Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 2:42 pm

First topic message reminder :

Brány Vesnice - Stránka 2 Coast_10

Brány Takigakure no Sato, jež simulují přístav. Vesnici totiž obklopuje mohutné jezero s vyčnívajícími skalami. Na těchto žulových sloupcích jsou vystavěny malé a zchátralé, vrtké, dřevěné přístřešky, se střechou z kůže. Samotná brána je tvořena dvěma těmito sloupci a jednou obří kládou rozříznutou napůl. Dveře od bran ani neexistují, je to pouhá průrva skal, neudržovaná a špinavá s vládnoucí vlhkostí ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:13 pm

Sleduju jejich rozhovor a taky jak se neustále Raikage rozhlíží. Když je tady hokage-sama tak bych se mohl zeptat na tu věc. Bud mě za to Raikage zabije nebo mě nechá dál mluvit. Každopádně jestli bude něco proti mě mít tak mu řeknu narovinu co si o něm myslím. Hokage se nechce hnout bez svoji ochranky. Docela jí chápu. Podívám se zas na Hanaki a řeknu " Hokage-sama. Mohla by jste mi prosím vás odpovědět na pár otázek? Pokud vám to ovšem nevadí. " Čekám na odpověď od Hokage a doufám že mě to nechaj říct.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:18 pm

Docela mě zaskočilo, když se mě Ikatsu chtěl na něco zeptat. Měla jsem opravdu velké obavy o tom, co udělají s Mayumi a Kuroko a teď ještě tohle. No, nenechala jsem se tím rozhodit. "Nevadí mi to. Jakých otázek?" snažila jsem se to říct nějak klidně, ale bylo slyšet, že jsem dost nervózní. Ale překvapilo mě, že se zeptal i před Raikagem, vypadalo to předtím, že ho neměl moc v lásce.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:21 pm

Podívám se na Hanaki, která mi dovolila se jí zeptat na to co chci a to mě překvapilo že odpověděla kladně. Tak tedy začnu vykládat to co po ní chci. " Chtěl bych se vás zeptat na událost, která se stala před 16 lety zde v Takigakure no Sato mezi vaší předchůdkyní a mými rodiči." Sleduju jak zareaguje Hanaki-sama. I ty dvě vedle ní sleduju, aby se o něco náhodou nepokusili i když nevím o co by se mohli pokusit když neútočím, aspoň ne fyzicky. Samozřejmě že si hlídám i záda, aby na mě zničeho nic nezaútočil Raikage, abych mlčel.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:26 pm

"Před šestnácti lety, říkáš?" zamyslela jsem se. Občas jsem se na chviličku podívala na Raikageho. Nešel z něj moc dobrý pocit. "Podle záznamů dřívější Hokage nebyla před 16-ti lety v Taki. Myslím, že je to nějaké nedorozumění." řekla jsem a docela jsem čekala nějaký útok. No, byla jsem připravená se bránit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:29 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Suiro dne Sat Jan 07, 2012 8:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:40 pm

Když jsem mluvil z Hanaki tak se do toho najednou zapojil jeden Jounin. Který mi začal říkat monstrum, už jsem toho měl dost jak mě každý považuje za monstrum. A když se me hrubě dotkl a začal se ke mě jako k monstrum chovat tak jsem musel zakročit a nějakým způsobem jsem musel najít způsob jak se bránit jinak to nešlo takže sem něco udělal.
Zavřel jsem oči, nevím, jak ale viděl jsem opět tu modrou kočku. Pomoz mi, řekl jsem jí a ona něco udělala, nevím co, ale pomohla mi, najednou už mě nikdo nedržel jen jsem viděl toho jounina na zemi. Přiběhl jsem k Hanaki. Co se to zrovna stalo? Nibi mi pomohl? Zvláštní, ale díky Nibi. Zavolám na toho ležícího Jounina. " Už se mě neopovažuj takhle dotýkat. Jsem lidská bytost a ne nějaký monstrum to si uvědom. " Výhružně se na něj podívám, ale ted jsem vedle Hanaki. Co se bude dít, ale netuším. Nemám jistotu že mi Nibi znovu pomůže. Mohla to být jen pouhá náhoda, že mi pomohl. Uvidíme co bude teda dál.


Naposledy upravil Kataro dne Sat Jan 07, 2012 3:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:44 pm

*Toho jounina praštila jeho chakra? Ne, nebyla to jeho chakra. Je to jinchuriki. Ale proč s ním mluví, jako s monstrem?!* ptala jsem se sama sebe. Nesnášela jsem, když někdo ponižoval ostatní. Nesnášela jsem nadřazené lidi. A pořád je nesnáším. Věděla jsem, nebo spíš jsem tušila, že si tohle nenechá ten jounin jen tak líbit. "Já s ním chci mluvit. Kdybych nechtěla, řekla bych mu to. A on, není monstrum." řekla jsem, chtěla jsem se Ikatsa zastat.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 2:53 pm

Sleduju Hanaki jak se mě před tím Hokage zastává. Nemůžu uvěřit že se mě hokage-sama takto zastává. Nepovažuje mě ani za monstrum jako všichni ve vesnici. Je možné že existuje takový člověk co si to nemyslí? Uvidíme co se bude dít dál. Sleduju co se předemnou zrovna děje a jsem připraven na jakoukoliv reakci. Stoupnu si rovně a pozoruju okolí. Nechci dělat problémy, ale dotkl se mě hrubě někdo z vlastní vesnice. I když jsem poměrně klidné povahy takovýhle zacházení si nemůžu nechat líbit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 3:08 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Suiro dne Sat Jan 07, 2012 8:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 07, 2012 3:15 pm

"Neklej si. Navíc... myslím, že se to týká i mě. Říkáte mu příšera, že? Monstrum? co je tohle za označení? Monstrum je ten, kdo ubližuje ostatním, ne ten, kdo má to monstrum v sobě. On není monstrum, je to jen oběť monstra. Žádný Jinchuriki to neměl v životě lehké, ale vy mu to ještě ztěžujete. Nechápu to." řekla jsem dost naštvaně. *Co si o sobě vlastně myslí?! Oni jsou monstra!* pomyslela jsem si. "On není monstrum! Je to člověk!" zakřičela jsem, už jsem to nemohla vydržet.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice   Brány Vesnice - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: