Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ruiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_lcapRuiny Otogakure - Stránka 2 I_voting_barRuiny Otogakure - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ruiny Otogakure

Goto down 
+8
Nizashi Shiroi
Itami
Kana Nara
Koukaku Hei
Karasame Hoshigaki
Mayumi Uchiha
Airi
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 7:35 pm

First topic message reminder :

Ruiny Otogakure - Stránka 2 5210

Tyto ruiny jsou památkou na vesnici kterou kdysi založil muž jménem Orochimaru. Po jeho smrti se však vesnice rozpadla a toto je to co zní zbylo. Na místě bývalé Otogakure prý v současné době přežívají lidé z klanu Uchiha. Co je na tom pravdy není známo protože na toto místo moc lidí nezavítá protože skoro nikdo neví kde se nachází. Na některých místech se vytvořili bažiny což je další důvod proč se málo kdo dostane k pozůstatkům vesnice.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:11 pm

Přistoupím blíž ke Kaně když trochu poodstoupí a řeknu s udiveným výrazem. " Co to.. " A náhle mě někdo přeruší. Nějakej divnej chlápek se tu objevil a dělá si co chce. Stojím tak abych kryl Kanu a řeknu. " Pokud si myslíš že uhnu tak se rychle prober " Řeknu důrazně. Někdo jako on mě nevyděsí takových je spousty. Ať je odkudkoliv tak mě to nezajímá, ale nelíbí se mi jeho pohled.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:19 pm

Ruru musela zůstat při mě. I když tu bylo nebezpečí, prostě by nedovolila někomu jako byl on, aby mne zajal kvůli Yonbimu. Jenže když neobnovíme pečeť, tak si Yonbiho stejně odnese. Kso. Shisho jen prudkým výpadem kosy nasadila do boje svůj raiton, kterým chtěla Karasameho zasáhnout a paralyzovat. " Kso .. " Špitla jsem v bolestech.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:23 pm

Ani jsem nemrknul nad počínáním té holky s kosou a jen jsem uhnul do strany. Tím se její kosa zabodla do země a já s úsměvem čekal další reakce. Zatím jsem neviditelně dýchal z úst kyselinové výpary, které se zatím neprojevovali, ale po chvíli začnou. " Yonbi je můj, proč ho tolik chráníte? " Zeptal jsem se bez jakýchkoliv emocí.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:28 pm

Podívám se na něj a to o co se tu snaží. " Yonbi nebyl, není a nikdy ani nebude tvůj. " Řeknu a stále jsem na své pozici a i po tom co udělal jsem se nehnul ani o krok stranou. Nenechám tu Kanu s tímhle chlápkem samotnout.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:31 pm

Teruchi Akashiro

Odrazu sa po boku Karasameho objavil obrys muža, bol to Teruchi. Pozrel sa na situáciu, pričom hlavne zazrel na toho chalana, ktorý strážil Kanu, čo bol Karasameho cieľ. Teruchi sa len pousmial, a zasyčal.
"Hej, byť tebou, nechám ju tu, pretože potom, ako to tu skončí budeš na rade ty..." Pričom sa stále nehýbal, len skúmal situáciu, tá žena už bola v ich sídle, a Karasameho tu nechcel nechať na ocot.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:33 pm

Yomi se už venku pomalu vzpamatovávala z toho úderu do hlavy, ale stále nemohla vstát. Ruru byla u mne a snažila se svojí chakrou potlačovat Yonbiho, ale tohle byl už předem prohraný boj. Stojí proti nám někdo, kdo ani není normálním člověkem. Ani bych se nedivila kdyby v tom byla nějaká zakázaná technika jako například Izanagi. Shisho ale nenechala ujít možnost a okamžitě jak dopadla, na Karasameho poslala svojí nejsilnější techniku blesku, falešnou tmu. " Hej ty, odejdi, tohle zvládneme ! " Zařvala na Ikatsua.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:38 pm

" " Řekl jsem lehce udiveně. " Co ty tu děláš ? " Řekl jsem z jeho blízkosti, otočený zády k němu. Jakmile jsem ale spatřil raitonovou techniku, musel jsem uskočit. Tohle by nemuselo dopadnout dobře. Ta průraznost a síla byly neuvěřitelné. Když jsem dopadl, jen jsem vytáhl obrovský meč a vzal ho do jedné ruky a přehodil přes rameno. " Poslední varování " Sykl a vytvořil několik pečetí, přičemž proti Kaně vystřelil kyselinové střely.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:43 pm

" Jen si o sobě tolik nemysli " A zrazu jsem byl ochotný zvládnout ten útok. " Suiton: Suijinheki "A udělám vodní stěnu která zastaví tu kyselinu co po Kaně vystřelil a připravuju si mezitím další pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:46 pm

Teruchi Akashiro

"Raiton: Jūrokuchū Shibari!" Zakričal, pričom okolo tých dvoch Jinchuuriky vyšli kamenné stĺpy, ktoré ich úplne uzavreli aj s vodnou technikou, a vo vnútri začali prúdiť blesky.
"Ten chlapec zabije sám seba..." Pošeptal, pričom sa len pozeral, ako by sa z toho dostali, aj ked bol fakt že moc šancí nemali.

-100
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:52 pm

Yomi se mezitím jakž takž probrala a neslyšně vešla dovnitř. z nenadání mohli ti dva uslyšet jen mohutný výkřik. " Meiton: Jajimento ! " Kdy z Yominy ruky vyšlehla chakra a strhla ty dva proti stěně. Technika by tímto proudem měla být i porušena a tím by se měli dostat ven. Ruru se jen postavila a dál potlačovala Yonbiho chakru. Shisho zase zaháněla Karasameho mohutnými výpady kosou. " Raiton: Jibashi ! " Zakřičela Shisho když zaútočila a Karasameho.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:57 pm

Z nenadání jsem jen pocítil ohromný tlak v zádech a já jsem byl ve stěně. " Heh, tohle se povedlo málokomu, ale dobrá, varování došla. " Sykl jsem a z rukou mi vyjely čepele. Na každé ruce jedna a připomínaly spojení se Samehadou. " Vezmu si Yonbiho násilím ! " Dodal jsem zhnuseně.

-100
-80
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 4:58 pm

Nějakým způsobem se nám podaří uniknout z té techniky. Zřejmě to je práce někoho z venku. " Kano, sice existuje plno míst kde bych byl raději ale v takovéhle chvíly tě tu nemůžu nechat i když máš kolem sebe silné přátelé. " Dořeknu a obrátím se zpět na ně a podívám se výhružně na toho chlápka který nás na chvíly lapil. Dávám si pozor na něho a připravím se ještě k boji. Je silný ale to mě nezastaví at řekne cokoliv.

Chakra: 1500 - 100 = 1400
Návrat nahoru Goto down
Katashi Uchiha
Nukenin
Nukenin
Katashi Uchiha


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 43

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 5:00 pm

Teruchi Akashiro

Teruchi len vytiahol Tamaken, nechcel míňať moc chakry, mal lepší plán, nechystal sa však ešte útočiť, len svoj mohutný meč zabodol do zeme, a čakal na priamy útok.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 5:14 pm

Nechal jsem sebou projít elektřinu. Tedy, elektřina prošla po mém těle, nikoliv skrze něj. Kyselina na mém těle totiž nebyla vodivá, nebyla roztokem, tudíž mi elektřina nemohla nic udělat. Pomalu jsem se narovnal. Stál jsem na místě a čekal co ty holčičky udělají. " Teruchi ?"
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 6:21 pm

Yomi se jenom objevila mezi dveřmi a sledovala toho chlápka, který více připomínal člověka. Jeho meč vypadal, že je na něj něco speciálního a my jsme musely zjistit co. Shisho v té chvíli zaměstnávala Karasameho a Ruru se starala o Kanu. Tohle nedopadne dobře. Když ale Yomi natáhla ruku proti Teruchimu znovu, bylo jasné co chce udělat. Vedle ní se k tomu navíc objevily dva klony, tudíž chce použít takovou sílu, která by je mohla smést z povrchu zemského. Jenže to musí správně zamířit aby tím nezabila i nás. Shisho pochopila o co jde a tak uskočila od Karasameho a aby se nehnul, vrhnula po něm několik kunaiů s výbušnými lístky. Ruru jen čekala jak to skončí, nebo spíše, kdy bude moci zasáhnout. Já jen stále cítila ohromnou bolest, která se stupňovala a stupňovala. Matatabi! Zařval Yonbi.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 6:30 pm

Mezi Son Gokuem a Matatabi vzniklo jakési telepatické spojení při kterém spolu mohli komunikovat. Já jsem jen poslouchal jejich rozhovor. Co se děje Sone? Řekne Matatabi a čeká na odpověď Son Gokua. Já zatím dávám pozor na toho s tím mečem. Nesmím být ukvapený a nepřibližovat se k němu moc blízko dokud nezjistím víc informací.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:17 pm

Pomaly som sa presunula k Ruinám Otogakure , počula som nejaké hlasy , šla som za nimi a schovala sa , v tom vo mne zavolal Kokuou Matatabi a Son Goku sú tam , cítim ako keby matatabiho chakra klesla , najskôr tam bojujú ja som sa zhrozila , videla som už v diaľke ten dom a dávala som si pozor na to aby ma nikto nevidel Čo sa tam asi deje , čo robí Ikatsu a Kana na tomto mieste ? a s kým bojujú ? pýtala som sa sama seba v mysli . Nepozorovane v čiernom plášti som sa dostala kúsok od domu zrazu som skočila a prerazila som hornú strechu a dopadla som medzi Kanu , Ikatsua a Teruchi a Karasameho , okamžite spozorniem moje zorničky sa len trocha rozostrú a poviem vetu na provokáciu Pejsek se chce hrát čo mu ponúknete ? KeĎ že tu bol Karasame tak som si dávala vetší pozor než predtým odskočila som kúsok ku Ikatsuovi a poviem čo sa tu deje ? vŠimla som si Kanu a najskôr to vypadalo ako rodila , zhrozila som sa trochu no dávala som si pozor na nepriateľov .
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:36 pm

Najednou se zde objeví Sora a já se trochu leknu co tu dělá? Tu je nějakej sraz nebo co? Čím dál víc lidí tu je. Kanu určitě už štve že jsem se objevil já při této situaci a teď se tu sejde celý shinobi svět. Trochu na hlavu. " Problém je před náma " Řeknu Soře a dál je pozoruju a zrovna není ted čas na řeči.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:45 pm

Páry utíkaly pryč ale přesto je mohly na kůži cítit. Jen jsem poskládal další pečetě a obalil nás do obrovské koule vody. Pokud by neutekli, utopí se, což nám nahrávalo, jelikož Yonbi se nemohl hýbat, čeká ho jistá smrt. Navíc ... Kuchiyose no Jutsu! Zvolal jsem a v této gigantické kouli vody se objevil obří žralok, Megalodon, který se hrnul přímo proti Kaně. Já mezitím z té koule vyskočil a pomalu začal měnit vodu na kyselinu.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 7:57 pm

Objavil som sa niekde za kanou. Chvíľku mi trvalo kým som pochopil v akej sú všetci situácii.. predsa len.. kto mal vedieť že sa objavím uprostred vodného niečoho?. Videl som však niečo čo chcelo ublížiť mojej priateľke. Už dávno som nevyzeral ako "človek" Vlasy som mal asi po chrbát pri čom boli roztrapatené do všetkých strán. Nechty sa premenili na "pazúre", tesáky sa predĺžili a ja som už nejaký ten deň naberal skôr líščie obrysy. Postavil som sa pred Kanu pri čom som oboma rukami schmatol čelisty toho žraloka, teda jednou rukou za ňufák a druhou za "sánku". Jeho zuby neboli ničím s čim by si Kyuubiho chakra nevedela poradiť. Vypadni.. k*rva.. od mojej priateľky.. preč.. zavrčal som pomedzi zuby, aj keď to cez vodu vôbec nemuselo byť počuť. V momente som oboma rukami vyvinul ohromnú silu, s ktorou som žraloka doslova "roztrhol" a len som pocítil ako ma zaliala jeho krv.. teda ak sa znova neportol cez kuchiyosen do svojej dimenzie.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:02 pm

Vidím co se stalo i Gray dorazil ale ta voda je pro ostatní omezující. Na tohle mám speciální techniku. Dokáže celou kopuly využít ve svůj prospěch. " Suiton: Poseidon " A začne se z celé té vody formovat obrovská postava. Dokonce i Gamabunta byl oproti tomu malej. Když se sformoval tak čekal na moje rozkazy. Jeho trojzubec měl neuvěřitelnou sílu i když byl z vody. Nebyla to obyčejná vody, ale stlačená a měla obrovskou hrubou sílu. Zatím ale neútočila.
Návrat nahoru Goto down
Karasame Hoshigaki
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Karasame Hoshigaki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 81

Informace
Věk: 35
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:06 pm

Okamžitě jsem Megalodona odvolal a tu techniku přerušil. Většina vody byla přeměněná na kyselinu, takže mohl cítit, že nad tím nemá kontrolu on sám. Když jsem ale uviděl jak je obrovský, neriskoval jsem a natáhl jsem proti tomu dlaň a jen sykl. " Ura Tenki " Přičemž při téhle technice jsem tu vodu odmrštil do obrovské dálky do všech stran. Poté jsem se podíval na toho kluka. " Mě v Suiton technikách neporazíš " Ušklíbl jsem se. Okamžitě na to jsem pomocí shunshinu vyběhl proti té holce, když jsem se ale blížil ke Grayovi, změnil jsem se v kyselinu a propluj jím.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:09 pm

" Grayi ! " Vykřikla jsem do vody a pomalu ho sledovala. Docházel mi kyslík a já se nemohla hnout. Jenže ta po chvíli okamžitě zmizela a já cítila jak mi něco leptá kůži. Zatla jsem zuby a jediné co jsem mohla bylo křičet. Viděla jsem ho. Mlhavě, ale viděla jsem v té vodě jeho tvář. Jenže i voda vrhá stín a tak jsem to udělala. Použil jsem Kage to Chakura no Rensa a chytila ho. Ruru to vyděsilo a začala do mě přenášet chakru. Yomi a Shisho se koncentrovaly na toho druhého.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:20 pm

Nebuď.. naivný.. zavrčal som dosť podráždeným hlasom. Už som to nebol "ja".. mohlo za to z dosť veľkej časti aj úplne odstranenie pečate ktoré sa však navonok vyjavilo až pred niekoľkými dňami. Keď sa ku mne blížil tak som sa len prudko nadýchol a v zápätí som oproti nemu, aj keď bol vo forme kyseliny, vychŕlil ohromný stĺp ohňa.. pravdepodobne by trafil aj Soru a toho druhého no.. o nich som sa teraz nestaral.. išlo tu o Kanu a bolo mi jedno koľko ľudí budem musieť zabiť aby som ju ochránil.. aj keby to mali byť spojenci. Toto však nebol "katon" ako taký, bol to čistý živelný oheň ktorý mal ohromnú teplotu, bol to ten druh ohňa ktorý ovládal Kyuubi. Znova sa okolo mňa začala formovať chakra na čo som sa behom zlomku sekundy presunul za Kanu. Jednou rukou som ju chytil za plece a pozornými očami som sledoval účinky môjho predošlého útoku. Nemohlo ho to dostať, keby som ho mohol len takto jednoducho zabiť, nebol by nič viac iba, obyčajným monštrom.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ruiny Otogakure - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Mar 05, 2012 8:22 pm

/Nebojuji, promiňte za předběhnutí ^^"
Nemohla jsem to vydržet. Takhle se Gray nesmí chovat. Nevydržela bych to. Ztěží jsem se zvedla a obrátila se na něj. Měla jsem podrážděný pohled a hned na to jsem mu vrazila facku. " Tohle je podle tebe láska ?! Já nepotřebuju Kyubiho ! Potřebuju tebe ! Graye ! " Zařvala jsem na něj se slzami v očích, držíc toho chlápka v řetězech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ruiny Otogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ruiny Otogakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ruiny Iwy
» Aréna: Ruiny Iwy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: