Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho - Stránka 6 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 6 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Budova Raikageho - Stránka 6 Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 9:58 am

Já za to nemůžu.PRostě nemám z Hozuki klanu dobrý pocit.Jiného klanu jsem se snad nikdy v životě nebál. řeknu mu a znovu jsem si sedl na zem a přemýšlel o tom jak bych mohl dostat toho chlápka co tu byl a ublížil Hikari
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue660/700Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 3:44 pm

Kouknu na kluka co se mi představoval též jsem mu podal ruku "Těší mně" řekl jsem a koukl jsem znovu na Tashiho a řeknu "Jak jsem řek mě se bát nemusíš" a nakonec jsem šel k raikage "tak co mám dělat raikage-sama" řeknu a čekám na odpověď.
Ta je hezká nemyslíš.
Sanichi uklidni se no ikdyž uznávám žeje ale teď mám jinou práci.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:33 pm

KLon který byl na střeše něco zpozoroval a rozplinul se.U brány se něco prej děje.Kunichi musíš tam jít taky sám to asi nezvládnu řeknu a okamžitě tam vystartuju.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue660/700Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:42 pm

Za myšlený nad plany jsem moc nevnímal a jen jsem slyšel že něco ubrány a pak už jen ten z Kiri vyběhl tak jsem jen odpověděl "Už běžim" a vyrazil jsem.
Konečně se něco děje už jsem myslel že se ukoušu nudou.
Nevim co jena tom radostnýho Sanichi ale maš pravdu už tu byla nuda.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:45 pm

Hmm niekto sa chce so mnou hrať hehehe postavila som sa , pomaly som vychádzala z budovy a mala som namierené priamo ku bráne , bola som zvedavá kto tam môže byť , no nejako ma to neštvalo , no malé tušenie som mala , bol to asi boj , no nejak som to nevnímala a pomaly prichádzala k bráne
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:01 pm

,,Co...Akce?!'' Podivil jsem se a přiběhl jsem k oknu. Musím tam být co nejdřív. Vyskočil jsem z okna a pak jsem běžel po stěně dolů. Dole jsem se vydal k branám.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:39 pm

Koukal jsem se na všechny jak chtějí jít k bráně tak jsem nakonec vyrazil také škrábanec se již změnil v jizvu tak jsem si navlékl tričko a vyrazil jsem.Po cestě jsem dohnal všechny a doběhl jsem k bráně s nimi.A jen jsem se divil.

Po delší době
Vystoupal jsem po schodech kde jsem našel Ikatsua Ikatsu výš co se venku děje??Musíme pomoct i když byto byla velká ztráta pro naší vesnici a stejně bychom proti takovému shinobimu nic nezvládly.Co teď začalo se mi šrotit v hlavě.Nevím jak ale musíme se co nejdřív naučit plně využít naši sílu která je v nás a ocasých démonech jinak se nebudeme schopni ubránit.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 8:14 pm

Vběhl jsem do kanceláře Raikage a zabouch jsem za sebou. ,,Co...Co s..se to tam děje?'' Zeptal jsem se udýchaně a podíval jsem se na ty dva. ,,Jsem Hiruko Anaki, Hokage mě sem přivedla na trénink.'' Řekl jsem už klidněji a cítil jsem se tu trochu v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 8:27 pm

To na tom jsme stejně Ahoj já jsem Kimikidgi ale říkej mi KIMI.Podíval jsem se na Hiruka.A vlastně jakého démona máš v sobě?Podíval jsem se zvědavě na Hiruka.A tenhle Ukázal jsem na Ikatsua Toto je ikatsu čas od času je takovej nevnímavej.A Oba jsme z Takigakure
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 8:30 pm

Kouknu se na Kimiho a řeknu mu. " Myslíš že by bylo moudré se do takového boje míchat? Co když si přišli pro nás Jinchuuriki? To tě nenapadlo? Takhle bychom jim hráli přímo do karet. Samozřejmě bych rád pomohl, ale nejsem si jistej jestli by jsme byli k něčemu platní. Kdyžtak mi aspoň řekni co všechno o nepříteli víš. " Kouknu se na Kimiho a pak náhle sem přijde nějakej Hiruko. Hm tak tohle začíná být zajímavý. Uvidíme co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 8:46 pm

No Podívám se na Ikatsua Je to Žena z klanu Uchiha a ovládá Mangekyou sharingan nevím jestly to není dokonce Eternal Mangekyou sharingan.pomocí něj ovládá Susanoo a Amaterasu nevím co dál ale má ještě větší zásobu chakry než Raikage.Jinak taky nevypadá špatně.No to je asi dobrý nápad tu zůstat ale co budeme dělat já se už pěkně nudím.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 8:50 pm

,,Ehmm.'' Skočil jsem mu do řeči. ,,Jsme tu tři, když budeme v nebezpečí, měli by nám bijuu pomoct, přece jen jsou v nás, a jestli zemřeme tak se moc nemaj.'' Odmlčel jsem se a pak jsem se na ně podíval. ,,Spolu máme šanci.'' Zahleděl jsem se na otevřené okno. ,,Zavři to okno!'' Řekl jsem jistě.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 8:50 pm

Podívám se podezřivavě na Kimiho a řeknu. " No po tomhle si opravdu myslím že bychom to měli nechat na Raikage. Pokud by nás chytla do genjutsu pomocí sharinganu tak bychom byly nahraní. Pokud ovšem trváš na to tam jít tak tedy půjdu s tebou. Přeci tě nenecám jít samotného. " Ještě jednou se mu podívám do očí a sleduju jeho reakci jelikož na tom záviselo budoucí činy které uděláme. Pokud tam půjdeme tak snad to přežijeme.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 9:02 pm

Podíval jsme se na Ikatsua velmi vážně a oznámil jsem mu přece jenom tímhle bychom to ještě více pokazily a pochybuji že by nám Bijuu taly až takovou moc a Nevíme jestly ta Ženská neumí i ovládat Bijuu.Já tam Půjdu jen když nebude jiná možnost.
Promiň rád bych pomohl ale takhle bychom akorát přitížily.
Zůstaneme tu nebo se můžeme někam schovat podíval jsem se na Ikatsua.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 9:11 pm

Hm podle mě bychom se tam měli přece jen vydat. Jen se skrývat nestačí. Oni si nás najdou at jsme kdekoliv. Sice jsme slabý ale měli bychom jít pomoc našim vůdcům. " Začínám si myslet že se nikam neschováme. Zamyslel jsem se trochu ale měli bychom jít pomoc našim vůdcům. Sice nejsme tak silní ale můžeme nějakou pomoc. Když se spojíme můžeme s nimi bojovat a nebudeme na to sami. Ostatní určitě nám budou chtít pomoc. Co říkáte na to jít bojovat? "
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 9:23 pm

Ikatsu já ti to nedovolím nechci aby můj jediný přítel zemřel kvůli tomu kdo on není.Juá tam půjdu vy tu zůstaňte.Ty dva jsem tam nechal Otevřel jsem okno a pomocí chakry jsem seběhl po budově dolů.Rozeběhl jsem se k bráně a stále jsem běžel dokud bych tam nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 9:27 pm

To pako má vážně o mě strach, ale jako přítel ho tam nemůžu nechat samotného jít. Rozeběhnu se přímo za ním a skáču z budovy na budovu. Sleduju Kmiiho a mám ho na dohled. Snad se mu nic nestane. Udělám všechno co budu moc aby se mu nic nestalo. Nesmí jen tak umřít. Nenastal čas, ještě musí si splnit svůj sen, jeho účel života. Jako já ten svůj, proto se taky nenechám tak snadno zabít abych dokončil svůj sen. Už se blížíme oba k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 4:54 pm

Přicházím konečně po dlouhé době co jsem zašel ještě do Taki zase v Kumo. Ted zbývá dojít za Raikage-sama Sorou a počkat tam na ostatní. Jdu po schodech k hlavním dveřím budovy. Otevřu dveře a kráčím si dovnitř. Dveře se zamnou automaticky zavřou což bylo dobré, jelikož jsem je nemusel zavírat osobně. Jdu chodbou až k vysokému schodišti, které jsem musel vyjít až na vrchol. Bylo to dřina tolik schodů vyjít ale vyšel jsem to. Když jsem byl nahoře tak jsem zamířil ke kanceláři. U kanceláře jsem jen zaklepal a vešel dovnitř. S taškou na zádech ve kterých jsem měl věci jsem promluvil na Raikage. " Tak jsem zpět Raikage-sama. Můj parťák dojde snad brzy a Takikage je už taky na cestě. "
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue170/170Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 5:21 pm

Stála jsem se zavřenou pusou a sledovala co se bude dělat. Najednou si přede mnou stoupne Tashi a po té i Ikatsu. Zůstávám klidná. Něco se stalo a najednou přede mnou stojí ten divný chlap. Zvednu ruku s kunaiem a pokusím se zaútočit. Ten chlap použil nějakou techniku a já odletěla. Bezvadná stěna můj let bez problému zastavila. Pocítila jsem jak ve mě něco křuplo a tak. Chvilku jsem se snažila být vzhůru, ale pak mě bolest přemohla. Během toho jak jsem spala mě asi léčili. Pomalu jsem otevřela oči a začala se rozhejbávat. Musela jsem zjistit co se mnou ta technika udělala...
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:01 pm

Sleduju Raikage a pak si vzpomenu že oni možná nepůjdou až sem, ale spíš budou čekat u bran. Možná by bylo lepší se dostavit k bráně s Raikage a počkat tam na ně hm. No zkusím to doufám že Raikage semnou půjde. "Raikage-sama. Nešli bychom na chvíly k branám vesnice čekat na Takikageho? Myslím si že on bude čekat radši před branami, nemyslíte? " Kouknu se na Raikage a doufám tedy že bude souhlasit. Aspon se nebudeme muset mačkat v jedné místnosti všichni. Bylo by tu pak totiž moc těsno. Sleduju Raikageninu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue170/170Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:19 pm

Byla jsem v pohodě. Ještě mě trochu bolel hrudník a pravá noha, ale bylo to lepší. Poslouchala jsem tu celou záležitost a rozhodla se, že jestli půjdou tak s nima půjdu ke takikagemu taky. "Děkuji... příště se budu snažit být rychlejší..." usměji se na raikage. Po té zase couvnu a jsem zticha. Nechtěla bych rušit vážnou atmosféru.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:21 pm

máš pravdu tak teda , idem teda k branám povedala som a pomalým krokom som vstala a išla som k branám , nevedela som či sa tam niečo deje ale vedela som že Takikagemu sa nebu chcieť ísť až do kanclu takže som vystúpila pravou nohou a smerovala som k branám , tešila som sa na Hanaki , už mala čo skoro dôjsť . Rozmýšľala som nad Rei , a ostatnými a ako bude ďalej prebiehať celkový tréning bijuu
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:24 pm

Vidím že Raikage jde tedy k branám tak tedy půjdu s ní. Zahlídnu ale Hikari. Radši ji pomůžu možná po tom zranění nemůže moc chodit. Přistoupím k ní a řeknu " Ukaž já ti pomůžu " dám si její ruku přes rameno a pomalu odcházíme z kanceláře na chodbu. Dveře se za náma zavřou a jdeme z budovy pryč. Snad brzy dorazíme k branám no. Tímhle se trochu zdržíme ale nemůžu ji tu přeci nechat samotnou. Už přicházíme konečně k bráně i s Raikage zároveň jelikož na nás chvilku počkala.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue170/170Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 22, 2012 7:43 pm

"H-hai...!"odpovím Ikatsuovi. Dala jsem ruku kolem jeho krku a šla za raikage. Když je to takhle tak bych si měla asi vyvolat Hio-chana. Asi budu zdržovat... Popřemýšlím o bílým psovi. V tom mi něco křuplo v hrudi. Kousla jsem se do rtu abych nevykřikla bolestí. To neštěstí se na mě lepí už od narození... vzdychnu si. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue170/170Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 30, 2012 7:45 pm

*Nikde nikdo to je divný, Ikatsua ani Kimiho jsem nikde neviděla. Hmm... mají výcvik a jsou to jinchuujiri tak kde by mohli být?* přemýšlela jsem, když jsem zaklepala u raikage a nic se neozývalo. *Želví ostrov to bude ono!* něco mě napadlo ťukla jsem si do hlavy a tak jsem pádila přes bránu zase na želví ostrov. *Měla bych asi zrychlit..* říkám si... (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 6 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: