Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
+15
Daichi
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Kiyoshi
Carol
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Sora
Gray
Hiruko Anaki
Kana Nara
Raidon
Nizashi Shiroi
Airi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 3:25 pm

First topic message reminder :



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 5:24 pm

NPC
Když ti dva zemřeli tak rychle jako přišli, jen jsem zíral. Poté jsem ale z vyvýšeninky seskočil a prudkým nárazem chtěl docílit zpřerážení kostí toho chlapa v plášti. Už teď mu bylo jasné proti komu bojuje, proti Takigakure no Nidaime no Kirigakure no Kijin. Beze slova jsem hbitě útočil pomocí mé Kekkei Genkai, Rikitonu. Pod mými údery praskala země a tříštily se budovy.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:18 pm

Ani jsem nehnul brvou a sledoval jeho pohyby, přičemž jsem jim jen uhýbal. Nebylo to tak těžké, jelikož jeho útoky byly sice silné, ale nikoliv rychlé tak, aby mne mohl zasáhnout. Když se dostal k mé ruce, uhnul jsem do strany, čímž jsem se dostal k jeho zádům a z ruky mi začala stékat kyselina, která mu neuvěřitelnou rychlostí začala rozežírat tělo. " Jste nic moc " Zamumlal jsem zklamaně a sledoval rozkládající se tělo.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:26 pm

NPC
Po několika útocích jsem ucítil prudkou bolest na zádech, ale poté jsem necítil nic. Padal jsem k zemi, už mrtvý, jelikož mi kyselina proleptala míchu, a tudíž přerušila vše, co mohla. Už jsem nemohl nic dělat. Raikage a ostatní jsou pryč a Kumo je nyní nechráněná, selhal jsem ve své misi, omlouvám se ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue4000/4000Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:56 pm

"Hoooo," hoci som podobnú ukážku Karasameho sily videl, nikdy neuškodilo si pohľad na ňu zopakovať.
"Ako sa dalo čakať od Takigakure no Nidaime no Kirigakure no Kijina," úspešne som previedol jazykolam v praxi. Ani ja som však nelenil. Po celý ten čas som totiž narýchlo čmarbal obrázok zobrazujúci tých nešťastníkov, pričom všetky miesta, na ktorých boli seknutí, som obzvlášť zvýraznil. Jedna z mojich obľúbených činností, predvídanie smrtí nepriateľov prostredníctvom nezáživnej kresby. Niekomu by to mohlo pripadať detinské, iní by to však naopak mohli pokladať za istý spôsob cvičenia predvídania pohybov.
"Veď nás naďalej, Karasame-kun," odložil som si zápisníček, do ktorého som ešte pred chvíľou čmáral a chystal sa nasledovať môjho sadistického priateľa.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 7:50 pm

Beze slova jsem se odrazil od země a hrnul se ke kanceláři Raikage. Všechny stráže byly během chvilek eliminovány. Své meče jsem nechal zde, jelikož za chvíli budu mít něco mnohem lepšího. Něco, co mi přidá ještě na větší síle. Občas jsem ale musel zapřemýšlet, proč si kreslí ty připitomělé obrázky? Vždyť přímo před sebou měl video.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 4:56 pm

Dorazil jsem do Kumo a šel přímo do kanceláře Raikage. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 5:17 pm

Dorazil k bráne a utekal smerom k ostrove. Dával si veľký pozor , už mal nadskok nad ľuďmi čo ho majú sledovať . Bol celkom vystrašený no čoskoro bol už pri ostrove , stále bežal smerom na ostrov , kde už asi mala byť Raikage - sama . V blízkosti nikoho necítil . No aj tak si dával pozor .
(presun-ostrov)
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 6:25 pm

To tetování normálně nesvítilo červeně jen tak. Muselo se něco stát, proto jsem se chtěl co nejrychleji dostat na ostrov. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Daichi


Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/700)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 12, 2012 3:36 pm

Došel jsem konečně do Kumogakure "Tak...snad mi tady dají nějaké info a misi" prohodil jsem pro sebe a došel až k bráně kde jsem si vyžádal vstup.Ochranka brány mě však nechtěla pustit tak jsem je poprosil aby mě oznámili u Kage že s ní nutně potřebuju mluvit prý je taky hezká pomyslel jsem si a začal si tvořit její obraz v mysli (Jestli můžu porposit aby někdo psal za NPC xD a oznámil mě u kage)
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Feb 16, 2012 5:38 pm

Zase zpět z ostrova jsem došel k bráně a už klidněji pokračoval do budovy Raikage. (přesun)

........................................... o něco později
Přišel jsem k bráně a čekal na toho kluka.
Návrat nahoru Goto down
Kaoru
Genin
Genin



Počet Příspěvků : 12

Informace
Věk: 9
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 4:17 pm

Doběhne k bráně za tím shinobim a furt mlčí jenom ho sleduje a čeká kdy vyrazí
Doufám že po cestě nebudou problémy pomyslí si ještě a rychle zajede očima na nebe a potom zase na toho shinobiho

.......................................................................
sry že mi trvalo tak dlouho
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 5:20 pm

Stráže
" Pojďte se mnou " Řekl neznámému muži na kterého dával celou dobu pozor aby neudělal nějakou blbost. Dovedl ho až do Kanceláře, kde se každou chvíli měla objevit Raikage, Sora-sama. Cesta vedla skrze celou vesnici, kdy jsem toho chlápka pozoroval, ale pak jsme došli ke kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 8:24 pm

Konečne som sa po dlhej a namáhavej ceste dostal do cieľa. Stál som pred bránami Kumo. Fascinovane som hľadel na ne. V Kumo som bol po prvý krát, a tak som po prvý krát videl tú nádheru. Strážiam som ukázal svoj preukaz, kde jasne stálo kto som. Nechali ma prejsť a ja som mieril k budove Raikageho, ktorá sa vynímala ako klenot dediny.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Feb 18, 2012 9:40 am

Takže... já se jmenuju Kiyoshi. Jak se jmenuješ ty? zeptal jsem se ho. Sice mě to nezajímalo, stejně bych to za nějakou dobu zapomněl, ale kdyby nastaly problémy, potřebuju vědět, jak na něj zavolat. Následně jsem si vytáhl papír s podkladem a tužku. Cestou jsem měl v plánu si kreslit.
Návrat nahoru Goto down
Kaoru
Genin
Genin



Počet Příspěvků : 12

Informace
Věk: 9
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Feb 18, 2012 1:13 pm

Koukne se na shinobiho a řekne
Já jsem Kaoru Shion...
řekne jen a zase se porozhlédne po okolí a potom vytáhne kunai a začne si s ním pohazovat v pravé ruce
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 12:48 pm

Len som rýchlo prešla cez bránu , bola som v plášti , a rýchlo som prechádzala s ostrova do Kumo , hľadala som Seikena , potrebovala som sa s ním o niečom poradiť , začala som ho hľadať pri bráne . Hmm najskôr bude na ulici , aspoň si myslím pomyslela som si a rozbehla som sa do ulice
(presun)
O niečo neskôr
Prišla som od Seikena , už som mala vážnu tvár a smerovala som smerom konoha , celkom som bežala , nebol na to nejaký veľký dôvod no i tak som chcela byť v Konohe čo najskôr .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 8:28 pm

Takže můžeme vyrazil? zeptal jsem se ho a začal si pomalu kreslit.

..............................
Sorry že jsem nepostoval, ale mám teď toho hodně.
Návrat nahoru Goto down
Kaoru
Genin
Genin



Počet Příspěvků : 12

Informace
Věk: 9
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 5:09 am

Jo můžem
Odpovím jen a první pomalu se vydám na cestu

....................................................................
Jo vpoho Wink tež toho nemám zrovna nejmíň
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 8:24 pm

Pomalu jsem vyrazil s ním (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kaoru
Genin
Genin



Počet Příspěvků : 12

Informace
Věk: 9
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 8:32 pm

Držel jsem se za ním a jelikož jsem neměl zrovna nejlepší orientační smysl držel jsem se potom celou celou cestu za ním (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 3:01 pm

Prišla som s ostrova priamo na zem Kumo a prešla som k Bran e kde som čakala na Shizuku a Yosuho , dúfala som že tam bude ako taká misia aby som sa nenudila s nimi a že bude nejaký boj , no aj keď nechcela som aby moji študenti boli zranený , ako som tak na nich čakala tiež som rozmýšľala čo robia naši nepriatelia ako Karasame , alebo čo robí Sarokiru , ten posledný do môjho týmu bol Hachibi no jinchuuriky , už som len čakala kedy tu prídu ľudia a pôjdem za nim
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 3:36 pm

Mlčky jsem šla za Sorou. Byla jsem zvědavá jakou misi vyloudí. Nechtěla jsem se nudit. Poslední dobou jsem se nudila až až. U brány se zastavila a to samé jsem udělala i já. Čekaly jsme na Yasua.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:16 pm

Yasuho se někde zapomněl a já se moc nudila. Zašla jsem si za strom. Kousla jsem se do prstu a udělala jsem pečetě. "Kuchiyose no Jutsu!" Dlaně jsem přitiskla k zemi a pak je oddělala.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:22 pm

Scarík

" Ohayo gozaimasu! ... Eh, teda ... Konbanwa! " Opravil se na pozdrav pro dobrý večer. " Znovu ty? " Ušklíbl se a podíval se na Shizuku. " Copak by jsi od malého Scaríka potřebovala? " Zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:29 pm

Shizuka urobila Kuchiyose no Jutsu iba som sa otočila . To čo je za potvorku toto ? opýtala som sa , nechapajúc čo je to za čudo , bola som udivená že koho to privolala a len som sa opýtala Takéhoto Summona nepoznám odkiaľ si ho prosím ťa nabrala? tá malá osôbka sa volala Scárik a bol aj celkom zlatý no na mňa takéto veci neplatili , hlavne nie po tých pôrodoch čo som tam asistovala .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: