Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho I_vote_lcapBudova Raikageho I_voting_barBudova Raikageho I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

Budova Raikageho Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 6:19 pm

Sora pomalým nesmelým krokom vstúpila do budovy chvíľu hľadala kanceláriu Raikageho po tom čo ho našla zaklopala som a pomyslela si Snáď ma Raikage príme a bodlo by keby že ma aj dobrú náladu chvíľu som počkala a potom Sora otvorila dvere videla nejakého anbu a nesmelo povedala Dobrý deň , mohla by som sa opýtať kde je Raikage - sama ? alebo či by ste mi nemohli dať nejakú misiu ? Po prestávke sa chcem znova vrátiť k službám Kumogakure no sato a byť zaradená do nového týmu . potom sa Sora poškrabala vo vlasoch a čakala na odpoveď Anbuho po tom Sora zbadala stoličku v rohu tak si na tú stoličku sadla
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 6:30 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. MPBunny nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí MPBunny čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Raikageho a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Raikage. Hrať sa tu nedá keďže to celé MPBunny svojou demenciou dojebáva, MPBunny rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 9:55 am

Ah joooj D-rank čo narobím povedala Sora.Sora vstala zo stoličky pomalým krokom otvorila dvere potom ich za sebou zavrela chvíľu blúdila po budove keď že sa tu vôbec nevedela orientovať , tak trafila aj do knižnice a strašne dlho jej trvalo kým odtiaľ vyšla ,nakoniec došla k východu a pomyslela si Zasa D-rank misia . Snáď sa aspoň nebudem nudiť keď vyšla z budovy pomaly kráčala k bráne dávala si na čas keď že to je D-rank misia tak ju to vôbec netrápilo
(presun brána )
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 5:55 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 6:05 pm

Sora vošla do budovy aj s banditom potom trafila priamo do Kancelárie Raikageho zaklopala o chvíľku vyšiel ten Anbu a ja som si pomyslela Raikage tu už asi je keď ten zástupca ide preč zaujímavé no dúfam že mi dá nejakú odmenu keď anbu zatvoril za sebou dvere ja som zaklopala počkala som minútku a vošla som , toto bol Sorin zlozvyk a nevedela počkať kým ju niekto vyzve a keď vošla do Kancelárie uklonila sa a povedala Toto je Bandita ktorý robil neporiadok na želvom ostrove chytila za ruku hodila na zem a dala naňho nohu aby vypadala ako drsná a však Sora nemala rada násilie ale bolo jej to jedno lebo vedela že to je zlý človek a ten si to zaslúžil
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 6:24 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 6:35 pm

So-Sora , mate ma v spisoch pred 3 rokmi Raikage - sama . Ale to vy už asi viete. Inak ten chlapík je pekne opitý a po ostrove chodil a vykrikoval Povedala Sora s úsmevom na tvári potom si zobrala 35 Ryo a povedala Raikage-sama môžem sa opýtať že kde je tá veznice ? Sora pri tom pozerala na toho banditu a potom sa pozrela na Raikageho a sadla si na stoličku v rohu pri dverách aby nemusela stáť a pomyslela si 35 Ryo a to som sa s tým banditom trápila ale aj malý peniaz sa hodí veď je kríza .
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 6:52 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 7:05 pm

Sora prišla vedľa Raikageho a pozerala sa von z okna a Raikage jej ukázal kde je tá veznica Sora iba poznamenala Aháá a potom Raikage začal niečo hľadať v šuflíku . A ďalej som sa pozerala von oknom a pomyslela si Raikage sa má , taký luxus celkom super výhľad na vesnici medzi tým Sorine myšlienky prerušil raikage zo slovami o nejakej misií alebo tréningu . Mierne som sa pousmiala a zobrala som toho Banditu zo sebou do veznice a povedala som Ja prídem Raikage-sama hneď ako odvzdám tohto opilca do veznice Pomaly som tvorila dvere a za sebou som ťahala toho opilca a pomyslela som si Špecialna Misia , tréning . Teším sa na ten tréning
(presun)
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 7:27 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 7:33 pm

Došla som do budovy chvíľu som hľadala kanceláriu Raikageho a potom som ho konečne našla . Bola som celkom natešená keď že som mala ísť trénovať niečo špeciálne a tešila som sa kam pôjdem . Zaklopala som na dvere a po 15 sekundách som ich otvorila a povedala som Tak a som zasa tu Raikage - sama na vašu žiadosť . Kam pôjdeme ? Ak sa môžem opýtať preto že teraz nemám čo robiť a doma by som sa sama len nudila Usmiala som sa na Raikageho a znova som kráčala do kúta vedľa vchodu sadnúť si na moju stoličku
Návrat nahoru Goto down
MPBunny

MPBunny


Počet Příspěvků : 43

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 7:57 pm

Post bol zrušený, kvôli tomu, že sa tu nedalo hrať. Admin nadržiaval hráčom a tí potom mali výhodu. Taktiež si robí Admin čo chce urobí si najlepšiu postavu v hre Kuroko Uchiha a robí sa na nesmrtelného, potom pomáha hráčom zo svojej funkcie Admina. Hrať sa tu nedá keďže to celé Admin svojou demenciou dojebáva, Admin rozumu koňa... to ide dohromady...


Naposledy upravil Fumetsu dne Sat Jan 07, 2012 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Tue Jan 03, 2012 8:36 pm

3.1.2012
S mojim Bijuu?! Neverím že sa s ním spojím je tvrdohlavý a zlomyseľný ale budiš ak vďaka tomu budem silnejšia tak rada budem trénovať povedala Sora váhavo a pomyslela si to nieje možné aby som trénovala spojenie s Gobim . On je zlý a práhne po mojom zničení no i tak ja mu to zlo zničím premením ho na dobrého a nebudem naň zlá lebo zlo plodí ďalšie zlo a to nemá zmysel . No a som zvedavá ako budeme trénovať spojenie .. to mi nedáva zmysel no snáď to nejako zvládnem ale myslím že na Bijuu ktorý ma mnoho chakri nemám ani najmenšiu šancu pobehla som za Raikagem a išla vedľa neho
(presun)
---------------------------------------------------------------------------
8.1.2012
Pomalým krokom so došla až k budove vstúpila som do tej budovy a pomyslela som si Keď že som nová Raikage tak by som mala ísť to zrovnať s Konohou Hneď som sa otočila od kancelárie a išla som pekne pomaly do Konohy , aspoň moje kroky tam smerovali a Ochranke som povedala že nech tu jeden stráži a druhý nech ide papierovať za mňa a ja som pomaly odchádzala . Pred odchodom som si zobrala zensku velkost raikageho klobuku
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue915/915Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue807/807Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (807/807)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 7:25 pm

Už poměrně delší dobu jsem se toulala Kumogakure no Sato bez cíle. Dlouhou dobu se nestalo nic záživného. Hachibi se vůbec neozýval ani nedělal problémy. Na misi jsem teď pár dní nebyla, a tak jsem trávila čas v barech pitím většího množství saké. Naštěstí jsem se vždy včas zarazila, takže jsem nebyla tolik opilá. Jen jsem několik dnů cítila trochu veselejší než obvykle. Dnes to konečně vyprchalo, a tak jsem se rozhodla, že vyrazím konečně na nějakou misi.
Vešla jsem do budovy Raikage a vyběhla jsem po schodech. U dveří do kanceláře jsem zaklepala a čekala, zda mě někdo pozve dál.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 7:57 pm

Daichi

Choď za Yoshim je vnútri , Raikage-sama šla do Konohy podpísať mier, mám o ňu strach ale ona to zvládne a verím jej Povedal Daichi a usmial sa na Rei-chan aj keď cez masku to nebolo vidno a len pokojne sa oprel o stenu

Yoshi
Listoval v papieroch v kancelárií a bolo počuť ako Daichi niečo rozpráva no nejako ho to nezaujímalo , Yoshi si zložil masku a ešte sa pre istotu uistil či má všetko podpísané a opečiatkované potom si ľahol na gauč a povedal si Konečne voľno
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:01 pm

Potloukal jsem se Kumogakure a nakonec zamířil do budovy Raikageho. Slyšel jsem, že Raikage je v Konoze, ale i tak jsem chtěl misi. Vešel jsem dovnitř a vyběhl schody. Potom jsem zaklepal na dveře a čekal na výzvu.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue515/515Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue207/207Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (207/207)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:07 pm

Byla to delší doba než jsem si myslela. Cestou jsem se zapřemýšlela, ale i přes to jsem došla k mému cíli, čímž byla kancelář Raikage-sama. Zaklepala jsem a směle vešla dovnitř. " Raikage-sama? " Počkala jsem, jestli mne osloví, tak, jak mi to radila slušnost vůči někomu, kdo byl na vyšším postu než jsem byla já, či dokonce úrovni. Stála jsem před stolem a čekala na nějakou odezvu od kohokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:09 pm

Jedna holka vešla dovnitř, neváhal jsem a následoval ji. Potom jsem počkal, na něčí odezvu.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:15 pm

Zrazu som vošla do budovy , stále som nevedela najsť moju kanceláriu až nakoniec som si pekne pomaly prešla cestu a našla som ju potom som prešla cez chodbu a pozdravila som Dobrý deň mládež , no počkať vy ste starší než je niektorý , ops zasmiala sa a potom povedala Daichi tu máš par Ryo podala mu Ryo a videla tam ďalších ninjov a ja si pomyslím Hmm koľko nových ninjov a potom poviem nahlas No ako vidím Yoshi robil si prácu tu máš zopár Ryo podala mu asi 100 Ryo a dodala Kúp si niečo na seba On jej vždy odpovedal len Hai , potom si sadla na svoju stoličku a povedala No čo by ste potrebovali ? opýtala sa to v podstate tých troch ktorý tu stáli
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue515/515Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue207/207Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (207/207)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:25 pm

" To co vždycky Raikage-sama ! " Vydala jsem energicky. Poté jsem ale zase zaploužila zpátky do pozoru a zamumlala si něco pod vousy. Kde asi teď vězí Taiki? No, nepřemýšlela jsem nad tím tak moc jak bych chtěla, ale čekala jsem že nás na nějaké misi najde. " Možná nějaký doprovod někoho, nebo něco podobného " Usmála jsem se, asi jako vždy, i když moje tělo bylo slabé, dokázala jsem ze sebe vymáčknout co nejvíc.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue480/480Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue314/314Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (314/314)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:48 pm

Mike sa pomaly dočaptal do kancelárie. Nebol si istý čo od toho čakával ale pred Raikagem cítil rešpekt a taký podivný nepokoj.Otvoril dvere (klučka mu bola zarovna hruďou) a vošiel dnu.
"Ehm, raikage-sama. Prišiel som... ehm... hlásim sa do služby" povedal neisto a začal sa červenať.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:49 pm

Sora si vypočula tu dievčinu zobrala spisy tých troch čo tú sú a pozrela sa na fotky a boli to Naozaj oni a potom som Povedala Vidím že ste tu asi pre misiu Mike, Mei, Aoko, Kiyoshi máte misiu ale neviem akú počkajte hľadala v spisoch s misiami našla nejaký a pozrela sa doň , bola tam misia typu B , Sore to nevadilo a prečítala si to a povedala nahlas Ohľadom Misie tu máte spisy.Viem túto misiu by nemali robiť genini ale vy ste na to stavaný. K Mike sa správajte slušne aj keď je malý nepodceňujte ho . Mei ty velíš položila 4 spisy na stôl potom som sa zamyslela hmm zaujimavé zoskupenie , jediný uživateľ byaguganu v Kumo , Hachibi jinchuuriky , a Konton element , ktomu shoton

V spise
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue515/515Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue207/207Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (207/207)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:53 pm

Podívala jsem se na Raikage vyčítavě. " Já jsem se někdy chovala k někomu zle ? " Podala jsem řečnickou otázku, pronesenou spíše s úsměvem. Poté jsem vzala spis a podívala jsem do něj. Po chvíli jsem ho založila zpátky a otočila se směrem ven. Poté jsem jednou nohou vykročila, když v tom jsem byla fuč. Ještě před tím jsem mrkla na Mika a naznačila aby běžel aspoň se mnou.


Naposledy upravil Aoko Shuryu dne Mon Jan 09, 2012 9:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Raikageho Left_bar_bleue480/480Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho Left_bar_bleue314/314Budova Raikageho Empty_bar_bleue  (314/314)

Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 8:54 pm

Neisto sa rozhliadol po miestnosti po všetkých ľuďoch. Nikoho z nich nepoznal no všetci boli minimálne o meter vyšší ako on a minimálne o päť rokov starší. Nebol si istý či s nimi vôbec udrží krok no tváril sa vyrovnane a dokonca sa pokúsil o úsmev. Čakal kým niekto vezme iniciatívu a niekam sa pohnú.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: