Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Sora
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Nao Taki
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Raidon
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Airi
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Kana Nara
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Carol
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ruiny Otogakure I_vote_lcapRuiny Otogakure I_voting_barRuiny Otogakure I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ruiny Otogakure Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ruiny Otogakure Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ruiny Otogakure Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ruiny Otogakure Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ruiny Otogakure

Goto down 
+8
Nizashi Shiroi
Itami
Kana Nara
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Mayumi Uchiha
Airi
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:35 pm

Ruiny Otogakure 5210

Tyto ruiny jsou památkou na vesnici kterou kdysi založil muž jménem Orochimaru. Po jeho smrti se však vesnice rozpadla a toto je to co zní zbylo. Na místě bývalé Otogakure prý v současné době přežívají lidé z klanu Uchiha. Co je na tom pravdy není známo protože na toto místo moc lidí nezavítá protože skoro nikdo neví kde se nachází. Na některých místech se vytvořili bažiny což je další důvod proč se málo kdo dostane k pozůstatkům vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:26 pm

Doběhla jsem po dlouhé době až sem a čekala na Hanaki na jednom kmeni stromu. Čekala jsem, dokud přede mnou nestanula. Sanbiho jsem nemohla změnit na Summona, tudíž se plazil za mnou, i když velmi pomalu a byl velice nemotorný a pomalý. Čekala jsem na to, co po mě bude Hanaki chtít.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1100/1100Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/900)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:31 pm

Došla jsem těsně za Kuroko a vytáhla jsem z batohu kunai, který po mně předtím hodila. Hodila jsem ho po ní opačnou stranou. "Myslím, že tohle je tvoje." řekla jsem mile, ale pak jsem zvážněla.
"Určitě chceš vědět, proč jsem za tebou přišla. Možná to víš, možná ne, Raikage tajně chodil do Takigakure a já mám podezření, že plánují útok na Konohu. Proto jsem z tebou přišla udělat dohodu o spojenectví mezi námi." řekla jsem. "Samozřejmě ti za to nabízím svitky s technikami silných klanů Konohy, které bojovali za 4. ninja války." dodala jsem. "Rozhodnutí je na tobě."
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:38 pm

Začala jsem se smát. Bylo to opravdu směšné. " Tak to musí být vážně závažná situace, když zrovna MĚ požádala o pomoc KONOHA " Vydala jsem ze sebe s výbuchem smíchu. Poté jsem zase zapadla na kmen a dodala. " Jde o to jakých klanů a taky jak dlouhou službu po mně chceš " Řekla jsem a pokračovala. " Moje podmínky jsou dodatečné, a to ty, že nevyjdu pryč dokud nezískám zpět svou chakru, to za prvé, a za druhé po vás chci zapečetit Sanbiho do velkého svitku ... " Dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1100/1100Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/900)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:43 pm

"Klany Nara a Yamanaka. S tvojí druhou podmínkou souhlasím a stou první... nemáme tolik času. Plánuju jít do Takigakure promluvit si s Takikagem a nevím, kdy zaútočí. Myslím, že to bude brzy a tvoje chakra se nestačí obnovit." řekla jsem. "Tvoje služba by byla jednoduchá a krátká, jít se mnou do Takigakure a pak zpět do Konohy, kde se nejspíš odehraje bitva. Přesně to říct nedokážu, ale myslím, že to nebude dlouho." dodala jsem a celou dobu jsem měla vážný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:48 pm

" Bez chakry se ani nehnu, jak bys mohla vědět, momentálně jsem na dně " Dodala jsem, i když v mezi odpočincích se trochu obnovila, ale tu jsem ztratila při boji se Sanbim. " Myslím si, že u vás v Konoze by mohlo být pár lidí, kteří dovedou převádět chakru, nejsi toho schopná ? " Zeptala jsem se, narážející na přenos chakry ze Sanbiho do mě.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1100/1100Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/900)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:52 pm

Povzdechla jsem si. "Ne." řekla jsem posmutněle. "Ale, můžu ti zaručit, že tě nezraní. Já mám chakru a dokážu tě ochránit. Ale pokud trváš, že nepůjdeš, nemám jinou možnost, než jít sama." řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mayumi Uchiha

Mayumi Uchiha


Počet Příspěvků : 11

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 5:53 pm

Pomalu jsem se blížila k tomuto místu. Už z dálky jsem ucítila zásobu Kuročiny chakry a ještě nějakou další, kterou jsem neznala. Ta Kuročina byla o mnoho menší než obvykle. Došla jsem až k nim a trochu se pousmála.
"Ahoj Kuroko. Promiň že vyrušuju." Pak jsem se obrátila k její společnici a podala jí ruku.
"Já jsem Mayumi, těší mě," představila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 6:20 pm

" Takže vy víte že mě potřebujete, ale hodláte jít na smrt, jen proto že se nehodláte zdržovat, směšné " Řekla jsem a poukazovala na možnost vrátit se s ní do Konohy, kde by jsem tímto mohla očistit jméno klanu Uchiha. Prostě jsem věřila, že na to přistoupí. " Mayumi? Zjevně nás čeká dlouhá cesta " Dodala jsem směrem k ní a za mnou jen zafuněl Sanbi.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1100/1100Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/900)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 6:50 pm

"Já jsem Hanaki, těší mě." řekla jsem a pak jsem zareagovala na to, co řekla Kuroko. "Dobře, půjdeme do Konohy." řekla jsem trochu mrzutě a můj výraz se to pokoušel skrývat. *Co budu dělat?! Potřebuju si promluvit s Takikagem sakra!* pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 7:01 pm

" Tak jdeme " Řekla jsem a hodila přes sebe plášť, zatímco druhý jsem hodila po Mayumi, naznačujíc aby si ho na sebe oblékla a zakryla si obličej. Odcházela jsem jednou cestou mezi močály pryč a nechávala se vést Hanaki.
~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Mayumi Uchiha

Mayumi Uchiha


Počet Příspěvků : 11

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Thu Jan 05, 2012 7:39 pm

Chytila jsem plášť a hodila si ho přes sebe. Sklonila jsem hlavu, přetáhla si přes ní kapuci a vydala se za Kuroko.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 7:42 pm

" Hei-san ? " Zahájil jsem konverzaci svým typickým, lehce chraplavým hlasem. Bylo znát že už potřebuju procvičit zatuhlé svaly. Přesto jsem ale poslouchal rozkazy a držel se od bojů dál. Cíle Heie-san mi sice ještě přímo jasné nebyly, ale jejich základ ano, a proto jsem zde. Jsem tu abych mu s nimi pomohl. " Měli by jsme dojít do Kumogakure pro jednu prácičku, klidně půjdu sám, ale uvítal bych vaši společnost " Ušklíbl se a pohnul hlavou k rameni, kdy se při tom ozvalo jen hlasité křupnutí. " Co vy na to ? "
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue4000/4000Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue2000/2000Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 7:54 pm

Vysedával som iba neďaleko od neho, vyhrievajúc sa pri zapálenom ohnisku na jednom menšom kopčeku z epicentra zrúcanín Otogakure. So svojim typickým charakteristickým úsmevom na tvári som svoj pohľad obrátil k nedočkavému Karasamemu.
"Úprimne je mi ľúto, že som ťa už tak dlhú dobu držal na krátko, len a len po svojom boku. Sám by si mal najlepšie vedieť, že som doposiaľ jednoducho konať nemohol. To sa však s návratom mojich síl zmenilo, Karasame-kun," jeden z mála mojich podriadených, ktorým som vzhľadom na ten dlhý čas, aký sme sa už poznali, nemal najmenší problém tykať.
"Tým chcem povedať, že ťa v tvojich akciách budem plno podporovať. Vonkoncom, vo svojom vlastnom záujme od teba tak isto čakám návrat starých síl. Na to ale tú hračku potrebovať budeš, preto navrhujem, aby sme vyrazili okamžite," po ukončení môj zrak upútalo nebo.
"Zdá sa, že hviezdy dnes hrajú v náš prospech," poznamenal som mierne pobavene, chystajúc sa už pomaly na odchod. Čím viac svetla, tým väčšia pravdepodobnosť na úspešné prevedenie mojich odrazových techník.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:05 pm

" O " Přitakal jsem mu a jen s typickým úsměvem na tváři jsem se otočil a mířil do Kumogakure. " Sám víte že má síla je stále tady, dokonce ještě větší než kdy bývala " Dodal, s narážkou na jeho tajné techniky, společně se stylem boje. Jeho tajemství zatím neznal ani sám Hei-san. Hodlal jsem mu ho prozradit až v nějakou vhodnou chvíli, což bude za hodně dlouhou dobu.
Návrat nahoru Goto down
Koukaku Hei
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Koukaku Hei


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Počet Příspěvků : 31

Informace
Věk: 357
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue4000/4000Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (4000/4000)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue2000/2000Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:17 pm

"O tom nepochybujem. Nič na tom, že kým existuje akákoľvek možnosť na to, aby bola ešte väčšia, nie je najmenší dôvod si ju odopierať," poznamenal som s úsmevom a náhle uhasil oheň.
"Obdobie našej nepretržitej nečinnosti dnešnou nocou končí. Prišiel čas svetu oznámiť, že hoci sa počty našej bývalej organizácie za posledné roky rapidne znížili, my sme ešte stále tu a nech nám už zasadia ranu akéhokoľvek rozsahu, zotrváme večne," poznamenal som v dobrej nálade a vydal sa s vreckami v plášti preč.
"Poveď nás, Karasame-kun," prehovoril som ešte než už viac nebolo možné zaznamenať moju prítomnosť.
/PRESUN /
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Sat Mar 03, 2012 9:23 pm

Když jsem sem doběhla, padla jsem do nejbližšího domku, kde jsem si lehla na záda a sledovala přes děravou střechu zimní oblohu. Všude se snášel takový příjemný sníh. Byla jsem zase chvílemi šťastná. Pak mi to ale došlo. Moje mise musí být splněna a proto musím najít někoho, kdo mi s tím vším pomůže. Najdu vlastní tým a stanu se tím, kdo je povede výš a blíž k míru...
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue300/300Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue300/300Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (300/300)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 3:02 pm

Po delší době kterou jsi zde trávila se svými společnicemi jsi ucítila bolesti. Díky své inteligenci a vzdělání jsi poznala o co jde. Už bylo načase, jelikož od doby, kdy jste byli na ostrově uplynulo devět měsíců a ty jsi zde strávila dlouhou dobu. Už dlouho jsi byla mimo Konohu. Padla jsi k zemi a nezkušená jsi nevěděla co čekat.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 3:07 pm

Lehce vyděšeně jsem padla k zemi, čímž jsem automaticky upoutala pozornost členek týmu. " J .. j ... je to .. tady " Vykoktala jsem mezi hlubokými nádechy a nebyla jsem schopná pohybu. Když za mnou přiskočila Ruru, vzala mne do náruče a přesunula na stůl s dekou. V těchto podmínkách to bylo opravdu něco, ale museli jsme to udělat. Yomi jen na Rurin pokyn vyběhla ven hlídat. Shisho na svojí odvahu zatím jen stála a až když ji Ruru okřikla, utíkala pro horkou vodu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 3:17 pm

Zdá se že jsem se ocitl na nějakém neznámém místě. " Můj smysl pro orientaci se nějak zhoršuje " Řeknu a pak procházím tímto územím a nepoznávám ho. Měl bych snad? Každopádně jsem se ztratil a nevěděl jak se odtud dostat. Dokonce jsem zapomněl kudy jsem sem přišel což je pro mě dost blbý.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue300/300Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue300/300Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (300/300)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 3:20 pm

Když jsi ležela na stole, ucítila jsi prudkou bolest. Jak v "porodních oblastech" (xD), tak na pečeti, která se pomalu ale jistě bortila. Jediné co jsi mohla teď dělat, byl křik.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 3:22 pm

Začala jsem křičet a ty bolesti byly příšerné, nehledě na bortící se pečeť, což mi doslova spalovalo kůži. Proč? Já nic nedělám! Proběhla krátká konverzace mezi mnou a Yonbim. Jako i když jsme přátelé, tak ho pud tlačil k tomu, aby se vymanil z mého těla. Těhotenství ho vypuzovalo stejně jako dítě. Prostě jsem musela křičet na téměř celá svět shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 3:28 pm

Uslyším hlasitý křík, který se šíří územím jako ozvěna. Co se to tu děje? Každopádně musím zjistit čí to byl hlas. Následuju tento křík až k jedné chajdě kde u dveří stojí jedna žena a a já se snažím zastavit a jaksi mi trochu uklouzne noha a já jedu dál až skoro k ní a položím ji otázku. " Kdo to tu tak hlasitě křičí? "
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:04 pm

" Co ty tu proboha děláš ?! " Ozvala jsem se, přičemž Shisho okamžitě skočila přede mne se svou kosou a upřeně sledovala Ikatsua. Když jsem jí řekla kdo to je, jen ode mne o pár kroků odstoupila a podala Ruru horkou vodu. Yomi radši jenom dál strážila venku a jen očekávala, že jí nikdo nebude chtít uvnitř, protože to by asi neunesla.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:05 pm

" Myslím si, že tohle se nemohlo vyvinou lépe " Ušklíbl jsem se když jsem stál na skále. Viděl jsem tam vcházet nějakého kluka a když díky němu nedávala ta holka s černým oblečením pozor, jednoduše jsem jí zasadil jedinou ránu. Byla jen omráčená, mrtvou ji nepotřebuji, zatím. Pomalu jsem vkráčel dovnitř a špitl. " Všichni odstupte od Jinchurikiho " Přičemž závan větru přidal na děsivosti. Venku byla zima, všude sníh. Byl tu mráz a já přidal na strachu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ruiny Otogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ruiny Otogakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ruiny Iwy
» Aréna: Ruiny Iwy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: