Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
+15
Daichi
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Kiyoshi
Carol
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Sora
Gray
Hiruko Anaki
Kana Nara
Raidon
Nizashi Shiroi
Airi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 3:25 pm

First topic message reminder :



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 2:38 pm

Po dlouhé době dojdu k bráně jako vždy s knedlíčkama dango.
Ukousnu si a řeknu Tak já jsem tu.
Snad jste na mě zase nečekali to bych si to jinak nekoupil a škodolibě jsem se usmál.
A pak jsem uviděl Takikageho Dobrý den Takikage sama uklonil jsem se mu.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 2:45 pm

Seděla jsem na Hio-chan a když jsem měla tu knížku od Ikatsua, tak jsem se do ní pustila. Byla vážně super. Chvilku jsem se pochechtávala, chvilku se mi chtělo zase plakat a někdy jsem nevěděla o co jde. Poškrábala jsem Hioa na hlavě. Měl vážně hebkou srst. Řekla jsem mu ať jde za takikagem. A on šel. Zastavili jsem asi tak 1,5m od takikageho a já čekala. Jestli bude něco chtít. Že bych mu pro něco zašla po případě mu nějak pomohla. Po té jsem zpozorovala, jak přišel Kimi. Zamávala jsem na něho "Jsi v pořádku?" mile se usměji a prohlídnu si ho z Hioa. Brány Vesnice - Stránka 3 2658837849_bae3eaa63b
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 2:58 pm

Podíval jsem se na Hikari No co hladu neporučíš.
Co to máš za psa ten je ale pěknej a pohladím ho.
a sednu si vedle něj a stále ho hladím.
Nemáš hlad vypadáš hladově a dám mu jeden knedlíček a pak je sám dojím.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 3:08 pm

Hioto
Hio se na chlapce díval nedůvěřivě. A však... nepochopil jak se mohlo stát, že se neúmyslně dozvěděl jeho stabinu. Už od mala miloval tyto knedlíčky. Mlsně se olízl a nabídl si knedlíček. Potom si řekl, že ten chlapec nemůže být zlý... "Díky..."zašklebil se vesele Kimiho poznámce, že je pěknej... a olíz Kimiho.
Spoiler:
Hikari
Pousmála jsem se na Kimiho a odpověděla "Toto je můj summon... jmenuje se Hioto..."představím je. Byla jsem celkem ráda, že se na Kimiho Hio-chan už nemračí... Znovu jsem ho pohladila po hlavě a podívala se na takikageho.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 3:12 pm

Vzbudil jsem se podíval na Raikage kvůli tomu jak jsem se k ní choval viděl jsem Hikari,ale moc dlouho jsem se na ní nedíval pouze jsem sklonil hlavu a doufal jsem,že na mě Raikage není naštvaná.Meč byl pořád vedle ní protože jsem jí ho chtěl dát.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 3:55 pm

zobrala som si meč zapichla ho do zeme , bol celkom veľký , na môj v kus moc veľký zobrala som si ho do rúk a skúsila som si zostavu s dvojručným mečom len tak som sekala s mečom do vzduchu . Meč je skvelý , ale moc veľký na môj v kus , ale celkom v pohode sa s ním seká , je vyvážený a ľahko sa s ním manipuluje . No ale nie je môj. pomyslela som si , chytila som meč zapichla ho pred Tachiho. Povedala som Slušný meč , vyvážený , trocha ťažší na môj v kus ale ostrí a tvrdý usmiala som sa na Tachiho . Sadla som si znova vedľa neho a začala som rozprávať veľmi potichu a dívajúc sa naň ho Chcem,chcem ti niečo povedať a v tom som sa postavila a hlasnejsie nedáme si Kenjutsu súboj? dlho som zo svojími katanami nebojovala Hehehe nakoniec som sa zasmiala , bola to výzva na priateľský boj
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 4:16 pm

Ankoku
Jen s menším údivem si vzal čelenku Kirigakure no Sato, jelikož ne moc rád ukazoval svoji pravou příslušnost. Poté jen podal Hikari nějakou knížku, kterou u sebe nosil stále a pořád. Byly to staré legendy Kirigakure. Dal je zrovna Hikari, jelikož slyšel, že ráda čte a píše, tak by možná zde mohla najít inspiraci, nebo aspoň nauku a zábavu. Poté už jsem ale jen došel před Raikage a řekl. " Myslím si, že na souboje nebudete mít čas. " Už znovu tady byl ten Takikage, který nerad čekal, jelikož nechtěl nechávat Taki dlouho bez dozoru. " Takže, jaké jsou vaše podmínky pro onen trénink Biju ? " Zeptal se už poměrně nervózně, protože už jen tady tvrdli pěknou dobu, která dokáže lidi krásně znervóznit.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 4:27 pm

Tak dobře můžeme mě to nevadí.A nezlobíte se? zeptám se ho.Bál jsem se ho jestli není na mě naštvaná.Bylo mi to divné se jí ptát na tohle to,ale musel jsem.Vytáhl jsem meč.Meč jsem držel v jedné ruce pro mě byl lehký.Já se opravdu omlouvám za to co jsem tu říkal lezlo to ze mě samo. skloním hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 4:52 pm

Ucítila jsem Kyuubiho a Yonbiho chakru. K tomu se ještě přidal kouř z dálky. Odtáhla jsem se kus od Raidona. "Raidone, Kyuubi a Yonbi se začínají rvát na povrch. Potřebuji tvojí pomoc." řekla jsem a myslela jsem to naprosto vážně.
Otočila jsem se na Raikage a Takikageho. "Raikage, Takikage, Kyuubi se snaží dostat ven." řekla jsem hlasitěji, aby mě slyšeli. Nečekala jsem na ně a rozeběhla jsem se přímo na místo, odkud vycházel kouř a největší množství chakry.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 4:55 pm

Cože?Kyuubi?Promiňte Raikage,ale chci tam jít taky a vy tu zůstaňte řeknu jí a rychle jsem běžel tak kde běžela hokage.Doufám,že Raikage poslechne a zůstane u brány nechci aby se jí něco stalo prostě nechci! (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 5:05 pm

Když se Hanaki odtáhla a vysvětlila co se děje byla mi jasná jedna věc.
Zas ty haranti to už fakt není pravda.
Pomyslel jsem si a v duchu jsem si jen pro sebe dodal.
Ještě že už to dlouho snášet nebudu.
Potom jsem se rozeběhl za Hanaki.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 6:25 pm

A to aby som šla za nimi pomaly som sa postavila , počula som nejaké hlasy z blízkej ulice . Nechcela som aby sa mi tu vynorili nejaký bijuu , vesnica by potom nebola celkom v pohode . Pomaly som šla k tej ulici cestou som si napravila vlasy , upravila oblečenie , chytila som katany pre istotu či sú všetky . A blížila som sa pomaly k tej ulici , dúfala som že to bude v pohode a že to nie je nič vážne .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:38 pm

Ankoku
Po chvíli rozmýšlení jsem se vydal za nimi. Nikoliv ale bojovat, ale dívat se na to, jak bude na uhle situaci reagovat Raikage. Jestli jí bude příjemné, když její vesnici, byť jen z malinké části, ničí ocasý démon.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 9:50 pm

Takikage se vrátí a začnu ho sledovat. Jakmile řekne že já a Kimi máme jít za Sorou ohledně tréninku bijuu tak nic nenamítám a chystám se odejít. " Tak zatím ahoj zase někdy jindy Hikari. Opatruj se. " Po té odcházím bránou a mířím do ulic kde jsem dříve slyšel nějaký hluk a viděl nějaký kouř. Kage naštěstí řekl kam mám jít takže dobrý. Jsem fakt zvědavej na ten trénink jaký bude. Třeba se postavím před Nibiho tváří v tvář a budeme si moct rozumně promluvit a ne jako posledně když mě chtěl zabít. Ačkoliv nesmím propadnou temnotě. Vím že by mě mohl stáhnout na svou stranu.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 6:36 am

Hikari
Ikatsu se se mnou rozloučil. Zmateně jsem se poohlížela kolem. Nakonec jsem mu taky zamávala. "Ty taky... ahoj..."Poplácala jsem Hio-chana po hřbetě. "Tak mi půjdeme za takikagem pro nějakou práci ano?"uklidila jsem knížku do brašny, kterou jsem měla pořád u sebe.
Hioto
Byl celkem veselý. Pořád se smál na toho kluka (Kimi). "Fajn Hikari..."řekl a vydal se za takikagem.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 7:53 pm

V plášti a s kápí na hlavě jsem bez problému došel až k bráně teď už stačilo projít branou a vše se změní už nic nebude tak jako bylo do teď. U brány si mě naštěstí nikdo nevšímal, proto jsem jí jednoduše prošel. A vydal jsem se pryč odtud.

[přesun]
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 9:04 pm

Přišla jsem k bráně. Čekala jsem, že už tu Raidon bude, ale on nikde. Ale nenechala jsem se odradit a ještě několik minut jsem čekala. Byla jsem šťastná, že jsme mohli být chvilku sami, ale on se nikde neukázal. Bylo to už přes deset minut a já byla už dost smutná. *Odešel?* napadlo mě. Možná to byla pravda, možná ne, ale já to nechtěla zjišťovat. Rozešla jsem se směrem ke Konoze, byla jsem smutná, ale milovala jsem ho. Jak bych se na něj mohla v tom případě zlobit? Nešlo to, jen jsem smutně odcházela směrem ke Konoze.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 5:29 pm

Rychle jsem proběhla bránou a přitom stihla se otočit a zamávat strážím. Po té jsem vběhla do lese a ten mě pohltil. Doufala jsem, že bude takikage ve vesnici. Ráda bych poprosila o nějaké ty svitky a trénovala. Nechtěla jsem zůstat pozadu. Ohlídla jsem se zpátky, ale už neuviděla vesnici. Jen stromy, jejich větve a zeleň.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 8:45 pm

Vyběhl jsem branou a snažil jsem se je dohnat. ,,Tak počkejte.'' Zafuněl jsem a pomyslel jsem si že to běhání mě jednou zabije. Pokračoval jsem za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:36 pm

Přiběhla jsem ke bráně a pozdravila stráže, řekla jim proč tu jsem a šla dál. Ohlížela jsem se tu, jestli neuvidím někoho, koho bych znala od pohledu nebo i normálně. Nikdo... pak jsem vyskočila párkrát do vzduchu abych se napumpovala a skákala po střechách domů a z výše se rozhlížela po Ikatsuovi a Kimim. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 31, 2012 8:15 pm

Dorazil jsem do Kumo a šel přímo do budovy Raikageho. (přesun)

................................. (o něco později)
Doběhl k bráně, kde jsem vyvolal svého tygra. Na jeho sedlo jsem připevnil vzkaz pro můj tým a vyrazil na ostrov. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:25 pm

" Všichni jsou pryč ... " Podotkl ledovým hlasem a rozhlédl se po bráně. " To si asi ještě dlouho nezašpásuju ... Zábavu si tedy najdu později " Přidal ke své řeči a procházel bránou, kde nebyl ani živáček. Tělo mu překrýval vlající černý plášť, ve kterém se jen tiše a pomalu soukal dopředu. Dopředu ke svému vysněnému cíly, který držel v ruce jeden z jeho předchůdců.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:36 pm

NPC
" Pane ? " Zeptaly se podřadné stráže Kumo procházejícího chlápka. Už od pohledu je podezřelý, a proto ten druhý připravoval techniku, kterou chtěl toho chlapa sejmout. Za nimi se ale vynořila další postava, zjevně velitel ANBU jednotek, s velmi vzádnou Kekkei Genkai, která je zatím utajena všem přítomným.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue4000/4000Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue2000/2000Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:39 pm

"Zdá sa, že niekto predsa len ostal," poznamenal som spoza Karasameho, objaviac sa z čista jasna sťa blesk z jasného neba. Nemal som však v úmysle sa mu do toho miešať, vonkoncom som sám veľmi dobre vedel, že podobné situácie ako tak s radosťou vyhľadáva. Nehodlal som mu vziať možnosť na zábavu po tak dlhom čase nečinnosti.
"Karasame-kun, nenúť ma špiniť si ruky," vydal som nepriamy rozkaz, opierajúc sa o jeden zo stĺpov tvoriacich bránu dediny s prekríženými rukami. S chladným úsmevom na tvári som si po napravení okuliarí vychutnával pohľad na blížiaci sa masaker, o ktorom bolo viac než jasné, že na neho dôjde.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 4:23 pm

" Špinit ruce ? " Ušklíbl se nad těmi slovy, když šel pomalým krokem proti těm strážím. Podezření z nás sálalo jako z vroucí vody pára, ale tohle byl útok prvotřídní rychlosti, které se podřadný Jonin nemohl vyhnout. Jen jsem prudce zvedl ruce proti dvěma z nich a z rukávů proti nim vystřelily dva krátké meče. Pohybovaly se rychleji než normálně, a proto to byl smrtelný útok. Poté jsem se zadíval na toho druhého, který stál na jakési vyvýšenině. " Nemáš strach ? " Ďábelsky jsem se usmál a sledoval ho, sahajíc po mém větším meči. Teď začne ta pravá zábava. Sice bude krátká, ale bude to zábava po těch letech nečinného sezení. Pomalu jsem kráčel proti němu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: