Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Bosuru - Stránka 2 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 2 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Bosuru

Goto down 
+16
Sachi Yarikyo
Nami
Ren Teshi
Tanaki Hana
Shimonu
Veritas
Mister_zx
Tashi Terumi
Yu Raito
Daichi Ki
Saya Chizoku
Airi
Juubi
Carol
Nizashi Shiroi
Itami
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 6:58 pm

First topic message reminder :

Ulice Bosuru - Stránka 2 70f79410

Tichá ulice, která ožívá víceméně v noci, kdy se tudy pohybují všemožní bandité a lidé noci. Uprostřed této vesnice je určitě velká studna s průzračnou vodou, nejčistší ve vesnici. Je zde milice, jež se stará o pořádek v této části města. Stačí jen jemné porušení pravidel dané oblasti a milice vás okamžitě vyvede. Jakýkoliv útok na ni je v Taki trestán smrtí, kdy jsou s tímto pravidlem obeznámeni všichni obyvatelé.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Daichi Ki
Jonin
Jonin
Daichi Ki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 126

Informace
Věk: 27
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue810/810Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (810/810)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:13 pm

D-Dovidenia povedal som mrkol som pravým okom na Hikari a pomaly som sa postavil zo zeme a pomaly som pokračoval za Yuom , cestou som si pomyslel Ten Takikage , to je ti tvrdý človek , a však ja neposudzujem podľa prvého pohľadu , pretože prve vzdanie vždy klame ďalej som pokračoval , nijako som sa nerozrušoval a radšej som si dával pozor lebo Takikage bol nebezpečný
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:23 pm

Takikage

" Hikari, mám pro tebe lepší práci " Řekl. " Dovedeš tyhle dva do Kumogakure s touhle zprávou o tom, že jsem ochoten přistoupit na nějaké podmínky jejich návrhu " Dodal a jen chvíli odmlčel. Poté jen čekal na Hikařinu odpověď. Už čekal, že se ani nezeptá na důvod útoku na toho kluka, jelikož byla jasná.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:33 pm

Šel jsem v klidu po ulici a dívám se na domy okolo mě.V dálce jsem viděl pár lidí.HH.Ti vypadají jako silní Shinobi.Ještě,že jsem tu v míru. zasmál jsem se a šel jsem pořád dál po ulici.Přitom jsem se usmíval.Skočil jsem na jednu z budov a přiblížil se k těm lidem co tam byli a pozoroval je.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:37 pm

"Hmmm...?" zaujatě jsem se opět otočila směrem ke Isao a začala se smát. "Ahoooj!" zamávala jsem mu a začala se bát podívat se dozadu, kde stál takikage. Zhluboka jsem se nadechla a pomalu se otočila. Poslechla si co po mě chce a kývla. "Rozumím..." podívala jsem se na své vybavení. Vše jsem měla. Pravda je taková, že dnes jsem ještě neměla možnost je ztratit. Zase jsem polkla, stejně jako několikrát předtím. Tentokrát jsem se tím nějak zadusila a začala kašlat. Nesnášela jsem ty svoje menší nehody. Hold.... musela jsem je přetrpět...Doufala jsem totiž v lepší budoucnosti..."Ehm... zdravím vás .."usměji se křivě na pány. ne tím, že bych byla nějak proti nim, ale protože jsem si ještě nezvykla mluvit s tolika lidmi. "Půjdeme...?"zeptám se a zamířím k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:42 pm

Takikage

" Ještě nejdete ... " Řekl, hledíc na nově příchozího Shinobiho. " Nejdříve ho buď zneškodněte, nebo vyžeňte z Taki. " Dodal. Okolo něj znovu vířila voda a v malých a ostrých kuličkách vyletovala proti němu.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:45 pm

Ale notak nejsem proti vám.A nejsem Nukennin. zasměju se vytáhnu meč Doton: Dochuu Senkou zalezu do země nebo spíš do baráku a zbraň jsem měl vytáhlou.(Tam nebyla voda pouze okolo mě Very Happy) Lidičky prosím já nejsem proti vám jsem s vámi copak chcete válku a né mír?
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:53 pm

Zahledím se na toho co zrovna přišel a máme ho prej zneškodnit nebo vyhnat. Ach jo zase taková drastická práce. To nemůžem vyřešit normálně? Asi ne tak si aspon vyzkouším svoje schopnosti. Vytáhnu dva kunaie a každej držím v jedné ruce a zaujmu bojovej postoj. Pravou ruku mám napnutou ve předu a levou ruku blíže k tělu a nohy od sebe akorát abych se mohl rozběhnout. Ted už jen počkat jestli vyleze z té země. Pozoruju okolí co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:56 pm

"Hai..." zastavila jsem a stoupla si do bojového postoje. Zvedla jsem ruce předloktí jsem měla srovnané s rukou a loket jsem měla do pravého úhlu. Ještě jsem nevěděla, jak na tom je ten co na nás zíral celou dobu. Jeho síla, množství chakry.... ani kdo to je jsem nevěděla.... Ale zase dlouho jsem věděla jen o takikage a nikdo další mě nějak nezajímal.... Vytáhla jsem dva shurikeny a jeden kunai a byla připravená je použít.Rozhodla jsem se přiběhnout ke takikage... ale jaksi když jsem se rozběhla tak jsem nějak zaškobrtla a spadla na čumák. Ozvalo se malinké křup a z nosu se mi začala valit krev. Začala jsem se uklidňovat. Abych nezačala nadávat jak nějaký šílenec, který... kdo ví co mu kdo udělal... "Uuuuuu..."Bolest jsem odjakžila moc necítila takže to bylo v cajku. Vytáhla jsem kapesník a utřela krev. Stoupla si a pozorovala situaci
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:59 pm

Vykoukl jsem malinko ze země.Né zranění ach jo. Vytáhl jsem malý ubrousek a přišel jsem k té holce(Hikari) Tady máš něco na nos. řeknu jí a pak se podívám na toho chlápka s vodníma technikama.Já opravdu nejsem proti vám tak mě prosím nechte napokoji.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:00 pm

Takikage

Všude okolo se začala tvořit sůl, která krystalizovala do ostnů a Takikage sám vytvořil obří vlnu, která smetla všechno v ulici. Jediné co udělal, bylo, že pohl rukou dopředu. Neposkládal jedinou pečeť. Tohle byla síla pravého Kage. " Na území Taki nemáš co dělat " Dodal a sledoval ho chladnou tváří.

Milice
Seběhla se sem s kunaii v rukou, které po vlně začali okamžitě házet, kdy se snažili trefit toho narušitele

Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:02 pm

To stačilo říct hned a nemusíte útočit tak půjdu do jiné země! zakřičím a všimnu si té vlny.Pak jsem si všiml i těch kunaiů koušl jsem se do prstu.Kuchiyose no Jutsu! vytvořil jsem obřího Fénixe a letěl hodně vysoko nad zem.Když mě tu nechcete tak to řekněte normálně a né bojem! řeknu a letěl jsem směrem pryč.Málem jsem kvůli té vlně z fénixe spadl.Letěl jsem pryč směr k bráně(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:18 pm

Takikage

" Taková drzost ... " Zasykl a pomocí vodního biče ho přitáhl zpátky, přičemž vyskočil proti němu s úmyslem ho kopnout do břicha a vystřelit ho tím do jedné z budov. " Odtud jen tak neutečeš ... Dokud nevysvětlíš proč jsi sem přišel " Řekl a pokračoval. " Zřejmě jsi zapomněl s kým mluvíš ! "
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:27 pm

Nestačila jsem se divit. Takikage byl hodně tvrdý... je to tak... ale díky tomu má taky respekt a tak... vzdychla jsem si a stoupla si. "Děkuji..." řekla jsem chlapci, který mi podal. Po té už zůstanu mlčky pozorovat, jak se to vše seběhne a skončí. Chlapec si přivolal fénixe a letěl pryč.... bylo mi to trošku divné, proč je takikage tak nepříjemný vůči tomu klukovi.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:27 pm

Zdá se že už je po boji to je dobře. Ale té holce se něco stalo. Slyšem jsem jakoby křupnutí a začala ji téct krev z nosu. Nosím sebou malou lékárničku pro malé zranění. Podávám ji lékárničku a řeknu. " Tady máš tohle ti jistě pomůže. Zachvíly to přestane bolet. Mimochodem já jsem Ikatsu Rokuro těší mě. " Usměju se na ní a podávám ji otevřenou lékárničku aby si vzala to co potřebuje. " Sleduju ji a trochu s ní soucítím. Do nosu to musí ale bolet. Snad si ho nezlomila.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:31 pm

Tak za 1. nevím kdo jste za 2.Přišel jsem jestli se tu nebudu moci ubytovat protože hledám vesnici ve které se budu moci usadit a za 3.Divný způsob když tu někoho nechcete. zavolám a začal jsem se zvedat z toho jak mě vystřelil na tu budovu.Hele jsem Tashi Terumi a nechci nikomu ublížit jsem na vaší straně!
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 8:57 pm

"Díky...."řekla jsem podivným hlasem, nýbrž jsem měla zacpaný nos. Začala jsem se mu klanět. Koutkem oka jsem stále pozorovala Tashiho a takikageho. Chtěl tu bydlet... hmm... je to bezva vesnice... Sekla jsem se. Je to bezva vesnice... ještě jsem s nikým nemluvila.... kousla jsem se do rtu. Otevřela jsem pusu, abych řekla něco chytrého. Nakonec jsem ji zase poslušně zavřela.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:03 pm

Takikage

" Za prvé, já nejsem žádný hele, za druhé, s Takikagem se nemluví jako s kreténem, a za třetí, myslíš si, že by Takigakure vypadala tak jak vypadá kdyby se tu potulovali lidé jako jsi ty ? Proč jsi opustil svou vesnici a utíkáš do jiné ? Nechápu některé z vás. " Řekl a závan větru odhalil skrytou čelenku Skryté Mlžné, i když na pase měl připevněnou tu Takigakure. " Takže buď všechno vyklop, nebo tě odtud vykopu rychleji, než si to dokážeš představit "
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:09 pm

Dobře tedy.Z kirigakure jsem odešel protože mě to ta už nebavilo Mizukage o tom věděla.Přísahám,že nejsem Nukennin,ale potulný shinobi zeptejte se klidně někoho z Kirigakure ten vám potvrdí jsem z rodiny Terumi.Byla tam i Mei Terumi která bývala mizukage.Z kirigakure jsem odešel abych se usadil někde kde je víc teplo a nejsou tam tak časté mlhy.A pro příště na mě takhle neútočte prosím klidně vám s něčím pomůžu. řeknu mu a pak si před něj kleknu.Omlouvám se nevěděl jsem,že jsem Takikage.Ale já opravdu nejsem proti vám.Dívejte ani jedna čelenka není škrtnutá a tohle je moje originální. sundám si svoji kirigakure čelenku a ukážu mu jí.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:11 pm

Takikage

" Já vím o své rodné vesnici dost ... " Řekl a otočil se od něj. " Máš dva dny, najdi si bydlení nebo odejdi " Prohodil cestou a odcházel do kanceláře. " Vy tři můžete jít do té Kumogakure. " Řekl, kde okolo Ikatsa prohodil. Čelenka Kirigakure mu ale nyní spadla na zem, aniž by si toho všiml a pokračoval dále.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:15 pm

Podívám se na Takikageho a řeknu " Dobře tak tedy půjdeme " Odcházím k bráně kde prozatím počkám na ostatní než tam dojdou. To už bude celkem po třetí co tam budu. Snad si mě Raikage pamatuje. No uvidíme. Po cestě si budu číst moji knížku. Vytáhmu knihu s modrou vazbou a různými symboli na okrajích vazby a čtu si zajímavou knihu, kterou zrovna začínám číst úplně od začátku. Snad to bude zajímavé. Při odchodu si však všimnu že Takikagemu spadne čelenka. Než odejdu tak ji seberu a kouknu se na ní. Je na ní znak Kiri. Moji vysněné vesnice. Kde ji asi vzal. No ted musíme na misi takže se zeptám později. Podávám mu zpět čelenku a odcházím.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue170/170Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue230/230Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (230/230)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 9:28 pm

"H-hai..!" pousměji se a zasalutuji. Vydám se ke bráně. " JSem Garou Hikari... těší mne.." představím se a podívám se jim do očí. Bratr říkal, že když se s někým zdravím měla bych se mu díval do očí. Ti co se do očí nedívají a dívají se někam stranou mají nekalé úmysly. Poběžím ke bráně a zůstanu tam stát. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 8:30 am

Vstal jsem.Šel jsem po ulici a nakonec jsem našel dům který byl opuštěný šel jsem k němu a připadal mi celkem v pořádku pak jsem potkal majitele domu ten řekl,že se stěhuje do jiného domu a já si můžu nechat tento takže jsem se tam ubydlel.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 12:30 pm

Virgo

Došel jsem pomalým tempem na ulici a rozhlížel se koho bych mohl zmrzačit.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 3:18 pm

Suishi
Už delší dobu jsem toho muže sledoval. Nezdál se mi a proto jsem k němu seskočil a ve skrytém rukávu držel Kunai. Byla to víceméně bezpečnost a opatrnost, kterou mne Takikage učil vůči cizincům. " Co tu pohledáváš ? " Zasyčel jsem, když jsem poznal, že jeho chakra nepatří nikomu z naší vesnice.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:34 pm

Zoramu

Hledam Night Club.Mávnul jsem na pozdrav rukou.
A taky kestli tady neprodáváte pohádky na dobrou noc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Bosuru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Bosuru
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Ulice Bosuru
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Ulice Kakerue
» Ulice Kuromane

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: