Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Kuromane - Stránka 4 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 4 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Kuromane

Goto down 
+8
Raidon
Sora
Airi
Tashi Terumi
Itami
Gray
Kana Nara
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 2:52 pm

First topic message reminder :

Ulice Kuromane - Stránka 4 Speedpainting_Medieval_street_by_Winerla

Tato ulice je jedíná svého druhu v Kumo. Je celá potemělá a choulí se tesně u hradeb vesnice. Na této potemělé ulici se dá sehnat hodně nelegálních věcí na černém trhu. Několik lidí tu již přišlo o život ale viník nebyl nikdy odhalen. Slušní lidé se od této ulice drží dál protože se tu okrádá na každém rohu a taky proto že se tu pohybují lidé kteří se proslavili ve světě jako jedni z velmi nebezpečných kriminálníků. Ačkoliv se Raikage snaží na této ulici udržet pořádek zatím nenašel způsob jakým ho zavést.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 8:38 pm

Počúval som ju a popravde som nevedel, čo si mám myslieť. Nevedel som o akom ostrove to hovorí.. podľa všetkého tam však strávim najbližšie mesiace.. ak nie rovno roky.. kto vie ako dlho mi bude trvať, vypracovať sa na takú úroveň, aby som Kyuubimu mohol oponovať? Len som si pohodlnejšie prechytil Kanu a následoval som Soru ktorá nás viedla.. no pravdepodobne tam.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jan 27, 2012 2:12 pm

hned jak to Sora dořekla tak jsem se zařadil vedle ní a ukázal jí tričko tak co na něj říkáte?A vlastně chtěl bych se zeptat jak bude probíhat náš trénink
A když jsme šel tak jsem si pobroukával.a Ikatsu vlastně nikdy jsem se tě na to nezeptal nemáš nějakou rodiny v Takigakure no sato?Protože scháním bydlení a Stařík Takikage nechal vyvraždit celý můj klan.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jan 27, 2012 2:47 pm

Mezitím co odcházím se kouknu na Kimiho který se mě zeptal na moji rodinu. Nerad jsem o tom mluvil, jelikož já jsem vyrůstal bez rodiny a sám jako sirotek. Vlastně ani já nevím co se stalo s mou rodinou. Hodím na Kimiho pohled že se mi o tom nechce mluvit a pomalu odcházím s Raikage. Cestou promýšlím co budeme podstupovat za trénink na tom tajemném ostrově. To bude určitě nějaký speciální místo na trénink bijuu s maximální ostrahou.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jan 27, 2012 4:17 pm

Kimi , to ešte sama neviem dozviete sa to na ostrove , a inak úprimne povedané , celkom v pohode tričko . povedala som otočila sa a povedala som Tak všetci za mnou . pomaly som vykročila a pri tom som si myslela Oh nechápem ako sa ma niekto môže spýtať na to aké ma tričko ako keby som bola nejaká návrhárka no môžeme vyraziť pomaly som už odchádzala , vzadu boli Anbu .
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 12:00 pm

Stále jsem s nimi šel na ostrov a stále jsem Soru bombardoval všelijakými otázkami.
Stále jsem šel poklidně a prohlížel jsem si přírodu a lidi okolo mě.
Když už jsme šly pěkně dloho tak jsem se zeptal když už tam budeme?
Snad to nebude tak těžký jak si myslím.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 3:33 pm

Spala jsem v Grayově náruči, když jsem pomalu začala otevírat oči. Byla jsem ještě stále pochroumaná a víceméně bezmocná, ale přesto jsem mohla stát. Jenže jsem nechtěla. Nechtěla jsem se dostat z Grayova hřejícího objetí. Chtěla jsem, aby mě nesl celý život, aby jsme byli spolu a sdíleli naše životy jako jeden jediný. Proto jsem položila hlavu na Grayovo rameno a jen tiše zasípala. " Kde to jsme ? "
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 3:37 pm

Keď som pocítil ako sa Kana pohla tak som na ňu iba zamieril pohľadom. Stále som pri tom následoval Soru tam niekam. Zatiaľ ešte stále na ulici. Odpovedal som a následne som sa len uškrnul. Vyspala si sa ? spýtal som sa nakoniec no aj keď bola hore tak som ju stále nepúšťal. Po tom som preistotu znova hodil pohľad pred seba aby som o niečo nečakané nezakopol či podobne.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue900/1900Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 3:41 pm

Tiše jsem mu přikývla a na tváři se mi objevil lehounký náznak úsměvu. Znovu jsem zavřela oči a víceméně jsem se přitiskla ke Grayovi, kde jsem hodlala zůstat co nejdéle to šlo. Nikdy bych si neodpustila kdyby zemřel. Kdybych ho měla ztratit, zemřela bych radši já než on. Nepřenesla bych se přes jeho ztrátu, bez něj bych byla nepochopená hvězdička v celé galaxii biliard hvězd, milionkrát větších než jsem já. " Kam to jdeme ? " Promluvila jsem tiše z Grayova ramene, kde jsem měla položenou hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1Sat Jan 28, 2012 3:45 pm

Kam? .. neviem.. viem len že je to nejaký ostrov.. a že tam budeme, teda aspoň ja, poriadne dlhý čas. Odpovedal som jej potichšie a len som sa pousmial. Pohladil som ju po rameni za ktoré som si ju vlastne aj podopieral aby sa mi lepšie niesla. Som rád že si už v poriadku.. dodal som po chvíľke akoby nič.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kuromane - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kuromane
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ulice Kuromane
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Ulice Bosuru
» Ulice Kakerue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: