Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice - Stránka 5 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 5 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
+15
Daichi
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Kiyoshi
Carol
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Sora
Gray
Hiruko Anaki
Kana Nara
Raidon
Nizashi Shiroi
Airi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 3:25 pm

First topic message reminder :



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:31 pm

"Zase já?!" zašeptala jsem šeptem. "To mi chceš říct, že jsem tak hrozná?" opáčila jsem uraženě. Založila jsem si ruce na prsou a otočila hlavu na stranu. Dělala jsem uraženou. Tohle jsem nečekala.
Pak jsem uslyšela Soru. "No... ehm..." soukala jsem ze sebe. Vlastně jsem nevěděla co ji odpovědět.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:37 pm

Scarík

Když se na mě Shizuka urazila, chtěl jsem k ní pomalu jít a pohladit jí a omluvit se, " Shizuka-san ... " znovu, ale pak se moje ucho pohnulo. Uslyšela ty slova Sory. Otočil jsem se a pomalu k ní šel. Mohlo to vypadat že na ní chci promluvit, ale když jsem byl u ní, odrazil jsem se a plnou rychlostí jsem jí chytil za hlavu. " AAAAAAAAAAAAAAAAA " Řval jsem když jsem jí trhal vlasy z hlavy. " Ty tupá mrcho nejsem potvůrka! Koukla jsi se někdy do zrcadla?! Budeš potřebovat kadeřníka ty hnusná běhno nadávající malým lidem! " Zařval a jeho šílený výraz mluvil za vše.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:43 pm

Hneď ako to čudo na mňa vyletelo chytilo sa mojich vlasov a začalo mi nadávať sekundárne som použila Kawarim vymenila som sa z drevom a Scárik bol na dreve otočila som sa naňho s úškrnom Hmm takže niekto si tu nadáva Raikage že je mrcha , tiež by taká bola a zabila by ťa . Ale keď že to beriem s humorom tak ti na to poviem hahaha povedala som totálne arogantne a čakala som na jeho reakciu .
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 7:57 pm

Scarík

" Hm, Raikage-sama, vy mě podceňujete! " Zakřičel jsem a proti ní hodil několik kunaiů na provázku, které jsem mohl libovolně ovládat. Poté jsem po ní chtěl plivnout i kouli ohně, ale rozmyslel jsem si to. " Tak se mě zkuste zbavit ... bábo " Řekl vyzývavě.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:10 pm

Jedno zo základných pravidiel boja , nikdy nepodceňuj protivníka . dvoma Katanami som odrazila Kunaie , vyskočila som a tak ma tie jeho gule netrafili čakala som tie Kunaie že budú letieť na mňa zozadu no nedávala som im na váhe a len som v sekunde dvoma katanami jednou nalavo a druhou napravo odrezala lanká na ktorých boli , a keby aj som ich neodrezala zatiaľ som im zabranila zásahu , možno že som jeden alebo dva kunaie netrafila ale to ma nezaťažovalo a hneď som vravela ďalej Jedno zo základných pravidiel boja, vždy si všimni aj ten najmenší detail .
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:17 pm

Scarík

Jen jsem stál a koukal na ní jako na krávu. " To je ta největší kravina kterou jsem kdy slyšel " Zíral jsem na ni a otočil jsem se. " Existuje ještě třetí, že? Třetí které vám právě ukazuji " Řekl jsem dětským, ale vyzývavým hlasem. Chtěl jsem vědět co udělá. Abych se ujistil vytáhl jsem nad hlavu doopravdy pramen jejích vlasů. Měl asi centimetr v průměru a ona bude ráda, když jí ty vlasy dorostou.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:26 pm

Ďalšie pravidlo , vždy si dávaj pozor na nepriatelia a okolie kde bojuješ povedala som a v sekunde som sa zjavila za Scaríkom s katanou pri jeho chrbte , a však ja som ju zložila zasunula a len som sa naňho pozrela a povedala som Hmm moje vlasy , čo už no , myslela že si milší no múdrejší ustúpi . usmiala som sa a posadila som sa vytiahla zrkadielko a hľadala kde mi vytrhol tie vlasy , nakoniec som to našla a iba si ich upravila tak aby mi to nebolo vidno , nebola som naňho naštvaná a ani nič iné , brala som to ako utešovanie malého dieťaťa .
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:29 pm

Scarík

" Když myslíte " Odsekl a pomalu přicupital k Shizuce. Kdyby tu katanu nedala pryč, měl jsem záložní plán, kterým bych jí i uzemnil, ale to jsem jí nehodlal ukázat, aspoň ne teď. " Můžu se ti omluvit? " řekl jsem Shizuce milým hlasem a čekal na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Mar 24, 2012 8:43 pm

Sledovala jsem všechno, co se tu dělo. Chtěla jsem nějak zakročit, aby mu neublížila, ale než jsem se nadála bylo po všem. Je tak roztomilý! pomyslela jsem si. Po tom všem ke mě přicupital. "Omluvit se?" chvíli jsem zapřemýšlela. "Ale jistě!" trochu jsem se usmála a čekala na jeho omluvu.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 2:26 pm

Ja idem po toho nového , nechce sa mi čakať na Yosuho , vy sa tu zatiaľ bavte. povedala som a vyzliekla som sa len do trička preto že sa počasie zmenilo k lepšiemu a bolo tu teplejšie , asi takých 29 stupňov nad nulov , a t osom bola v strede Kumo , na Juhu by mohlo byť tak 35 stupňou . Smerovala som ku budove Raikage .(presun)
-------------------------------------------------
Došla som , za mnou mal ísť aj ten nový študent v ruke som mala spis s misiou a pomaly som ju čítala v mysli , nebola moc zložitá a však chcel som sa najprv zoznámiť zo študentami no dvaja chýbali a ja som len povedala Ach tí muži stále len meškajú a podvádzajú.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 4:46 pm

Scarík

" Dneska mě všichni štvou, až na tebe, Shizuka-okasan " Řekl lehce zamračeně a podíval se na nově příchozí studentku. Jen odkráčel pár kroků dozadu k Shiz, neměl moc rád nějakou pozornost úplně cizích lidí.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Seiji Sekai
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Seiji Sekai


Počet Příspěvků : 15

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 4:58 pm

(Sry, som nevedel že si editla xD)

Vyčerpane som dobehol až k bráne, dúfajúc že neodišli. A moje prianie bolo vyslyšané. Zadýchane som sa hodil o strom pri Sore a prerývane zo mňa vyšlo. C-cez.. cest-u mi.. prebehla či-ierna mačka.. Kto-orá sa bila, ako Ninja Ko-korytnačka.. vysvetlil som svoj oneskorený príchod tak, ako sa naozaj stal.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 5:24 pm

"To je dobře! Je hezké mít někoho, kdo tě neštve," usmála jsem se na něj. "Chceš tu zůstat nebo půjdeš?" optala jsem se ho mile. Nechtěla jsem, aby odešel. Aspoň někoho jsem tu znala!
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 4:36 pm

Ok ako to vypadá ideme na misiu traja , no ešte si u musím priadne preštudovať a čoskoro pôjdeme , ja vás tu budem čakať , všetko čo mám mať aj mám takže ak by ste si potrebovali zabaliť niečo alebo niečo zobrať máte čas na to . povedala som a začala som študovať ten dokument , čo a kde sa stretneme a čo tam a tak ďalej , spis bol celkom dlhý a mne sa nechcelo to čítať no toto bola ta nudnejšia časť misie . Ďalej som čítala a uvedomovala som si detaily misie .
Návrat nahoru Goto down
Seiji Sekai
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Seiji Sekai


Počet Příspěvků : 15

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Mar 26, 2012 4:58 pm

Po-počkať, to akože misiu máme? A to aj hneď vyrážame? Musel som sa veľmi premáhať, aby som sa zdvihol z pod stroma, kde bola zem tak mäkká, a tak krásne sa v nej sedelo. No Sorine rozkazy som musel počúvať na slovo. Keďže som pri sebe mal všetko čo asi potrebujem, samozrejme som skoro nič nemal, len som pokýval hlavou na znak, že z mojej strany som pripravený vyraziť.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Mar 27, 2012 6:18 pm

Takže vyrážame , máme dostať tento zvitok k Feudalnému pánovi , je to misia typu B-rank , síce to nie je pre genínov ale aj to v pohode zvládnem aj sama , vy mi môžete pomôcť poprípade môžete bojovať s nepriateľmi , cesta pôjde cez dlhý kaňon a pôjdeme pozdĺž rieky , takže za mnou. Povedala som , dala som si na chrbát moju tašku a šla som pomaly na miesto kde nám misia mala začať , dúfala som že prebehne s nejakými problémami aby som vedela ako sa budu zachovávať ľudia môjho týmu , pre istotu som tu nehala Mizu bushin keby niečo a vyrazila som preč (presun -- presunte sa na misiu , Seiken a Shizuka )
Návrat nahoru Goto down
Seiji Sekai
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Seiji Sekai


Počet Příspěvků : 15

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Mar 27, 2012 7:10 pm

Po prípade ti môžeme prdel zo s*ačiek vyťahovať, keď ti bude za zadkom súper podpaľovať.. Uškrnul som sa, prehodil som si cez plecia puzdro na katany, ktoré boli vďaka nemu vo vodorovnej polohe, a voľky, nevoľky som ju s úškrnom nasledoval.


~presun~
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Mar 27, 2012 7:15 pm

Vzala jsem Scaríka do náruče a pak jsem si ho položila na ramena. "Tak jdeme," řekla jsem velitelským tónem a vyrazili jsme. Kdyby nechtěl jít, tak klidně mohl zmizet. No doufala jsem, že zostane.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 5 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: