Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sora
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Raidon
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Airi
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Carol
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví Ostrov - Stránka 5 I_vote_lcapŽelví Ostrov - Stránka 5 I_voting_barŽelví Ostrov - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví Ostrov

Goto down 
+11
Seiken Shori
Nao Taki
Kiyoshi
Sora
Saya Chizoku
Gray
Nizashi Shiroi
Hiruko Anaki
Kana Nara
Carol
Itami
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 07, 2012 3:51 pm

First topic message reminder :

Želví Ostrov - Stránka 5 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:46 pm

Ja sa nenechávam dobrovoľne zabiť.. len chcem vidieť tvoj názor heh, tvoju reakciu.. vieš.. celý čas iba hovoria, odpútaj sa od zlosti.. a podobné somariny.. kto to však spravil predo mnou?.. kto ju od teba dobrovoľne a bez nátlaku prijal?.. možno si to práve ty kto potrebuje pomôcť.. Cítim ju, cítim tú nepopísateľnú chuť všetkých pozabíjať.. zničiť všetky problémy.. ale.. je to len v hlave, mojej a tvojej. Ty sám si ju vytváraš a ty sám si sa rozhodol jej podriadiť, myslel som si že si niečo viac.. než "démon".. myslel som si že niekto ako ty, sa od svojej vlastnej bolesti, utrpenia a zlosti.. nenechá ovládať. Odpovedal som mu sebaistým hlasom na čo som sa len pousmial, bol to však taký dosť nepríjemný smiech, takým sa strašia malé deti ekď chcú ísť spať.. bol to ten smiech vašej najhoršej nočnej mory.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:51 pm

Když Kana aktivovala bijuu mod tak by bylo nebezpečné jí jen tak držet, ale musela se uklidnit a tak jsem jí držel dál a spustil jako reakci na Kaninu aktivaci bijuu modu i svůj bijuu mod a řekl. " Kano uklidni se a řekni mi co se stalo. Nechci aby tady došlo k masakru a obzvlášť nechci bojovat zrovna s tebou a né proto že si silná. " Dořeknu to co jsem myslel vážně a snažil jsem se to dát Kaně najevo že nestojím o to s ní bojovat nacož jí ublížit.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:51 pm

Kyubi
Možná máš pravdu, možná ne. Zasyčel Kyubi a nenechal se nijak rozptýlit debilním smíchem. Nevíš o mě nic, takže měj hubu zavřenou, jediný kdo o mě něco věděl, byl ... nedokončil větu, jelikož litoval jeho ztráty. Poté se ale hlas rozezněl znovu a zkoušel cokoliv, ale bylo to marné. I temnota začala ustupovat.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:54 pm

" Atashi WA tsuyoi da ! " Zakřičela a rukou práskla do země, která se začala rozestupovat. Většina kamenů letěla na Ikatsua, jeliikož Daichi byl spoutaný řetězy. " A co na tom že se mnou nechceš bojovat kvůli síle ?! Koho to zajímá ? Nikdy jsem nic neznamenala, pro nikoho a pro ni, proč by se to mělo změnit ? " Dodala a z jejího hrdla se valilo obrovské množství lávy.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 9:56 pm

A kto za to môže?.. to ty si ten, ktorý sa mi nikdy nechcel otvoriť.. ty zas o mne vieš úplne všetko, videl si celý môj život, odkedy som sa narodil až doteraz. Celý čas si v mojom vnútri.. celý čas sme niečo ako jeden. Vieš že som to nemal ľahké, videl si však že som sa niekedy sťažoval ?.. proste som s tým žil.. pretože som vedel že si možno aj horším prešiel ešte niekdy, že si si ešte horším musel prejsť ty. To o čo sa pokúšaš teraz ti však nikto nekáže, nemáš na to dôvod.. porozmýšľaj nad tým.. Zamumlal som už kľudnejšim hlasom. Cítil som ako prehráva aj v mojom vedomí.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 10:09 pm

Když na mě letí kameny tak moje ocasy zareagují a kryjou mě a mě se nic nestane a já řeknu Kaně. " To není zase taková pravda. Například Gray jak jsem poznal tě miluje jako ty jeho a pokud se něco stalo tak určitě najdeš i někoho jiného koho budeš milovat. Neobviňuj se a prosím tě zadrž svůj hněv, aspoň kvůli mě. " Řelmi a podívám se jí do očí.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Mon Feb 13, 2012 10:32 pm

Daichi
Pff šikovná , ale prečo vlastne ? Ľudia tu ti chcú pomôcť a ty to zneužiješ a chceš zdrhnúť , takých podrazákov nemám rád , aj keď ja ta mám chrániť no zdrhnúť ti nepovolím ! povedal Daichi veľmi kľudne ako by sa nič nedialo a v tom sa Daichi zmenil na vodu , a z kríkov vyšiel praví Daichi a dodal Prosím ťa vráť sa a na všetko zabudneme tento krát si dával naozaj pozor preto že bijuu mod bol veľmi nebezpečný.
http://P.S. Nepíš výsledok techniky .. na to že niekto nereaguje hneď nemusí byť chytený

Sora
už som nemohla pomôcť Grayovi tak som len dúfala že to zvládne a držala som ho za ruku , bolo dosť pravdepodobné že už nebude dobrý ale že bude v sebe nosiť stálu nenávisť , sama som tomu neverila no napokon som sa len pozerala naňho zo slzami v očiach sama som nevedela prečo mi slzia , asi som kdesi v mojom vnútri dúfala že sa Grayovi nič nestalo a že mi na ňom záleží , záleží mi na ňom ako na kamarátovi a v tom som počula hlas ktorý nie vždy počujem Sora , Kana sa snaží s Yonbim - Sonom s niekym bojovať , aspoň to tak cítim , jeho chakra je cítiť . len som zaťala zuby pustila ruku Grayovi a pekne pomaly som sa rozbehla za Kanou , Má priateľov , skvelého priateľa , dokonca aj ja v ňu verím ale ona chce ujsť ? to sa určite nejako vysvetlí. pomaly som prichádzala k mieste kde bola Kana,Kataro a Daichi .V tom som spozornela preto že oni bojujú v Bijuu modoch , už naozaj znepokojená som len skákala po stromoch a kúsok pred tým miestom som vyskočila do výšky a akčne som dopadla na zem . Mlčkajúci stáť pripravená na hoci aký scenár pripravená zareagovať.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 4:34 pm

" Někdo jako ty mě nemůže porazit ! " Zařvala jsem. Mé tělo svítilo, vytvářelo delší a větší stíny. Zuřila jsem, ale Son Goku tomu nepřikládal váhu. Dal mi svou sílu a on jediný mi teď věřil. Od teď jsem potřebovala zesílit. " Ti kdo chtějí zesílit, se musí odtrhnout od světa, musí zpřetrhat všechna pouta ... Tohle mi ukázal Gray, a proto, abych byla silnější, zpřetrhám všechna ta pouta tady, a vypadnu z téhle díry ... " Dodala jsem a podívala se na Daichiho. " A kdo mi pomohl ?! " Zasmáíla jsem se ironicky. " Sem jsem se dostala sama, dokonce jsem dokázala porazit Gokua-san během chvíle bez jakékoliv pomoci Sory ... " Poté jsem si všimla příchozí Sory. " Chodíte sem jako na schůzi ... " Řekla jsem stále chladným hlasem a sledovala všechny. Biju mód ale pomalu opouštěl mé tělo, protože jsem byla jedna ze tří, kteří toto mohli udělat. S šílenou tváří se ze mě stala replika Son Goku-san. V životní velikosti.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 4:42 pm

Odskočil jsem do bezpečné vzdálenosti od Kany a zakřičel na ní. " Pouta nemůžeš tak snadno spřetrhat, je to věc která se buduje dlouho a nedá se jen tak přetrhnout. Nenechám tě jen tak odejít Kano. Nevěřím že by si se z ničeho nic rozhodla všechny odkopnout a opustit. " Dívám se na Kanu jak je v plné bijuu formě. Možná bych se měl taky přeměnit, ale pro jistotu ještě počkám. Nechci tady masakr a zatáhnout do toho ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 4:45 pm

Kano ... Nemyslíš že je to trochu moc ? Ne, tohle ... je teprve začátek ... Proběhla taková malá konverzace mezi mnou a démonem uvnitř mne. Yonbi začal chrlit obrovské množství lávy do okolí, přičemž očekával, že něco z toho deflekuje Daichi, Sora se jí vyhne, zatímco Ikatsu, se nejspíše promění. Jen jsem potřebovala aby to šlo přímo podle plánu ...
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:02 pm

Vidím jak se k nám hrne několik lávy a to už trochu Kana přehání. Musíme zakročit Matatabi. Nezní mi to jako dobrej nápad, ale musíme něco udělat jinak se situace vymkne kontrole. Odskočím do vzduchu a začnu se přeměňovat do plné bijuu formy i když se mi zrovna dvakrát nechtělo. " Kano, přestaň dokud to jde ještě zastavit. Já proti tobě nechci jít. "
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:23 pm

" Mluvíš jako by jsi nás dokázal porazit ... Nezapomínej taky kdo ti k tomuhle dopomohl ... " Dodala a třemi ze čtyř ocasů srazil Matatabi k zemi. Sám přitom vyskočil do vzduchu a balancoval na ocasu jako pravá opice. Ikatsu mi to ještě zlehčil. Matatabi teď vrhá větší stín, tedy, neváhala jsem a okamžitě propojila Gokův a Matatabin stín. " Myslíš si že mě snad změníš? Každý si vybírá svou cestu a já si vybrala tuhle. Už nejsem ta uječená blbka kterou jsi mohl znát ještě nedávno. Dospěla jsem, zjistila jsem určité hodnoty, které jsou na tomto světě potřeba ... a neopětovaná láska ... to rozhodně není ... "
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 5:30 pm

Jak jsem spatřil její útok tak jsem svoje ocasy dal do polohy krytí. Sice mě pořádně udržela ale to mě nedokázalo zastavit. Vyskočím za Kanou a mířím dvěma ocasy na ní, abych jí srazil. " Jestli tomuhle říkáš dospění? Tomu že odkopneš všechny kterým na tobě záleží? Sice ti nemůžu úplně rozumnět ale tohle není řešení. Můžeš si o mě myslet třeba že jsem nějakej nedospělej fracek, ale já se k ostatním neotočím zády jako to chceš teď udělat ty. "
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 6:23 pm

pekne som sa vyhla Youtonu Kana je mi Ťa ľúto ale nedávaš mi inú možnosť musím ťa zabiť , určite to bude lepšie než by si sa mala prepadnúť do temnoty. Máš stále šancu sa vrátiť poznamenala som ale v tom som počula Kokuouov hlas Moju silu ti nepožičiam , proti Yonbimu nebudem bojovať !! Možno to je osoba ktorá ho chápe !Nemôžem bojovať proti vlastnému priateľovi! len som si povzdýchla vytiahla som si rukavice , pekne som si ich dala na ruky zrazu sa na mne usadila blesková chakra , ale hneď na to vypla a ja som si len pomyslela Chápem ťa Kokuou , ale niekto to musí urobiť .Nejaký ten čas som to nepoužívala Daichi zmizol preč . dávala som si pozor ale aj cez to som bola sústredená
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 7:50 pm

Nakoniec som len nechal Kyuubiho nech nad mojimi slovami porozmýšľa. Keď som však odchádzal len som sa pootočil a zatváril som sa trocha pobavene. Teraz ehm.. musím ísť skrotiť inú beštiu no.. možno to bude ťažšie než ty. Zasmial som sa na čo som sa len vrátil k svojmu vlastnému telu. Kanu som poznal, až príliš dobre. Nemyslel som si však že ju moje slová zasiahnú až tak. Momentálne som sedel na streche hotela a pozeral som sa na scénku predo mnou. Mohli by ste sa prosím. stiahnúť?.. myslím že toto je len medzi mnou a Kanou. Povedal som dosť nahlas na to, aby to bolo počuť. Netváril som sa zrovna extrémne nadšene no, na tvári sa mi pohrával taký menší úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue170/170Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue230/230Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Feb 14, 2012 9:26 pm

Hikari
Kývla jsem na něj a vyběhla proti něj. *Jestli chce zesílit, musí tvrdě trénovat!* pomyslela jsem si. a vyndala kunai. Probleskla se za Kimi a hodila ho zezadu na něj. "Pojď Kimi! Vyhni se! " povzbuzovala jsem ho a přitom si koncentrovala chakru na techniku. "Ninpou: Kiteinu Shawaa..." zašeptala jsem pak. Vypustila jsem z pusy velké množství malých jehliček, ale dost málo na to aby se tomu vyhl po případě aby na obranu použil útok. *Kimi...*

Kimi
Zaregistroval jsem její kývnutí a připravil se. Vytáhl jsem tři shuriken z pouzdra a pozoroval, jak vyběhla. Najednou mi zmizela z dohledu a objevila se za mnou. dvěma shuriken jsem zablokoval její kunai. "Uhm..!" kývl jsem na souhlas Hikari. Pak viděl tu hromadu jehliček z charky. "Fuuton-Vítr...!" řekl a použil techniku. Ten změnil směr jehliček a po té na mě letělo jen malé množství chakrových jehliček. Ty jsem sice s menšími problémy dokázal odrazit.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 3:54 pm

" Pokud mne chcete zabít, ZABIJTE mne ... Nikomu to vadit nebude, ale vězte, že váš život bude jen další várka smetí, které se tu válí " Řekla jsem tiše a uvnitř sebe uslyšela hlas. Kano! Tohle už přeháníš! Ne, já už prostě nemůžu být mezi nimi, nepatřím sem ... Jak to myslíš ? ... Jednoduše, potřebuji sílu, a tu tady nezískáme ... Poté jsem ve formě Biju přetrvala pouze krátce. Pomalu jsem se přeměňovala zpátky poté, co jsem všechny útoky odrazila. Tak tohle je Raiton no Yoroi? Zeptala jsem se sama sebe a ironicky se podívala na Soru. Poté sem ale přišel ještě "on". Na mé tváři se okamžitě objevil vztek a já po něm bez váhání vrhla desítky kunaiů s výbušnými lístky. Ihned po nich jsem vyskočila do vzduchu a vrhla po všech několik chakrových kunaiů, které jsem mířila na jejich stíny. Pomalu jsem dopadla do lesa a očekávala útok. Spíše jsem ho očekávala od Sory než od Graye, jeho jsem teď brala jen jako naprostého idiota a nesmysl mého života. Byl to ohromný omyl, kterému jsem věnovala většinu svého života. Až teď jsem si uvědomila, jak velká kravina to byla.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 4:03 pm

Když Kana odrazila naše útoky a dokonce přišel Gray tak jsem se na chvíly stáhnul. Pak po nás hazela jakési kunaie, ale nebyli obyčejné. Když jsem si to uvědomil tak abych se vyhnul svému spoutání tak jsem zrušil bijuu formu a přeměnil se do vlastní formy, čímž se můj stín extrémně zmenšil a nechytil ten kunai můj stín. Přesto zůstávám v záloze a čekám na další kroky ostatní i Kany, která se snaží někde kolem skrýt.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 4:26 pm

Zmizol som skôr než ku mne Kunaie stihli doletieť. Vlastne som bol natoľko rýchly, že sa to vyrovnalo Sorinmu Raiton no Yoroi, mohli pocítiť už len závan Kyuubiho chakry ktorá ma teraz obklopovala. V Bijuu móde bolo následovanie Kany celkom, jednoduché. Cítil som jej myšlienky a chakru na kilometre ďaleko, spolu s rýchlosťou som ju behom chvíľky dohnal. Nenapadol som ju však. Proste som pristál na zemi kúsok pred ňou. Naozaj si "TO" myslíš ?.. veď tomu sama neveríš Kana-chan. Zamumlal som po chvíľke ticha a len som k nej spravil jeden krok. Bijuu plášť na mne doslova žiaril no to som si moc teraz nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 4:34 pm

Začala jsem se smát. " Proč si to zrovna ty myslíš ... " Dodala jsem a stále hleděla v pokleku do země. Poté jsem ale začala vstávat a podívala jsem se na Graye takovým ... šíleným výrazem plný krve. Jakmile ke mě udělal krok, hodila jsem před jeho nohu shuriken. " Znáš mě, nebo si aspoň myslíš že mě znáš ... Možná je tohle lepší cesta pro mě, nebo pro tebe, ale nikoliv pro jiné. " Začala jsem. " Pro mě už jsi jenom vzduch, nejsi pro mě nic. Myslíš si snad, že po tom ke mě přijdeš a všechno bude zase fajn ?! Vaše ideologie se neshodují s těmi mými, moje jsou už jiné ... " Zakončila jsem a trochu se usmála. " Změnil jsi mé názory " Dodala jsem s ušklíbnutím a ukázala jsem na Graye prstem. " Myslím si, že by jsi se měl vrátit, dokud ještě můžeš, protože mě jednoduše nepřesvědčíš, už jsi mě přesvědčil v tvém nitru, kde jsem zjistila, jaký jsi doopravdy HAJZL a ODPAD ... Proto, mě teď znič, zabij mě ... " Ušklíbla jsem se a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 4:47 pm

Hm.. to bude .. ťažké, ju naozaj serie to čo som jej vtedy povedal, už vidíš prečo sa svoj hnev snažím ovládať? ľuďom naokolo mňa to nerobí dobre.. pomyslel som si no ten kunai som úplne ignoroval, proste som spravil ďalší krok k nej. Usudzuješ z toho, čo som povedal v jednej malej časti v rozhovore s Kyuubim.. máš pravdu, som hajzel a odpad. S tebou to ale nie je až tak vidieť. Nečakaj že sa ti začnem hádzať pod kolená a prosiť o odpustenie, že začnem písať ohromné zalúbené básne či pre teba vykúpim kvetinárstvo v konohe.. nie som žiadny básnik, umelec, tanečník a preto neviem svoje pocity vyjadriť inak než tým čo robím, ani slová niekedy nepomôžu.. keď už však usudzuješ že mi na tebe nezáleží, a nevrav že nie, viem že je to tak... prečo myslíš že by som za tebou teraz išiel? Kvôli konohe? vieš že mi bola vždy ukradnutá, narozdiel od teba. Spravil som ďalší krok a stále som sa nezastavoval. To že nie som zrovna optimista a nemám predstavy o nekonečnom miery, či o dobre a podobne.. to že nemám utopistické myšlienky stále neznamená, že mi vadíš alebo že ťa považujem za nejakú hračku iba pre to, že ty ich máš. Myslíš si že mi na tebe nezáleží, preto sa snažíš odtrhnúť od svojich pocitov ktoré si ku mne prechovávala už v Konohe. Myslíš si že som slepý?.. vždy som to videl. Proste som nenašiel odvahu opätovať ich. Naozaj som idiot, hajzl, odpad a mnoho iných podobných vecí. Ale.. nedoknočil som páč už som bol iba pár centimetrov od nej. Teraz som sa však tváril tvrdo, možno až trocha urazene. Nikdy, už nikdy si nemysli že mi na tebe nezáleží. Dokončil som no ešte som jej pošepol pár slov. Tie však nemohol započuť nikto okrem nej.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 4:54 pm

" A proč si myslíš že se někdy vrátím do Konohy ? Proč o ní vlastně mluvíš ?" Usmála se dalším šíleným výrazem. " Není to jen kvůli tobě, jak jsem řekla, mám své vlastní SOBECKÉ záměry " Uchechtla se a podívala se na to jak stále postupuje. Jen jsem dala ruce v bok a když byl u mne, nesmírně rychle jsem vytáhla tanto a snažila se mu ho vrazit do břicha, tam, kde minu kritické body. Tohle nechceš! Ozvalo se ve mne, na což jsem odpověděla. Je to pro jeho dobro ... Jednoho dne ... " Už nikdy ... nebudeme moct být ... jednou ... jedinou ... duší! ... " Řekla jsem a v očích se mi po delší době objevily slzy. Prostě jsem to nemohla nijak potlačit.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 5:00 pm

Ako do mňa zabodla Tanto, tak to so mnou ani nepohlo. Iba som rukou obmotal tú jej a jemne som jej ju z tanta zložil. to som zo seba proste vytiahol. Vďaka Kyuubiho chakre som mal hrozne rýchlu regeneráciu, vlastne sa mi rana po ňom do pár sekúnd zahojila a zacelila. Normálna zbraň ma v tomto móde nemohla dostať. Nehovorím o nej, hovorím o tebe a o mne. Odpovedal som jej no len som jej rukou zašiel do vlasov. Myslíš že sa do nej vrátim bez teba? usmial som sa na čo som iba ruku zložil k jej ramenu. Po tom som sa tvárou ešte viac naklonil k nej a pobozkal som ju. Niektoré veci sa proste slovami povedať nedajú.. prebehlo mi pri tom hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue900/1900Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 5:06 pm

Když jsem viděla tu nesmírně rychlou regeneraci, jen jsem zírala na to místo. " Proč se za mnou ženeš jako blbec ? ... " Šeptla jsem, i když stále víceméně bez citů, které jsem v sobě dusila. Jenže v tom jsem ucítila jeho rty na mých a já jsem se od něj odtrhla a odklopýtala několik kroků dozadu, odkud jsem po něm hodila další kunai. " Já ... " Začala jsem, přičemž jsem jnom padla na zadek. Prostě jsem s ním nemohla bojovat, nebylla jsem tak silná jako jsem si myslela. Poté jsem se dívala do země a radši jen nevěřícně mlčela. Po tom co jsem tam řekla prostě nebylo cesty zpět. " ... už se nemůžu vrátit ... " Dodala jsem a ke konci řekla. " ... zpečetila jsem si svůj osud sama ... "
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví Ostrov - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Želví Ostrov - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1Wed Feb 15, 2012 5:11 pm

Len som si povzdychol a mávnutím ruky som od seba kunai odrazil niekam mimo. Po tom som len znova podišiel k nej a sadol som si pred ňu. Vždy sa môžeš vrátiť, a to ti to hovorím ja heh.. veď ma poznáš, zapečatil som svoj osud toľkokrát a toľkokrát som dostal druhú šancu, či si mi z toho pomohla, proste sa za tebou hnať budem až kým sa so mnou nevrátiš a basta, zahundral som a jednou rukou som si podoprel bradu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Želví Ostrov - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví Ostrov   Želví Ostrov - Stránka 5 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví Ostrov
Návrat nahoru 
Strana 5 z 18Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Želví ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: