Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
+16
Nao Taki
Karasame Hoshigaki
Raidon
Saya Chizoku
Tashi Terumi
Sora
Daichi Ki
Yu Raito
Aoko Shuryu
Mike
Jin Kazama
Carol
Kiyoshi
Nizashi Shiroi
Dark
Itami
20 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:24 pm

Brány Vesnice Coast_10

Brány Takigakure no Sato, jež simulují přístav. Vesnici totiž obklopuje mohutné jezero s vyčnívajícími skalami. Na těchto žulových sloupcích jsou vystavěny malé a zchátralé, vrtké, dřevěné přístřešky, se střechou z kůže. Samotná brána je tvořena dvěma těmito sloupci a jednou obří kládou rozříznutou napůl. Dveře od bran ani neexistují, je to pouhá průrva skal, neudržovaná a špinavá s vládnoucí vlhkostí ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue660/660Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue435/435Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (435/435)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 7:47 pm

Inari sa objavil v Taki celkom nenápadne. Prišiel ku bráne a pokračoval ďalej ak nikto nič nenamietal.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 7:29 pm

Přicházím se staříkem k bráně. A společně vycházíme z vesnice. Pomalým krokem vycházíme z vesnice a jde se putovat cestou do kumo. Bude to dlouhá cesta. Procházíme různými oblastmi, které jaksi vidím poprvé. Zatím jsme nikoho nepotkali a snad nepotkáme zase nějaké vrahy. To se snad nestane a tak putujema dál. Cesta je poměrně dobrá, ačkoliv nedávno pršelo tak po cestě je trochu bláta, ale to nic není. Trocha bahna nikdy nikomu neuškodila. Jdeme teda přímý směr Kumo.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 9:44 pm

Po nějaké té chvilce doběhnu k bráně kde se na menší chvíly zastavím a popadám dech. Napiju se vody a nějakou vodu si naberu sebou. Tak ted to bude dlouhá cesta. Snad to zvládnu až do Kumo. Je to dlouhá cesta a snad nebude obtížná po nepřátelské stránce. No uvidíme. Stráže mě jen tak do vesnice určitě nepustí tak si musím vyžádat vstup. No snad to bude v pořádku. Aspon se jednou za čas podívám takhle do ciziny. Uvidím zajímavé věci a další. Možná tam znovu potkám toho staříka co jsem ho doprovázel nedávno. Po té co se napiju dostatečně vyběhnu z vesnice a mířím přímo k branám Kumo které jsou hodně daleko.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 4:26 pm

Po cestě jsem doběhl k bráně, u brány se zastavil a čekal na zbytek týmu.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 4:39 pm

Když jsem šel okolo bran uviděl jsem shinobiho z Kumo hned jsem se zeptal Co tu děláš?!?
Podíval jsem se s údivem na shinobiho.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 4:51 pm

Jsem zde s dopisem pro Takikageho. odpověděl jsem klukovi. Právě čekám na zbytek týmu. dodal jsem. Nevěděl jsem, jestli kluk zaútočí nebo ne, ale radši jsem byl na pozoru.
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:01 pm

Pomaly som došiel za senseiom a hodil dopytu vodu do koša.Ako vidím som tu druhý a to som bol posledný.Prišiel som k senseiovi.Tak čo ideme ďalej alebo tu budeme čakať na ostatných?Dal som si ruky do vreciek a stál vedľa senseia.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:06 pm

Nejspíš půjdu za Takikagem sám. Ty tu počkej na ostatní. řekl jsem mu. Potom jsem k němu přišel blíž a pošeptal mu: Kdybych se do hodiny nevrátil, tak odejděte beze mě. Vím, že je uzavřeno spojenectví, ale nikdy nevíš, hlavně nevyvolávejte boje. a šel přímo k Takikagemu. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:09 pm

Len som kývol hlavou aby som naznačil, že to chápem a dal si kapocňu na hlavu.Tak kde ste?Hovoril som si v duchu a začal si trocha pospevovať no potom ma to prešlo a zas ma chytila zlá nálada.Mal som ešte jednu fľašu s vodou a tú som si radšej nechal na horšie časy.Sadol som si k stromu a čakal na ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:58 pm

Konečně jsem se dostal před brány, naší vesnice, avšak tu už někdo je nevím kdo ale vidím čelenku Kumo. Hm co tu asi dělaj. Dále se tím nezajímám a pokračuju v cestě přímo do vesnice. Uprostřed vesnice si nachvíly odpočinu a napiju vody, abych nabral další dech. Celkem únavná cesta, ale zvládnul jsem ji a to je dobře. Ted jen dojít za Takikagem a vyřídit vzkaz od Raikage-sama. Co tím asi myslela. No nevím třeba mi to řekne Takikage sám a nebo se tím nebudu hold zabývat a půjdu dál.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue480/480Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue314/314Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (314/314)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 6:50 pm

Dorazil do Taki spolu s ostatnými a postával na okraji ich skupinky. Keď sensei povedal že odchádza, kývol hlavou na znak porozumenia a sadol si na zem. Ruku bol stále s ním a oblizoval mu ruku. Mike vytiahol z vrecka suchár a vložil mu ho do úst. Ruku ho spokojne pochrúmal a uložil sa tesne pri jeho nohách a Mike si bol skoro istý že zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:16 pm

Trochu delší cesta z Kumo do Taki mne dosti vyčerpala. Okamžitě jsem byla zase ve své náladičce, kdy jsem měla chuť někomu vrazit. Jenže jsem na to neměla čas ani energii, a tak jsem zůstala jen u vyhrožování. " Koho tahle blbá cesta napadla ?! " Řekla jsem zvýšeným a unaveným hlasem, když jsem sebou právě plácla o zem. " Co proboha budeme dělat v Kumo ? Proč to sem nemohl odnést on ? " Zeptala jsem se, snažíc se o nějakou konverzaci.
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue800/800Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 7:27 pm

Přišel jsem k branám své domovské vesnice a prohlížel jsem si je. Je to dlouho ot té doby, co jsem tu byl naposled. Všiml jsem si nějakých shinobi u brány, tak jsem kolem nich jen tak prošel a mířil jsem do Takikageho budovy. Snad jsem si tu cestu ještě pamatoval. A snad pro mě měl Takikage nějakou práci.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 8:04 pm

Doběhl jsem k ostatním Honem padáme odsud, Takikage má asi zlost na Kumo. Takže nejen, že dopis roztrhal, ale taky tím zrušil mír. řekl jsem a naznačil jim, aby mě následovali. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 9:56 am

Blbec jeden...Pomyslel som si svoje o Takikagem a vstal som.Pre istotu som mal ruku blízko kuaniov a išiel pomaly a naštvane ako vždy.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue810/810Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue810/810Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (810/810)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 1:53 pm

Kde sa zasa ten magor fláka tomu nepochopím , pokiaľ viem tak tu sa mi stratil , ak pôjde von tak ho určite uvidím Povedal Isao nahlas aj keď to boli jeho myšlienky a stále chodí dookolo pri bráne a nedá si pokoj je celkom nervózny. potom si sadne a sleduje ľudí a hľadá Yu Raita , potom sa zasa postaví začne chodiť dokolieska a znova si sadne a pozorne sleduje ľudí a pomyslí si Určite balí nejaké dievčatá a mňa tu nehá no to je teda Sensei ! Však ja mu to spočítam HEHE pousmeje sa nakoniec Isao v duchu a znova sa postaví ale stojí a sleduje ľudí
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 4:38 pm

tento krát som bola už rozzúrena že musím ísť osobne donútiť Takikageho aby uzavrel s Kumo mier a pri tom som si pomyslela čo si ten Takikage o sebe myslí ? Ak nepodpíše mier tak sa ešte viac rozzúrim a nebudem ručiť za seba , človek chce na svete mier a kľud no vždy sa nájde nejaký ma*or ktorý to dokáže pokaziť , snáď ten Takikage nie je práve ten ma*or lebo nemám náladu na boj pokračovala som rýchlim krokom , no nebolo poznať že som ninja mala som na sebe iba klasické oblečenie a ďalej som pokračovala cez bránu až k Takikagemu
-------------------------------------------------------
Odchádzam s Taki celkom urazene a nepríjemne a idem smerom na Kumo
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 5:11 pm

Jen jsem tiše přikývla a utíkala s ostatními rovnou pryč. Sice jsem se trošičku zadýchala a radost mi to nedělalo, ale musela jsem, byl to pokyn, musela jsem. Sice jsem si sem tam něco zabrblala, ale dalo se to zvládnout. Nebyla jsem na takovéhle trajdání zvyklá a proto jsem se courala jako mrtvý po náměstí. No co už, musela jsem zmizet.
~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:23 pm

Přišel jsem k branám pozdravil stráže ukázal jim,že nejsem nebezpečný neškrtlou čelenku a velice rychle jsem šel do vesnice.Už se nemůžu dočkat jak to tam vypadá. pomyslím si a ještě zrychlím
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:46 pm

Přiběhla jsem a čekala jsem na ostatní. Opřela jsem se o žulový sloup a zavřela oči. Nechala se kolébat trošku vlhkým vzduchem a šploucháním vody. Čas od času sem do vody hrábla rukou a stříkla jsem vodu na sloup. Byla jsem zvyklá hrát si sama se sebou. Sedla jsem si na kraj a nohama si šplouchala ve vodě. Nějak jsem ztratila rovnováhu a žuchla do vody... "šplouch..." Opět jsem vylezla na břeh a raději šla od vody dál.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:51 pm

Přicházím k bráně a vypadá to že mě ona předběhla. No to nevadí. Já si čtu svoji knihu, Odložím svoji knihu na chvilku a jdu ke zdi. Opřu se o zed a vyhlížím jestli už nejde Kimi. Ten se zatím neukázal tak mě napadne číst v knížce dál. Záhlédnu však jí jak si hraje s vodou, ale pak do ní spadne a zase vyleze a zdá se že se k vodě najednou moc přibližovat nechci. Trochu nešikovná ale jinak fajn. Vemu si svoji knihu a čtu si.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 1:40 pm

Všechny je doběhnu snad tady nečekáte na mě a polk jsem svůj poslední knedlíček Dango.
Ty jsou snad čím dál tím lepší.Tak teda jdeme do Kumo zná tu někdo cestu?Já teda ne.
Snad to nebude daleko.a nebudou tam opice těch se strašně bojím.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 4:21 pm

Čtu si dále knížku a konečně dojde i Kimi. Konečně můžeme všichni tři vyrazit. Dojde sem ještě někdo jinej. " Nepotřebujeme pomoc. Tohle je naše mise, my to zvládneme. " Otočím se na ostatních a řeknu jim. " Já znám cestu do Kumo. Už jsem tam byl, tak tedy konečně můžeme vyrazit když jsme tu všichni " Jakmile to dořeknu tak knížku schovám do oblečení a jdu bránou pryč z vesnice. Mířím přímo do Kumogakure no Sato. Pokud budou pomalejší tak tam na ně hold počkám. Ted už bych měl ale jít, jistě půjdou za mnou. Já tedy odcházím na cestu do Kumo.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 4:28 pm

Hned jak vyrazil Kataro tak jsem ho následoval.Ikatsu vlastně se skoro neznáme tohle je příležitost pro nás jak se seznámit.

Když jsem se ho na několik otázek zeptal tak jako poslední jasem se ho zeptal kdy už tam budeme?A stále jsem ho následoval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: