Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ruiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 4 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ruiny Otogakure

Goto down 
+8
Nizashi Shiroi
Itami
Kana Nara
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Mayumi Uchiha
Airi
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:35 pm

First topic message reminder :

Ruiny Otogakure - Stránka 4 5210

Tyto ruiny jsou památkou na vesnici kterou kdysi založil muž jménem Orochimaru. Po jeho smrti se však vesnice rozpadla a toto je to co zní zbylo. Na místě bývalé Otogakure prý v současné době přežívají lidé z klanu Uchiha. Co je na tom pravdy není známo protože na toto místo moc lidí nezavítá protože skoro nikdo neví kde se nachází. Na některých místech se vytvořili bažiny což je další důvod proč se málo kdo dostane k pozůstatkům vesnice.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 8:38 pm

Bol som pri bratovom hrobe keď tu taký randál po blízku len som si pomyslel Prepáč mi bratku že som ťa nemohol pochovať na lepšom mieste položil som na hrom ružu ako zvyčajne a šiel som sa pozrieť čo sa tam delo, zaznamenal som temnú chakru , niečo ako biju chakru , nebola úplná tak som si len v kľude vykračoval k tomu domu vojdem doň a vidím tam malé dieťa s matkou všetko hneď pochopím len prídem k tej pani a poviem Nechcete nejako pomôcť vypadá to že vám tu je zima ostatných ľudí som si nevšímal
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Mar 06, 2012 8:42 pm

Odpočívala jsem, když Shisho zapalovala oheň a Ruru nás obalovala desítkami dek. Byla vždycky připravená, všechno nosila s sebou,i když my ostatní jsme chodily jen lehce oděnné aby nás nic nezdržovalo. Yomi opřená o sloup jen pronesla. " Bóže, co teď jako hodláš dělat? Otcem je rozhořčený a zapšklý Kyubi a ještě si domluvíš rande se smrtí! Jsi vážně blbá! " Řvala po mě nehledě na to jestli jsem po porodu nebo ne. Ale vlastně měla pravdu. Já ... nevím ale to co jsem teď potřebovala, byla ochrana. Proto mé dítě dostalo jméno Ochránce ... Sasuke. Byla jsem vyčerpaná a kruhy pod mýma očima byly znát. Jakmile Shisho zapálila oheň, sedla si k němu a upřeně do něj hleděla. Zjevně přemýšlela, ale poté se hned rozeběhla proti Grayovi a zařvala. " Co si o sobě myslíš ?! Že když jsi Kyubiho Jinchuriki že se můžeš vymlouvat na jeho zlobu?! " Byla to ta Shisho kterou jsem znala. Já jsem ale nesměla meškat. Pomalu jsem se zvedala a Ruru mne podpírala. Když to Shisho uviděla, vzala Sasukeho, který teď spal. Já jsem se opovržlivě podívala na Graye a řekla mu. " Nestojím o Kyubiho ... Až bude mít Gray chuť se vrátit, tak jestli o mne stojí, najde si mne ... Dokud budeš v tomhle stavu, je mezi námi nepřekonatelná bariéra ... " Byl to vyčerpaný a smutný hlas. Po chvíli jsme všichni mizeli v dálce. Naše zastávka měla být Konoha, kde jsem se hodlala setkat s Nauem. Potřebovala jsem obnovit pečeť a něco si s ním vyříkat. Dlouho jsem o něm něco četla a něco mi nesedělo. Když tam přišel ten kluk, nevšímaly jsme si ho a všechny jen nepřívětivě odvětily naráz " Ne " Přičemž jsme odcházely pryč.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 4 Left_bar_bleue810/810Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Mar 16, 2012 6:23 pm

Pomaly som prichádzal do Ruin Otogakure , nie moc s najkrajším výrazom na tvári , zasa som ako vždy pristúpil k tomu pomníku na okraji vesnice , ten hrob bol celkom nenápadný a ako vždy som naň položil jednu s ruží . Keď že som nemal čo robiť , a nemal som peniaze, musel som sa niekam vydať , ukrývať sa teraz nejako nemalo význam , a ja som potreboval niekoho ako parťáka , najskôr by som sa šiel pozrieť do Taki , ale skôr som sa bál že sa mi môže niečo stať , ale skúsiť som mohol . Nahodil som si čierny plášť . kapucňu , vypadal som celkom tajne , nikto ma asi ani nemohol spoznať . (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ruiny Otogakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ruiny Otogakure
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ruiny Iwy
» Aréna: Ruiny Iwy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: