Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Budova Raikageho - Stránka 2 I_vote_lcapBudova Raikageho - Stránka 2 I_voting_barBudova Raikageho - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Budova Raikageho

Goto down 
+24
Zakumi D. Toshio
Seiken Shori
Daisuke Maeda
Nao Taki
Kaoru
SteamTiger
Hiruko Anaki
KunichiHozuki
Daichi Ki
Yu Raito
Carol
Juubi
Tashi Terumi
Saya Chizoku
Nizashi Shiroi
Airi
Jin Kazama
Mike
Aoko Shuryu
Kiyoshi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 12:47 pm

First topic message reminder :

Budova Raikageho - Stránka 2 Kumogakure_Color_by_PredatorKakuzu

Tato obrovská budouvá dominuje Kumogakure. Na budovu Kageho je trochu, oproti jiným vesnicím, je umístěna mezi dvěma skalami. Budova je nádherná jak zevnitř tak z venku. V jejím interiéru sídlí Kage ve své kanceláři kde většinou nalezneme Raikageho zavaleného papíry. Prakticky zde Raikage tráví většínu svého času. V budově také najdeme místnost kde se schází rada vesnice. Jednou za měsíc je svolaná schůze rady na které se projednává situace vesnice i mimo ji. Před budovou většinou stojí stráž. Stráž má za úkol prověřit každého ninju který se pokusí vstoupit do budovy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 9:02 pm

Úprimne povedané , naozaj neviem a žiadam všetkých aby ste spolupracovali a aby ste tiež niekedy aj počkali na Mike , trocha sa bojím že nebude stíhať heh ale to je dobré , l usmiala sa a pomyslela si Musia spolupracovať , snáď si budú pomáhať nechcem prísť o nových ľudí hmm ten Mike je taký podivný ale je celkom zlatý heh no vlastne vypadá to na dobrú budúcnosť pre Kumo , mám celkom dobrých ľudí len teraz o nich neprísť . a znova povedala Dúfam že sa vám to vydarí , choďte tam spolu naraz
(misia trvá pokiaľ nezabijete Banditov )
O pár hodín som sa vybrala do svojho bytu a Amaterasu strážila na nočnej
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 1:12 pm

Vešla jsem do místnosti a pousmála jsem se. Takže je zájemců o misi víc. No, alespoň nebudu sama. Pak se mě ale zmocnily menší obavy. Co když mi ujedou nervy a Hachibi třeba ovládne moje tělo? Ani jako Jounin jsem to nedokázala ovládat ani proti tomu bojovat.
Lehce jsem zatřepala hlavou, abych tyto temné myšlenky setřásla, a soustředila jsem se na Raikage. Ze stolu jsem sebrala svitek s popisem mise a přečetla jsem si ho. To, že povedu celý tým mě moc nepotěšilo. Co kdyby byl někdo z nich otravný? Zatím jsem se tím nezabývala. zato jsem vůbec nevěděla, jestli je povedu dobře. Právě teď jsem byla zodpovědná za jejich životy. Všimla jsem si, že Aoko už odešla, tak jsem celkem dost viditelně naznačila těm dvěma, aby mě následovali. Poté jsem se otočila a vyšla z místnosti. Zamířila jsem rovnou směrem ke krystalům.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 1:25 pm

Pomaly som došla k budove vyšla som hore po schodoch kanceláriu som si našla hneď na prvý krát som sa trafila a pomyslela som si Hmm už mi to ide heh potom som sa pozrela na Anbu Amaterasu ktorá strážila podala som jej vrecko s peniazmi povedala jej Dobrá práca Amaterasu , ona si len zobrala peniaze uklonila sa a odišla , ja som si sadla na stoličku a pomyslela som si Oh to je papierov , asi zavolam Yoshiho ten v tom ma lepší prehľad než ja Začala som dávať pečiatky na papiere podpisi a tak .. pri tom som si ich čítala , a ďalej som takto pracovala
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 2:52 pm

"Ehm...Raikage-sama, nemáte pro mě nějakou misi?" zeptal jsem se. Chtělo se mi něco dělat, pořád jsem měl větší šanci, že najdu ninju, který ublížil Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:06 pm

Po tejto otázke som sa zarazila a pomyslela som si hmm že by som jeho meno nepovedala? a potom som povedala nahlas Kiyoshi choď za nimi k ledovému krystálu , oni ťa tam čakajú informácie máš v spise na stole , a pohni si bojím sa že naši už budu pod útokom trochu som sa bála že sa niečo stalo ale potom mi došlo že oni to zvládnu každý z nich je v niečom dobrý a robia celkom dobrý tým , začala som rozmýšľať ako budem cvičiť Rei-chan
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 10, 2012 5:09 pm

Hai řekl jsem, sebral spis a utíkal na dané místo. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue480/480Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue314/314Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (314/314)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 2:04 pm

Keď skončili v Ľadových Kryštáloch misiu, nechal eskortu zajatých banditov na silnejších ninjoch a sám sa ako najrýchlejší člen jednotky vydal do Kumo odovzdať hlásenie. Veľmi bol na seba hrdý keďže toto bola jeho prvá misia vyššia ako D-rank a hneď B ktoré splnil sám veľmi dobre. Ani sa nezastavil doma a rovno sa rozbehol do Raikageho kancelárie. Keď vošiel dnu, zdvorilo pozdravil úklonom a pozrel na Raikage.
"Raikage-sama. Misia bola splnená na sto percent. Zvyšok tímu eskortuje banditov do dediny čoskoro" zaštebotal a usmieval sa.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 4:25 pm

Ahoj Mike , vidím že si tu , poslala som Anbu na eskortu tých tiel tu máš odmenu , nie je to síce veľa ale postačí ti nie? vytiahla 4 vrecká kde mala nachystaných 40 Ryo a jedno mu dala zo slovami Počkáme tu na ostatných . a pomyslela si Hmm bojím sa že Rei-chan nezvládne ten tréning , je to predsa hachibi a ten je silnejší než Gobi , a dokonca neviem ani či jej pri boji pomôžem no ak ovládne hachibiho určite sa mi vyrovná a to sa mi nepáči , len dúfam že po tom tréningu nebude nukeninka lebo to by bol problém no teraz na ňu počkám Sora sa usmiala na Mikeho a pozerala sa naňho a potom vyložila nohy na stôl a čakala na ostatných v tom došiel Yoshi a Daichi a spýtali sa ma čo majú robiť , len som kývla rukou a tým som im dala na náznak že môžu ísť kam chcú a dala som im pár Ryo ...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue480/480Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue314/314Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (314/314)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 5:20 pm

Mike sa usmial a vzal si peniaze. Potom sa zamyslel a znova sa postavil pred Raikageho.
"Raikage-sama? Mohol by som dostať Ďalšiu misiu? Ani táto síce nebola jednoduchá ale myslím že som ju zvládol dosť dobe na to aby som dostal ďalšiu... teda ak smiem" povedal Mike a jemne sa začervenal. Nevedel či si náhodou nedovolil príliš vela a bol pripravený sa ospravdlniť.
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 5:37 pm

Vstúpil som do budovy Raikage a vyšiel hore po schodoch k jej pracovni.Zaklopal som a pokojným hlasom som povedal.Raikage-sama? Ste tam?
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 6:05 pm

Vešla jsem do budovy a bez zaklepání a vyzvání jsem vešla dovnitř. Cítila jsem se naprosto zbytečná. Kvůli strachu z toho, že ztratím nad tělem kontrolu a Hachibi ho ovládne, jsem nikdy nedokázala bojovat naplno. A během této mise jsem se vlastně nechala jenom praštit. Jinak jsem tam byla jen naprosto zbytečná.
Když jsem vešla do místnosti, už tam byl Mike, ten malý, roztomilý, ale hodně šikovný klučina. Podívala jsem se přímo na Raikage.
"Vidím, že Mike se už vrátil, aby vám sdělil informace z mise... Doufám, že vám neřekl o tom, že jsem v té misi neudělala vlastně nic... Chtěla jsem vám to totiž říct osobně..." Zavřela jsem oči a sklopila jsem hlavu. "Nejradši bych teď byla degradovaná na nižší pozici. V boji jsem totiž neudělala vůbec nic, byla jsem zbytečná... Oni tři udělali úplně všechno, hlavně tady Mike..." Lehce jsem se pousmála a podívala jsem se na Mika. "Dobrá práce, chlapče. Dokázal jsi, že jsi lepší než Jounin..." Jeho to možná trochu potěšilo, ale mě to zklamalo. Raději jsem tedy změnila téma.
"No, raději už půjdu, abych nezdržovala vaši další práci, Raikage-sama...."
Pomalu jsem se vydala na odchod.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 7:04 pm

Vypočula som všetkých a potom som povedala Jin, Mike počkajte tu má vyskočila som s kresla a preskočila som akrobaciou priamo pred Rei - chan a povedala som O tomto si pohovoríme počkaj tu prišla som k stolu napísala som na papier čo majú urobiť Anbu , respektívne Anbu a hneď na to došli , prišla tu Amaterasu , Yoshi, Daichi a ja som povedala Yoshi preber to za mňa a vy dvaja strážte znova som sa postavila prišla k Rei-chan a povedala jej Tak ideš či nie? stála som pri nej


Naposledy upravil Sora dne Wed Jan 11, 2012 7:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue515/515Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue207/207Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (207/207)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 7:18 pm

Vešla jsem do budovy, ale okamžitě jsem zakopla o práh. Natáhla jsem se na zem a cítila se tak trochu jako na dni Zákonů Schválností. Pomalu jsem se zvedla a mlaskla sebou na lavičku na chodbě. Nudila jsem se, byla jsem zklamaná. Neměla jsem chuť trénovat, ne sama. Bez lidí to nebylo ono. Když jste sami, svět je pro vás těžší a vy se cítíte osamocenější než ve skutečnosti jste ...
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 7:33 pm

Došel jsem do vesnice a zamířil rovnou k Raikage-sama. Vešel jsem dovnitř. Raikage-sama? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 7:51 pm

Mizu bushin no jutsu vytvorila som bushin ktorý povedal Poď za mnou Mei-chan ... a ja som sa postavila vedľa Yoshiho ktorý pracoval a rozhodla som sa ostať tu , môj klon vybehol von z budovy a mieril na želví ostrom , a ja som povedala Rei-chan bež s mojím klonom. potom som sa obratila na ostatných a povedala som Kiyoshi .. ahoj .. myslím si že si jediný ktorý tu ma vlohy viesť tým a som rada že si to ty, viem že si jeden z najvzácnejších ľudí v Kumo a chcem ťa požiadať aby si Viedol tým Aoko Shuryu,Mike,Jin Kazama potom Yoshi vstal ale ďalej pracoval a ja som si Sadla
(klon presun)
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue480/480Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue314/314Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (314/314)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 7:59 pm

To že Rei sa cítila kvôli nemu mizerne a chválila ho sa mu vôbec nepáčilo ani ho to nepotešilo. Naopak zosmutnel a bolo mu ľúto že niekomu ublížil a určite to nechcel. Keby vedel že sú nepriatelia tak slabí sústredil by sa len an ejdného a ostatným by nechal robiTˇsvoju prácu. Teraz im však Raikage udelila senseia a on si premeral Kiyoshiho od hlavy po päty. Počas misie ho moc nevnímal ale nezdal sa mu ako zlý shinobi. Bol však rád že Aoko je s ním v tíme pretože si ju oblúbil. Len tam stál a čakal kým sa ich sensei ujme.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue515/515Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue207/207Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (207/207)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 8:29 pm

Po chvíli nudy na lavičce jsem vešla dovnitř kanceláře a jen se rozhlédla, proč po ní většina přítomných hází očka. Byla jsem totálně mimo a nevěděla jsem co si myslet, tak jsem radši s Anime Kapkou na čele odcupitala k Mikemu jako mé poslední záchraně. Jen jsem se k němu sehnula a řekla. " Díky ti za záchranu " Usmála jsem se a dala mu pusu na čelo. Poté jsem se jen s takovým ztrapněným obličejem zeptala. " O co tu jde ? " Usmála jsem se jako kdyby jsem právě jedla žábu. Stále jsem stála u Mike a pomalu jsem si ho oblíbila, vlastně jsem k němu cítila jistý dluh, který jsem mu nějak musela splatit.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 8:41 pm

Rozumím řekl jsem. Potom se otočil. Takže já jsem Kiyoshi, váš nový sensei. Váš první úkol je sejít se u brány vesnice, kde se líp poznáme. Čekejte mě tam. řekl jsem a čekal na jejich reakci.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 9:08 pm

pozrela som sa do stolíka a vytiahla som nejaké spisy , a dala som ich na stôl a povedala Toto sú ich spisy zober si ich , budú sa ti hodiť je tam všetko o nich Sora sa usmiala na Kiyoshiho a ďalej listovala a pečiatkovala pri tom jej Pomáhal Yoshi ale potom som dala iba na znak aby mi už nepomáhali a oni odišli strážiť bránu a ja som len tak pozerala na potvrdenia a pečiatkovala som ako o život a nakoniec ma začala bolieť ruka tak som si oddýchla potom som zasa pečiatkovala , bolo tu toho veľmi veľa pomaly ma to prestalo baviť a nechala som to tak len tak som sedela a čakala kým sa ma niekto niečo neopýta alebo niečo tak
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 9:13 pm

Díky Raikage-sama. poděkoval jsem a vzal si spisy. Potom jsem pořád čekal než ti tři vyrazí k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue515/515Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue207/207Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (207/207)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 9:15 pm

" Raikage-sama ? Vypadá to, že jste z toho všeho unavená a ... nechcete pomoct ? " Zeptala jsem se, zvedajíc se od Mikeho. Poté jsem přistoupila blíž k jejímu stolu a s úsměvem čekala na její odpověď. Doufala jsem, že by to poté mohla klasifikovat jako nějakou misi, ale to už jsem musela opravdu nechat jen a jen na ní. Co jsem s tím vlastně já jinak mohla dělat? Přecejen, stále jsem čekala na někoho důležitého.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 11, 2012 9:22 pm

Hmm ona tu nebola ? hmm to je fuk pomyslela si Sora postavila sa a povedala Kiyoshi je vedúci tvojho týmu a aha pozri je tamto takže sa najskôr spoznajte a tak . Ale dik za opýtanie hneď na to sa pozrela na Kiyoshiho pomalým krokom prišla k nemu a povedala Po zoznámení si príď zo svojím týmom po misiu znovu si sadla a kašľala na pečiatkovanie , skôr sa pozrela do Okna a len tak rozmýšľala , potom sa obrátila znova na ľudí v kancelárií a povedala Mohla by som vás poprosiť aby ste ma volali Sora-chan ? ok ? nepripadám si ako vaša Raikage veď som mladšia tak mi vravte Sora-chan dobre?
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 5:43 am

Otočil som sa a odchádzal preč z kancelárie.Opäť som sa cítil mizerne a tak som si ani nevšímal kto je v týme.Len som si nahodil kapucňu na hlavu a pomaly som zišiel schodmi von tam som sa silno nadýchol a odišiel som preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Rei-chan
Hachibi no Jinchuriki
Hachibi no Jinchuriki
Rei-chan


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 25

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue915/915Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (915/915)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue807/807Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (807/807)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 4:07 pm

Když Raikage vytvořila klon a řekla, ať ji následuji, beze slov jsem přikývla, otočila jsem se s úsměvem na Mika a poté jsem odešla z kanceláře. Poté jsem se vydala za klonem.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Budova Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Budova Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jan 12, 2012 4:37 pm

Rozumím Sora-chan. řekl jsem a pomalu se chystal k odchodu. Takže jak už jsem říkal, můj tým má sraz u brány vesnice. řekl jsem a odešel. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Raikageho   Budova Raikageho - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Budova Raikageho
» Budova Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: