Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Kuromane - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 2 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Kuromane

Goto down 
+8
Raidon
Sora
Airi
Tashi Terumi
Itami
Gray
Kana Nara
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 2:52 pm

First topic message reminder :

Ulice Kuromane - Stránka 2 Speedpainting_Medieval_street_by_Winerla

Tato ulice je jedíná svého druhu v Kumo. Je celá potemělá a choulí se tesně u hradeb vesnice. Na této potemělé ulici se dá sehnat hodně nelegálních věcí na černém trhu. Několik lidí tu již přišlo o život ale viník nebyl nikdy odhalen. Slušní lidé se od této ulice drží dál protože se tu okrádá na každém rohu a taky proto že se tu pohybují lidé kteří se proslavili ve světě jako jedni z velmi nebezpečných kriminálníků. Ačkoliv se Raikage snaží na této ulici udržet pořádek zatím nenašel způsob jakým ho zavést.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 5:20 pm

Gomu-sei no Rōpu! z ruk se mi vytvořeli lana a snažili se spoutat Yonbiho já jsem ty lana držel a lana se ho snažili spoutat.Doufal jsem,že to výjde a snažil jsem se úplně plnou silou.Meč jsem měl pořád na zádech pro případ nouze.Notak nejsem slabý. pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 6:27 pm

Tashi spoutal Yonbiho a já měla volnou cestu k němu. Rozeběhla jsem se k němu. Nevěděla jsem, jestli to vyjde, ale zkusit jsem to musela. Snažila jsem se Kany dotknout. Bylo tu riziko, že mě teď zabije, ale jiná možnost nebyla.
*Kano, vydrž.* pomyslela jsem si, když jsem se snažila Yonbiho chakru zapečetit.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 6:31 pm

pomalým krokom som prišla k ulici videla som čo sa začalo diať , nikto mi nedal na výber , no nemala som žiadnu techniku ako pomôcť , vždy som bola skôr destrukčný typ , pomaly som sa blížila a konečne som aj pobehla Hanaki nebola dobre krytá tak som si pomyslela že aj s destrukčnými technikami dokážem nejako pomôcť , dobehla som blízko zatiaľ čo hanaki sa snažila zapečatiť Yonbiho , aktivovala som Raiton no Yoroi , dobehla blízko až k hanaki a sledovala som ocasi keby že sa nejaký vrhne oproti mne alebo hanaki že by som ho odrazila , pri tom som sa možno precenila ale toto isté som urobila aj pri Gobim takže by som to mala zvládnuť
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 6:55 pm

Kso dlouho ho neudržím! zakřičím na ně ubíralo mi to každou chvíli chakru takže to bylo pro mě těžké.Trochu jsem se i potil protože to pro mě bylo opravdu těžké.Kso! Je to čímdál těžší já ho neudržím,ale udělám to i kdybych měl zemřít! pomyslím si a vyplítvával jsem další chakru byl jsem už za polovinou chakry.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:21 pm

Yonbi
Neměl jsem ne výběr, tedy, nemohl jsem uhnout. Ty provazy z gumy jsem přetrhl jako nic, ale přesto jsem se nemohl hnout. Kanina vůle každou chvíli rostla a zabraňovala mi v pohybu, navíc, když ji poté ten kluk obejmul, zastavila mne úplně. Tím mě tedy Hanaki trefila a zapečetila moji chakru zpátky do jejího těla, potlačila mne.

Ankoku
Pomalu jsem přicházel za nimi. " Není příjemné když vám Biju ničí vesnici co ? " Dodal jsem ironicky při pohledu na tu holku, u které se její chakra už ztrácela zpět do jejího těla. Jediné co mne teď zajímalo, byla Raikagina odpověď na mou otázku ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:25 pm

..


Naposledy upravil Tashi Terumi dne Mon Jan 23, 2012 7:28 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:26 pm

zrušila som Raiton no Yoroi , ani ma tu netrebalo Ide len o provokáciu , to vydržím , takých tu už bolo a aj bude pomyslela som potom som pristúpila k Raikagemu a povedala Videli by ste že tu je niečo zničene? povedala som to provokatívnym hlasom .Bola som náladová takže moja povaha zo stresu prešla na provokatívnu . Vždy som mala takú povahu a náladu .
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:27 pm

Snažila jsem se Yonbiho udržet na místě, prostě, byla jsem moc slabá. Sama se sebou jsem nevycházela, natož s Yonbim, ale přesto jsem nějak zastavila jeho pohyb. Poté, co ze mne Hanaki strhla chakru mého démona, plášť biju, byla jsem unavená, obzvlášť při mé chorobě. Nohy se mi podlomily a já zůstala v Grayově náruči. " G .. grayi .. já .. je mi líto .. co ti Son Goku řekl ... " Zašeptala jsem a pomalu zavírala oči, přičemž jsem nechtěla spát, jako odpočívat. Ne v Grayově náruči, tu jsem si musela vychutnan v bdělém stavu.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:28 pm

Jakmile Yonbi zmizel spadl jsem na kolena kvůli tomu,že jsem ty provazy z gumu držel dlouho.Je pryč?Konečně. oddechnu si a pořád jsem na kolenách na budově a vydechuju se.Byl jsem opravdu bez poloviny chakry.Díval jsem se směrem kde byli.Musel jsem to rozdýchat.Díval jsem se na Raikage,ale přitom jsem se rozdýchával.


Naposledy upravil Tashi Terumi dne Mon Jan 23, 2012 7:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:32 pm

Ankoku
" Pokud si nevšímáte dvoumetrové díry asi v dvaceti domech za sebou, které způsobil nejspíše ohromný tlak na lidské tělo, tak tu není zničené nic, tedy až na další poničené budovy následky vzniklého tlaku biju chakry a mácháním ocasů okolo sebe. Také odrazné body jsou dosti poničené a dráhy kterými dotyční letěli nevypadají zrovna skvěle. Ale ano, je tady krásně " Dodal s chladným pohledem, aniž by hnul brvou. Stále cítil proti Kumo zášť, i když vůči Raikage ne.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 7:38 pm

To je v poriadku.. zamumlal som s miernym unaveným úsmevom. Nepríjemný pohľad z bolesti som len tak tak zadržoval páč, no mohla si všimnúť že mám úplne spálenú pokožku na rukách ako aj na časti tvári a tele. Bolo to práve kvôli jej bijuu plášťu. Ja som v ňom totiž nebol a aj tie zvyšky Kyuubiho chakry ktoré vyburcoval daný "muž" ktorý Kane vrazil pálkou začali miznúť. S tým však prišla aj únava no stále som Kanu vládal pridržiavať.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:03 pm

Ztráty nebudú preto že mojí ninjovia už evakuovali ulicu , domy sa nahradia za nové a žijeme ďalej , myslím že je pár ťažko zranených . Inak sme v ulici kde nebýva moc ľudí . Skôr sú tu vandali , čierny trh a ostatné potrebné ilegálne veci , Povedala som stále s úsmevom , táto ulica bola v kumo preslávená ako čierny trh Kumo , O tejto ulici viem celkom dlho , sama som si tu kupovala Katany , ilegálny ale kvalitný material na zbrane tu majú . Hmm dúfam že si to nevezme zle Takikage , preto že život je dar ktorý nedostávame len tak .Ale väčšina týchto ľudí ho znesvedcuje
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:04 pm

" Ne .. není ... " Špitla jsem a sesunula se k zemi, kde jsem se opřela o zeď jednoho z domů. V hlavě se mi promítalo co všechno se mohlo stát, co jsem mohla ostatním provést. Co jsem mohla provést Grayovi. Byla jsem tak trochu na dně a cítila jsem se strašně. Prostě jsem teď potřebovala s někým být.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:07 pm

Skočil jsem k raikage a ostatním.Jste všichni v pořádku?? zeptám se a pořád se vydýchával.Raikage-sama něco jste si zapoměla. sundám si meč a podám jí ho.Raikage-sama tak jsem se chtěl zeptat jestli bych nemohl být členem kumogakure? zeptám se jí.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:19 pm

"Povedlo se." zašeptala jsem si pro sebe. Přišla jsem k těm dvěma blíž (Gray a Kana). "Grayi, budu muset zapečetit Kyuubiho chakru zpět." řekla jsem. Sbalila jsem svitek s klíčem od Yonbiho a vytáhla jsem klíč od pečeti Kyuubiho.
Shromáždila jsem chakru do ruky a položila jsem ji na jedno místo na svitku. Měla jsem už tak popálenou ruku, takže tohle nebude problém. Nechtěla jsem tu chvilku teď narušovat a teď jsem jen čekala na Grayův souhlas.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:23 pm

Celou tu scénu jsem sledoval z velké vzdálenosti nepozorován ostatními, byl jsem v případě že by to bylo nutný nějak zasáhnout. Pozoroval jsem toho kluka co používal techniky gumy. Měl jsem co dělat abych se nezačal smát, protože si podle mě strašně věřil, tohle by byl problém pro hodně silný ninji a na to on tak úplně nevypadal. Měl jsem celkem strach o Hanaki, naštěstí po chvilce přiběhlo hodně několik dalších lidí. Neviděl jsem přesně co se stalo, ale očividně démon ustupoval. Počkal jsem ještě nějakou dobu potom co vše u stalo. Odrazil jsem se od střechy budovy a doskočil jsem mezi ostatní.
Omlouvám se trochu jsem se ztratil.
Řekl jsem s výmluvným úsměvem a čekal jsem co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:26 pm

Čupol som si ku Kane a jednou rukou som jej prehodil pramienok vlasov za ucho. Uhm, nehnevám sa na teba, vážne. Zamumlal som s menším úsmevom. Chcel som ju znova objať no to ma oslovila Hanaki a ja som sa len na ňu mierne vyčítavo pozrel. Nedovolím vám to. Odpovedal som nakoniec. Chcete mať zo mňa Jinchuurikyho ktorý ovláda svojho Bijuu.. neveríte mi však v tom, že ho dokážem potlačiť s poškodenou pečaťou? načo ste ho potom do mňa zapečatili? Pre tento krát to proste budete musieť vydržať Hanaki-sama, a veriť mi. odpovedal som jej namiesto súhlasu. Tváril som sa pri tom vážne, aj som to vážne myslel.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:30 pm

Chytila jsem Graye za ruku a s pramínkem zaschlé krve u koutku úst jsem řekla. " Hokage-sama ... já věřím, že to Gray dokáže ... Zkuste to také ... " Zasípala jsem a hlavu si opřela o stěnu. Stále jsem měla ten vyčítavý pohled. Nic jsem ale nevyčítala ostatním, naopak, vyčítala jsem stále něco sobě. Jako kdyby jsem se podobala více a více Yonbimu, nebo spíše on nahrazoval své myšlenky za mé. Ale já s ním chci být ve skvělém vztahu. Chci si s ním rozumnět.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:37 pm

Přestala jsem koncentrovat chakru do ruky. Usmála jsem se. *Je tvrdohlavý, ale vytrvalý.* pomyslela jsem si. "Dobře. Věřím ti." řekla jsem mile, ale Kana na tom nebyla dvakrát nejlíp. Přistoupila jsem k ní. "Hikari chiryō." zašeptala jsem. Za několik minut už byla Kana v pořádku.
*Věřit mu... zkusím to.* pomyslela jsem si a podívala jsem se na Graye.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:40 pm

Oddálil jsem se trochu od Raikage.A přišel jsem k hokage a těm dvoum.Hokage-sama jste v pořádku?Promiňte,že jsem nemohl pomoct nějak víc,ale už ty provazy z gumy jsou na mě celkem obtížné čím dýl to používám tím to ubírá víc chakry.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:41 pm

Hmm? arigato. Poďakoval som Hanaki páč ma to viac menej prekvapilo, bývalý Hokage by sa so mnou takto nemaznal. Po tom sa mi však do tváre nahrnula tak trocha.. červeň. Cítil som sa trápne za to, ako som sa k nej pred tým správal. Gomenasai.. za to.. no.. minule. Zamumlal som a znova som sa usmial na Kanu takým povzbudivý spôsobom. Tento krát som jej ruku podal, aby som jej pomohol postaviť sa. Mala by byť už v poriadku vďaka Hanaki, aj cez jej chorobu.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/1900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:46 pm

S úsměvem jsem přijala Grayovu pomoc a vstala jsem. Když jsem vstala a držela jeho ruku, už jsem ji prostě nechtěla pustit. Jen jsem se k němu tiše přitulila a zeptala se směrem k Hokage-sama. " Co budeme dělat teď ? " Usmála jsem se a trochu se začervenala. Myslím, že by jsme měli začít něco dělat, pokud chceme opravdu ovládnout naše démony.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:50 pm

Docela mě překvapilo, co mi Teshi řekl. Usmála jsem se na něj. "Jsi silný shinobi. Tvoje techniky jsou silné a dokázal jsi Yonbiho zdržet dost dlouho. Arigato." řekla jsem mile. Nic moc se tu nedělo a pak přišla otázka Kany.
Lehce jsem pokrčila rameny. "Vypadá to, že Sora zapomněla, že jsme tady." řekla jsem tiše. "Půjdu se jí zeptat, sama vlastně nevím, co se bude dít." řekla jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 8:53 pm

Děkuji.Vy jste lepší shinobi. poděkuju a šel jsem zpět k Raikage a čekal jestli mi odpoví jak jsem se jí ptal jestli budu moci být člen kumogakure.Zabodl jsem meč před Raikage a doufal jsem,že si ho vezme.Jestli členem kumogakure nebudu nevadí půjdu jinám.Pochopil bych,že by jste mě tu nechtěli Byl jsem opravdu hrozně unavený takže jsem zavíral oči,ale hned jsem je otevřel.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 9:06 pm

Keď sa ku mne Kana pritúlila tak som ju len jednou rukou opatrne objal. Stále sa mi podarilo úspešne zakrývať popáleniny ktoré sa viac menej, začali aspoň s časti hojiť, alebo skôr upokojovať. Nemohli by sme sa zatiaľ niekde ubytovať, bola to dlhá cesta a.. určite nezačneme s ovládaním Bijuu teraz. Spýtal som sa Hanaki, teda.. dúfal som že jej Sora zdelila kde zatiaľ môžme zložiť kosti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kuromane - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kuromane
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kuromane
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Ulice Bosuru
» Ulice Kakerue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: