Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Sora
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nao Taki
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Raidon
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Airi
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Kana Nara
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Carol
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Kancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_lcapKancelář Takikageho - Stránka 6 I_voting_barKancelář Takikageho - Stránka 6 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Kancelář Takikageho

Goto down 
+15
Shimonu
Tanaki Hana
Raidon
Nao Taki
Jiraiya Tamuki
Sachi Yarikyo
Ren Teshi
Saya Chizoku
Sora
Carol
Yu Raito
Kiyoshi
Dark
Nizashi Shiroi
Itami
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Mon Jan 09, 2012 4:25 pm

First topic message reminder :

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Kiri_k11

Honosná Kancelář, kde u stolu samotného Takikageho sedí jeho zástupce, zatímco on sám sedí za saténovými záclonami, skrz které proniká jen jemný náznak stínu. I když sám v kanceláři není, je vyzdobena největšími uměleckými výstřelky. Je to kancelář vyšších lidí více než Takikageho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 5:33 pm

Kouknu se na toho záhadnýho chlápka se znakem naší vesnice a řeknu. " Ikatsu Rokuro, Shinobi z Takigakure no Sato. Po úspěšné misi zadané Takikagem jsem se vrátil zpět do vesnice. " Dořeknu a sleduju těch pět lidí, kteří jsou stejní jelikož to jsou kloni, ale který pak je pravý. No nebudu to zjišťovat, ani se mi to moc nechce. Opřu se o stěnu a dám si ruce křížem a řeknu. " Jestli tu Takikage ještě není tak si tu na něj prostě počkám. " Řeknu hrdým tónem.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 5:50 pm

Behom chvíle sa ten pre mňa neznámy chlapík ocitol pred dverami z kopancom v zadku. A von... Až sa naučíš správať prídi... znelo päťhlasne a zabuchli sa dvere. Nechápavo pokrútili všetci piati hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 5:57 pm

Potom co mě z nenadání vyhodí z místnosti a zavře zamnou jsem byl jaksi zmatenej, ale tohle si jako líbit nenechám ať je to třeba svatej papež. Zase otevřu dveře a řeknu. " Mě nikdo vykopávat nebude. Takový zacházení si nezasloužím. Nějakou dobu jsem pryč a nabíraj takovýhle lidi? No to snad ne, já tu zůstanu dokud se nevrátí. " Opřu se zase o zeď a čekám a tohohle chlápka nemám moc v lásce. Je zhruba v mém věku a takhle si dovoluje.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 6:13 pm

Podla správania prichádza aj odozva... odvetil klon a prestal si ho všímať. Kľudne si tu zostaň.. ak zavrieš klapačku buď tu... odvetil mu zase iný.
Návrat nahoru Goto down
Nao Taki

Nao Taki


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 379

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Feb 17, 2012 6:39 pm

Suishi

Nechám vás tu. povedal klonom. Máte to tu pod kontrolou ako vidím. usmial sa a otvoril dvere. Mal by som ísť za Takikagem, čo ak sa niečo stalo a má problémy. Zakýval hlavou Katarovy a vybehol na chodbu. Odtiaľ si to zamieril na cvičisko.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 5:33 pm

Pomalu jsem došla k něčemu, co byla evidentně budova Takikageho a vystoupala až nahoru ke dveřím, které štítek na nich nepřímo označoval za vstup do kanceláře Takikageho. Opatrně jsem zvedla ruku a zaklepala.
No, tak to jsem zvědavá.
Vážně mě zajímalo, kdo že se mě to rozhodnul přijmout do vesnice. Ne že bych mu nebyla vděčná, ale kdo ví, jaké mohl mít k tomu důvody.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 5:53 pm

Kloni sa pootočili k dverám všetky boli stále v mojej plnej ANBU výbave. Ďalej zvolal jeden z nich pričom jeden z nich sedel za stolom. toľko nás tu nebolo treba a tak sa počet zredukoval na jednoho jediného ktorý sedel za stolom a čakal kto vstúpi.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 5:57 pm

Překvapeně jsem zamrkala, když zevnitř někdo odpověděl.
Huh? otevřela jsem pomalu dveře a usmála se na člověka za stolem. Na člověka? Ne tak docela. Měl na sobě ANBU masku. Malinko jsem si odkašlala.
"Ehm... omlouvám se, zdá se že jdu nevhod, příjdu, až tu někdo bude," promluvila jsem směrem k postavě sedící za stolem, jako bych jí nepovažovala za "někoho". Nerada jsem řešila záležitosti s klony.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 6:19 pm

Takikage je mimo a pokiaľ chcete hovoriť z jeho zástupcom je v reštaurácií opitá škebla.... povedal klon stroho a ani sa nepozastavoval nad tým že s ním nechce hovoriť. Keď to dopovedal postavil sa z kresla a sadol si na parapet okna a iba čakal kým znova zmizne.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 6:23 pm

Lehce jsem si odkašlala.
"A kde se ta restaurace nachází, smím-li se zeptat?" nadhodila jsem. Muselo být vidět, že nejsem zdejší. Rozhodně jsem na sobě neměla čelenku, ani žádnou jinou značku a po takhle hloupé otázce...
Nojo, jenže jak tohle mám vědět?
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 6:38 pm

Kľudne vás tam zavediem... povedal klon a podišiel k nej a obaja vyšli z kancelárie. Zamkol dvere a ukázal nech z budovy vyjde prvá. Nech sa páči.... Následne po tom ako vyšli z budovy som jej ukazoval cestu.. vyrazili sme do ulíc Taki kde sa ma originál nachádzať. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 6:43 pm

"To by bylo dobré," řekla jsem v odpověď a když klon odcházel z kanceláře, vydala jsem se za ním. Pak už jsem se pod jeho vedením pustila do ulic Taki.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 7:27 pm

Už jsem dost dlouho opřenej o tu zeď a takikage stále nikde. Asi je na nějaké misi i když nevím kde. Za tu dobu už jsem se uklidnil snad i tamten ANBU bude milejší. A tak jse ho normálním hlasem zeptám, " Mohl bych se zeptat kdy se asi tak Takikage-sama vrátí? Já jen jestli mám zatím jít do svého domu než přijde. " Čekám na jeho odpověď a snad nebude tak naštvanej jako předtím.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 7:31 pm

A predsa len tam ostal jeden klon.Máš veľa času... vráti sa za dosť dlhú dobu takže môžeš ísť... poviem mu nech ťa vyhľadá keď sa vráti. povedal neutrálne a smrtelne vážne.


Následne som prišiel z Nami do kancelárie. Ukázal som jej na stoličku nech si sadne a Kataro ostal za dverami. Zatvorili sa dvere a ja som si sadol za Takikageho stôl. Hľadal som niečo kde by bola známka o nej. Nakoniec som to našiel v spise o nej. Ahá.. už si spomínam... Prepáčte že som nevedel hneď o čom je reč... Akosi bolo toho na mňa vtedy veľa ale už si spomínam.... hovoril a striedavo sa pozeral do papierov a na ňu. Pripadal si trochu trápne a tak sa aj trochu Červenal a začal byť nervózni. Zase sa dostal do stavu zodpovedného zástupcu. Takže platí to čo ste sa dohodli z Takikageom.... zostávate tu však? opýtal sa iba pre istotu.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue220/220Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue280/280Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (280/280)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:08 pm

Tak je tedy rozhodnuto a můžu po dlouhé době jít domů. " Díky moc " Povím a odcházím dveřmi na chodbu a zavřu za sebou. Po chodbě si to kráčím až ke schodišti po kterém sejdu až nakonec dolů do nejnižšího patra a po chodbě jdu k východu. Když jsem u východu otevřu dveře a vyjdu ven. Dveře se automaticky zavřou a já pokračuju ke svému domu. Dlouho jsem tam nebyl tak budu muset uklidit a nejspíš by neuškodilo kdybych trochu změnil image, přeci jen jsem tam byl dlouho a trochu jsem se změnil.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:13 pm

S úsměvem jsem přikývla.
"Ano, to doufám," řekla jsem a byla to pravda. Přece jen to tu bylo více podobné podnebím Kiri, než například Hi no kuni, kde jsem strávila přes dva roky.
"A nemusíte se omlouvat," dodala jsem ještě po chvíli. Zadívala jsem se na stěny kanceláře, které výzdobou rozhodně nepohrdali. Nakonec jsem se však pohledem vrátila opět k Shimonovi.
"Takže co teď?"
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:17 pm

Otvoril zásuvku kde boli čelenky Taki a vstal a obišiel stôl a prišiel až k nej a podával jej čelenku.. Tak teraz dostaneš... ehm.. pardon dostanete... čelenku a stávate sa právoplatným členom Takigakure no sato na hodnosti Jounina. povedal a milo sa pousmial. Zaujímalo by ma čo dokáže.... ja asi zbehnem niekomu zobrať krv... zase ju potrebujem.... teraz ju potrebujem častejšie ako predtým.... pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:23 pm

"Díky," pousmála jsem se a vzala si od něj čelenku, kterou jsem si přivázala na čelo. Byl to úlevný pocit, mít jí zase na čele. Tsunami jsem možná jakž takž přežila já, ale čelenka mi při tom na hlavě rozhodně nezůstala. Patnáct let. Byla to skutečně úleva.
"Nějaké přezkoušení nebo něco takového? Úkol? Mise? Nic?" naklonila jsem hlavu na stranu připadalo mi zvláštní, že bych z toho "vyvázla" tak lehce.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:29 pm

Rozmýšľal som chvíľu. Zrazu sa mi ruky začali triasť a musel som sa chytiť stola aby som nespadol. Pred očami som začal videl dve Nami a zrazu tri. Zrazu som videl iba machule. Opieral som sa o stolík a pomaly padal dole. Hlavu som si držal rukou. Bol som celý rozklepaný. K..k....kr..krv.... to bolo jediné čo zo seba dostal. Mal pocit že zomiera smädom.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:37 pm

Převapeně jsem zamrkala nad jeho chováním. V první chvíli mě napadlo, jestli to nemá být nejapný vtípek na mojí Kekkei Tota, ale nevypadal, že by to hrál. Spíš to vypadalo na abstinenční příznaky.
Ksó! Co to je?
Napadla mě jediná věc, kterou jsem se taé ze zoufalství rozhodla praktiovat. Tahle situace moc nepřála času a tak bylo třeba zkusit cokoliv. Čapla jsem prázdnou sklenici, která ležela na stole a zároveň s tím jsem druhou rukou chytila kunai. Řízla jsem se do dlaně a nahnala do ní krev. Za chvíli jí bylo na dně skleničky elkem pěkné množství. Nechala jsem toho a moje krevní destičky začali okamžitě reagovat o sto šest. Ani ne za čtvrt minuty se rána zatáhla strupem. Vrazila jsem skleničku Shimonovi do ruky a čekala jsem, co se bude dít.
Jestli tohle nezabere, tak zdrhám, problesklo mi hlavou.
Ikdyby to zabralo tak o tom budu vážně přemýšlet, zkonstatovala jsem hned vzápětí.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:48 pm

Dostalo sa mi toho čo som potreboval. Zrak sa mi začal ustálovať. Rýchlo som vstla a nejako som sa postavil. Čo to sakra?... Hlava mi stále hučalo o sto šesť. Ehm... p... prepáčte.... Zaťal som päsť a nechápal som čo sa zrazu stalo a čo sa to so mnou deje.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 8:56 pm

Naklonila jsem hlavu na stranu.
Taže jsem se trefila, poznamenala jsem suše. Vypadalo to, že měl parádní závislost na krvi.
"Člověče, být váma, tak sebou nosím pravidelně pytlíček s krví. Kdo ví, co by jste udělal, kdyby jsem neodhadla co potřebujete," zakroutila jsem nevěřícně hlavou. Tohle bylo opravdu nebezpečné. Touha po krvi nebyla zrovna nevinná úchylka. Začala jsem se věnovat seškrabávání zaschlé krve ze svého kunaie. Samozřejmě, že by touhle rychlostí normálně nezaschla, ale ona to také nebyla zas tak obyčejná.
Takového člověka jmenovat zástupcem Kage je fakt dost odvážné.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 9:04 pm

No ale ja.. Ehm... hľadal som nejakú výhovorku. Počkať... odkiaľ ste mali krv? Len tak pri sebe...? začal som byť zvedavý lebo Nikto iný tu nebol takže jedine že by ona bola tiež .....z..závislý na krvi?!? Nechápal som Ja nie som závislý na krvi.... len.. ju sem tam potrebujem nič viac... obrátil sa a pozrel sa von cez okno. Je to od toho jedného stretu z neznámym ninjom. Zachránil ma ale bol som na pokraji smrti a strašne som krvácal ako ma mohol zachrániť? To je daň za môj život... musím piť krv?... prehrával som si tú scénu v hlave. Bola to jeho chyba on za toto môže.
Návrat nahoru Goto down
Nami
Jonin
Jonin
Nami


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 32

Informace
Věk: 29
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 9:10 pm

Začala jsem se opravdu nahlas smát.
"Prozradím vám sladké tajemství, krev má při sobě neustále jen tak každý. Přibližně šest litrů," mrkla jsem na něj. Tohle mi přišlo opravdu vtipné. Ale měl svým způsobem pravdu, mohla bych mu přivolat tranzfúze. Dvě jsem měla ještě stále uložené v Chrámu ohně. Ale těch by bylo pro něj škoda.
"A nesnažte se mi tu namlouvat něco, co evidentně není pravda. Poznám abstinenční příznaky, když je vidím," ušklíbla jsem se. Můj starší bratr byl závislý na cigaretách. A celkem fest. Můj starší bratr... rychle jsem zatřepala hlavou abych z ní vyhnala pochmurné myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Kancelář Takikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Feb 19, 2012 9:21 pm

Zamyslene som sa pozeral von z okna. Nakoniec som sa na ňu otočil Áno?! Ukážte mi ranu... Cítil som koľko krvi sa mi dostalo a nikde nevidím že by si krvácala... A... A ja za to nemôžem.... nahováral som si že som v tom nevinne. Pozorne som ju sledoval. Nemala ani škrabanec, musela mať pri sebe krv vo flaštičkách ale z akého dôvodu?!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Takikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Takikageho   Kancelář Takikageho - Stránka 6 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Takikageho
Návrat nahoru 
Strana 6 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Takikageho
» Kancelář Takikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: