Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho - Stránka 9 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 9 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 9 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Budova Raikageho - Stránka 9 Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 2:57 pm

Nechceš si to rovno otestovať ? Môžeš si dať so mnou súboj povedala som upokojene , väčšina ľudí ma podceňovala na čo som bola zvyknutá a ako zvyčajne som si musela vydobiť rešpekt . Zasunula som si Katanu do puzdra a len som sa na ňu pozrela , tajne som sa usmiala a povedala som jej Poď za mnou , poďme si na chvíľku zatrénovať . rukou som lel zavelila Yoshimu aby si tam sadol za mňa a ja som sa postavila , vlastne som nevedela či to bol Yoshi alebo Daichi , no išla som a čakala na Shizuku .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Shizuka Yoru


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 58

Informace
Věk: 19
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Mon Mar 12, 2012 3:01 pm

"Tak jo," přisvědčila jsem. Otočila jsem se a zamířila jsem za ní.
Návrat nahoru Goto down
Yasu Soudo
Chunin
Chunin
Yasu Soudo


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 11

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 7:21 pm

Stál jsem před kanceláři celý natěšený na možnost mise. Bylo to dlouho co jsem nebyl sám u Raikageho a navíc ještě kvůli misi, protože mi byla většinou dána sama. Zaklepal jsem na dveře a čekal co se bude dít. V budově byl celkem fofr, tak bych se nedivil, kdybych si musel počkat.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 7:24 pm

Anbu
Raikage tu práve teraz nie je , choď na želví ostrov , je zhruba tamto, a inak mám informácie že možno budeš v jej týmu. ukazal som cez okno kde sa asi nachádzal ostrov , bola to diaľka ale dal sa kupiť lístok na ostrov , iba som sa usmial na toho genina a čakal som čo sa stane .
Návrat nahoru Goto down
Yasu Soudo
Chunin
Chunin
Yasu Soudo


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 11

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 7:40 pm

Ostrov?" Takže opravdu existuje, legenda nelhala pomyslel jsem si " Ale ostrov je nejspíš mimo pevninu, takže mě tam dopraví nějaká loď? Nebo mám jít normálně chakrou přes vodu? Nevím jak je to daleko" Pak jsem si uvědomil tu větu o tom ,že bych měl být v teamu s Raikage a jen se zalekl, ale nic jsem neřekl.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 8:24 pm

Anbu
Choď loďou , prídeš tam čo skoro takže už choď prosím ťa . povedal Anbu len sa posadil na stoličku a strážil pred kanclom , rozmýšľal o tom čo asi robí Amaterasu či Daichi , dúfal že sú v poriadku , tento anbu bol Yoshi , ako zvyčajne bol pokojný a rozvážny a to stále ,
Návrat nahoru Goto down
Yasu Soudo
Chunin
Chunin
Yasu Soudo


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 11

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Wed Mar 21, 2012 9:02 pm

Dobře rozumím" Jen jsem se pousmál a šel k loděnici. Cesta byla celkem dlouhá a musel jsem počkat určitý čas na vyplutí. Moc lidí na palubě nebylo což mi vyhovovalo, protože jsem si mohl trénovat své šermířské umění.
(přesun 21:23 omlouvám se dal jsem to do špatného příspěvku snad nevadí dobrou.)
Návrat nahoru Goto down
Seiji Sekai
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Seiji Sekai


Počet Příspěvků : 15

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Fri Mar 23, 2012 7:40 pm

Ou jéé.. YEAH! Vykračoval som si to chodbou, až k jej kancelárii. Mal som v zámienke trochu ju sprdnúť, požiadať o predelenie do týmu, sprdnúť, misiu a znova sprdnúť. Už dlhú dobu sa nudil, nemal nič iného na práci, preto sa rozhodol práve pre ňu. Doterigal som sa až k dverám, kde som si všimol ANBU jednotku, no nevenoval som mu veľkú pozornosť a zaklopal som.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 2:31 pm

Ja som prišla ku kancelárií a pozrela som sa na toho nového posledného čo mal byť v mojom týme , prišla som k nemu , ťukla som doňho a čakala som kým sa obratí , bol to ďalší človek ktorý bol starší než ja a to som ja musela byť Sensei, trocha som tomu nechápala načo som tak na sebe makala keď väčšina ľudí je silnejšia než ja v neskoršom veku , no ja ako neviem čo som stále trénovala a teraz to je už tak že som Raikage . Vlastne som otvorila dvere a zobrala som si spis s jednou misiou , a potom som sa postavila oproti Seija , Ja som Raikage , a ty si v mojom týme , poď za mnou . povedala som a išla som von s budovy priamo k bráne , Seiji by mal ísť za mnou .
Návrat nahoru Goto down
Seiji Sekai
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Seiji Sekai


Počet Příspěvků : 15

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 9 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1Sun Mar 25, 2012 2:46 pm

Otočil som sa na osobu, ktorá do mňa ťukla, a neveriacky som zízal na dievča, skoro tak staré ako je, možno aj mladšie, s vlasmi červenými, sťa paradajka z úpalom. Pokrútil som hlavou, a tak, aby to bolo počuť som si povzdychol. To za teba mám svoj život vsádzať? Sa mi neoplatí ani ťa zvádzať... No aj napriek šomraniu som ju následoval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 9 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: