Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho - Stránka 5 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 5 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Budova Raikageho - Stránka 5 Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 2:15 pm

Ou omlouvám se jaksi jsem zapoměl jsem Tashi Terumi. Usmál jsem se na ní.Rád pomáhám vesnicím a já vím,že se o sebe umíte postarat,ale rád pomůžu.Jste přece Raikage a ještě k tomu překrásná. usměju se a pak jsem si prokřupal ruce
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 2:25 pm

Podívám se na Raikage a řeknu. " My tu nejsme od toho abychom se léčili. Posílá nás za vámi osobně Takikage-sama. Říkal že je ochoten přistoupit na nějaké podmínky ohledně vašeho návrhu. " Podívám se na Takikage zvědavým výrazem a čekám na její odpověď. Vypadá to že by nás snad osobně Raikage mohla naučit jak se spojit s našimi bijuu. Nechápu proč byl na mě Nibi tak naštvanej, ale já ho rozhodně přinutím aby si semnou rozumně promluvil.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 2:26 pm

Tak to díky , ale i tak Tashi , tam ten chce odo mňa aby som narušila mier , ale to neurobím , radšej zomriem . On sa vráti čoskoro takže to musím čo najskôr vyriešiť . Ale ak chceš môžeš na chvíľu zostať v Kumo . usmiala som sa a sadla si na stôl a potom som povedala ľ Tachi inak pekný meč .A pokiaľ chceš pomôcť tak teraz ma nič nenapadá ale niekto ako ty sa mi hodí , inak pozor na toho čo tu bol preto že ma viac chakri než ja a je celkom zlá , aspoň informácie od Yoshiho sú také tak že pozor na nich čakala som na reakciu a čo sa bude ďalej diať Aha , ja mam len podmienku takú že budeme v mieri tak a inak ak pôjdete naspäť tak mu odkážte že nech sa tu staví potrebujem si niečo s ním vydiskutovať
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 2:35 pm

Pomalu jsem začal otvírat své oči nebylo mi zrovna do zpěvu Podíval jsem se Okolo sebe a Posadil jsem se Tak vy jste ta Raikage podíval jsem se na Soru.Podíval jsem se na své tělo rána byla již téměř vyléčena.Tak já se vám teda hlásím.A chtěl bych se zeptat kdo tu byl?A proč útočil na Hikariano Takikage chtěl abychom zde podstoupily trénink bijuu.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 2:37 pm

Raikage já tu budu s vámi.Gomu:bushin! vedle mě se začala vytvářet guma a nakonec se z něho vytvořil klon.Chci aby jsi šel hlídat na střechu řeknu klonovi a ten tam hned odešel.Budu s ním bojovat jestli na vás zaútočí. řeknu jí.Pak se podívám na toho kluka(Kimi) Vem Hikari a odejděte nějak do bezpečí třeba já nevim hotel kde vás ten šmejd nenajde.
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 3:23 pm

Procházel jsem chodbami a hledal kancelář Raikage. Když jsem ji konečně našel, zaklepal jsem a vešel jsem. ,,Dobrý den Raikage-sama.'' Slušně jsem ji pozdravil a vešel jsem daál do místnosti. ,,Jsem potulný ninja Yu Raito původem z Takigakure, moje hodnost je Jounin a přišel jsem vás požádat o práci.'' Řekl jsem prostě a sledoval jsem toho divného ninju.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 6:34 pm

Kimi , budem vás teda trénovať , choďte do vesnice , pobaľte sa lebo to bude tvrdý tréning, Hikari bude v poriadku , Ikatsu ty choď tiež príďte hneď ako sa bude dať . Prosím zoberte aj Takikageho , potrebujem s ním niečo prebrať . Tashi díky za pomoc , môžeš tu strážiť , Yu ty tiež , naozaj ďakujem za ochotu , inak ten chlapík mal celkom čudnú ponuku pre mňa a preto čakám na Hokage ,čo skoro tu má dojsť . stála som , dala som náznak amaterasu nech už ide a tak isto aj Yoshimu , obidvaja odišli a ja som sa len v kľude posadila a listovala som , no myšlienky mi behali cez moje sľuby , všetko čo som sľubila a čo chcem dosiahnuť a našla som aj priamy dôvod prečo odmietnuť toho chlapíka
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 6:43 pm

" Dobře tedy. Hned vyrazím. Prosím postarejte se o Hikari. Děkuji mnohokrát. " Já teda vyrážím. Nerad tu nechávám Hikari samotnou ale když je v bezvědomí tak není času nazbyt. Musím se vrátit do vesnice vzít si věci a promluvit si s kagem. Nebo to může udělat i Kimi. No radši za ním zajdu já osobně. Odcházím z místnosti a jdu dlouhou chodbou k dlouhému schodišti po kterém sejdu přímo dolů k hlavímu vchodu a otevřu dveře. Po té se rozeběhnu k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 6:57 pm

Podíval jsem se na Soru.Soro-chan co vše víte o tom chlápkovi? zeptám se jí naštvaně.Byl jsem celkem naštvaný,že takhle ublížil Hikari.Vytáhl jsem meč a sedl jsem si na zem zavřel jsem oči a držel meč v jedné ruce soustředil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:04 pm

Tachi , jedine to že má väčšiu zásobu chakry ako ja , a dal mi veľmi podivnú ponuku . Ale asi byť vami tak ma nestrážte , vravel že nabudúce zabije každého pri mne , takže sa o vás trocha bojím , neviem prečo ale dôverujem vám povedala som a potom som si pomyslela Asi som moc dôverčivá , ale čo to bolo za chlapíka , kto to bol ? prečo chcel armádu Kumo , a načo chce rozbiť ostatné vesnice? mnoho otázok málo odpovedí
Návrat nahoru Goto down
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue810/810Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (810/810)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:11 pm

bol som pred kanceláriou , nie moc prekvapený a čakal som na Yu-senpai , bola to dlhá chvíľa tak som sa zabával s mojimi prstami a klopal som si do rytmu , nejak ma nezaujímalo čo sa deje , ale tešil som sa na Senpaia , dúfal som že ma niečo naučí a ak nie že budeme mať misiu
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:29 pm

To je mi jedno jestli mě zabije nebo ne.Já vás prostě budu chránit. řeknu jí naštvaně.Kdy má přijít? zeptám se jí.Bylo mi trochu divné,že jsem chtěl někoho takhle chránit.Soro možná,že tu budu naposledy a tady asi i skončím takže nevím jestli vás ještě někdy potom uvidím,ale musím vám něco říct.Jste překrásná žena.
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:36 pm

,,Hmm..Nezvládneš ho sám.'' Podíval jsem se na něj a pak na Raikage. ,,Nebojím se ho Raikage-sama!'' Podíval jsem se na Isaa. ,,Chraň ty geniny prosím.'' Řekl jsem mu klidně a pak jsem přejel pohledem na Tashiho. ,,Zůstanu tu s tebou, pomůžu ti, spolu máme velkou šanci ochránit Raikage.''
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:59 pm

Tashi , mňa slovami do postele nedostaneš povedala som a usmiala som sa a ďalej som pokračovala v rozhovore čoskoro má prísť Hokage, už sa na ňu teším , dlhší čas som ju nevidela začala som si vybavovať jej tvár a listovala som medzi papiermi a pomyslela som si Hmm , dúfam že tu Takikage zavíta , musím si s ním niečo vydiskutovať a to isté aj s Hanaki na sebe som mala stále čierny plášť , len kapucňu som nemala na sebe ale mala som ju dole
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue660/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 7:59 pm

Pomalými kroki jsem šel k budově Raikegeho do které jsem vešel hlavnímy dveřmi kterými jsem vešel na chodbu a jelikož to tu znám tak jsem kancelář Raikageho našel velmi rychle
po té jsem zaklepal a čekal na slovo vstupte.Mezitím jsem přemýšlel co říct když tam vejdu
Co bys řikal prostě tam di i bez dovolení vstoupit.
Už za se my řikáš co mám dělat Sanichi a je to neslušný.
No a myslíš že by jim to vadilo kdy bys tam vešel ani by sitě nevšimly
Jak výš že je tam víc lidí než jenom raikage.
Lechce raikage má hodně práce.
Máš pravdu tak já tam jdu.
Pomyslel jsem a potichu jsem otevřel dveře a vstoupil jsem vdomnění že si mě níkdo nevšimne.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 8:05 pm

Jo jako,že bych vás chtěl do postele?!Taky,že nechci jen říkám co vidím zasměju se,ale pak se zamračím a vytáhnu meč.Po chvilce jsem šel ke dveřím a všiml jsem si,že tam už někdo je tak jsem na něj namířil zbraní.
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue660/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 8:25 pm

Kouknul jsem na kluka cobyl rozhodně mladší než já a mířil na mě mečem "Chlapče zkovej to než si ublížíš" řekl jsem mu.
Dík Sanichi to se nepovedlo.
Já ti neřikal že mě musíš poslouchat.
Hmmm pravda.
"Tak co chlapče zkováš to nebo ne" řekl jsem a zazubil jsem se aby byli vidět mé špičaté zuby.
Mezitím jsem se eště připravoval chytit a vytáhnout svůj meč od boku.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 8:29 pm

Tachi , ďakujem za názor , toto si asi ani nezaslúžim povedala som a trocha sa začervenala a potom som dodala Je to Kunichi nechaj ho , očakávala som ho , tak ho nechaj a potom som si pomyslela Hmm ten meč je taký , taký pekný , ah jedna z mojich slabosti heh no nevadí
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 8:47 pm

Podíval jsem se na Soru.Hai. řeknu a ustoupil jsem.Ty zuby....Kirigakure.....on je z hozuki klanu. díval jsem se na něj z hozuki klanu jsem měl vždy strach takže jsem docela ustopoval.Nevím jestli jsem měl strach z těch zubů,ale prostě z klanu hoozuki jsem měl strach
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue660/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 8:54 pm

Když jsem viděl že oden dal meč tak jsem já oden dal ruku od svého. No bylo to zjímavé protože jsem naněm vyděl malé známky zděšení.
Asi jsem moc vytasil zuby.
No tak natom se schodneme.
"Sorry jestli jsem tě zděsil" řekl jsem mu a pochvíli jsem dodal "Jak se jmenuješ?"
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 9:04 pm

Jsem Tashi.......Tashi Terumi řeknu a ustoupil jsem ještě dál.Ty jsi původně z kirigakure,že jo? zeptal jsem se s docela velkým strachem.Kso Hozuki lidé kterých se bojím,ale nevím proč. pomyslím si a pozoroval jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue660/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 9:10 pm

"Jo jsem a mé jméno je Kunichi Hozuki" řeknu a koukám jak se ode mně vzdaluje.
"To tětak zastrašuju ale mě se bát ne musíš pokud nejsi nepřítel" řeknu a dál ho pozoruji.
Co nemyslíš že jsem byl moc hrr.
Né vůbec pokud je stejný šílenec jako ty.
Kruci Shinichi nech toho.
A čeho nic nedělám jen jsem něco jako tvá zlá půlka nezapomeň že ty jsi ten komu straší ve věži.
Chjo zase máš pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 9:49 pm

Jdu poschodech k hlavnímu vchodu. Otevřu dveře a projdu jimi dovnitř na chodbu. Dveře se automaticky zavřou jako vždycky tak pokračuju normálně s věcma na zádech chodbou ke schodišti. Když dojdu ke schodišti tak mi nějakou dobu potrvá než se dostanu do nevyššího parta. Když se mi nakonec podaří se tam dostat tak jsem trochu unavenej, ale to nevadí to zvládnu. Odpočinu si a pak zase jdu ke kanceláři. Zaklepu a vejdu dovnitř. Postavím se před Raikage s věcma na zádech a řeknu " Vrátil jsem se zpět Raikage-sama. Takikage je už na cestě. "
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 10:03 pm

Díval jsem se na toho hozukiho.Ještě jsem pořád ustupoval.Nemám vůbec dobrý pocit. řeknu a díval jsem se na něj.Když jsem se na něj díval nebylo mi zrovna nejlíp.Cítil jsem se v nebezpečí a nevím znovu proč.Prostě jsem musel mít vytežený i meč.Byl jsem neklidný.
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Budova Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 9:56 am

,,Hej Takeru..'' Podíval jsem se jak ustupuje a musel jsem se zasmát. ,,Chceš bránit Raikage a bojíš se jeho?'' Znova jsem se uchechtl a přišel jsem k Hozukimu. ,,Yu Raito.'' Podal jsem mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 5 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: