Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice I_vote_lcapBrány Vesnice I_voting_barBrány Vesnice I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
+15
Daichi
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Kiyoshi
Carol
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Sora
Gray
Hiruko Anaki
Kana Nara
Raidon
Nizashi Shiroi
Airi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 3:25 pm



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 4:37 pm

Přicházeli jsme do vesnice se mnou v čele. Přišli jsme docela rychle, ale já stejně nebyla udýchaná. Opřela jsem se o bránu a čekala jsem na ostatní. *Jenom doufám, že se jim nic nestane.* pomyslela jsem si. Měla jsem o Graye, Kanu i Hiruka docela dost strach, protože jejich bijuu byli nebezpeční a mohli je ovládnout. Doufala jsem, že to zvládnou.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 4:41 pm

Čekal jsem zatím u brány na Takikageho který stále nepřicházel. Kde sakra je. Čekám tu na něj už hodiny. A to šel ještě dřív než já snad se brzy ukáže no. Kimi by měl taky co nejdříve dorazit. Asi bude lepší počkat na něj u Raikage v kanceláři. Tam aspon nebude zima ale bude teplo. Procházím bránou a mířím do kanceláři Raikage-sama kde počkám na ty dva kteří se opozdili.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:12 pm

Šel jsem si svým tempem, nijak jsem se o ty ostatní nezajímal, měl jsem toho všeho plné zuby. Chtěl jsem o toho všeho pryč, přestat si ničit nervy. Posunout se někam dopředu. Byl jsem tak zabraný, do svých myšlenek, že jsem si ani nevšiml, že už jsem na místě. Rozhlídl jsem se kolem sebe a všiml jsem si Hanaki. Opřel jsem se o bránu zhruba dva metry od ní. Zapálil jsem si další cigaretu a koukal jsem do země před sebou. Hanaki jsem ignoroval, protože jsem byl naštvaný i na ní.
Věděla, že ty děcka nesnáším a ona mě s nima schválně pošle, aby toho nebylo málo de s náma taky, jako by jsme potřebovali dozor. Dělá ze mě a z Darka tímhle akorát neschopný idioty, co musejí bejt pořád pod dozorem Hokage.
Přemýšlel, jsem takhle a moje naštvanost se stupňovala čím dál víc. Zeď kolem místa, kde jsem byl opřenej, se mírně začínala pokrývat jinovatkou, už to u mě bylo skoro pravidlem, že když jsem byl naštvanej, věci v mém okolí zamrzaly.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:17 pm

Přišel sem Raidon a já si všimla, že se začíná ochlazovat, takže byl naštvaný. Opravdu naštvaný. Přemýšlela jsem, co mu mám říct. Měla jsem se mu omluvit, to ano, ale co dál?
"Raidon... gomen. Vím, že jsi na mě naštvaný a že nemáš rád geniny, ale tohle je nebezpečné nejen pro ně, ale i pro nás. Šla jsem s vámi, abych mohla obnovit pečetě, kdyby se něco stalo. Hontoni gomen." řekla jsem. Při poslední větě jsem se mu uklonila. *Snad to pochopí.* pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:28 pm

Ankoku
Došel jsem k bránám Kumogakure, kde jsem zahlédl několik dalších ninjů. Již od pohledu jsem viděl, že jedním z nich je Hokage společně s jejími Jinchuriki, i když Raikage jsem zde neviděl. Čekal jsem, že zde již bude čekat, takže mě tak trochu zklamala. " Hokage-dono ? " Pronesl jsem a čekal nějakou reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:36 pm

Podíval jsem se na ní ostrým pohledem, její omluva mě spíš ještě vím dopálila. Teplota kolem mě o něco zase klesla. Rychle jsem jí chytl a narazil jí zády na zeď kde jsem byl před chvílí opřenej já, pak jsem se na ní přimáčkl, až byla vklíněná mez mnou a zdí. Naklonil jsem se jí k uchu a ledovým hlasem jsem zašeptal.
To vysvětluje akorát proč si tu ty a oni nic jinýho.
Pak jsem se kousek odtáhl a upřeně jsem se jí díval do očí naštvaným pohledem plným vzteku.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:41 pm

Ankoku
Ihned co jsem uviděl, jak brutálně zachází ten Chunin s Hokage, přišel jsem k němu zezadu a nevšímal si chladu okolo mne. Chytil jsem ho jedním vodním bičem za ruku a naklonil se k němu. " Máš nějaký mindrák ? " Řekl mu chladně s úplným klidem v obličeji, kde ještě před chvílí byla obava o Jinchuriki.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:54 pm

Najednou jsem cítil vodu na své ruce jak mě otáčí k nějakýmu týpkovi. Měl jsem toho pomalu tak akorát dost. Druhou rukou jsem se dotkl vody co mě s ní držel a ta začala zmrzat. Dostat se z ledu už pro mě pak nebyl problém.
A tobě je do toho co?
Řekl jsem naštvaně a podíval jsem se na něj. Další co mi nenechá ani chvilku na to abych si mohl s Hanaki promluvit.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:58 pm

Ankoku
" Jakožto nový spojenec by mi do toho mohlo být hodně " Řekl a sledoval toho cholerického kluka. " Ve svém věku už by jsi mohl vědět jak se k ženám chovat ... " Dodal ke svému už tak dost chladnému proslovu a on byl doslova cítit solí, která se pomalu usazovala na zemi, kde vytvořila jemné a kluzké krystalky.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:05 pm

"T-Takikage-dono, Raidon si se mnou chtěl jen promluvit." řekla jsem Takikagemu. Nestála jsem o další nepříjemnosti, ale nemělo cenu se s Raidonem hádat. Chtěla jsem mu říct důvod, proč je tady už ve vesnici, ale nebyl na to čas a teď ještě Takikage. *Vypadá to, že to nebude jen tak.* pomyslela jsem ucítila sůl.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:12 pm

To vím i bez tebe, ale tady de o jistou záležitost. A tobě do toho nic není navíc jsem jí nic neudělal, vím o lidech, kteří se i při sexu mlátí mnohem víc.
Byl jsem vytočenej co to šlo, mohl jsem dostat už normální vysvětlení a zase musí přijít někdo jako on a všechno podělat. Teplota kolem mě šla dolů stejně rychle, jako šance že první ustoupím já. Už jsem jen čekal až zaútočí první.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:16 pm

Ankoku
Otočil jsem se a s rozevřenou dlaní jsem jim pozpátku zamával. " Tak si tu hraj dravá kočičko, uvidíme kdo koho vyudí první ... " Řekl chladně a za jeho kroky jen vyrůstala krystalická sůl. " Bude to Takikage ... nebo nymfoman ? " Ušklíbl se a pomalu odcházel pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:19 pm

Jeho rozhovor s Takikagem nabral dost špatné obrátky, někdo tomu musel zabránit a ani jeden z nich se k tomu moc neměl. Pak ale Takikage začal odcházet. Vzala jsem Raidona za rukáv a táhla jsem ho pryč.
Byli jsme už dost daleko od Takikageho, takže by se dalo říct, že jsme byli v bezpečí. "Nedokážu pečeť obnovit sama. Proto jsem vás sem vzala, protože potřebuji vaší pomoc." řekla jsem vážně.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/1900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:27 pm

Po chvíli jsem přišla na místo společně s ostatními, ale necítila jsem se moc dobře, ne po té dlouhé túře, po které jsem si musela odpočinout a znovu si vzít ty nechutné prášky. Seděla jsem tedy na lavičce a jen tak tiše oddychovala, zatímco můj pohled stále směřoval na Graye-kun, i když toho ostrého rozhovoru Raidona-san a Takikage-sama jsem nemohla přehlédnout ...
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:27 pm

Dojdu k branám Kumo a pozorně si je prohlížím. ,,Hmm.. Zajímavé.'' Řeknu si a projdu do Kumo. Uvidím Hokage, tak k ní dojdu. ,,Hokage-sama, kam přesně máme jít?'' Zeptám se jí zvědavě a čekám na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:29 pm

Na někoho kdo ovládá vodu si hodně vyskakoval. Nechtěl jsem ho nechat jenom tak odejít, ale zase nechtěl jsem první útočit před Hanaki, naštěstí to vyřešila za mě. Když mě chytla za ruku a táhla mě pryč vůbec na mě neviděla. Utvořil jsem v ruce kuličku ledu o velikosti golfového míčku a vystřelil jsem jí po Takikagem. Nechal jsem se táhnout dál, jako by se nic nedělo. Vyslechl jsem si vysvětlení proč tu musím bejt taky, ale nějak sem tomu nevěřil, když se tu sejdou tři kage, k čemu jim budu já. Byl jsem připravený se bránit, kdyby Takikage zaútočil. Přitom jsem se tvářil jako, že přemýšlím, aby mě Hanaki z něčeho nezačala podezřívat.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:34 pm

Ankoku
" Zbytečné " Usmál se, když letící kuličku vyblokoval nesmírně rychlým proudem vody, zároveň ale i průměrově malého. Poté se jen lehce otočil a směrem k Hokage řekl. " Měla by jste si ty spratky lépe hlídat " Poté se jen zpátky otočil a směřoval ke svým Jinchuriki. Tam se jen tiše postavil a řekl. " Který z vás dojde pro Raikage ?"
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:39 pm

Pomalším krokom som prešiel bránou a spolu s ostatnými som mieril do dediny. Vlastne som sledoval Hokage páč som sa tu vôbec nevyznal... a ani som nevedel čo tu vlastne budeme robiť. Ovládnutie Bijuu, to sa ľahšie povie než urobí. Tieto myšlienky som však behom chvíľky vypustil z mojej hlavy a radšej som sa absolútne ničím nezaťažoval. Sem tam som pozrel na Kanu, vlastne som par krát na nej zastal pohľadom na pekne dlhý čas. No.. začalo ma mrzieť ako sa k nej poslednú dobu správam. Nemal som však.. dosť odvahy? alebo niečoho podobného na to, aby som sa jej išiel ospravedlniť. Možno som si v tom bránil sám, alebo to bolo moje temnejšie ja.. kto vie.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/1900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:44 pm

Poté, co jsem uviděla, že se Gray dostavil, zvedla jsem se z lavičky a lehkým krokem jsem šla k němu. Spíše jsem běžela takovým tím pomalejším během. Když jsem byla přímo u něj, jen jsem se tiše zeptala. " Nepůjdeme se porozhlédnout po Kumo ? " Usmála jsem se a čekala Grayovu odpověď, která by mne celkem zajímala.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:49 pm

Pozornejšie som si prezrel Kanu ktorá ku mne pricupkala. Chvíľku som nad jej otázkou rozmýšľal no nakoniec som len pohľad odvrátil niekam do ulíc Kumogakure no sato. Hm.. odpovedal som potichu no len som neisto mikol ramenom. Dalo sa to však chápať ako súhlas, teda súhlas v mojom podaní. Len som totiž vykročil niekam do ulíc Kumogakure no sato, aj keď som sa viac menej nechal viesť Kanou páč mne bolo celkom jedno, kam pôjdeme.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 6:53 pm

Tvářil jsem se zamyšleně a očekával jsem útok od Takikageho. Částečně mě bavilo i nechat Hanaki čekat. Připadalo mi to jako věčnost, že se zatím nic neděje. Když v tom jsem ho slyšel jak volá na Hanaki.
Já že sem spratek? Zabiju ho, tohle fakt posral. Z něj udělám kostičky ledu.
Cedil jsem potichu přes zatnutý zuby a mezitím jsem se otáčel jeho směrem. Zbývalo mi poslední rozhodnutí, zaútočit z blízka nebo z dálky.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/1900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:00 pm

Jen jsem kývla a šla za Grayem, kterého jsem po chvíli dohnala. Nevím proč, ale cítila jsem se vedle něj tak šťastná, tak ... uvolněná. Prostě mi s Grayem bylo lépe než s kýmkoliv jiným, možná protože jsme sdíleli stejnou bolest, nebo možná proto, že jsem se do Graye beznadějně zamilovala ...
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:10 pm

Chytila jsem Raidona za tričko, které měl na zádech. "Nedělej to." řekla jsem klidně, ale zároveň vážně. Chápala jsem ho, mě by se taky nelíbilo, kdyby mi někdo říkal spratek, ale tohle byl Takikage a navíc jsme mezi sebou měli uzavřený mír. "Věřím ti, proto jsem vybrala tebe na tuhle misi. Je nebezpečná, ale ty jsi silný, proto se prosím nenech vyprovokovat." řekla jsem mu klidněji.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:25 pm

Pomalým krokom som prichádzala k branám v diaľke som si všimla že je tam aj Hanaky a keď som prišla k nej Vidím Hanaki že ste tu . Celkom som sa na vás tešila. Kde sú tí jinchuuriky? v tom som spozorovala Takikageho a povedala som Hmm Takikage , vidím že ste prišli , ako sa máte ? usmiala som sa naň ho . Vedela som asi prečo prišiel .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: