Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho - Stránka 3 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 3 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Budova Raikageho - Stránka 3 Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:57 pm

Bloudila jsem budovou, bylo to tu jedno velké bludiště, stejně jako pro každého obyvatele Kumo v Konoze. Přišla jsem před kancelář. Několikrát jsem zaklepala a po nějaké chvíli jsem vešla dovnitř. "Soro-san, přišla jsem se svámi domluvit, kvůli jedné věci. Týká se to našeho jinchurikiho. Já... říká se, že se každý jinchuriki naučí ovládat svého bijuu někde tady, u Kumo." řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 6:07 pm

myslela som si že prídete po tom čo sme uzavreli mierovú zmluvu povedala Sora hlasom ktorý nikdy predtým nepoužila bol to skôr hlas niečo medzi arogantným hlasom a vôbec neprekvapujúcim hlasom a potom som dodala Na to aby som mohla nejakého Jinchuurikiho dať vycvičiť ja sama musím na takéto veci dohliadnuť , keď že mám mnoho práce tak ten čas sa mi ťažko hľadá , a čo by ste mi ponúkli za vycvičenie Bijuu? a potom som si pomyslela Oh sľúbila som Gobimu že budem pomáhať ďalším Jinchuuriky aby sa spojili zo svojim Bijuu ale je možné že v budúcnosti nás môže zradiť Konoha a čo potom ? budú mať jednu z najsilnejších zbraní a v tom sa ozval Gobi v mojom podvedomí no skôr urobil len Ehm! a ja som nemala na výber , musela som pomôcť , už len pre sľub Gobimu
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 10:16 am

Přicházím před enormně velkou budovu Raikage-sama. Ou tak tohle bude mazec. To nevím jak dlouho budu hledat kancelář, ale tipuji že to bude nejvyší patro trochu vpravo z mého pohledu. No zkusím to, kdyžtak tím ztratím maximálně nějaký čas. Vejdu po schodech ke dveřím které otevřu a vejdu dovnitř. Hned po tom co vejdu za sebou dveře zavírám a hledám nějakou dobu schodiště. Nakonec ho najdu a jdu po schodech směrem nahoru. Takových schodů jsem snad jakživ neviděl, ale co nějak to zvládnu. Vyčerpanej z těch všech schodů jsem se dostal na poslední poschodí. Zastavím se na chvíly a vezmu si flašku s vodou a napiju se. Hned potom zase schovám flašku s vodou a pokračuju v hledání. Po nějaké chvíly se mi podaří najít dveře s nápisem Kancelář Raikage. "Hm. Tak tadyhle by to mělo být. Konečně jsem tady. Doufám že tam bude sama nebo ať tam vůbec je. Nechtělo by se mi běhat zas někam jinam. " Uvnitř slyším jen ženský hlas tak zaklepu a řeknu. " Raikage-sama. Smím vstoupit? Mám tu pro vás dopis. " Mezitím než odpoví čekám na vyzvání abych mohl vstoupit.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 11:01 am

Vešel jsem do budovy Raikageho a zaklepal na dveře. Stál tam jeden kluk. Ani jsem si ho nevšímal. Raikage-sama, jste tam? řekl jsem čekal. Zajímalo by mě, co to bude za misi. pomyslel jsem. Chtěl jsem vidět můj tým v akci. Jediné co jsem o jejich technikách vědět bylo to, že Mike používá Shoton. A nejvíc mě zajímala Aoko. Nechápal jsem, jak myslí tu napodobeninu. A potom tu byl Jin, kluk, kterého štvou mé obrázky. Přemýšlel jsem nad tím celou dobu a čekal na Raikage.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 12:21 pm

Chvilku jsem svojí odpověď zvážila. "Ichibi se nevymkne kontrole. Nezničí žádnou vesnici a bude moct chránit. Nevím, co bych vám měla nabídnout... proto chci, abyste si sama řekla, co za to požadujete." řekla jsem takovým vážným hlasem. Nebylo na mě znát žádné radosti ani starosti, jen jsem doufala.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 12:21 pm

Vstúpte zavolala na Ikatsua a potom povedala na Kiyoshiho No mám pre vás tým misiu len počkaj niečo nájdem zohla sa no nevedela nájsť tie misie tak si odsunula stoličku a bola zohnutá úplne dole a hľadala Papier s tou misiou , nakoniec ho nevedel nájsť tak povedala Ksiyoshi choďte do Takigakure, s dopisom o mieru vytiahla som dopis pre Takikageho ktorý som mala nachystaný a dala som ho Kiyoshimu do ruky a potom som mu zdôraznila Môžeš ma volať aj Sora , nie Raikage-sama .. Radšej Sora - chan alebo nejak tak usmiala som sa na Kiyoshiho a rukou som mu dala znamenie aby odišiel a čakala som na Ikatsua kým vojde . Naďalej som tiež rozmýšľala či povolím alebo nepovolím hanaki aby tu trénovala Bijuu , aj keď som už bola rozhodnutá čakala som jej ponuku

V dopise
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 12:36 pm

Otevírám dveře a vcházím do místnosti kde se nachází jeden shinobi a 2 kage. Jedna je Raikage a druhá Hokage. Přijdu ke stolu a ukloním se. " Zdravím vás Raikage-sama, Hokage-sama. Raikage-sama jsem shinobi z Takigakure no Sato a posílá mě náš Takikage s dopisem pro vás. " Vemu dopis z kapsy a podávám ho přímo Raikage-sama. Po doručení dopisu čekám na Raikageninu reakci. Mezitím se porozhlížím po místnosti jestli se nebude dít něco zajímavého. Popřípadě tu ještě chvilku zůstanu kdyby náhodou chtěla Raikage něco vyřídit Raikagemu.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 12:54 pm

Dobre , povedz iba Takikagemu že moji ľudia tam prídu zoberiem si dopis usmejem sa na Ikatsua , má asi rovnako rokou pomyslela som si , dopis som však neotvorila dala som si ho na stôl a len tak sedela , čakala som na reakciu druhých ľudí a potom som si pomyslela Snáď nebude chcieť tiež Takikage odomňa aby som mu trénoval Bijuu , jasné že to nebude zadarmo , aj keď no to sa musím rozhodnúť potom som pristúpila k Ikatsuovi podala mu ruku a povedala som Ja som Sora , môžeš ma tak volať . čakala na jeho reakciu
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 12:55 pm

Dobrý den Hokage-sama. pozdravil jsem a vzal si dopis. Nashledanou. řekl jsem a pospíchal za ostatními. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 1:08 pm

Mezi naším rozhovorem sem přišlo a zase odešlo několik lidí. "Soro-san, mám pro vás návrh. Myslím, že pes naší smlouvu ještě nemáte ke Konoze důvěru. Navrhuji proto informace o Konoze, které budu aktualizovat, abyste k nám měla důvěru." řekla jsem. Sice to nebylo nic moc, ale nic lepšího mě nenapadlo.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 1:36 pm

Sora

Prišla som k Hanaki a veľmi potichu do ucha som jej povedala Hanaki - san , váš návrh odmietam , ale trénovať Bijuu vám môžem , problém je že pri tréningu môže dojsť k smrti jinchuuriky , to je to horšie , Kyubiho vám však cvičiť ani nemôžem , on je plný nenávisti a na to aby som mohla trénovať Kyubi no Jinchuuriky by som musela vedieť všetko o tom človekovi , no ale Konoha mi musí zaručiť že k Jinchuuriky sa budete správať úctivo , poznám život Jichuurikyho , každý si myslí že ste obyčajný nástroj alebo monštrum dôveru ľudí nezískate aj keby že sa pre nich zabijete , pokiaľ máte vo vesnici Ichibiho Jinchuurikyho tak vám budem musieť pomôcť podľa mojích informácií sa Ichibi dokáže dostať von z tela cez obyčajný spánok keď že som mierový typ tak mi nič iné nezostáva iba vám pomôcť. Ak máte Kyubiho , čo konoha zvyčajne má , toho mi tu neposielajte , iných Bijuu zatiaľ nebudem trénovať , jedine Ichibiho , ale toho mi tu hneď neposielajte preto že teraz mám niečo dôležitejšie na práci , pokiaľ chcete môžete už ísť , pošlem po toho Jinchuurikyho ale musí mať 5 ocasov a dole , lebo viac než 5 ocasov sa ťažko zvláda no pošlem nový tým do Konohy keď bude čas . potom som sa odklonila , povedala som to naozaj potichu aby to nikto iný nepočul , potom som si pomyslela Rei-chan už bude asi odpočnutá tak by sme mohli aj začať s druhou fázou , a čakala som na Mei kým tu príde a zatiaľ tu prišiel Yoshi ,spýtal sa ma či by mi mohol pomôcť a ja som mu odpovedala Yoshi počkaj tu zachvíľu pôjdem niekam tak že to tu budeš mať na starosť

Yoshi
Dobrý deň Hokage-sama , Raikage-sama mohol by som vám pomôcť Raikage sama? povedal , do budovy vošiel nenápadne , potom odpovedal na to čo mu povedala Sora iba Hai a postavil sa vedľa kresla
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 4:28 pm

"Vím, že se Ichibi může dostat ven přes obyčejný spánek, proto chci, abyste ho trévovala, prvního. Kyuubi není takový oříšek a v Konoze jinchuriki v Konoze nejsou utlačováni, jsou to lidi, kteří uvnitř sebe mají démona, který není jen zdroj síly, je to i živý tvor, se kterým se tak musí i jednat." řekla jsem. "Jinchuriki dřív byli považováni jen jako zdroj síly, ale teď je to jinak." dodala jsem a připravila jsem se k odchodu, čekala jsem, jestli Raikage ještě něco nebude chtít říct.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 4:45 pm

A ešte Hanaki-san , obľubujem Kenjutsu , hlavne rôzne meče . Počula som že kdesi je skrytý meč menom Samehada, ten meč by som chcela mať bol to meč jedného zo 7 legendárnich šermiarov , tak ak by ste o ňom niečo vedela , kde sa nachádza alebo kde mam začať hľadať dajte vedieť , budem vám za to vďačná Povedala som a sadla som si na kreslo zobrala som si ten zvitok otvorila prečítala a potom som povedala na Ikatsua Povedz Takikagemu že je to veľmi nebezpečné o to čo ma žiada a že to urobím až po tom čo ten človek zosilnie na úroveň anbu
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:15 pm

Přikývla jsem. "Dám vám informace." řekla jsem. Otočila jsem se zády a vyšla jsem ven ze dveří. Šla jsem dost pomalu. Nepospíchala jsem a neměla jsem proč. Byla jsem docela zklamaná, ale co se dalo dělat? Nemohla jsem přijít, že to prostě chci, ne, to si musela Raikage rozhodnout sama a s tím jsem já nic neudělala. Vyšla jsem po dlouhém bloudění ven. Konoha nebyla moc vzdálená, šla jsem k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:37 pm

Sleduju vše co se děje a potřesu si s Raikage rukou a řeknu. " Já jsem Ikatsu. Těší mě Soro-chan. Tak já mu to tedy vyřídím a už radši půjdu jistě mě už očekává." Otočím se a jdu ke dveřím a otevřu. Po té vyjdu na chodbu a zavřu dveře. Jdu po chodbě až dojdu ke schodům po kterých sejdu zase dolů. Nějakou chvíly to trvá ale dostanu se tam. Po té jdu po chodbě přímo k hlavním dveřím které otevřu a vyjdu ven a hned za sebou zavírám dveře. Běžím přímo k bráně a nikde se moc dlouho nezdržuju.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:34 pm

Doběhl jsem do budovy a vtrhl dovnitř a hned na začátek řekl Sora-chan, podle toho co jsem slyšel, je Takikagem někdo jiný, nějaký muž, který podle všeho zrušil mír mezi Kumo a Taki. Prostě mě pozval dál, já mu podal dopis a on ho roztrhal. Potom jsem čekal, co na to Sora-chan řekne, jelikož tím mise neuspěla.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:37 pm

Ah jáj to tam zasa budem musieť ísť osobne no nič nenarobím , Yoshi ! sadni si na moje miesto a urob tu poriadok . Tu má Kiyoshi rozdeľ odmenu medzi svoj tým , misia síce nebola splnená ale v podstate vieme nové informácie , povedala som kľudne podala som Kiyoshimu peniaze dokopy tam bolo 160 Ryo ,pomaly som smerovala von z budovy a potom rovno k branám Kumo (presun)


Naposledy upravil Sora dne Sat Jan 14, 2012 9:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:40 pm

Vzal jsem odměnu a zeptal se Yoshiho. Není nějaká mise, pro můj tým? Sice se ještě nevrátili, ale na téhle misi skoro nic nedělali. a čekal jsem jestli něco vhrabe.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:45 pm

Yoshi

Sadol si na stoličku Raikage a povedal Kiyoshi tvoj tým dostane C-rank misiu , budete musieť dedka zobrať do Konohy , chcel ochranu lebo ho nejaký magori prepadli dal nám za to peniaze tak že držím vám palne Povedal Yoshi usmievavo , myslel si že Kiyoshi čakal nejakú silnejšiu misiu ale , Yoshi vždy dodržoval pravidlá, Yoshi vytiahol spis s misiu a dal ho Kiyoshimu a dodal Bude vás čakať pri bráne
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:56 pm

Rozumím řekl jsem a šel k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 7:18 pm

Prišla som dala som peniaze yoshimu ten sa mi poďakoval sadla som si na stoličku rozmýšľala som a čakala som na Rei-chan , no Yoshiho som neposielala preč povedala som mu nech tu zostane že čoskoro pôjdem preč zasa usmiala som sa naň a čakala som , medzi tým som si trocha zapapierovala pečiatkovala a podpisovala .
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue915/915Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue807/807Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (807/807)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 7:23 pm

Po odpočinku jsem se pomalu vydala k budově Raikage. Věděla jsem, že mě čeká velmi tvrdý trénink a cítila jsem se na něj připravená. Přeci jen, skamarádit se s Hachibim, nebo se o to alespoň pokusit, by bylo super. Je ve mně velkou část života a já cítila, že Hachibi pro mě znamená víc než všichni ti lidé kolem mě.
Vešla jsem do budovy a vyšla jsem po schodech. Bez zaklepání či čekání na vyzvání jsem vešla dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 7:28 pm

čawko Mei , ako vidím ták si prišla ideme pokračovať poď so mnou ideme tam kde predtým povedala som kľudným hlasom a povedala som yoshimu Yoshi , ty tu za mňa seď a rob čo zvyčajne potom som sa postavila zo stoličky a pomalým krokom som smerovala von z budovy a rýchlim behom na cez bránu na želví ostrov ,
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue915/915Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue807/807Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (807/807)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 7:42 pm

Chvíli jsem se jen tak tiše koukala na Raikage. Mlčela jsem. Nepotřebovala jsem vůbec mluvit. Raikage moc dobře věděla, proč tu jsem. Když se tedy vydala pryč na ostrov, vydala jsem se tiše za ní.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue515/515Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue207/207Budova Raikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (207/207)

Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 8:24 pm

Vešla jsem tiše do místnosti a sedla si na lavičku. Přemýšlela jsem nad tím, proč jsem vlastně pořád tak sama. Chtěla jsem zažít nějaké dobrodružství, pravá přátelství, ale ne, nic z toho se tu nestalo. Možná pár sympatií s Mikem sdílím, ale jinak nic. Jsem prostě jeden člověk na Zemi mezi tisíci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: