Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho - Stránka 4 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 4 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Budova Raikageho - Stránka 4 Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 8:46 pm

Yoshi

Postavil sa podíval sa na Aoko , celkom sa mu zapáčila a povedal Oh krásne dievča tvoj tým je pred bránou čakajú na teba , potom pomalým krokom si sadol na Gauč a odpočíval
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:39 pm

Přišli jsme k budově raikage. Z venku jsme si jí chvilku prohlíželi a pak vešli dovnitř. Byli jsme přesměrováni do uličky, ve které na jedných dveří bylo asi napsáno kancelář raikage. Kývla jsem na kluky a ti mi kývli nazpět. Zvedla jsem tedy ruku a zaklepala. Musela jsem si vzpomenout na to co říkal takikage. Polkla jsem a podívala se na dveře a čekala na pozvání.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 7:47 pm

Přišel jsem do Raikageho budovi.Jakmile jsem šel dovnitř šel jsem do uličky a potom konečně ke kanceláři hokage.Viděl jsem tam zase tamty co byli v Takigakure.Zdravíčko lidičky. usměju se.Tak co nos ještě bolí?? zeptám se tý holky
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:01 pm

Z napnuté atmosféry nás vytáhl Tashi. Vešel do uličky a začal na mě mluvit úplně normálně. Zase jsem polkla. Tentokrát asi protože nevím, proč na mě mluví. Většinou když mě někdo viděl tak se divil, kdo jsem nebo raději odvrátil zrak a dělal, že mě neviděl. "Ehm...Ahoj.." usmála jsem se. Sáhla jsem si na nos... bolel... ale když s ním moc nehejbu tak to jde vydržet... řekla jsem tedy s veselou tváří. tváří "Jo... je to lepší..."
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:04 pm

Přišel jsem k ní a vzal takovou náplast.Dovolíš?Mladá dámo? zeptám se jí věděl jsem,že to určitě bolelo tak jsem ji chtěl dát takovou specialní náplast který by jí měla ten nos schladit a uzdravovat.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:09 pm

Prišla som veľmi znepokojene rýchlym krokom som došla k Yoshimu a povedala mu do ucha potichu Niekto je v dedine , chcem aby si mi zistil či to nie je náhodou nejaký silný ninja choď ja to tu vyriadim nikto to nepočul Yoshi odbehol preč sadla som si do kresla ale mala som na sebe ten plášť aby ma nikto nevidel . Bola som znepokojená ten muž mi naháňal zimomriavky po chrbte , potom som povedala Nemám moc času tak čo si prajete?
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:10 pm

Vy jste asi Raikage takže se vás chci rychle zeptat.Potřebujete s něčím pomoct?Jsem Jounin z kirigakure Tashi Terumi A rank a chci pomáhat vesnicím.A předem říkám,že nechci nikomu z vesnice ublížit.Už jsem měl komplikace v Takigakure řeknu jí a usmál jsem se.


Naposledy upravil Tashi Terumi dne Thu Jan 19, 2012 8:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1600/1600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:12 pm

Dostať sa do budovy už nebol problém. Po tom ako sa infiltroval do dediny. Samozrejme o ňom vedeli ale ako tušil, nie mnoho. Nebol vyhlásený poplach. Presúval sa po budove tak aby ho nikto nespozoroval. Mieril priamo do pracovne Raikageho ale naozaj nečakanými cestami. Stál už tesne pred dverami. Začal potichu skladať pečate. zašepkal názov techniky a dvere sa rozleteli pretože na nich vybuchol výbušný lístok. Vstúpil dovnútra a vchod sa za ním zalial lávou. Okná a iné východy veľkej pracovne sa zaliali tiež a nakoniec láva obklopila celú miestnosť zvonka a stvrdla.
"Ktorý z vás je Raikage?" spýtal sa chladne a premeriaval si všetkých v pracovni.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:17 pm

Začal se přibližovat a to mě dostalo o to víc. " Oh.. tak ... dobře..." roztáhla jsem ruce na důkaz, že ho nechávám dělat něco s tou náplastí a dívala se mu do očí. "Ty jsi ....?" chtěla jsem říct normální oznamovací větu a nakonec jsem ji protáhla do tázací. Zřejmě jsem zapomněla, jak se chlapec jmenuje. Po té jsem uviděla dalšího co hledal raikageho. Kde je?
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:17 pm

Postavila som sa Raikage-sama tu nie je , som jeho zástupkyňa , prajete si niečo?pre istotu som si dávala pekelný pozor a postavila som sa ku stene no nie moc blízko a ani ďaleko . Vypadala som kľudná no v mysli mi prebehla myšlienka Hmm nikdy nemôžem podceňovať ľudí , ktorých nepoznám . A je to pravda útok na Kumo , no to nejako zvládnem , dúfam že prišiel v mieri a nie ma zabiť , nemám s tohoto dobrý pocit Sora bola ostražitá
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1600/1600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:21 pm

Prekvapilo ho to. Asisentka sediaca v kresle Raikageho? Nie... klame. Prezradilo ju kreslo. Ale aj tak si nebol istý. Kráčal priamo ku nej a nestaral sa o zvyšok miestnosti. Stál tesne pred jej stolom jednou rukou ho odhodil preč od nich až ku stene. Pristúpil ku žene ktorá sa predstavila ako asistentka a chytil ju pod krk.
"Kde je Raikage? Ak mi to nepovieš každý v tejto miestnosti umrie v priebehu pár minút" povedal chladne a pozeral jej svojimi studenými očami priamo do tých jej.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:24 pm

Dal jsem té holce náplast na nos.Velice opatrně a doufal jsem,že ji to nebolelo.Jsem Tashi Terumi. Pak jsem se otočil na toho chlápka.Kdo jste a proč hledáte Raikage?! zeptám se a přiblížil jsem se k němu blíž.Moc mi nepřipadáte jako příjemný člověk. řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:26 pm

ako ku mne pristupoval pomaly sa ma zmocňovala panika a v tom som počula hlas od Gobiho Toto nie je Sora ktorá so mnou bojovala vtedy som si uvedomila že by som sa nemala báť , strhla som plášť a povedala som Ja som Raikage , ak chceš bojovať tak povedz!!! chytil ma pod krk no hrubou silou som mu ruku z môjho krku dala preč a odskočila som stačí povedať nie je problém aj keď to nerada robím dávala som si pozor stále som sledovala všetko okolo seba ani jeden moment mi neunikol
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1600/1600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:31 pm

Ešte kým ju držal, oslovil ho neznámy muž. Venoval mu krátky pohľad plný nenávistného nezáujmu a znova si premeriaval Soru. Priznala sa. takže tak.
"Neprišiel som ťa zabiť... Ale pre ostatných to neplatí. Napríklad táto čvarga z Takigakure" povedal a teraz sa tváril ešte chladnejšie. Nepristúpil však už ku Raikage ani sa nebránil keď sa mu vymanila zo zovretia.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:34 pm

Postavil jsem se před tu holku z takigakure.Ani se jí nedotkneš. řeknu na něj naštvaně a projistotu vytáhnu svůj meč.(je i na avataru) Meč jsem zasekl do země a projistotu jsem udělal pečetě.Pak jsem meč vytáhl a čekal co bude dělat.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:35 pm

Jo... ale nezabíjaj ľudí prosím nie s Taki, len to nie !skočila som rýchlo k tej dievčine a povedala som Každý človek dostane život ako dar , tak nezober zbytočne život pokiaľ to neohrozí tvoj život , je ti to možno smiešne ale poviem ti to na rovinu celkom sa ťa bojím , už len to uzavretie východov celkom impozantné . A načo si tu prišiel? pozerala som sa na toho človeka veľmi úctivo , bol starší než ja , a to je vždy u mňa dôvod sa správať slušne ale keď niekto zautočí na vesnicu tak to nie je dvakrát príjemné
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:36 pm

Přicházím za Hikari k budově a dojdeme až před kancellář Raikage kde už jsem jednou byl. Ačkoliv tam někdo jaksi zamezil vchod. Něco se děje musíme se skrz to nějak dostat. Zamyslím se jak se tam dostat. Postavím se radši před Hikari abych zamezil tomu aby se jí kdokoliv dotknul. Dám na zatvrdlou lávu výbušný lístek a řeknu "Pozor " Ukryjeme se o kousek dál a nechám lístek vybuchnout a vcházíme dovnitř a prohlížím si místnost.
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Nukenin
Nukenin
Juubi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
1500 Chakry 1500 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 115

Informace
Věk: 28
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1600/1600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1600/1600)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:45 pm

Výbušný lístok explodoval ale na láve nechal len slabú čiernu stopu a jej hrúbku (cca 30 centimetrov) to ani trochu nepoškodilo. Bola to totiž pokročilá verzia Shosho Shirudo tvrdá ako diamant a Kataro nedisponoval ničím čo by ju dokázalo preraziť bez toho aby zničil polovicu dediny. Potom sa Kagami venoval len ľuďom v miestnosti.
"Prázdne reči... dar? Príde mi to skôr ako prekliatie" Povedal a vytasil meč. Nedržal ho však v ruke len ho nechal spadnúť na zem. Tesne pred tým ako sa dotkol zeme zmizol keďže sa pohyboval tak rýchlo. Vo vzduchu sa prudko točil no oni ho najprv nemohli ani vidieť. Rúčkou zasiahol Tashiho do tváre a Soru do hrude tak aby ich odhodil na obidve strany a spôsobil im len úderné rany. Potom sa zastal na sekundu pred Hikari a naprázdno sekol do vzduchu.
"Ninpo: Utsukushi!" povedal a z meča vyrazila obrovskou rýchlosťou svedlomodrá vlna ktorá zasiahla Hikari. Nezabila ju len odhodila do steny a omráčila. Mala poškodené všetky vnútorné orgány ale ani jeden smrteľne alebo nevyliečiteľne. Potom sa otočil na Soru a meč sa mu vrátil do púzdra.
"Prišiel som ti ponúknuť spojenectvo. Ty mi dáš armádu a vaše sily. Ja vám po skončení vojny zaistím pozíciu vedúcej dediny. Bude len jedna hlavná dedina. Všetky ostatné budú rozbité na malé aby ste s nimi mohli manipilovať. Máš čas jeden týždeň. Potom sa vrátim. Každý kto bude s tebou zahynie" povedal a hodil pohľadom na Taikiho. Potom Zmizol v mraku čierneho dymu. Lávová bariéra sa rozpadla ale pomocou explózie čiže celá časť hlavnej budovy bola zničená no nič čo bolo vnútri bariéry nebolo zasiahnuté...
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 8:50 pm

Začal jsem se zvedat.Otřel jsem si krev.Hned jsem viděl Hikari.Hej!! běžel jsem k ní.Raikage-sama zavolejte nějakého lékařského doktora! zakřičím na ní.Raikage-sama kdo to byl?!A kde žije?! Zabiju ho! řeknu naštvaně a vzal Hikari do ruk.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 9:13 pm

Konečně se to rozpadne, ale podlaha se začne nějak třást. Snažím se ovšem dostat nějak do místnosti. Když do ní vejdu tak vidím samou spošť. Kdo to jen mohl udělat? Takovouhle ohavnost. Uvidím Hokari a přijdu k ní. Snažím se jí probudit, ale nedaří se mi to. " Hikari. Hikari. Probud se. Nevzdávej to. Ještě nenastal čas. Raikage-sama prosím zavolejte nějakého doktora. Je zraněná. Může to být vážné. "
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 9:16 pm

Takže se jmenuje Hikari? díval jsem se na toho kluka(kataro) Kso kdybych jen byl silnější nebo rychlejší.Kso!Hikari notak vzbuď se musíš se vzbudit. zamračil jsem se a měl jsem v očích velice naštvaný a plný vzteku bylo to na mě i hodně vidět
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 19, 2012 9:34 pm

Yoshi a Amaterasu

Yoshi dobehol skôr než Amaterasu a všetko oznámil Sore a hneď na to dobehla aj Amaterasu a videla nejaký prípad na zemi okamžite sa toho ujala zatiaľ čo som Yoshimu vysvetľovala čo sa stalo . Amaterasu prišla k Hikari a povedala Nie je to smrteľné , ja to urobím hehe odstúpila chytila ju a povedala Shōsen Jutsu potom ju liečila , hlavne jej zranenia .

Sora

Veľmi nepríjemne som povedala Toto sa nemalo stať . a potom som si pomyslel Jednoducho ako tomuto predchádzať bude , zvolať všetkých 3 kage preto že tento návrh môže prijať Takikage či Hokage a tomu musím zabraniť potom som si zobrala čierny plášť dala som si ho na seba ale kapucňu som si dala dole a povedala som Dúfam že to bude v pohode , prepáčte ale nie som moc skúsená , vedenie ma moc rýchlo vybralo Kagem , a ani neviem či som na to pripravená . Ale budem sa usilovať o to aby bol mier nakonci som sa pousmiala a sledovala ako sa to s tou Hikari deje a znova som zasadla na stoličku
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 12:55 pm

Raikage-sama jestli někam půjdete slibte mi,že budu moci jít s vámi. řeknu naštvaně.Doufám,že vám se nic nestalo raikage sama. díval jsem se jestli nemá nějaké vážně zranění a vytáhl jsem svůj meč ze země(není to legendární je kdyžtak v charu) kde byl zabodnutej a pak jsem se díval na raikage.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 1:32 pm

Když jsem dokulhal do Kanceláře měl jsem už nové oblečení.Co-co-co se to stalo kdo tu byl co to?
Kdo by měl důvod na Hiakri útočit jaký měl důvod??Začal jsem přemýšlet.Vyběhl jsem k Oknu abych se podíval jestly ona osoba neutíká a zrovna se mi zase otevřela rána a já padl na Kolena už jsem ztratil spoustu krve.Když jsem viděl jak se na mě ohlídly tak jsem řekl Radši pomožte Hikari já se z toho vyhrabu sice jsem ztratil už hodně krve.Sundal jsem si Tričko které bylo zase nasáklé Krví Sundal jsem si obvazy rána se zase otevřela zatraceně.Začalo to obrovsky bolet a bezmocně jsem se podíval na Ikatsua a Hikari.Tohle musím vydržet nezabije mě přece obyčejná Puma a spadl jsem do bezvědomí nejspíš jsem ztratil příliš krve.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jan 20, 2012 2:11 pm

Amaterasu
Amaterasu už doliečovala Hikari , zobrala obväzy a obviazala jej rany , potom som sa pozrela na toho čo pribehol a iba som poznamenala Tu dievča bude v pohode ešte o tohoto chalana sa postarať postavila sa zobrala si obväzy prišla ku kimimu a začala som len Shōsen Jutsu a pomaly sa mu rany zatvárali a on sa liečil , obviazala som mu tie rany obväzom a pozrela som sa na krv na zemi , nevedela som akú ma skupinu tak Amaterasu len čakala kým sa Kimimu obnoví krv , mal jej dosť a za chvíľu by sa mu mala obnoviť prebudí a nehala ho ležať na zemi , na chvíľu odišla a potom prišla s dobrým teplým pitím ktorý položila na stôl a nakoniec len povedala Vy s Taki ste sa tu prišli liečiť alebo čo? sadla som si na stoličku Raikageho

Sora
len som to sledovala a počúvala som .O chvíľu sa ozval nejaký neznámy ninja a ja som len povedala Hmm , ani si sa mi nepredstavil , no nevadi ja som Sora , to je jedno ako heh bud chan alebo sama ako chcešusmiala som sa no jeho ponuka alebo žiadosť bola čudná a povedala som ešte Ja sa viem o seba postarať . všimla som si čo urobila Amaterasu pozrela som sa na ňu a zrazu som zakričala Okamžite vypadni s tej stoličky , sedieť na nej som ti nedovolila Amaterasu sa urazila a ja som sa len zasmiala a dodala ale sadni si , to nevadí , urobila si dosť práce Amaterasu si zasa sadla na stoličku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: