Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Hokage - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Hokage - Stránka 2 I_voting_barBudova Hokage - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Hokage

Goto down 
+10
Takeshi Kana
Ayame Mashiba
Phate69
Shew Inuzuka
myR
Sora
Hiruko Anaki
Raidon
Dark
Airi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 8:51 pm

First topic message reminder :

Budova Hokage - Stránka 2 55555510

Zde sídlí Hokage a ostatní Starší, kteří pomáhají řídit konohu. V kanceláři Hokage nebo jejího zástupce obvykle zastihnete a jen málo kdy se stane, že tam ani jeden není.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 5:53 pm

Prošel jsem budovou a tentokrát jsem se trefil do dveří Hokage. Zaklepu, chvíli počkám a pak vejdu. zavřu za sebou a pozdravím: ,,Dobrý den Hokage-sama.'' Popojdu dál do místnosti a pak se odhodlám k otázce. ,,Hokage-sama přidělíte mě do nějakého týmu?''
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 6:00 pm

Pomaly som prišla k Budove kde mala byť Hokage a pomyslela som si Odpor a nepodpísanie zmluvy bude Hokage stáť draho ak nepodpíše mier . Ak podpíše tak si skočím do Teplých Prameňov a celkom sa na to teším Pomaly som blúdila chodbami a nakoniec som spozorovala nejakú kanceláriu a myslela som si že to je kancelária Hokage pred kanceláriu som si vytiahla len klobúk Raikageho a dala som si ho na hlavu , celkom mi sedel preto že vo vesnici mali aj ženskú veľkosť .Zaklopala som na dvere , počkala minútu a vošla som dverami . Nebolo mi vidieť do očí iba mi bolo vidno ústa a úsmev na nich a bolo počuť výrazné klopanie mojimi topánkami prišla som k Hokage postavila som sa pred jej stôl a povedala som Dobrý deň Hokage . Chcela by som sa ospravedlniť za spôsobené problémy , ja som nová Raikage a chcela by som vás požiadať aby sme tu vytvorili mierovú zmluvu . Dúfam že to neodmietnete preto že nemám náladu na boj a podobné veci .
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 6:15 pm

"Ano, mám pro tebe tým." řekla jsem a přistrčila jsem k němu papír se čtyřmi jmény: Hiruko Anaki, Makyo Tsuyzakuy, Shew Inuzuka a Raidon Tomeo. Usmála jsem se a pak do vnitř vstoupila Raikage.
Nečekala jsem jí tu a taky mě překvapilo, proč přišla. "Také nemám náladu na boj. Se smlouvou souhlasím." řekla jsem mile.
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 6:21 pm

Bloudila jsem Konohou a naprosto nebylo vidno kam jít, což byl další velký nadpis do mého deníčku. "Nikdy necourej dlouho v ulicích, když nevíš kudy jdeš." Jo, to je dobrý! Zamyslela jsem se nad tím nadpisem, protože to byla moje první epocha v Konoze. Jak se již dozvídalo ve vesnici, tak v největší budově sídlí Hokage, hlava celé vesnice a taktéž nejsilnější ninja . Napadlo mě několik věcí, ale nechtěla jsem se dále potulovat proto cesta k té budově byla ta nejlepší. I když se to nezdálo, cesta byla docela dlouhá. Když jsem stála před samotnou velkou budovou Hokageho tak jsem se zamyslela nad tím, proč sem vlastně du. Důvod byl jednoduchý, slýchá se že Hokage rozděluje mise které se plní v různých týmech složený po třech, až pěti lidech. Což byl můj plán se dostat do jednoho z týmů, a plnit tak mise které budou dány. Vešla jsem dovnitř budovy a hnedka si to namířila ke dveřím za kterýma byl Hokage. Než jsem zaklepala tak jsem slyšela, že už tam někdo je a vede diskuzi . Po té jsem zaklepala a s menším časovým intervalem jsem vešla dovnitř. Zdravím Hokage-sama, jsem tu abych byla přiřazena do týmu. Řekla jsem směr na Hokageho-sama a čekala na rozhodnutí.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 6:25 pm

Takže vytiahla som pero z kapse a aj nejaký poskladaný papier , papier som položila rozložila papier a podpísala som sa tam a nakoniec povedala Tu dajte podpis , a pokiaľ to porušíte tak si ma neželajte . Nemám náladu sa zahrávať s podvodníkmi . Nie že by som vám neverila ale to sa stáva v dnešnom svete a teraz sa nedá veriť nikomu. a čakala som na to čo spraví Hokage a pozorne som sledovala každý pohyb v miestnosti a pri tom som si pomyslela Jupí ide sa do teplých kúpeľov
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 6:27 pm

Popadl jsem papír a pročítal si jména. Samozřejmě nikoho jsem podle jména nepoznal. Vrátil jsem Hokage papír a zeptal jsem se hokage: ,,Hokage-sama kde se mám připojit ke zbytku týmu?'' Podíval jsem se na Raikage a pak na nového nějakého nového příchozího.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:05 pm

"Nebojte, nezradím vás." řekla jsem a podepsala jsem smlouvu. Pak jsem se podívala na Makyo a Hiroka. "Makyo, Hiruko, běžte do třídy na akademii, zbytek týmu za vámi hned pošlu." řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:09 pm

,,Dobře Hokage-sama.'' Řekl jsem podíval se na tu holku a pak jsem odešel z kanceláře. Prošel jsem chodbou a pak už jsem pelášil do třídy v akademii. Doufám že Sensei bude dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:12 pm

No ták, skúsim vám dôverovať . Povedala Sora a zobrala si zmluvu dodala Hmm nezájdeme do tých kúpeľoch čo tu máte šla som okolo vypadá to tam celkom pekne a pohodlne , ale iba ak chcete . Viete teraz v Kumo nemám moc Študentov tak to tam za mňa anbu odskáču .Čo vy na to ? a potom si Sora pomyslela Samej sa mi tam nechce ísť
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:18 pm

Zamyslela jsem se. *Nechám tu klona, ten to vyřeší.* pomyslela jsem si. "Dobrý nápad, půjdu ráda." řekla jsem. Vstala jsem ze židle a celá jsem se protáhla. "Hikari bushin no jutsu." řekla jsem a vedle mě se objevil jeden klon. Hned si sedl za stůl a začal něco vyplňovat. "Můžeme vyrazit." řekla jsem.
-přesun-


Naposledy upravil Hanaki dne Sun Jan 08, 2012 7:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
myR
Genin
Genin
myR


Počet Příspěvků : 25

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:23 pm

Poslouchala jsem Hokage-sama a pak se jenom pousmála na toho kluka když odcházel. Kývnula jsem směrem na Hokageho-sama a šla za tím klukem, při příchodu do té třídy jsem si jí prohlídla a pak se otočila na toho kluka. Jmenuji se Makyo,těší mě řekla jsem a usmála se na něho, hm zajímalo by mě kdo bude náš sensei, a taky to kdo je další člen našeho týmu.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:34 pm

Pomalým tempem jsme došli až před kancelář Hokage. Zaklepal jsem na dveře a vstoupil dovnitř.
Dobrý den Hokage.
Pozdravil jsem hned ode dveří. Došli jsme až před stůl za kterým seděla Hokage a řekl jsem jí důvod naší návštěvy.
Neměla by jste pro nás nějakou misi, nebo nějakou práci?
Zeptal jsem se slušně. Doufal jsem že dostaneme společně nějakou bojovější misi, protože jsem už vyloženě toužil po nějaké akci. Vůbec se mi nechtělo dál sedět ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:38 pm

KLON

"Mám pro tebe tým. Kde to jen bylo?" hledala jsem složku geninů, kteří byli v jeho týmu. "Tady." řekla jsem a podala jsem Raidonovi jména a informace o těch geninech.
ekají ve třídě na akademii. Jednoho ti tam ještě pošlu, protože se ještě neohlásil." řekla jsem mile, doufala jsem, že se nebude zlobit. Přece jen, pracoval teď dlouho na akademii, takže teď asi děti nebude mít moc v lásce.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue660/660Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue435/435Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (435/435)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 7:44 pm

Inari sa nezúčastnene prizeral ako raidon dostal misiu. Vtedy mu došlo že Hokage jeho žiadosť pojala viac individuálne ako by sa čakalo. Postavil sa teda pred stôl a prehovoril neistým hlasom.
"Hokage-sama? Prišiel som spolu s Raidonom teda som očakával že dostaneme spoločnú misiu" podotkol Inari a ďalej sa nezúčastnene prizeral čakajúc čo mu Hokage odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 8:01 pm

Když jsem uslyšel co budu dělat úplně se mi zatmělo před očima. Co jsem komu udělal takovej trest. Nevěděl jsem jestli mám řvát nebo brečet, protože to bylo horší než projít peklem zase děcka to snad není pravda. Ty malí harantio nemají snad nic jynýho na práci než mi ničit život. Uplně jsem se zarazil, nakonec jsem všechny své pocity polknul a využil jsem svůj element, abych se schladil jinak by to nedopadlo dobře.
Dobře Hokage-sama, jak si přejete.
Pronesl jsem odměřeným hlasem. Pak jsem vytvořil klon který jsem poslal do akademie, protože já jsem se musel jít uklidnit a jít to někam vydejchat. Chvilku jsem přemýšlel kam by to bylo ideální, než mě napadli lázně za vesnicí.
Když budeš mít čas a chuť budu v lázních, musím si někde orazit.
Řekl jsem potichu Darkovi a už jsem šel pryč, chtěl jsem být co nejdál než ve mně bouchne vztek a zoufalství.
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue200/200Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 8:57 pm

Shew Inuzuka

Šel jsem před budovu a pomalu vstupoval dovnitř.Běžel jsem po schodech a nakonec jsem doběhl až nahoru kde jsem zaklepal na kancelář hokage.Snad bude mít hokage čas.No,ale co když příjde to,že mě zradí i ostatní.Pořád jsem měl v hlavě pouze strach z toho,že mě ostatní stejně jako tenkrát bratr.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 9:10 pm

KLON

"Tým už čeká na akademii. Přerozdělování geninů do týmů bude teď hlavní prioritou. Každý, kdo má hodnost chuunin a výš, může očekávat, že mu přidělím tým." řekla jsem. "Ještě nemám přerozdělené všechny, ale myslím, že i ty, Inari, dostaneš nějaký tým." dodala jsem. "Do té doby, mám pro tebe misi. Doručíš Takikagemu tento svitek a mírovou smlouvu. Myslím, že by to mělo jít bez komplikací." řekla jsem.

Ve svitku:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue200/200Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 08, 2012 9:28 pm

Pootevřu dveře.Viděl jsem tam Hokage.H...h...hokage-sama?Neruším? zeptám se velice nervozně.Přitom jsem se na hokage díval.Měl jsem takový nervozný úsměv na tváři.Čekal jsem na odpověď.Sice jsem byl nervozní,ale zase mi bylo vidět ve tváři jako vždy,že jim vůbec nevěřím né,že bych jim nevěřil to co říkají,ale nevěřil jsem jim to,že mě nezradí.Nevěřil jsem ani Hokage.Vešel jsem dovnitř do kanceláře.Hokage-sama nemáte pro mě nějakou misi nebo něco? zeptám se pořád nedůvěřivě.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 1:25 pm

KLON

"Mám pro tebe tým. Myslím, že by už by měli čekat na akademii." řekla jsem s milým úsměvem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue200/200Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 1:30 pm

T...t..tým? zaskočilo mě to.Není to nějaký vtípek nebo něco takového?zeptám se nejistě
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 1:34 pm

KLON

Byla jsem docela překvapená, že mi moc nedůvěřoval. "Ne, je to pravda. Tvůj tým je na akademii ve třídě." řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue200/200Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 1:44 pm

Tým?Kso to bude problém,ale dal jsem si přísahu nikomu nesmím věřit. řeknu si potichu a podívám se na hokage.Dobře hokage-sama a můžu se zeptat i když jsem Inuzuka tak mohl bych se naučit i podstaty?(elementy) zeptám se jí.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 1:55 pm

KLON
Zamyslela jsem se. "Myslím, že by to neměl být problém." řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shew Inuzuka
Genin
Genin
Shew Inuzuka


Počet Příspěvků : 112

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue200/200Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/200)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 2:04 pm

DObře zacítil jsem,že to není pravá hokage,ale připadala mi jako klon hned jsem byl trochu ostražitější než předtím.A poslední věc na kterou se chci zeptat myslíte,že tým je dobrý,že mu můžu věřit? zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Budova Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 2:29 pm

KLON
Usmála jsem se. "Kdo ví. Já věřím každému v této vesnici. Každý musí přijít na to, komu může věřit." řekla jsem. Připadalo mi, že je jako já, dřív jsem taky nikomu nevěřila, ale postupně jsem začala věřit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Hokage   Budova Hokage - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Hokage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Raikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: