Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Sora
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Nao Taki
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Raidon
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Airi
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Kana Nara
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Carol
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Želví ostrov - Stránka 17 I_vote_lcapŽelví ostrov - Stránka 17 I_voting_barŽelví ostrov - Stránka 17 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Želví ostrov

Goto down 
+9
Hiruko Anaki
Carol
Gray
Kana Nara
Nizashi Shiroi
Rei-chan
MPBunny
Sora
Keeper
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 7:34 pm

First topic message reminder :

Želví ostrov - Stránka 17 830px-10

Želví ostrov je obrovská želva poblíž Kumogakure. Na tomto ostrově se nachází vodopád pravdy před který když si stoupnete z vodopádu vyleze vaše temné já. Poražení vašeho temného já je jedním z podtatných kroků k tomu aby jste ovládli svého bijuu, pokud nějákého máte. Na ostrově leží také velká svatině ve které se trénuje druhý krok a to porazit v souboji a "přetáhnout" chakru bijuu na svoji stranu. Tento ostrov je také velmi zajímavý zvířaty kteří na něm žijí. Jsou to zvířata které jinde nenajdete a většinou jsou sice divoká a nejsou inteligentní nějaká však dokáží i mluvit.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 5:08 pm

Sedla jsem si taky. "Nevíííííím..." řekla jsem a objala kolem pasu.
Pak se narovnala a dala mu pusu na tvář. "Navrhuješ něco?" zeptám
se a více ho k sobě přitáhnu. *Poslední dobou se tak rozkošný...*pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 5:13 pm

no nápadů mám spoustu ale proveditelných mám celkem 0.řeknu jí.
Pak jí také obejmu a řeknu jí.Nepůjdeme na svůj pokoj ve třech je tu dost dusno No jediné co mě napadá co by jsme mohly dělat a já se při tom nezbil je mohly by jsme jít někam na pláň a jít si tam něco zahrát.Ale nevím zase co
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 5:14 pm

Nibi
" Ty zmetku .. " Zasyčel vysílený Nibi bez své chakry. Poté, jako všechny poražené biju, obklopila Nibiho poněkud podivná klec, která ho držela vzdáleného od jeho chakry. Jeho chakra teď byla vlastně jen obří koule, kterou mohl Ikatsu libovolně využívat. Samozřejmě tu bylo riziko, že když přesáhne svůj limit, mohl by o svou chakru přijít a zemřít. Ikatsu může využít pouze tolik Nibiho chakry, kolik jí má on sám. Až bude s Nibim alespoň v platonickém vztahu, může využívat chakru všechnu.

Kyubi
" Grayi, jsi si stále tolik jistý tím, že tě Kana nezradí ? " Sykl a pokračoval. " Vsaďme se ... Když tě zradí, přidám se k tobě, když tě nezradí, v životě nebudeš usilovat o moji sílu " Dodal a čekal Grayovu odpověď, samozřejmě kladnou. Tohle byl obrovský risk.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 5:26 pm

Podívám se na Nibiho který je opět ve své kleci a já jsem konečně uspěl. Konečně je po všem, ale je mi líto Matatabiho že je tu takhle zavřenej v té kleci. Sám bych tu nevydržel, jednou ho určitě pustím ale nejdřív se musí uklidnit. Otevřu oči a uvidím Kanu a Soru a s úsměvem se na ně podívám a řeknu. " Hotovo. Matatabi poražen, ale je mi ho líto, že musel zůstat v té kleci. " V tom mě obklopila chakra kterou jsem získal od Matatabiho.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 5:42 pm

"Hmmm.. dobře pojďme ven.." řeknu mu a zvednu se. Opravím si sukni a podívám na něho. Chytnu ho za ruku a půjdu s ním ven z pokoje. Přitom zamávám Hirukovi a zavřu za námi dveře. "Tak ...." nechám napjatou atmosféru a dívám se na něho, jako by měl něco udělat. Pak jsem do něho jen lehce ťukla "Máš babu...!" a vyplázla na něj jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 5:48 pm

Když na mě Hikari vyplázla jazyk tak jsem toho využil a opřel jsem jí o zeď a začal jsem jí líbat trvalo to asi 2 minuty a pak jsem řekl no můžeme vyrazit a vyšly jsme ven a směřovaly směrem k vodopádu.A koho zeptal jsem se po nějaké době Hikari snad ne tebe ? řeknu jí s úsměvem od ucha k uchu.A chytnu jí nad pasem jednou rukou a jdu dál.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:09 pm

"He...?" podivila jsem se, když se na mě "Vrhl" Kimi. *Dneska se moc divím...*řeknu si. Líbala se s ním dlouho a vášnivě. Moc nevnímala okolí. Jen on..."Uhm..."kývnu a půjdu s ním k vodopádům. "A koho..." řekla jsem po něm. Zrudnu... protože jsem nebyla zvyklá na to, že se Kimi najednou tak zářivě usměje.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:22 pm

Když dojdeme k vodopádu tak vezmu Hikari a skočím na ostrůvek.
Je tu krásně že? řeknu Hikari
dám jí pusu a sedím soustředěný a přemýšlím co budu dělat.
Už jsem byl docela dlouho soustředěný a na Hikari jsem úplně zapomněl.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:28 pm

Kimi
" Ty budeš Kimi ... že jo ? " Řekl přiblblým dětským hlasem, který byl okořeněný nějakou tou nenávistí. " Pamatuješ si mne, víš kdo já jsem ? " Zeptal se hlasitěji a počkal si na nějakou odpověď Kimiho. Jeho temné já právě přišlo na scénu a očekává svou výhru.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:33 pm

Ano já jsem Kimi
chceš říct pravdu nebo to co opravdu chceš slyšet zeptám se ho.
Zatraceně co se to děje pomyslím si
Takže po pravdě neznám tě ale hádám že budeš někdo se mnou blízce spjatý když vypadáš jako já.
Pak jsem uviděl jeho oči.áá ty oči lekl jsem se.
ale pak mi to došlo už vím kdo jsi o obě jsem slyšel U sory takže ty jsi to mé zlé já.


Naposledy upravil Kimi dne Sun Feb 05, 2012 7:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:34 pm

Zůstala jsem stát u břehu a dívala se na Kimiho. "Hmmm... jo hezké..." přiznám a sednu si. Oči jsem měla nalepený na něm a čekala, co bude dělat. Hodně se soustředil, viděla jsem to na něm. Stále jsem znalecky kývala a potichu si něco říkala. Hodně potichu, aby mě neslyšel Kimi a já ho nějak nevyrušila. Bylo to celkem zajímavý...sedět a pozorovat Kimiho při tréningu.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:39 pm

Kimi
" Tak to by jsi se mne měl začít bát ne ? " Ďábelsky se usmál a podíval se na tebe. " Tak pamatuješ si mne nebo ne ? " Zeptal se znovu, trochu hlubším a ráznějším hlasem, očekávajícím upřímnou odpověď. Stále stál pod vodopádem, ale po chvíli se pomalými krůčky přibližoval k tobě, pravému Kimimu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue170/170Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:46 pm

Stále nic. *Pravděpodobně jsem nemohu vidět to co Kimi.* doumám nad tím, proč se pořád nic neděje. Rozhodnu se zajít někam jinam a nerušit Kimiho při tréningu. "Gambare Kimi!" šeptnu a odcházím pryč. Zamávám na něj, ale ten si toho asi ani nevšimne. Vyskočím nahoru na vysokou větev a skáču dál a dál.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:50 pm

Já se tě nebojím protože jsi i tak já já sebe sám přece nezabiji ano vzpomínám si.
Sakra a už začíná přituhovat.
Pak jsem se klidně posadil a čekal jsem co s bude dít


Naposledy upravil Kimi dne Sun Feb 05, 2012 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 6:54 pm

Keď som hladal nový úkryt tak sa v mojej hlave ozval Kyuubi. Po vypočutí jeho ponuky som sa len uškrnul. Nie.. neberiem.. prepáč ale, ľudia ma zradili už nespočetne krát.. aj tým ktorým som bezvýhradne veril.. Verím Kane, milujem ju ale.. toto je vo mne zakorenené a nepustí to. Navyše by si stále musel byť pod pečaťou.. aj keby si mi svoju silu dobrovoľne požičiaval bolo by to.. no nanič. Ja si ťa získam inak, vlastne myslím že... heh.. to až také ťažké nebude.. veď kto ti rozumie lepšie než ja ?... prešiel som si úplne tým istým.. Odpovedal som mu v hlave pri čom sa mi po tvári roztiahol menší úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 7:15 pm

Kimi
Čeho je moc, toho je příliš. " Seru na tebe! " Zařval a z pomalých kroků vyrazil do nesmírně dlouhých a rychlých běhů. Těsně u tebe jen napřáhl ruku a naznačil, že ti vrazí pěstí, což není daleko, stačí jenom kousíček.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 7:16 pm

Klidě si do mě buš.čemu si tím pomůžeš z nenávisti k jiným lidem chceš zabít mě k čemu ti to je?Já ti nikdy nic neudělal.a i kdyby všichni lidé co nás nesnášely nás pouze nepochopily oni to tak nemyslely.
Koukni se třeba na Hikari ona mi dokonce pomáhala.Nenávist je nám zbytečná na co být špatný k čemu nám to bude buďme jedním a už nepřemýšlejme a minulosti právě teď s námi jednají stejně jako s kýmkoliv jiným tak já ti podávám pomocnou ruku staňme se jedním staňme se jedním šťastným člověkem.Nenávist je zbytečná.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 7:27 pm

Kimi
Už mu naprosto ruplo v bedně a poslal Kimiho do věčných rájů. Dokonce i když se přerušilo mentální spojení, tak Kimi dostal jakousi, reálnou, ránu, která ho donutila položit se a přepadnout do vody.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Hiruko Anaki
Genin
Genin
Hiruko Anaki


Počet Příspěvků : 143

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (230/230)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue230/230Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (230/230)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Sun Feb 05, 2012 7:58 pm

Nějakou dobu jsem se ještě válel v posteli. Pak jsem se ale rozhodl že půjdu k tomu vodopádu. Když jsem k němu přišel, uviděl jsem Kimiho jak padá do vody. Tak jsem jen přeběhl po vodě a sedl jsem si na ostrůvku. Raikage říkala že tu budeme bojovat se svím zlým já. Hmm..To bude zajímavé. Kimiho jsem si nevšímal. Snažil jsem si úplně vyčistit hlavu. Po několika minutách se mi to povedlo a čekal jsem co se stane.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 1:25 pm

Pak když jsem vylezl z vody na tom ostrůvku seděl Hiruko.
Tak jsem se zvedl a šel jsem počkat pod vodopád a pořádně jsem se soustředil.
No možná to půjde i tady ale te'd už musím odpovědět na všechny otázky moje druhé já je asi trochu výbušné. řeknu si v hlavě a pak se pořádně soustředím.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 2:17 pm

Pomalu jsem vycházela ven, přičemž jsem zahlédla toho tupce. Objevila jsem se vlastně přímo za ním a jen jsem ho strčila do vody. Nemohl o mne nijak vědět, takže se nemohl ani nijak vyhnout. Pokračovala jsem dál, když jsem uviděla Rei-chan. Konečně někdo ženského pohlaví, zaradovala jsem se v duchu a přistoupila k ní. " Nechtěla by jsi pomoct ? " Usmála jsem se na ni a sledovala její reakce. Kano, tohle je Hachibi. Hachibi? Ozvala jsem se v nitru na Yonbiho podotknutí. Takže tohle je osmiocasí?
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue220/220Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue280/280Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (280/280)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 2:39 pm

Když zahlédnu že Kana odchází tak mě napadne že už tu vlastně nemám co dělat. Matatabiho se mi podařilo porazit, ale musím si k němu udělat cestu která povede k našemu přátelství a tak i ke zrušení nenávisti. Nechám ho teď radši odpočívat, určitě mu není zrovna do zpěvu po tom všem. Později si sním buď přijdu promluvit osobně nebo on sám ke mě promluví. Zvednu se a zruším bijuu mod. Pak jdu za Kanou která šla skrz vodopád a následují ji. Uvidím tam Hiruka, Kimiho a ještě někoho dalšího tak se usměju na ní a řeknu " A kdopak ty si, smím li se zeptat? " Zeptám se tázacím tónem se špetkou radosti, že je tu někdo další.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue500/500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 2:44 pm

Kdy jsem spadnul do vody tak jsem se zvednul a zase jsem si sednul na to samé místo.Proklatá kana nemám jí rád.
A pak se zase začnu plně soustředit.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue900/1900Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue1500/1500Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 2:51 pm

Jen s klidem jsem se otočila na Kimiho a vyplázla na něj jazyk. Tohle je Choumei Ozvalo se znovu a já jsem si tu prezentaci nechávala líbit. On bude něco potřebovat .... Pomyslela jsem si pro sebe a otočila se zpátky, čekajíc na odpověď od Rei-chan. Přitom jsem jemně přešlapovala, až jsem nakonec skončila v sedu na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Želví ostrov - Stránka 17 Left_bar_bleue300/300Želví ostrov - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (300/300)

Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1Mon Feb 06, 2012 2:55 pm

Kimi
" Už jsi tu zase ty zmetku ?! " Ozvalo se zpoza vodopádu, odkud k tobě okamžitě přiletěla pěst tvrdá jako kámen. Byl to další nečekaný útok na tvojí osobu a ty jsi jen proletěl k prázdnému ostrůvku. " Co zase chceš ?! " Ozval se hrubý hlas.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Sponsored content





Želví ostrov - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želví ostrov   Želví ostrov - Stránka 17 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Želví ostrov
Návrat nahoru 
Strana 17 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Želví Ostrov
» Želví ostrov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: