jsem moc neměla Raikageho v lásce, takže jsem obviňovala jeho z toho, že chce provést nějaký útok. Snažila jsem se ale nedat na sobě nic znát a jen jsem tiše zatínala zuby. S Kuroko a Mayumi zatím nebyli žádné problémy, no snad to vydrží.
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jan 06, 2012 11:53 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 11:03 am

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Suiro dne Sat Jan 07, 2012 8:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 1:53 pm

"Jsou tu se mnou. Nezaútočí, nikdo z nás nezaútočí, dokud na nás nezaútočí nikdo jiný." řekla jsem a měla jsem docela velké obavy. Zůstala jsem stát. "Neodejdu bez nich." řekla jsem a nechala jsem Raikageho, ať klidně jde sám. *Neměli jsme důvod zaútočit na nikoho, proto jsme nezaútočili. Pokud by nás někdo napadl, nebudeme na něj útočit, budeme se jenom bránit.* pomyslela jsem si a byla jsem připravená, kdyby někdo zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: