Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ruiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 3 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ruiny Otogakure

Goto down 
+8
Nizashi Shiroi
Itami
Kana Nara
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Mayumi Uchiha
Airi
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:35 pm

First topic message reminder :

Ruiny Otogakure - Stránka 3 5210

Tyto ruiny jsou památkou na vesnici kterou kdysi založil muž jménem Orochimaru. Po jeho smrti se však vesnice rozpadla a toto je to co zní zbylo. Na místě bývalé Otogakure prý v současné době přežívají lidé z klanu Uchiha. Co je na tom pravdy není známo protože na toto místo moc lidí nezavítá protože skoro nikdo neví kde se nachází. Na některých místech se vytvořili bažiny což je další důvod proč se málo kdo dostane k pozůstatkům vesnice.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:24 pm

Jak Gray zaútočí tím ohněm tak musím rychle uhnout a proto rychlým tempem odskáču z dosahu ohně. Stihl jsem to tak tak, kdybych to nestihl bylo by po mě. " Chceš mě snad zabít? " Vykřiknu na něj ale chápu že chce jen Kanu ochránit i kdyby tu měl všechny zabít.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:25 pm

Křeče se zesilovaly a Kana mohla cítit ohromnou nevydržitelnou bolest. Prostě už musela porodit, nebo ... porodí.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:28 pm

Divila som sa ako sa to tu zvŕtlo . Vďaka Grayovi bolo o jeden problém menej a vďaka Ikatsuovi o ďalší problém , teraz som bola na rade ja a však nič ma nenapadalo no napadla ma jedná vec , keď že mam vždy pri sebe rupsak tak som len siahla do jeho kapse a tam bola soľ celkom mnoho soli Karasame okolo mňa len tak preletel a však ja som naňho vyhodila soľ celú hrsť zrazu som len s ľahkosťou vytvorila Raijū Hashiri no Jutsu ktorý vletel priamo do spútaného Karasameho . Pridaním soli do kyseliny sa vytvorila vodivá kyselina , aspoň som v to dúfala . Grayov Katon na mňa síce letel ale Karasame bol medzi 3 technikami .. bolo mi jedno či to zvládne či nie hlavný cieľ bolo ochrániť Kanu . Okamžite som odskočila od toho ohňa a kryla som sa .. Gray urobil naprostý zmätok a tak dal výhodu Karasamemu , naštasie ma katon len s časti zasiahol a ja som sa začala regenerovať . Sekundárne som sa premiestnila ku Kane a dávala som na ňu pozor .
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 10:54 pm

Řetězy nevydržely téměř nic. Jen jsem se hnula a rozpadly se. Zhluboka jsem se nadechla a spustila. " Jestli chcete Yonbiho ... " Začala jsem " ... přijďte si pro něj za tři dny a tři noci ... " Pokračoval můj hlas a dokončil. " ... na území bohů, kde má vesnice symbolizuje věštcův kryt " Přítomným se to mohlo zdát jako naprostý blábol, ale já si byla jistá že tomu porozumí. Že teď odejdou a splní dohodu. Jo, teď jsem byla zranitelná, ale můžou všechny pozabíjet. Po tváři mi jen stekla krátká slza a já, místo abych Karasameho zranila, odkopla jsem ho z dosahu bleskové techniky, jako výraz toho, že to myslím vážně. Jenže já se bez boje nikdy nevzdám! Budu tam bojovat až do hořkého konce, na jehož konci zbyde jen jeden vítěz. Jenže v té samé chvíli co jsem odkopla Karasameho jsem uviděla Sořinu techniku. Byla mířená na něj, ale já ji vzala na sebe a nechala sebou projít elektrický výboj. Jediné co jsem udělala bylo že jsem vykašlala několik kapek krve a nechala si stékat pramínek krve po koutku úst. Už se mi před očima mlžilo a já stále myslela na Graye a naše dítě. Nikdy ho nechtěl. Nikdy po něm netoužil. Nesnášel děti. Jak získám zpátky toho starého Graye? Byla jsem zoufalá. Chvílemi zmatená, jenže pak jsem zahlédla na zemi použitý kunai, přičemž se mi v hlavě vyrojila šílenost. Pokud to ale znamená získání Graye zpět z kyubiho spárů. Sebrala jsem ten kunai....
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 6:52 am

// Tu bleskovu bestiu ovladam ja .. ty si na stole ci com a rodis .. pred tebou je gray oproti nemu je Karasame ja som zhruba 45 stupnou od karasameho a vonku .. technika ide odomna ... takze ak by si ho okopla co nie je mozne preto ze pred tebou stoji gray ... no vlastne to nieje možné .. navyse ked ide z boku ta technika tak by ta ani nezasiahla , navyse rodis takze nevie ci by si vôbec mala silu ho odkopnut Very Happy .. uz len to ze si vytvorila techniku mi bolo cudne Very Happy Navyse Karasame si nieco vymysli aby ho to neskopalo Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 8:57 am

/ Pokud budeš umět číst, Karasame se před Grayem zkapalnil a dostal se přímo nade mne. Když bych ho odkopla, chtěla bych vidět, jak ve zlomku vteřiny odkloníš tu bestii. Taky jsi tu ani nemusela být, nechápu proč se tu všichni scházíte jak na karneval. Jestli mám zemřít, zemřu, jestli mám žít, budu žít, ale i tu smrt si bude muset Karasame vybojovat. Už jsem to říkala Katarovi, řeknu to i vám. Vypadněte, já se o sebe postarám. ^^
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 9:05 am

Když jsem stál nad ní, cítil jsem slabé šťouchnutí. Pak jsem si uvědomil, že to měl být kop, jenže už tak oslabený. Raiju Hashiri jsem se nemohl Suikou vyhnout, proto jakmile řetězy opadly, uskočil jsem na strop a z toho k Teruchimu. Stál jsem zase vedle něj a řekl. " Jak jsi řekla, tak se stane, své nepřátele respektuji, obzvlášť když to myslí vážně " Řekl jsem s úšklebkem a ještě jednou si přeměřil pohledem všechny přítomné. Pak jsem dal Teruchimu hlavou pokyn že odcházíme. Dnes bude žít. Nejsem taková bestie jako si všichni myslí. Jediné co chci je svět pravdy. Tolik lidí mě v životě obelhalo. Usmál jsem se nad tím a čekal, jestli na mě ti šmejdi zaútočí.

- 630
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 9:50 am

Moja elektricka beštia skočila priamo nad Kanu čo som nechcela takmer zasiahla aj Karasameho len že , smola netrafila sa a vo vzduchu som len jednoducho zrušila techniku Fungovalo to len že , sa vyhol ! Neznášam toho šmejda .. a však, stále som neni na tento boj pripravená pomyslela som si potom som si dala dole kapucňu , každému už asi došlo kto som .. aj keď to už asi aj všetci vedeli , Karasame , o čo vám ide ? povedala som , vedela som že nedostanem odpoveď , ale už som nehodlala zbytočne míňať chakrou .
// Kana .. nejde tu len o teba .. ide tu o to že som nechcel aby získali Yonbiho .. aj keď tvoje vtipne posty by mi niekedy chýbali Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 10:26 am

" O co nám jde? " Zeptal jsem se otočený k ní zády. " Neřeknu ti NÁŠ cíl, ale řeknu ti můj. Chci svět plný pravdy. A co vždy říká pravdu? Jenom srdce zaplněné strachem či čestný ninja. Mezi vámi ale nevidím ani jednoho. Poznal jsem dva. A od každého mám kus v sobě " Řekl jsem chladně a pomalu šel pryč. U východu jsem se ale zastavil a otočil. " A proč Vy vlastně bráníte Nám v cestě? " Ušklíbl jsem se a podíval se Soře do očí. Už z chakry jsem cítil že je to ona, ale chtěl jsem se ujistit pohledem. " Jinak, vyřiď otcovi mou poklonu že mne dokázal zabít ... "
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 1:02 pm

Teruchi Akashiro

Teruchi sa nestihol ani spamätať, no očividne už Karasame bol na odchode, Teruchi teda nič neurobil, len ho následoval. Moc to tu nechápal, na jeho vkus tu bolo až moc ľudí, a Teruchi si pripadal ako jeden z tých slabších, čo možno ani nemusela byť pravda, no moc tomu pozornosť nedával.



// Ospravedlňujem sa, bol tu chaos a nevedel som čo kde je, tak som radšej nepostoval. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 4:58 pm

Pořád jsem byl v pozoru aby to náhodou nebyla past a čekal dokud neodejdou. Protože byly hodně nebezpeční a silní tak nebylo moudré nebýt ostražitý. Stále jsem je svýma očima pozoroval aby náhodou něco nezkusily i když říkali že nechtějí nic dělat. Ale to s Kanou se mi moc nelíbí. Moc se přepíná obzvlášť při porodu. A ještě k tomu chce s nimi bojovat sama.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 5:08 pm

Iba sa bránime povedala som potichu a trocha pochmúrne . Jeho cieľ bol naozaj dobrý a však nevybral si správnu cestu , cesta násilím bola vždý účinná ale pri tom najhoršia , sama som nevedela čo vlastne chystajú a však Kana im chce odovzdať Son Gokuho aj keď bez boja sa nevzdá , no po 3 dňoch po pôrode to asi nezvládne myslela som si aspoň toto no to dievča ma vždy viac a viac vedelo prekvapiť .
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 5:28 pm

Otočil jsem se po její odpovědi a jen řekl. " Tak se braňte jak nejlíp umíte, protože další šance už nikdy nebude. Buďte co nejsilnější, aby ostatní viděli, že když budou chtít lidé bojovat proti pravdě, nic nás nezastaví " Po chvíli jen vyšel ven a řekl. " Teruchi, jdeme " A pomalu jsem opouštěl tuhle krajinu. Působila uklidňujícím dojmem. Byla- čistá. Všide byl sníh a stále se sem snášel. Divné že zrovna na mě to působilo, i když jen vnitřně. Po chvíli jsem byl ale pryč, z dohledu.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 5:41 pm

Jakmile odešli, pocítila jsem znovu ty bolesti. Už jsem to nemohla vydržet a pustila jsem kunai, držíc se břicha. Bylo to hrozné. Děsivé. Nevěděla jsem co mám dělat. Byla jsem zmatená a vyděšená. Jen jsem se opřela o kamenný stůl a podívala se na okolí. Ruru před několika chvílemi zmizela aby se ujistila že opravdu odejdou a Shisho a Yomi byly také pryč. Co teď ?
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 5:47 pm

Sakra ďalší pôrod ja som snáď na to magnet alebo čo? pomyslela som si prišla som Kane a len som poznamenala Kana ľahni si . zasa som svoj plášť použila pri pôrode , toto bol ten druhý , zložila som si ho a dala ho pod hlavu Kany , potom som jej trocha dala od seba nohy , ten pohľad bol taký ako u Hanaki či že nepríjemný , len som si dala silnú preberajúcu facku a s úsmevom na tvári som povedala Ja som vravela že budeš mať dieťa. Vypadá to že budeš musieť riadne zatlačiť , teraz dýchaj , a o chvíľku ti bude treba poriadne zatlačiť ! čakala som na reakciu
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 5:58 pm

Jen jsem udělala to co mi Sora řekla. Byla jsem vyděšená a zmatená, nevěděla jsem co mám dělat. Ale po jejích slovech jsem se na ní podívala a jako sériový vrah, který jsem vlastně byla. Jako bych jí říkala" "Hned po tomhle tě zabiju". Ale nebude to tak. Jen jsem věděla že to bude pekelně bolet. Tak jsem zatla zuby, ale po chvíli jsem zase začala křičet asi jako Kushina při jejím porodu, ale tady to bylo intenzivnější. Moje peče%t byla totiž neudržovaná a Yonbi se každou chvíli mohl dostat ven. Břicho jako by mi rostlo do vzduchu a nadzvedávalo mne. " Goku-san .. " Sípla jsem
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 6:12 pm

S týmto som nepočítala , používam len jednu Fuin , a to celkom ľahkú , udržať pečať nebude jednoduché , ale skúsiť to môžem pomyslela som si , vyskočila som na nohy dala ruky nad pečať a pekelne som sa sústredila a snažila som sa tú pečať dať dohromady aby sa Goku neuvoľnil , preto že Kana by to nemusela preziť . Fuin Ninja ! Je tu niekto taký , tú pečať neudržím ja som len amatérka vo Fuinoch ! Musí tu byť Fuin Ninja !! Kana snaž sa poriadne zatlačiť , musíš už porodiť . čakala som ako sa vyvinie situácia . Ja som tu pečať nedokázal ukľudniť iba som ju držala aby sa viac nerozpadla , ale viac som nezmohla .
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 6:18 pm

Proboha i v tomhle mi bude rozkazovat? Zeptala jsem se sebe sama v duchu, ale uznala jsem že má pravdu a proto jsem v jedné chvíli zatlačila. Necítila jsem nic. Myšleno, žádné pocity. Necítila jsem vedle sebe nic blízkého. Všechno mi bylo najednou tak strašně cizí. Jako kdyby se ze mne vyléval život a já neměla proč přežít. Jako kdybych byla jen malá hvězdička na nebi. Dokonce ani Gray. Cítila jsem ohromné zklamání a zjevně to na mě i bylo vidět. Byla jsem rozrušená z toho všeho. Jak rychle se to událo. Nevnímala jsem nic. Jen tu ohromnou bolest. Soru jsem slyšela stále tlumeněji a tlumeněji. Co se mnou bude ... Co bude s Graye? S naším dítětem? ... " Gh ... " Zatlačila jsem.


Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 6:36 pm

Držala som ruky nad pečaťou mysliac si Kana neumrie ! a potom som na ňu nahlas zrevala Tláč ! nemame na výber !!! videla som ako sa dieťa tlačilo už von , len som vytvorila Mizu bushin a na sekundu som pustila pečať a potom som ju zasa držala , bushin prišiel ku Kane a dával pozor na tlačiace sa dieťa ja som len revala Tlač!! keď že som používala úplne inú pečať než bola tu , v sekunde sa moja sústredenosť dala preč a prestala som udržiavať pečať mohlo prísť k najhoršiemu už len trebalo spoliehať na Kanu ktorá mala posledný krát poriadne zatlačiť aby sa dieťa dostalo von a ukľudnila by sa situácia
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 6:45 pm

Jak Sora řvala, já dělala. Ulevovala jsem si od bolesti křikem, když jsem ucítila úlevu. Najednou se ozval dětský křik. Já jsem byla vyčerpaná, ale pečeť nebyla opravená. Musela jsem někoho vyhledat. Kuso. Kde se teď potuluje Ruru, Yomi a Shisho? Musela jsem si v duchu postěžovat. Pomalu jsem zavírala oči. Nikdo tu nebyl. Jsem sama. Na celém tom širém světě jsem sama ...




Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 7:02 pm

Hneď ako dieťa vyšlo s Kany len som ho chytila urobila potrebné veci , bola tu zima pre dieťa veľmi nebezpečné . Vytiahla som si z ruksaku malú deku a však bola naozaj malá zabalila som do nej to dieťa a dala som ho ku Kane , problém bol však s pečaťou ktorá bola nadmierne oslabená . A však bolo po pôrodu , pečať už ustála aj keď bola tu šanca že Yonbi sa dostane von . Pozrela som sa na Kanu a len som poznamenala Toto je tvoje dieťa ehm , je tu zima takže , vymysli niečo preto že ja ... v sekunde ako som povedala odpadla som a môj mizu bushin sa roztiekol .
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 7:08 pm

Jen jsem se podívala na dítě a vymýšlela vhodné jméno. Neměla jsem teď hlavu pro myšlení. Přitiskla jsem ho jemně k sobě a Sory jsem si nevšímala. V té době už ale přišla Ruru s ostatními a ty dvě odpadly přímo ve dveřích. U Yomi to bylo normální, ale Shisho takhle vidím poprvé. Ruru přišla k Soře a párkrát ji profackovala. Mírně samozřejmě. Ale poté jsem cítila podivné teplo. Jako kdybych byla znovu zamilovaná. Pomalu jsem zavřela oči a přitiskla k sobě moje dítě, chlapce.


Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 7:12 pm

Přiskočím k Soře, která je z toho vyčerpaná i když Kana určitě víc. Samozřejme se může nějak zranit úderem hlavy o zem tak jak k ní přiskočím tak jí chytnu do náručí a začnu na ní mluvit. " Soro? Soro? Vzbuď se, v takovéhle zimě není moudré usnout. " I když je vyčerpaná tak v této zimě nesmí usnout.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 7:49 pm

Na Ikatsuove volanie som sa prebrala v sekunde som sa prebrala vyskočila na nohy a povedala som Díky Ikatsu potom som podišla medzi všetkých , videla som rozzúreného Graya , nebolo to príjemné , vypadalo to ako by nad ním prevzial kontrolu Kyuubi ale najskôr to tak nebolo , nebolo to tu bezpečné tak som len poznamenala Ak bude niekto niečo potrebovať som v Kumogakure no Sato , dávajte na seba pozor , a nezabudnite že priateľov spoznáte v najhorších chvíľach potom som zrazu zmizla preč , uvedomila som si že na ostrove mám človeka .
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 7:58 pm

Když Sora zmizela taky bylo na čase zmizet. Usmál jsem se na Kanu i na její nové dítě a byl jsem rád i za ni. Že to její dítě přežilo, snad jí to dá větší důvod žít. Já se vydám kamsi do neznáma. Třeba narazím na vesnici. " Mějte se tu všichni a Kano drž se. " Řeknu a poté zmizím. Skáču po stromech a opouštím toto území.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ruiny Otogakure - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ruiny Otogakure
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ruiny Iwy
» Aréna: Ruiny Iwy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: