Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho - Stránka 8 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 8 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 8 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Budova Raikageho - Stránka 8 Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 9:33 pm

Yoshi
Dobrý večer , Raikage-sama práve teraz nie je vo vesnici takže ak niečo potrebuješ som tu za ňu záskok Povedal Yoshi usmiala sa a hodil nejaké papiere do poličky nevyriešené , keď že už bolo celkom neskoro tak si ľahol na gauč a len čakal na reakciu toho čo tam stál
(Áno Raikage je žena/v textovke /)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Genin
Genin
Daisuke Maeda


Počet Příspěvků : 16

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 10:10 pm

Vypočul som si osobu čo ku mne prehovorila.I ked bol milí no nemal som k nemu dôveru ako k nikomu inému s tejto zeme a tak so chvílu mlčal.Nevedel som že čo teraz dojdem a hned odídem? To by asi bolo hlúpe ale nič iné mi asi v tejto chvíli neostávalo.Povzdichol som si.Ako tá dotyčná osoba si lahla na pohovku uvedomil som si že už je vela hodín a tak som nechcel rušiť a i tak je vela hodín. "Prepáčte že som vás vyrušil ale niečo takéto by som rád prebral s Raikage a teraz ma ospravedlnte.Dakujem za vás čas". Uklonil som sa neznámej osobe a kráčal som smerom von.Zavrel som za sebou dvere a všimol si kvetov ktoré som mal pre Raikage.Chytil som ich do ruky.Najprv som premýšlal že ich vyhodím.No napokon som sa usmial otočil som sa znova ku dverám a položil ich pred ne nech to vyzerá že prišli od neviem koho pretože Raikage mí môj obdiv ale to je len v mojej hlave.Dal som si ruky do vačku a vyrazil som preč blúdiť ulicami.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Seiken Shori
Jonin
Jonin
Seiken Shori


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 25
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Fri Feb 24, 2012 6:32 pm

Pomalu jsem přicházel sem, když jsem si všiml odcházejícího kluka. Jen jsem za ním popoběžel, zatímco jsem si zašíval díru v hrudi. Když jsem k němu doběhl, už jsem byl téměř hotový a bylo možné vidět jen lehce se pohybující chlupy Jiongu. " Co tady děláš? Neměl by jsi radši trénovat? " Zeptal jsem se trochu nevěřícně.



Návrat nahoru Goto down
Zakumi D. Toshio
Chunin
Chunin
Zakumi D. Toshio


Počet Příspěvků : 19

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sat Feb 25, 2012 6:04 pm

Vyjdu až ke kanceláři Raikage a zaklepu na dveře, vyčkám, než budu zavolán a pak vstoupím no místnosti. Okamžitě za sebou zabřu a pozdravím: ,,Dobrý den.'' Porozhlédnu se po místnosti a všimnu si že Raikage tu není, tak se zeptám zástupce. ,,Jdu se zeptat, jestli by se pro mě našla nějaká prácička.'' Trochu se zamračím, a posunu si slamák tak, ať mi není vidět do očí.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sat Feb 25, 2012 7:35 pm

Yoshi
Automaticky ako počul zaklepanie dal sa do pozoru , bol tam nejaký chalan tak som mu povedal Práca , no možno by niečo bolo , prosím preukáž sa potom ti niečo zadám Yoshi sa naťahoval a Čakal na reakciu
Návrat nahoru Goto down
Zakumi D. Toshio
Chunin
Chunin
Zakumi D. Toshio


Počet Příspěvků : 19

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 3:58 pm

,,Já jsem Zakumi D. Toshio, a jsem Chunnin.'' Upravím si svůj slamák a prohlížím si ho. Trochu se pousměju, pořád ho sleduju a po chvilce začnu přejíždět očima celou místnost. Čekám na nějakou reakci z jeho strany.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 4:06 pm

Yoshi
Takže mladý , tu máš spis podal mu spis s misiou , potom som si sadol a ďalej triedil a pečiatkoval či podpisoval . Sora tu už dlho nebola tak si na to zvykol , pre jeho inteligenciu to bola hračka a sám to všetko zvládal .
(misia trvá do konca dnešného dňa .. a možno viac .. más topic pri misiach v Kumo )
Návrat nahoru Goto down
Zakumi D. Toshio
Chunin
Chunin
Zakumi D. Toshio


Počet Příspěvků : 19

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Feb 26, 2012 4:15 pm

Vzal jsem si spis, otevřel jsem ho a pročtl jsem si ho, pak jsem ho položil na stů a už jsem se jen rozloučil. Zavřel jsem za sebou dveře pak jsem sešel dolů a vyšel z bodovy, pak jsem se vydal k místu setkání.
Návrat nahoru Goto down
Zakumi D. Toshio
Chunin
Chunin
Zakumi D. Toshio


Počet Příspěvků : 19

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Mon Feb 27, 2012 7:16 pm

Vyšel jsem až na horu ke dveřím do kanclu, pak jsem zaklepal a vešel dovnitř. ,,Dobrej, mise splněna stařík si v klidu pluje.'' Usmál jsem se a pak jsem za sebou zavřel. Přiblížil jsem se k zástupci Raikage a čekal jsem jeho reakce.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Mon Feb 27, 2012 7:44 pm

Yoshi
Yoshi pracuje a v tom ho niekto vyruší je to ten čo tu bol nedávno Hmm teraz koľko by som ti mal dať peňazí ? 35 Ryo ti dám povedal vytiahol peniaze a dal ich Zakumimu . Yoshi ďalej pracoval na práci ktorú robil predtým
Návrat nahoru Goto down
Daichi
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Daichi


Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Mon Feb 27, 2012 7:58 pm

seděl jsem před kanceláří když už mě to přestalo bavit,vztal jsem a zaklepal na dveře
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Mon Feb 27, 2012 8:17 pm

Yoshi
Vstúpte povedal Yoshi , vycítil inú chakru , nebola mu známa tak radšej sa dal do pozoru , keď že mu tá chakra bola podozrivá a dal na svoju intuíciu . Postavil sa pred tým ako vstúpil niekto do miestnosti a čakal kto vstúpi
Návrat nahoru Goto down
Daichi
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Daichi


Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Tue Feb 28, 2012 7:07 am

vešel jsem do kanceláře "Zdravím" řekl jsme nahlas "Ehm..kde je Raikage-sama ?...slyšel jsem že je to žena a vy...jak se tak koukám nejste"
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sat Mar 03, 2012 3:54 pm

Yoshi
Raikage je preč , čo chceš ? opýtal sa Yoshi a len pracoval ďalej s listinami , zasa sa mu na stole nahromadilo mnoho listou tak nemal čo robiť a len pracoval na všetkých listoch čo tu boli . Čakal ako Daichi zareaguje na jeho otázku
Návrat nahoru Goto down
Daichi
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Daichi


Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Mar 04, 2012 10:21 am

"Hm..jak tu Raikage není nevadí...sbohem" mávnul na rozloučenou a odešel (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Mar 04, 2012 2:18 pm

Prišla som konečne do kancelárie kde som nemala žiadne listy lebo to za mňa vyriaďoval Yoshi , bola som celkom spokojná s jeho prácou , podala som mu nejaké peniaze a dala rukou náznak že môže odísť . Sadla som si do svojho kresla a len som čakala či niekto príde alebo či tu budem sama . Rozmýšľala som nad novou technikou preto že som si o sebe myslela že som slabá , začala som listovať v malej kôpke listov .
------------------------------------------------------------
5.3.2012 20:00
Daichi mi priniesol list zo stráži na hranici Otogakure . Automaticky ako som ho priniesla som si dala čierny plášť a šla som to vyriadiť , keď že tam mohol byť bývalý Otokage aj keď nevie či existuje vôbec nechcela som mať problémy tak som tam šla osobne , nevedela som čo sa tam dialo a čo sa tam bude diať no zobrala som si plášť , Katany a vyrazila som celkom rýchlo.
-----------------------------------------------------------
10.3.2012
Sora prišla sadla si na stoličku a začala čítať stažnosti a riešiť ich .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 6:40 pm

Ladným krokem jsem přišla k budově, kde sídlila kancelář, kterou jsem momentálně potřebovala. Podívala jsem se nahoru. Představa, že ty schody budu muset vycházet pokaždé, když budu chtít promluvit si s kage téhle vesnice mě rychle omrzela. Jen v nejnutnějších případech! pomyslela jsem si. Pak jsem se pousmála. Bylo to trochu ironické. Věděla jsem, že po těch schodech budu chodit častěji, než jsem si myslela. Vydala jsem se do útrob chodem vedoucí ke kanceláři.

Konečně jsem stanula před kanceláří. Zvedla jsem ruku a zaklepala jsem. Nezbývalo mi nic jiného než čekat na vyzvání.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 7:28 pm

Vstúpte ozvalo sa spoza dverí , Sora bola v polo spánku a to klopanie ju zobudilo , len na rýchlo si napravila vlasy a bola pripravená na hoci koho , s tých papieroch čo tu mala jej nebolo dobre ,tak rozmýšľala že ich spáli , čakala som kto príde z dverí , či nejaký maník alebo nejaké dievča či Nao , ktorého by som už rada videla , bolo veľa možností kto mohol prejsť cez dvere.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sat Mar 10, 2012 11:29 pm

Ze vnitř se ozval hlas. Zvedla jsem ruku a vzala jsem za kliku. Zmáčkla jsem ji a otevřela jsem dveře. Vstoupila jsem dovnitř. Dveře jsem za sebou zavřela. "Dobrý večer," pozdravila jsem a usmála jsem se. Ruce jsem si dala do kapes. Bylo to neslušné, ale co už?
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 9:50 am

Zdravím počkať , Shizuka Yoru? povedala som , videla som jej spis asi pred pár minútami , mala tu prísť a hneď tu aj bola , bolo to ako na zavolanie , ale čo ma najviac hnevalo bolo že bola staršia , a v mojom obore ako Raikage mám by´t rešpektovaná a ona mala už asi 19 rokov a aj 16 čo am vedelo znova pekne nasr*ť , teda som rovno pristúpila k nej Hmm vypadá to že ja budem tvoja Senseika , povedala som , vo vesnici nebolo moc ľudí na tréning a bijuu som mohla trénovať ja , takže som musela povedať Seikenovy nech ma zastúpi na dlhší čas .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 1:06 pm

"Hai." přisvědčila jsem. Raikage už v tak mladém věku? "Můj sensei?" podivila jsem se. Rozhodně jsem byla starší. Jen jsem doufala, že nebudu mít problém ji poslouchat. Hlavně se chovej slušně! napomenula jsem se předem. Můj výraz nevypadal nadšeně.

(Žlutě jsou myšlenky)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Sun Mar 11, 2012 7:24 pm

Yosh , tvoj sensei námietky? alebo problém? vadí ti môj vek či ja ? alebo že som Raikage? opýtala som sa , trocha trúfalo ale v duchu som sa smiala , nevedela som prečo no proste len tak , potom som si pozrela presnejšie jej profil , jej techniky a iné veci, keď že som nemala čo robiť , a trocha som sa nudila , tak som vytiahla katanu a začala som ju leštiť
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 2:18 pm

"Nevím, jestli mě můžete něco naučit," řekla jsem váhavě, ale narovinu. Vytáhla si katanu a začala si ji čistit. Nevydrží u jedné věci moc dlouho, pomyslela jsem si. Nevěděla jsem, jestli je to jen teďkom, ale prostě tak. Podívala jsem se z okna a čekala jsem, co teda bude.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 2:47 pm

Možno že ani nie , ale skúsenosti s boja sa nedajú len tak ľahko predať , priznám , moc som ani nebojovala . Tak čo myslíš skúsiš to so mnou? povedala som , stále som čistila tú istú Katanu , no skôr som si ju leštila aby bola čistá , moje Katany chceli starostlivosť a ja som to nemohla zanedbať . Čakala som na reakciu Shizuky , nevedela som či vôbec chce aby som bola jej Sensei , no mňa to nejako nezaťažovalo , navyše keď mala v sebe Nanabiho tak ju musel niekto strážiť.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 2:49 pm

Svůj pohled jsem opět otočila na ni. "Když Vám nebude vadit, když budete věčinou času na zemi," pokrčila jsem rameny. Ohledně boje a používání technik jsem si věřila. Přece jen jsem měla dalo by se říct, větší zkušenosti než ona.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 8 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: