Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví Ostrov - Stránka 4 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 4 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví Ostrov

Goto down 
+11
Seiken Shori
Nao Taki
Kiyoshi
Sora
Saya Chizoku
Gray
Nizashi Shiroi
Hiruko Anaki
Kana Nara
Carol
Itami
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Feb 07, 2012 3:51 pm

First topic message reminder :

Želví Ostrov - Stránka 4 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:09 pm

Celý deň hliadkujem a pozorujem čo sa deje na ostrove pred ním za ním a na ňom . Večer vyčerpaná odchádzam a na hliadke ma ide vystriedať Daichi . Pomaly kráčam k hostinci . Pri hostinci sa zastavím skloním hlavu a zo sklonenou hlavou vojdem do hostinca vyberiem si jablko ako vždy a začnem ho hrýzť , ohryzok vyhodím oknom von. Potom sa vydám do kúpelne , nič si nevšímam dám si príjemnú sprchu . Nakoniec keď už som celkom v pohode zregenerovaná zašla do miestnosti kde bola tyč , tam som trénovala svoje cviky , to isté aj na hrazde a po dlhšom čase tréningu som šla do izby kde som len tak sedela a nič nerobila .
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:15 pm

Kyubi
Začínáš mě srát ... Zavrčel z polospánku a jen jedním okem zavadil o Grayovu existenci. Kdo jsi právě teď? Milující slabý kluk, nebo silná a nelítostná šelma? Zavrčel proti Grayovi a čekal na nějakou odpověď. Hlavně ho zajímalo co právě teď chce udělat. Myslíš si že se připojí ? Ušklíbl se při pomyšlení že zabije dva jednou ranou.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:23 pm

Keby sa pripojil.. sám by som na neho zaútočil. Zachechtal som sa a následne som sa na Kuramu pozrel obzvlášť, temným pohľadom. Vieš.. chvíľkami som ich sledoval.. ten tréning pri vodopádoch a podobne. Nepríde ti to ako zbytočná sra*ka ?.. zlo, dobro.. koho to zaujíma. Ako aj milujúci kluk alebo neľútostná beštia.. som aj jedno aj druhé, je to ako skladačka.. nie je ťažké to pochopiť he ?.. Neverím v eutopistické myšlienky tých zasnených ľudí na tomto ostrove, nie som nijaký anjel ktorý by pre každého podradného priateľa obetoval život a ty to vieš. Ja preferujem skôr.. rovnováhu. Dodal som po čom som len rukou siahol na lístok ktorý zakríval pečať. Táto pečať .. má jednu nevýhodu. Je možno silná dosť na to, aby ťa potlačila.. ale.. je to moja chakra, a útok z vonka by nevydržala.. pri tom stačí iba.. jednoducho .. zatlačiť s použitím trošky mojej chakry. Hovoril som skôr pre seba. Uvedomoval som si že sa potom už nebude dať znova zostaviť no.. riskol som to. V momente som do nej vrazil päsťou, keby to však išlo iba fyzickou silou. Bolo by to až príliš ľahké. Zatlačil som pri čom som v ruke zača koncentrovať chakru. Táto koncentrácia sa o nejaký čas zodvihla na takú úroveň že sa pomaly začala meniť na ohnivé pásy ktoré pridali na deštrukcii tohto útoku. Pocítil som to, povolila.. na mrežiach sa urobili praskliny a pre Kyuubiho sa tým pádom vytvorila dosť jedinečná možnosť na útek, teraz by ani jeden jeho útok rozhodne neustály.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:28 pm

Jen jsem sledovala tu rozmluvu za jedním z rohů. Nebylo mne možné nijak cítit, nanejvýš tak jemné šplouchnutí vzadu když jsem údivem upadla na zem. " Takže já jsem utopistická ? " Zašeptala jsem si spíše pro sebe. Už to co jsem teď cítila bylo něco silnějšího než mohlo být. Cítila jsem v sobě něco jiného, už to nebylo štěstí, ale smutek.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:31 pm

Kyubi
Jeho řeči se mi začaly pomalu zamlouvat, obzvlášť, když jsem někde vzadu ucítil smutek. Nedával jsem to na sobě znát, jen jsem se lehce pousmál, ale to jsem dělal běžně. " Rovnováha, nemyslím si že o ní něco víš " Ušklíbl se a čekal jestli tu pečeť strhne a nebo ne. Jestli ho nechá hnít, nebo jestli ho nechá zabít Graye.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:35 pm

Hikari
Tu noc jsem zase usnula a probudila se ráno. Tentokrát jsem byla vzhůru dřív než Kimi. Pousmála jsem se a pohladila ho po tváří. Ale jen tak, aby se nevzbudil. Dala mu pusu na čelo a vstala. Ještě ho přikryla dekou a šla se vykoupat. Někam aby mě ostatní neviděli. Pak se osušila a vrátila se k Kimi. Šla s ním někam do neznáma a ani se ho neptala. "Uhm..." kývla jsem.

Kimi

Večer jsem nás zase přikryl dekou a usnul u ní. Ráno, když jsem se probudil, Hikari byl pryč. Byl jsem ještě poměrně ospalý, a tak jsem to nějak neřešil. Pak uviděl jak se vrací a trošku si oddechl. "Ahoj..." řekl jsem jí, když byla skoro u mě. Zvedl jsem se a šel se také rychle vykoupat. Pak šel s Hikari jen tak po ostrově. "Hikari...jdeme trénovat? Musím zesílit.... pomoz mi.." zastavil jsem se a řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:35 pm

Hm.. Kana.. Prebehlo mi hlavou no nepootočil som hlavou. Za chvíľku som už stál v ohnivej špirále ktorá sa vinula naokolo mňa. Ešte silnejšie som na pečať zatlačil a oheň sa do nej doslova začal "vlievať". O ani nie sekundu na to sa pečať doslova rozpadla, proste zničila.. bola preč bez možnosti obnovenia. Choď preč Kana.. nemáš tu čo robiť... povedal som no tvár som neodvracal od Kyuubiho. Tento krát by bolo až príliš pochabé odcracať od nepriateľa svoju pozornosť. Na Kanu som bol teraz.. no.. trocha tvrdý ale, chcel som aby odišla, aby do toho nezasahovala.. aj keby ma to malo stáť náš vzťah.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:39 pm

" Tse .. " Odsekl dotčeně a zvedla se, přičemž jen tiše přišla nedaleko klece. " Doufám že mu dáš pořádně do těla ... " Odmlčela a poté jen hlasitěji dodala. " Kurama! " Na tváři měla uražený, dotčený a z části smutný výraz. Poté se okolo ní navinul stín, který se rozpadl a Kana zmizela v nekonečných vodách Grayova podvědomí. " Moje utopistické plány si příště nechám pro sebe ... " Dodala když se ztrácela a probudila se v domě. Pomalu jen vycházela ven, za jejími nohami bylo slyšet jen tiché praskání parket. Bylo slyšet že se chce vyplížit ven.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:43 pm

Kyubi
Takhle má vypadat Yonbiho Jinchuriki Usmál se na Grayův účet, kdy se po něm parádně svezla. Poté jen švihl do brány a odhodil Graye co nejdál to šlo. Dneska tu zemřeš, nejsi jako jeden nejmenovaný před tebou ... Odhalil svou starou vzpomínku na svého nejlepšího Jinchurikiho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:46 pm

Ako ma tá tlaková vlna odhodila tak som len letel niekoľko metrov dozadu. Tsche.. ešte ma aj ty s niekým porovnávaj. Zavrčal som podráždene no len som sa vo vzduchu pretočil a dopadol som na nohy. Ku mne sa znova preplazil oheň ktorý som vytvoril už pred tým. Teraz som ho ovládal iba pomocou svojej vôle a rozhodne som ho proti Kyuubimu nemienil stiahnuť. Rukou som spravil jednu pečať, zatiaľ sa však nič nedialo, bolo ale okolo mňa cítiť ohromné sústredenie chakry, doslova bola viditeľná voľným okom.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:49 pm

Kyubi
He ? Omae wa amai da. Dodal a sledoval tu chakru. Jen seděl a tiše vyčkával co se bude dít. Musí to být něco speciálního, když odmítl cizí pomoc. Nebo to byl prostě až moc nadutý blbeček co o sobě má až moc velké mínění. Pro takové není ve světě ninjů místo. Takovíto ninjové umírají velice brzo, protože nebudou mít šanci ukázat svou pravou sílu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:55 pm

Len som pomaly vstala keď že som sa nudila , chcela som navštíviť niekoho , Gray bol ten koho by som mohla navštíviť . Pomaly som slušne zaklopala na jeho dvere vošla som a povedala som Gray , chcem sa porozprávať videla som že je asi v podvedomí s Kyuubim , no niečo mi na tom nehralo , prišla som bližšie a chytila som ho za ruku , v tom som pocítila že klietka je rozbitá a bojuje s Kyuubim , nebolo to zrovna najpríjemnejšie ale len som si sadla oproti Graya a vyčkávala som
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 8:56 pm

Kyodaina .. začal som hovoriť pri čom som spravil ďalšiu pečať Taiyō no jutsu, dokončil som poslednou treťou pečaťou a nasal som do svojich pľúc ohromné množstvo chakry, z toho tlaku ktorý len vyvolala príprava tejto techniky išlo cítiť že to nebude, no žiadna malina. Chōshinsei !! Vykríkol som pri vydýchnutí masívneho množstva chakry, vyzeralo to ako nejaký wall, alebo ako erupcia ohromne veľkej masy ohňa. Celá sa však valila slušnou rýchlosťou priamo na Kyuubiho, dokonca aj voda na ktorej sme stáli sa pri tej teplote začala hodne rýchlo odparovať. Zároveň mala technika hrozne veľký rozsah, kludne by dokázala pri väčšej spotrebe mojej chakry pohltiť aj tento ostrov.. alebo som si to aspoň myslel. Katon však patril k najdešturktívnejšiemu elementu, preto mala technika aj ohromnú deštrukčnú silu, a tá teplota.. keby mal na sebe Kyuubi kovové brnenie či nejakú podobnú haluz tak by sa mu to ešte pred priamemu vystaveniu ohňa začalo topiť. Pocítil som úbytok chakry, nie zrovna najmenší.. privolal som však takú masu ohňa, ktorú už potom stačilo iba udržiavať a to ma zas tak moc chakry nestálo. Rozhodne sa toto okolie stalo mojím ihriskom.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:00 pm

Kyubi
Jak jsem řekl, opravdu naivní. Odsekl, přičemž všemi ocasy všechen oheň rozmetl. Kyubiho síla byla ničivá, jako vždy. Nejen že použil své ocasy pro zničení tak mocné techniky, ale také proti Grayovi okamžitě vyslal několik desítek vzdušných ostří.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:03 pm

Prošla jsem dveřmi a dostala se ven. Odcházela jsem cestou z ostrova. Víceméně vyrovaná jsem hluboce dýchala. Sledovala jsem všechno okolo sebe jako vrah. Goku-san? Zeptala jsem se v nitru a po chvíli se mi naskytla odpověď. Ano? Opravdu stojíš na mojí straně? To je samozřejmost. Co mám tedy udělat? To co je podle tvého srdce správné. Zakončil naši krátkou konverzaci Yonbi.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:05 pm

Gobi sa konečne dostal do podvedomia Graya kde nezmôže moc toho ale len málo no i to pomôže . V sekunde zo stien sa vyvalia chvosty Kokuoua je ich 5 a tvrdo idú spútať Kuramu . Ja som si len v mysli opakovala aby niečo Gray vymyslel preto ěz ak to nevymyslí tak budu v p**eli.

Daichi
Zoskočil dole zo stromu postavil sa pred Kanu a povedal Mladá slečna , Raikage - sama mi nepovolila nikoho púštať prosím chodte naspäť . bol pripravený na všetko
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:08 pm

Heh.. vzduch?.. a mne hovoríš naivný.. zamumlal som na čo som iba pred seba vystrel ruku. V momente sa oheň ktorý bol okolo mňa vyslal proti vzdušným vlnám.. bola to jednoduchá rovnica aj keď, no.. možno to z matikou ani nič nemalo spoločné. Vedel som však o elementoch dosť. Oheň nielenže neprešiel ohňom, doslova ho posílil ako do od vzťahu Fuuton-Katon bolo bežné. Kyuubi si však mohol všimnúť jednu vec. Aj keď techniku od seba "odklonil".. oheň z nej nikam nezmizol, len sa zatiaľ držal v ústraní. Teraz sa však okolo Kyuubiho z tej ohromnej masy ohňa začala vytvárať Kupola. Väčšina ohňa bola sústredená nad neho aby tam upriamil svoju pozornosť. V tom sa však zo stien vynorili Gobiho chvosty ktoré Kyuubiho spútali. Nerobte.. si zo mňa.. prdel.. prosím.. zavrčal som podráždene na čo som pozornosť upriamil priamo na Gobiho. Behom chvíľky sa väčšina ohňa upriamila priamo na Gobiho chvosty na ktoré som dosť, bez nejakého "šetrenia".. pomocou môjho ohňa zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:13 pm

Jen jsem se na něho vražedně podívala a bez čehokoliv z úst odplivla kus lávy. Ta vytvořila dostatek světla, aby se můj stín propojil s tím Daichiho. Moje úroveň byla teď úplně jiná, nebyla jsem taková jako jsem sem přišla. Láva plivnutá směrem tak aby prdloužla můj stín a použití Kagemane no Jutsu z pouhého postoje. Čím dál blíže jsem se podobala Shikamarovi. " Jestli nevypadneš, klidně tě zabiju, nezajímá mě co se mnou bude "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:16 pm

Kyubi
Z oslabených ocasů mého slabšího přítele jsem se vymanil mnohem lépe. Víš že i tak je to dost nefér boj. Zavrčel s lehkým úsměvem. Ty ocasy byly skvělé rozrušení, jelikož jsem měl čas pro ultimátní techniku ... Bijudamu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:20 pm

Je to tu.. teraz si najslabší.. najviac nekritý.. všetky chvosty nastavený nad hlavu a otvorené ústa.. čo viac si priať? len musím byť rýchli.. prebesklo mi hlavou a v momente som začal rukami robiť rôzne znamenia pred sebou. Bolo to všetko o načasovaní.. v momente keď Kyuubi pred ústami začal tvoriť Bijuudamu, som trhol rukami k sebe a všetok oheň sa mu v stĺpoch začal nahŕňať do úst.. mal buď dve možnosti.. nechať otvorené ústa a tým pádom zhltnúť môj oheň, no.. čo by bolo takmer sebevražedné.. alebo ich zatvoriť a tým prerušiť Bijuudamu asi v polke jej tvorenia. Celkom som dúfal že mu tým vybuchne pred ksychtom. Chvosty na obranu použiť nemohol práve kvôli príprave na Bijuudamu.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:26 pm

Kyubi
Muselo to stačit. Neměl jsem na výběr a tak jsem vystřelil minimální Bijudamu, která bouchla nedaleko mne. Samozřejmě mě to odhodilo a omámilo. Srst na mém těle byla dost ohořelá a lepila se na sebe, tím jak byla roztavená. Vlastně jsem se nemohl hnout. Ale jediné co mi teď zbývalo je přetáhnout jeho srdce na svou stranu. Už neměl Kanu, neměl nikoho, zase byl sám.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:38 pm

Vieš Kurama.. tento svet je.. zvláštny.. taký plný nenávisti .. heh. . začal som rozprávať pri čom som k nemu začal kráčať. Ty a ja, sme takmer rovnaký.. s tým, že ja viem svoj hnev ovládať.. myslíš že nebývam nasratý? bývam.. bývam nasraný v jednom kuse, stále... niekedy ma sere už aj to že ráno vychádza slnko. Myslíš si že mi stým Kana dokázala pomôcť? nie.. nie úplne. Bolo to však, lepšie, znesiteľnejšie. Heh.. a áno viem o rovnováhe svoje, ty si ten ktorý o nej vie .. no.. nič. Zasmial som sa na čo sa zo mňa vysunula tá moja "chakrová" podoba.. tá iba uchytila Kyuubiho chakru a začala ju preťahovať ku mne. Nerobilo mi problém jeho vedomie od tej chakry oddeliť.. v asi polke som sa však zastavil. Vieš.. asi ma budeš mať za blázna ale.. prečo to nevyskúšať? Si démon hnevu.. a ja iba človek.. tak čo takto, malá výzva..?.. zamumlal som na čo som iba "prijal" aj jeho temnú časť chakry, tá ma v momente začala obalovať a ja som čakal, čakal som na to, ako mi bude tlačiť na vedomie.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:40 pm

Ležím si tak na stromě jako vždycky když v tom promluví Matatabi. Ikatsu. Yonbi je nějak aktivní, nějak se mi to nelíbí. Měli bychom se tam podívat, pokud nejsi proti. Nejsem proti Matatabi, už jsem Kanu dlohou neviděl. Mohlo se za tu dobu něco stát. Podle chakry díky tobě poznám kde je a za to ti děkuju. Získal si jí právem tak teď pospěšme. Postavím se a začnu skákat z větve na větev. Chakra mě vede na místo poblíž hostince. Co však uvidím mě jaksi překvapí a seskočím ke Kaně a chytnu jí za jednu ruku a podívám se na ní. " Kano, to už by stačilo. "
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:41 pm

Kyubi
Jsi blázen. Kdo by se nechával dobrovolně zabít? Děláš to ze zoufalosti že tě právě teď Kana opustila? Nebo jenom z obří touhy ukončit to trápení. Proč nezabít všechny ty lidi co to dělají, proč nezničit Kanu a ten zdroj bolesti co od ní přichází. Vyhoď celý tento ostrov do vzduchu. Asi tohle stále dokola omílal Kyubiho hlas, společně s dalšími věcmi.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:44 pm

" Pust mě ... " Zasyčela jsem k němu a jen jsem nechala obalovat Yonbiho chakru okolo mne a vytvořil se Chakrový Mód Biju. Byla jsem silnější lepší a mocnější. " Nezajímají mne vaše názory, ale jak už jsem řekla, zabiju kohokoliv, kdo mi bude bránit v cestě. " Řekla jsem a všechny city byly fuč. Zmizely.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví Ostrov - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví Ostrov
Návrat nahoru 
Strana 4 z 18Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Želví ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: