Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Kuromane - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Kuromane - Stránka 3 I_voting_barUlice Kuromane - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Kuromane

Goto down 
+8
Raidon
Sora
Airi
Tashi Terumi
Itami
Gray
Kana Nara
Keeper
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 2:52 pm

First topic message reminder :

Ulice Kuromane - Stránka 3 Speedpainting_Medieval_street_by_Winerla

Tato ulice je jedíná svého druhu v Kumo. Je celá potemělá a choulí se tesně u hradeb vesnice. Na této potemělé ulici se dá sehnat hodně nelegálních věcí na černém trhu. Několik lidí tu již přišlo o život ale viník nebyl nikdy odhalen. Slušní lidé se od této ulice drží dál protože se tu okrádá na každém rohu a taky proto že se tu pohybují lidé kteří se proslavili ve světě jako jedni z velmi nebezpečných kriminálníků. Ačkoliv se Raikage snaží na této ulici udržet pořádek zatím nenašel způsob jakým ho zavést.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 9:26 pm

Tachi , ak chceš zostaň tu , v Kumogakure no Sato povedala som potichu , pomaly som sa približovala ku Hanaki a povedala som ako vidím tí bijuu v nich sú celkom aktívny , inak pre tvoju informáciu , tréning bude trvať celkom dlho , no nie že celkom ale veľmi dlho , zoberme si napríklad Kyubiho , ten čo ma 4 ocasov , na to aby Gray dokázal ovládnuť tu líšku potrebuje byť silný asi ako ja , no snáď to zvládne . Kana či ako sa vola . Yonbi je síce nie najsilnejší , ale na to aby tréning zvládla musí sa naučiť tiež zopár techník potom som sa pomaly priblížila k Takikagemu a povedala som Takikage iba pre informáciu , vaších Jinchuurikych tu budeme trénovať , nie len s bijuu ale aj na to ich pripravíme , bude to dlhý proces no musíte mi veriť a nehať tu vašich žiakov potom som prišla medzi Hanaki a Takikageho a povedala som pošlete mi pre istotu aspoň po 2 ninjov od vašej dediny? Keby že sa nie čo stane .
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 9:30 pm

Děkuju Raikage-sama. poděkuju a podíval jsem se na ní díval jsem se na ní stejně jako na lavičce znovu jsem nemohl odtrhnout pohled.Kso už zase.Asi jsem se zamiloval. pomyslím si a díval jsem se na ní.Je hezká milá nemůžu si pomoci prostě nemůžu. Potom jsem došel k raikage dal vedle ní meč a skočil na jednu ze střech kde jsem usl.


Naposledy upravil Tashi Terumi dne Mon Jan 23, 2012 9:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue730/730Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 9:32 pm

To co teď Sora řekla mi přišlo jako uplná blbost a taky jsem se musel ozvat.
Zbláznili jste se? Všechny jinchuriki na jednom místě? Někdo je může úplně lehce získat, je to úplná blbost a všichni Kage nemohou být v jedný vesnici celou dobu, už teď tu jsou dlouho a není dobré, že jsou vesnice bez dozoru.
Chvíli jsem se odmlčel, než jsem pokračoval ve svém proslovu.
Pokud to hodně přeženu, tak navrhuju, aby se trénovali maximálně naráz tři jinchuriki a to z každé vesnice jeden. Jak je vyberete by bylo celkem jedno.
Řekl jsem svůj názor na celou věc, ale všichni jinchuriki na jednom místě není určitě dobrý. A oni si to musí uvědomit.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 9:38 pm

Ankoku
" Nuž ... " Řekl jsem a z rukávu mi vyjela dlouhá pečeť, která se vsunula do rukávu Raikage. " Berte to, že jsem vám předal klíč od pečetě, jako symbol důvěry " Řekl a pomalu se přesouval k bráně, odkud směřoval zpátky do Takigakure, ale cestou poslal sem Katara a Kimiho
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 23, 2012 9:59 pm

Přicházím do ulice a je to tu celkem dost pobité, ale moc si toho nevšímám protože hledám zrovna Raikage. Po chvilce zahlédnu Raikage a další lidi co byli před bránou. Jdu k Raikage a řeknu, " Tak jsem tu, Kimi dojde zachvíly zřejmě zase něco jí nebo ho přepadla zase puma po cestě " Při konci věty s tou pumou se celkem zasměju jak je to vtipný že se mu zrovna tohle stalo. Nevím jak se mohl setkat s pumou, ale to už je jedno. Čekám tedy na reakci od Raikage-sama co s námi tedy bude.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 1:18 pm

Raidon , v podstate máš pravdu , ale na to aby niekto získal Jinchuurikych musí poraziť 3 členov anbu a mňa a ďalších , Hanaki , môžete mi tu poslať dvoch anbu od vás? povedala som a potom som si pomyslela hmm je mi to celkom jedno , ale najlepšie by bolo keby že ich cvičím pekne v kope , bolo by to rýchlejšie a potom som nahlas povedala mne to je tak trochu jedno ale treba šetriť časom tak ich budem pekne spolu trénovať , aj keď.ďakujme Takikage usmiala som sa a čakala na reakciu ostatných
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 3:34 pm

Vzbudil jsem se vstal a díval se na raikage a ostatní,ale hlavně na Raikage stál jsem na budově.Usmíval jsem se nemohl jsem koukat jinám než na raikage byla prostě nádherná.Ale na co to myslím na ní nemám. pomyslím si sednu si na budovu a dívám se pořád tam.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 5:56 pm

Přikývla jsem. "Pošlu vám je." řekla jsem. Celou dobu jsem neviděla Raidona, ale pak ano. Zase jsem se mírně začervenala, ale snažila jsem se na sobě nedat nic moc znát, i když to bylo jasné. Vytáhla jsem všechny tři klíče od početí. "Tady. Klíče od pečetí." řekla jsem. Podala jsem je Soře. Věřila jsem jí a věřila jsem, že dokáže vycvičit Hiruka, Kanu i Graye.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue730/730Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 6:46 pm

Jen jsem pokrčil rameny nad jejich ignorací, byl to jejich problém a já neměl právo a schopnosti na to abych se je nějak mohl snažit přesvědčit. Zatím jsem se tím odmítl zaobírat, měl jsem svých starostí dost a to co se tu děje mě akorát zbytečně zdržuje. Měl jsem už být někde jinde a řešit jiný věci, než problémoví děcka co se snaží ocucávat ve zločinecký ulici. Otočil jsem se na Soru. A usmál jsem se na ní, už jen kvůli tomu jak byla sebejistá.
Neřekl bych, že lidi co by měli dost síly na to pokusit se chytit jinchuriki, nebudou mít problém porazit pět ANBU a jednu Kage. Ne že bych vás chtěl podceňovat, nebo vaše jednotky, ale tohle je realita.
Dokončil jsem svůj monolog, pak jsem se rozešel směrem pryč. Procházel jsem kolem Hanaki, u které jsem na chvilku zastavil.
Jdu jen něco zařídit.
Řekl jsem velmi smutným hlasem, protože mě velmi mrzelo, že jí opuuštím.
Sbohem
Zašeptal jsem velmi smutným hlasem, tak, že to nemusela ani slyšet. Pak už jsem jen obrovskou rychlostí zmizel mezi domy.

[přesun]
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 24, 2012 9:01 pm

Seskočil jsem z domů hned k těm ostatním.Hokage-sama kdo má 9 ocasého démona v sobě? zeptám se a vytáhnu ze země svůj meč který si dám na záda.Díval jsem se na Hokage a čekal na odpověď.Protože já nedokážu zabránit všem už tak jsem měl problém s Yonbim. dodám.Držel jsem se protože mě boleli ruce z toho jutsu jak jsem spotřeboval tu chakru a největší námaha to bylo na ruce.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 1:44 pm

V pohode som si vypočula raidona no neodpovedala som mu od Hanaki som si zobrala klúče a tak isto aj od Takikageho všetky som si ich schovala a potom som povedala Hanaki , díky budem tu trénovať tých bijuu , budem tiež čakať na vašich ľudí , inak ešte mi mozete povedať mena ukázať ich a kto ma akého bijuu , stála som pri hanaki a pri tachim na ktorého som sa pozrela , trocha zamračila a potom som od neho odtrhla pohľad a ďalej som sa pozerala na Hanaki a znova som sa pozrela na tachiho a povedala Tachi , inak keď źe si člen Kumo rovno mi budeš pomáhať s tréningom ,nie si najslabší potom som sa naň usmiala a znova som sa pozrela na Hanaki , ako bude reagovať
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 1:51 pm

*Co si jen může Raidon chtít zařídit v Kumo?* napadlo mne. "Kana má v sobě Yonbiho. Ten, co je u ní je Graye, má v sobě Kyuubiho a poslední je Hiruko, který má v sobě Ichibiho." řekla jsem. Doufala jsem, že se jim nic nestane a v hloubi duše jsem to celkem věděla, ale měla jsem o ně strach. Cestou do Konohy jsem chtěla jít s Raidonem do horkých pramenů. No, uvidíme, co na to řekne.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 1:54 pm

Taky neříkám,že nejsem nejslabší jen říkám,že nejsem silný tak abych mohl odvrátit útok Kyuubiho. řeknu jí.Podíval jsem se na Hokage.Kdyby jste mě potřebovala jmenuji se Tashi Terumi.Teď už členem kumogakure. prošel jsem okolo hokage a bylo to takové zlověstné prostě jakoby ve mě byla zlost,ale přitom to nebyla pravda,ale už jsem byl takový vypadal jsem jako bych v sobě měl zlost a přitom to není pravda.
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 2:20 pm

Zatiaľ čo som podopieral Kanu, som pohľadom prešiel po prítomných. Takže.. budeme odteraz tu ? v Kumogakure no sato? prebehlo mi hlavou a ja som sa len mierne podozrievavo zapozeral na Raikage. Nakoniec som to však zahodil za hlavu a mierne som si povzdychol. Nehovoril som však nič, Hanaki ma predstavila za mňa ako aj Kanu a Hiruka. Čakal som už len na to, kam nás uložia. Chcel som si aspoň na chvíľu oddýchnuť páč bol dnešok taký.. divný deň. Stalo sa toho naozaj vela.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 2:59 pm

Pozoruju zatím situaci, která se tu odehrávala. Pár lidí odešlo mezi nimi byl i Takikage, který dal Raikage-sama klíče od našich pečetí. Když řekla Hanaki jména jinchuurikih z Konohy tak jsem si je prohlžel. Zajímavé tři lidi z konohy maj bijuu u nás jen dva. Já a Kimi. Měl bych taky říct kdo je v naší vesnici a jakého má bijuu. Podívám se směrem na Raikage a řeknu. " Já jsem Ikatsu Rokuro, Nibiho Jinchuuriki a zachvíly dojde Kimi, Shichibiho jinchuuriki. Mějte prosím vás strpení on zachvíly určitě dojde "
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 3:46 pm

Když už jsem došel Ahoj Já jsem Kimi ale Ikatsu vás mě jistě představil.rád bych vás všechny pozdravil a chtěl bych říct že já jsem tak trochu louda pokaždé se někde zdržím.Ale teď to bylo opravdu důležité tentokrát jsem si šel koupit nový tričko koukejte.
A Ukázal jsem jim ho.A nebude to nebezpečné se snažit naše Bijuu já vím zvládlo to již pár lidí ale právě proto se bojím jestly to zvládneme ale i tak je to naše povinnost.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 5:29 pm

Běželi jsem se a zatáčeli do úzkých uliček v Kumo. Z jedné jsem pak vyběhli a ocitli se v jedné z hlavních.
Porozhlížela jsem se a zjistila, že tu probíhá výcvik Jinchuuriki. Raději jsem s Hio-chan couvla zpět do odbočky a zůstala měně sledovat výcvik. *Asi bude nebezpečný...*pomyslím si. slezu z Hiota a odvolám ho. Vyskočila jsem na střechu a poposkočila o několik střech dál. Abych viděla, ale dokázala rychle přiběhnout popřípadě odběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 8:26 pm

Přišel jsem sem a podíval jsem se na všechny. To je otrava, ať už se něco děje. Pomyslel jsem si a šel jsem k ostatním. Byl jsem připraven vyraziz za nimi, ale stejně mi vrtalo hlavou, proč musím být cvičen v Kumo. Pak jsem šel za nimi.


Naposledy upravil Hiruko Anaki dne Sat Jan 28, 2012 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 8:28 pm

Pôjdeme na prísne strážený ostrov a prísne utajovaný . Nikto s vás odtiaľ nebude môcť odísť , neberte to zle , ale pre istotu to musíme tak zabezpečiť. Inak som Sora , môžete ma oslovovať ako chcete , nemám rada formality v tom pribehli ku mne Yoshi, Daichi , Amaterasu , ja som zadala Yoshimu nech ma zastupuje a Daichi , Amaterasu nech idú so mnou a potom som povedala na Tachiho Tachi ideš s nami tiež . potom som sa obrátila na Hanaki a povedala som Prosím pošlite najsilnejších ľudí s vesnice , bojím sa že sa môže niečo udiať , potrebujeme stálu ochranu jinchuurikych potom som si sadla na lavičku a čakala na reakciu ostatných . Niečo som tušila , že niekto zaútočí na jinchuurikych . Ak to rýchlo zvládneme , budeme mať dobré zázemie , no obávam sa že niekto počas tréningu zaútočí
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 8:42 pm

Konečně přichází Kimi a ten poslední. To byla doba než přišli, ale když jsme tu už konečně všichni tak to by se mohlo začít konečně něco dít. Sleduju ostatní lidi co jsou na ulici jestli se náhodou něco nebude dít. Sora pak začne něco říkat a asi čeká co na to řeknem. No rád bych už začal at to mám za sebou. Přeci jenom v téhle době bude nejlepší když začneme brzy. " No tak tedy můžeme vyrazit, já nejsem proti, jsem naopak rád že se něco bude dít. "
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 8:58 pm

Byla jsem ráda, že Sora souhlasila a opravdu Jinchuriki vycvičí. "Arigato, Sora-san." špitla jsem a otočila jsem se k odchodu. "Tak se tady všichni mějte." řekla jsem s úsměvem na rtech a otočila jsem se k odchodu. Ještě jsem musela najít Raidona a poslat 2 ANBU do Kumo, no to bude oříšek. Pak jsem pomalým krokem šla k bráně Kumo.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Wed Jan 25, 2012 9:56 pm

Sayonara Hokage-sama. Zamumlal som na pozdrav a následne som sa len pootočil k Sore. Kanu som už držal na rukách páč zaspala, asi to na ňu bolo moc. Uhm. Takže.. Sora? čo keby sme už vyrazili?.. podla toho čo si povedala to je niekde na ostrove, takže cesta tam tiež potrvá nejaký čas. Radi by sme zložili kosti.. no ak vieš ako to myslím. Oslovil som ju pri čom som poukázal na spiacu Kanu /snáď jej to nebude vadiť xD/. Následne som nahodil taký spýtavý pohľad.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 2:37 pm

Každý Jinchuuriky v rátane Anbu z Kumo , poďte na ostrov , poďte priamo za mnou , Tachi zožeň Kunichiho a povedz mu nech ide s tebou na ostrov povedala som a potom so vytiahla súradnice s ostrovom a povedala som Tachimu Takže tu máš súradnice , prečítaj si to a znič ten dokument . a potom som zdvihla ruku a povedala Hiruko,Gray,Kana,Ikatsu,Kimi alebo ako sa voláš poďte za mnou , čím skôr budeme na ostrove tým skôr si odpočiniete Dala som naznak mojím anbu aby dávali pozor a aj som čakala kým sa všetci ľudia pozbierajú a niečo povedia
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 2:49 pm

Jakmile uslyším své jméno tak se dám do pozoru a poslouchám. Vypadá to že se konečně začne něco dít. Zřejmě budeme moct jít na nějaké místo kde budeme moct trénovat, tu samozřejmě ne. To bychom zničili tímhle tempem celou vesnici při tréninku. Jsem velmi zvědav jak ten trénink bude vypadat. " Dobře. Můžeme vyrazit " Následuju Raikage na místo kde nás čeká tvrdý trénink který podle mě nebude rozhodně lehký.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue170/170Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Kuromane - Stránka 3 Left_bar_bleue230/230Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jan 26, 2012 5:12 pm

Pozorovala jsem je a zaregistrovala, že se rozešli. Zesmutnila jsem a prohrábla vlasy. Vyskočila a zamířila ke bráně.*Už bych se měla vrátit do své vesnice...* pomyslím si. Rozeběhnu se a skáču po střechách směrem ke bráně. Tělo mě už téměř nebolelo, takže to bylo fajn. "Gambare.. Ikatsu, Kimi!" šeptnu. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Kuromane - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Kuromane   Ulice Kuromane - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Kuromane
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kuromane
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Ulice Bosuru
» Ulice Kakerue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: