Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
+16
Nao Taki
Karasame Hoshigaki
Raidon
Saya Chizoku
Tashi Terumi
Sora
Daichi Ki
Yu Raito
Aoko Shuryu
Mike
Jin Kazama
Carol
Kiyoshi
Nizashi Shiroi
Dark
Itami
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:24 pm

First topic message reminder :

Brány Vesnice - Stránka 2 Coast_10

Brány Takigakure no Sato, jež simulují přístav. Vesnici totiž obklopuje mohutné jezero s vyčnívajícími skalami. Na těchto žulových sloupcích jsou vystavěny malé a zchátralé, vrtké, dřevěné přístřešky, se střechou z kůže. Samotná brána je tvořena dvěma těmito sloupci a jednou obří kládou rozříznutou napůl. Dveře od bran ani neexistují, je to pouhá průrva skal, neudržovaná a špinavá s vládnoucí vlhkostí ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 4:45 pm

Zpozorovala jsem, že by chtěli jít do Kumo. I když jsem celá mokrá nechám to být a zapřemýšlím, jak to bylo v té mapě co jsem tehdy tloukla do hlavy. Obraz mapy se mi objevil před očima a já věděla kam jít. Vyrazila jsem tedy s Ikatsu a Kimi směrek do Kumo. Vnitřně jsem doufala, že poznám další bezva lidi. Přičemž jsem se pousmála.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 5:55 pm

Přišel jsem k bráně a obrátil jsem se na Isaa. ,,Takže tady jsem pro nás nesplašil žádnou práci, zkusíme to v Kumo.'' Řekl jsem jistě a podíval jsem se, jestli je s tím spokojen. Vyrazil jsem tedy z Takigakure a šel jsem směr Kumogakure. Snad nám dá aspoň Raikage nějakou prácičku. A snad nebude tak hrozná jako Takikage. Pomyslel jsem si a pokračoval jsem v cestě. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 6:29 pm

Prišiel som za Yuom , vypočul som si ho a šiel som za ním a pomyslel som si Hmm zasa len cestovanie , no čo mi iné ostáva musím to nejako prežiť ďalej som pokračoval za Yuom a v duchu som sa lúčil s Takigakure no Sato , a tešil som sa do Kumo (presun)
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 3:13 pm

Přišel jsem k bráně zívl vyvolal fénixe a skočil na něj pak jsem si nandal čelenku Takigakure a letěl jsem do Kumogakure.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:30 pm

Po dlouhé době konečně dojdu do naší vesnice Takigakure. Možná že je to jen krátká zastávka. Avšak musím dojít pro Takikageho a pro věci k sobě domů. Už sem tam nebyl dlouho no. Jdu přes bránu a pozdravím naše strážce. Po té jdu po přímé cestě k budově Takikageho. Snad tam bude. Nechtělo by se mi ho zrovna ted hledat bůhví kde. Akorát bychom se zdrželi zbytečně a to přeci nechceme. Taky si musím zabalit věci na cestu.


O NĚKOLIK MINUT POZDĚJI
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečně už můžu opět vyrazit do Kumogakure. Avšak Kimiho jsem neviděl tak doufám že se mu nic nestalo. Už snad vyrazil z té vesnice. Já už mám tedy sbaleno takže můžu vyrazit. Pozdravím zase stráže a vydávám se na dalekou cestu do Kumogakure no Sato. Cesta je jako vždy dlouhá a já se zase stavím v té samé restauraci. Stavuju se tam pořád, vaří tam skvěle. Po tom se zase vydám na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 5:52 pm

Cestou do vesnice jsem se trochu unavila, a tak jsem koncem cesty šla. Pošla jsem bránou a pozdravila stráže. Šla jsem po pevnině... najednou jsem sklouzla a žuchla do vody. Už mě to fakt nebavilo a byla jsem unavená. Nechtělo se mi vylízat. Voda byla studená... měla jsem sice nepromokavé oblečení, ale jaksi jsem cítila chlad vody na kůži. Z posledních sil jsem se vyškrábala na břeh a rozplácla se tam.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 10:45 am

Ankoku
Tiše jsem přišel z Kumo až sem, kde jsem se musel s úsměvem podívat na rozpláclou Hikari. Poté mi ale úsměv zmizel, jakoby bez důvodu. Přišel jsem jen k Hikari a prohodil. " Mám pro tebe misi ... ". Poté jsem se rychle rozeběhl k lesu Kotamu, ve kterém byl zaznamenám nepřítel a milice okamžitě následovala mou osobu, která se rozdělila na dva týmy. Jeden šel se mnou a druhý čekal na Hikari.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 12:13 pm

Dívala jsem na nebe. Zůstala jsem tam asi hodně dlouho, ale nějak jsem to neřešila. Tu jsem uslyšela kroky a nade mnou se se objevil obraz takikage. Měla jsem hlad, takže jsem si myslela, že mám halucinace a tak jsem se začala chechtat....tu promluvil. Vykulila jsem oči a řekla jen ... "Hai..." pak jsem se rychle zvedla a běžela za druhou polovinou milici. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 6:48 pm

Cestou jsem se ještě stavila u stánku s dango. Cestou se usmívala a dávala si do nosu. Když už jsem se snědla, tak jsem vzpomínala na ty chvilky, kdy tam na tom tácku ještě byly. "Hm..." vzdychla jsem. Vyběhla směrem do Kumo. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 4:50 pm

Mířil jsem k bráně a nenápadně jsem pozoroval okolí, nevěděl jsem co od toho tady můžu čekat, tato vesnice pro mě byla velkou neznámou. Působil jsem sebejistým dojmem šel jsem normální chůzí neviděl jsem potřebu běžet, a přestože jsem své okolí pečlivě sledoval hlavou jsem nepohyboval skoro vůbec, aby nebylo vidět že se tu rozhlížím. Poté co jsem prošel bránou jsem se rozhodl zajít rovnou k Takikagemu, aby nebyli nějaké problémy s tím, že se po vesnici pohybuje neohlášený cizí ninja.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 5:11 pm

Stejně jako ten kluk přede mnou jsem neslyšně prošel okolo bran. Narozdíl od něj jsem měl jako vždy svoji tajemnou kapucu, která zakrývala celý můj obličej a ukazovala jen ústa, zbytek zakryl stín. Mířil jsem k Takikagemu, abych mu předložil jeden kvalitní a solidní návrh. Nyní jsem chvíli cestoval bez Heie-san, jelikož si myslím, že to nějakou dobu beze mne zvládne. " Tadaima ... " Sykl jsem když jsem procházel mezi domy na obyvatele, kteří hrůzou zalezli do svých domů a já se jen usmál, že si mne tady ještě stále pamatují.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 4:52 pm

Konečně po velice dlouhé době se vracím do své rodné vesnice Taki. " Už je to snad věky co jsem tu byl naposledy, snad zas není jiný Kage, ale nepřekvapilo by mě kdyby nakonec nový byl " Pousměju se nad tou myšlenkou nového kage a pozdravím stráže a vcházím branou do vesnice. Jdu kolem domků a mířím k budově Takikageho jako kdysi. Po nějaké době k ní dojdu a zbývá udělat už jen krok k budově.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 8:12 pm

Objavil som sa pred bránou, obalenou Nidaimeho soľou a v nej priechod von. Uškrnul som sa a bez nejakých slov som sa rozbehol bránou smerom do Kumo. Dúfam že tam budem skôr ako on...(presun)
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 5:26 pm

Pomalu jsem se přibližovala k branám Taki. Bylo chladné počasí a z nebe se momentálně snášel vlahý deštík, který dával tušit, že přestane stejně rychle, jako začal. Vlhkost se přímo vznášela ve vzduchu a nebylo to jenom deštěm, ale i jezerem, které se nacházelo skutečně nedaleko. Díky tomu všemu mi to na malý okamžik přece jen připomělo Kiri.
Možná nebude tak těžké si tady zvyknout... Problesklo mi hlavou, zatím co jsem procházela do Takigakure.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 7:46 pm

Došla jsem na místo a pořád jsem dumala nad tím jak to udělám.
Zastavila jsem se a rozhlídla se, moc se mi to tady nezamlouvalo a přimhouřila jsem oči.
Nechala jsem vítr aby si pohrál s mými vlasy zatímco jsem zkoumala co tu všechno je.
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:25 pm

Potichu som sa prikradol k Sachi a cez tričko jej rýchlym pohybom rozopol podprsenku. Odskočil som dozadu a rukami si kryl tvár na ktorej som mal žiarivý úsmev. Ona ma zabije, ale stálo to zato. Napadlo ma.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:31 pm

Brány Vesnice - Stránka 2 3600700095a5007033080l
Trhavými pohyby jsem se otočila.
"TY!!"
Zavrčela jsem naštvaně a rána nepřišla do obličeje ale do boku. Nohou jsem ho odkopla pár metrů dál a prokřupala si klouby na rukou.
Vytvořila jsem klon který mi podprsenku zapnul a rázným krokem jsem se k němu blížila.
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:33 pm

Odletel som pár metrov do zadu a pozviechal sa. S úsmevom som sa pozeral na Sachi a žmurkol na ňu. Tak niekto to tu má rád natvrdo čo ? Spýtam sa s úškrnom a pripravím si ruky na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:36 pm

Něco jsem zavrčela a začala do něj kopat.
Pak jsem ho přetočila na břicho a sedla si na něj. Chytal jsem ho pod krkem do kravaty a začala škrtit.
"Omluv se a pořádně na hlas"
Zlomyslně jsem se usmála a pokračovala.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:36 pm

Suishi:
Postavil som sa medzi Sachi a Jiraiya. Tak dosť! Čoho je veľa, toho je veľa. Nezmlátite sa pred misiou ale po nej. vážnym hlasom oznámil týmu. Nato sa usmial. Takže... Ak chcete ísť na misiu musíte spolupracovať!
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:39 pm

Ale kľud čičinka. Povedal som keď ma škrtila, no potom tam vtrhol sensei. A dostaneme niaku odmenu ? Spýtam sa senseia a nasadím úškrn.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:45 pm

Znechuceně jsem se zvedla a koukla se stranou.
"Spolupracovat?...s ním? se na něj koukni pořád se mě snaží vytáčet"
Zamumlala jsem a pak jsem si povzdechla.
"Fajn budu se snažit"
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:47 pm

Suishi:

No však zato. uškrnul sa a napil sa zo svojej veľkej zásoby vody. Počkáme tu. O chvíľu vyrazíme.

(sorry, ale musím ... misiu založím zajtra Wink Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Jiraiya Tamuki
Genin
Genin
Jiraiya Tamuki


Počet Příspěvků : 51

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:51 pm

Znova som jej zo zadu rýchlo rozopol podprsenku a uskočil som do zadu. Hehe. Začal som sa smiať a ruky pripravil na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Sachi Yarikyo
Genin
Genin
Sachi Yarikyo


Počet Příspěvků : 108

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:56 pm

Protočila jsem se zatnutými zuby oči a klon mi opět zapnul podprsenku.
Následně se postavil za moje záda a čekal.
Začala jsem si broukat písničku abych se nerozčílila a po chvíli jsem se usmívala zase jako sluníčko.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: