Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Ulice Bosuru - Stránka 3 I_vote_lcapUlice Bosuru - Stránka 3 I_voting_barUlice Bosuru - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Ulice Bosuru

Goto down 
+16
Sachi Yarikyo
Nami
Ren Teshi
Tanaki Hana
Shimonu
Veritas
Mister_zx
Tashi Terumi
Yu Raito
Daichi Ki
Saya Chizoku
Airi
Juubi
Carol
Nizashi Shiroi
Itami
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 02, 2012 6:58 pm

First topic message reminder :

Ulice Bosuru - Stránka 3 70f79410

Tichá ulice, která ožívá víceméně v noci, kdy se tudy pohybují všemožní bandité a lidé noci. Uprostřed této vesnice je určitě velká studna s průzračnou vodou, nejčistší ve vesnici. Je zde milice, jež se stará o pořádek v této části města. Stačí jen jemné porušení pravidel dané oblasti a milice vás okamžitě vyvede. Jakýkoliv útok na ni je v Taki trestán smrtí, kdy jsou s tímto pravidlem obeznámeni všichni obyvatelé.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com

AutorZpráva
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 5:52 pm

Suishi
" Nani ?! " Zasyčel jsem a jeho ignoraci mé otázky jsem bral jako rozkaz od Takikageho k jeho vyhnání. Tresty byly v Takigakure vysoké, ale tenhle byl proti nim ještě stále nic. " Teď hned odejdeš, nebo budeš eliminován " Zasyčel jsem znovu a po mém těle se začala sbíhat voda, tak, jak to probíhalo u všech členů Takigakure ovládajících vodu a trénujících u Takikageho.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:21 pm

Zoramu

Nevim co si dělal na "ní",ale eliminovat mě nebudeš.Usmál jsem se když jsem si všimnul vody.Víš že by to nebylo pěkné.Přišel jsem se jen podívat na dění ve světě,zde jsem nikdy nebyl.Dal jsem ruce k sobě.Ale todle beru jako útok na sebe.Škodolibě jsem se usmál.To zas bude prů*er.Prošel jsem kolem něj.Doprovodíš mě k tomu Night clubu nebo aspoň k bráně?Bojím se že by mě zde někdo mohl přepadnout.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 7:48 pm

Suishi
" Už mne nebavíš ... " Zasyčel s vážným pohledem na něj, přičemž proti němu napřáhl svou ruku, jako kdyby mu chtěl vrazit pěstí. Místo toho ale vytvořil pouhým pohybem ruky za Virgem několik vodních klonů, které okamžitě začaly plivat vodu proti němu, zatímco pravý Suishi zmizel dál.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 8:45 pm

Virgo & Pandora

Ale klid chlape todle neni vtipný.Složím několik pečetí a ruku od krve položím na zem.Okolo ní se oběví pečetě.
Kuchyose Pandora!Překrásná Pandora se zjeví předemnou a Raitonem z trojzubce zastaví vodu.(tlak chakry spíš)Oniichan dlouho jsem tě neviděla.Políbyla mě na tvář a zvedla při tom jednu nohui za sebe.Neříkej mi tak,je to nedůstojné.Takže chlapsci todle je Pandora,je trochu úchylná a beru jí jako sestru,proto jsem to hledal.Chtěl jsem jí udělat radost.Pandora se jen mile usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 9:31 pm

Suishi
" Vtipné to opravdu není " Řekly klony naráz a spadlou vodu okolo tebe ještě rozpohybují natolik, aby tě chytila za nohy a připevnila k zemi. Poté vytáhly svá tanta a pustily se do útoků jak na Pandoru, tak na tebe. Pravý Suishi jen vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 9:59 pm

Virgo

Hele tak dlouho se chodí s Katanou do boje až jí čepel upadne.Řekl jsem tiše.
Kyōka:Andělský štít.Okolo mě se oběvila bublina která chytila všechny útooky za moje minimální množství chakry.Nohy jsem měl taky volné a Pandora zmizela.Klid sem řekl.

//Pokud ti zabiju postavu dostanu ban znám adminy takže s tebou nebudu bojovat.Pokud ale chceš uvidíme kdo bude lepší.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 10:09 pm

1.
Není to moje postava
2.
Je to NPC, těch jsou fůry
3.
Zjevně neznáš všechny adminy
4.
Chceš nechceš, je mi to fuk
5.
Jenom dodržuje pravidla své vesnice
6.
Uvnitř vesnice nemáš šanci, pokud si všimneš popisu ulice, jsou zde tuny milice
7.
Milice může upozornit Takikageho a bude o problém víc

Takže neříkej hop dokud nepřeskočíš Wink Dávám ti možnost odejít ....
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Feb 02, 2012 10:22 pm

Virgo

Ptám se naposled.Najdu tu pro ní nějakej dárek?

//Uvidíme Smile
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 3:59 pm

Suishi
" Ne " Ozvalo se a jelikož jsi ignoroval útoky klonů a jen se vyptával, zasáhly tanta jak tebe, tak Pandoru. Mezitím se po ulici začala sbíhat milice, kde jedni běželi směrem k nemocnici, zatímco druzí čekali na vhodnou příležitost. Pomalu napínali luky a mířili na ty dva. Suishi, tedy pravý Suishi, jen vytvořil další klony, které pustil na útok proti nim.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 4:06 pm

Virgo

Pandora byla dávno pryč a jak už jsem psal moje obrana to vychytává za minimální množství chakry.Budiš.Složil jsem několik pečetí.Katon,Fuuton,Doton:Kombinovaná technika,meteorický roj!Nad vesnicí se sneslo nespočet meteoritů a celou ji zasipali.Kde nebyl meteorit a po něm díra tam hořelo.Ve vesnici se zvedlo velké teplo.Kyoka:Angel!Narosla mi křídla a já odletěl obrovskou rychlostí pryč.(přesun)

//Já tě varoval
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 4:35 pm

Takikage
Mohl jsi si zkusit odletět, ale to bych tu nesměl být já. Vodním bičem jsem tě chytl za nohu a vší silou hodil proti zemi. Dal jsem jen pokyn lučištníkům aby stříleli. Nebylo ohrožení někoho jiného. Tvoje technika selhala a ty jsi zatím jen mlhavě viděl déšť a mohutné záplavy ve vesnici. Nic nebylo zničeno, a to byla další záhada, která už ale Takikagemu nepatřila.

Suishi
" Suiton: Mizukagami no Jutsu ! " Vykřikl a tvoje meteority se srazily s jejich kopiemi, tudíž se technika zrušila a jediné co mohla udělat, bylo zapálení. To ale nebylo možné v tak vlhkém prostředí, které panovalo v Takigakure. Navíc nám nahrávalo počasí, jelikož podle předpovědi začalo hustě pršet.

//Já tebe varoval taky Wink Nemůžeš udělat techniku a přitom zdrhat, a už vůbec nemůžeš počítat s tím, že tě nepřítel nechá zdrhnout ...
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 5:21 pm

Virgo

Rengoku!Ze vzteku jsem řekl.Po tváři mi sjela kapka potu a ve vteřině bylo okolo celé vesnice vidět zlatě.Neboli zlatá záře.Všem se začali drtit kosti v těle.Moje technika na létání sice selhala ale štít stále drží.po rozrdrcení všichni padli an zem.Jelikož jim nic nechránilo orgány tak se jim o tu zem rozrskly v kůži.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 5:36 pm

Takikage
Byl jsem na vrcholu svých sil. Nepředvedl jsem nic světoborného, ale teď pro to byla příležitost. Okolo každého ve vesnici, který se hnul jsem vytvořil ochrannou kopuli ze soli, která zabránila jakémukoliv drcení. " Omae wa owaru ka. " Zeptal jsem se ho spíše řečnickou otázkou na to, jestli už končí. Poté ze soli vyletělo několik dalších proudů vody, které začaly zaplavovat celou oblast. Stejně jako tehdy proti Gilien, i teď jsem vztyčil obrovskou bednu ze soli nad tímto bojištěm. Nebylo úniku. Síla techniky nemohla skrze třímetrovou stěnu soli projít. Byly jsme zde uzavřeni a všude byla cítit sůl a nadměrná vlhkost vzduchu. Mohl jsem teď kdykoliv a kdekoliv vytvořit jakýkoliv předmět ze soli.

Suishi
Když jsem cítil křupnutí v ruce, okamžitě se okolo mne vytvořila stěna soli, která něco odpuzovala. " Měl by jsi být Takikagemu-sama vděčný ! " Zasmál se. " Právě ti zachránil žiot, jelikož jsi stál ve stejném kruhu jako my ! " Dodal a sledoval další vývin situace. " Dneska tu zemřeš, Takikage-sama tě rozemele na solný prach ! " Zařval.

// Příště Rengoku max. 3-6m PŘED SEBE, jinak jsi drcen stejně jako jiní Wink Navíc, obalit celou vesnici tímhle .... To by ti vzalo tolik chakry že by jsi byl okamžitě dead Wink
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 5:50 pm

Virgo

Promiň,ale tadle technika nepůsobí na uživatele.Povznesení se nemůže spiknout proti sobě.Usmál jsem se.Transmigrace!Takikage se oběvil v pekle.Peklo sféra pro hříšníky.Poté v říši démonů.Svět démonů.Zde budeš roztrhán na kusy.Ve zvířecím světě.Svět nevědomosti a nejistoty.Zab nebo budeš zabit.Znič nebo budeš zničen.Svět nekončích válek už na něj musel být moc.Toto je sféra polobohů nebo také svět nekončících válek.Nikdy zde nenajdeš radot,štěstí ani mír.Takikageho milovaná vesnice v plamenech.Umírající děti.Svět po válce a sirotci žebrajíc o jídlo.Lidský svět.Sem se hlupák jao ty hodí.Nakonec se Takikage oběl před obřím Buddhou v nebi mezi mraky.Nebeská sféra,ano ani bohové neunikdou reinkarnaci.Začal padat dolů z obrovské výšky když naposled zazněl můj hlas.Neuspěl.Takikage se oběvil předemnou a padl na kolena,nebyl schopen použít žádné jutsu pokud to zkusil.(cca 5-10 minut)

Poté se asi 10ti lidem + tvému NPC rozdrtili nohy.[b]Toto jutsu působí přímo na organismus,nelze zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 5:56 pm

// Jsi Kurama nebo jenom Harry Potter ? Nechápu, jak můžeš chytit do Genjutsu někoho, koho ani nevidíš ... Pokud jsi si nevšiml, Takikage je stále za zdí soli, která ho obklopuje ...
P.S.: Nerozdrtily, jelikož ty už by jsi byl dávno mrtvý Wink
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 6:23 pm

Hraju druhej den a hned mě zabíjíš super admin jak jsem říkal.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 6:28 pm

// a ty jsi tu druhej den a zabíjíš ho bezva hráč Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 6:31 pm

//BTW: Chceš mi říct, že si má Takikage nějaký atrapy ve vesnici hýčkat ? Very Happy No tak to už je 6x Fail Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 6:33 pm

Jenže já sem přišel v míru že on si začal je jeho blbost
neznamená že když tu mam psaný Nukenin že musim jít hned zabíjet psal jsem několikrát že sháním dárek pro mého summona... pokud todlentsto admin nepochopí a útočí tak opravdu nevím co an to říct.Pro tyto lidi je hodně jmen.Ale já nejsem člověk co by byl na lidi hnusnej takže mě omluvte že se nechci hádat.Dlouho jsem sháněl fórum na úrovni no a asi zase blbě.Taky by bylo lepší aby se do toho nemíchal sedmiocasník.I kdybi jsi byl Admin neho Head Admin,je to mezi mnou a jím.Prosím respektuj to.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 6:37 pm

1.
(Ano zase boduju Very Happy) Jestli je na úrovni nebo ne, je to věc názoru
2.
Není to kvůli tomu že jsi nukenin
3.
Už tě známe delší dobu a pro tebe taky pár jmen máme
4.
Odmítal jsi odejít, tak Takigakure zakročila
5.
Nějaké otázky ?
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Mister_zx
Nukenin
Nukenin
Mister_zx


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 17

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Feb 03, 2012 7:53 pm

Operace Chcíplej pes je známá i tady jo Evil or Very Mad to mě těší
Proto ty přehnaný reakce Smile
Návrat nahoru Goto down
Veritas
Jonin
Jonin
Veritas


Počet Příspěvků : 7

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:04 pm

Otou-san.. Ozvala som sa po tomto "konflikte" pri čom som sa len opierala o trosky nejakého domu. Na sebe som nemala uniformu Anbu jednotiek ako zvyčajne páč.. no už to nebolo moje zameranie. Teraz som bola oblečená celkom jednoducho. Tesné čierne kapsáče s midrou mikinou ktorá mala kapucu, ktorú som mala na hlave. V rukách som tiež zvierala dáždnik zo znakom Takigakure no sato za ktorý som sa krila.. aby som celá behom pár sekúnd nepremokla. Aj keď bolo mokro tak som nemala shinobi sandále, ale iba obyčajné bandáže na nohy. Na rukách som mala bandáže tiež, púzdro na zvn som buď nemala, alebo som ho mala dosť dobre zamaskované.. čakala som kým si ma všimne.
Návrat nahoru Goto down
Itami
Admin
Admin
Itami


Počet Příspěvků : 614

Informace
Věk:
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:29 pm

Ankoku
" Veritas ? " Zeptal se tiše, přičemž dal četě rozkaz k úklidu. Ten chlápek zmizel, sice po krátkém boji, kde ze sebe až moc rychle sedřel kůži, ale zmizel. To teď bylo důležité byli trénující jinchuriki, za kterými jsem teď Veritas poslal s upozorněním, aby z nich sedřela kůži. Poté jsem beze slova odešel společně se Suishim.
Návrat nahoru Goto down
https://sntg.forumczech.com
Veritas
Jonin
Jonin
Veritas


Počet Příspěvků : 7

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 04, 2012 8:38 pm

Ahm.. okej.. tak.. sa teda zatiaľ maj.. asi tu máš dosť práce a tak radšej pôjdem. Zamumlala som na čo som sa len tak roztomilo zaculila. Len som sa postavila a vyrazila som z dediny priamo ku pobrežiu.. síce som tam išla s úzkosťou.. páč som nenávidela cestovanie na hocijakých prostriedkoch ale.. no musela som to nejak prežiť a tak som to chcela mať čo najskôr za sebou. To nadšenie zo mňa bolo cítiť. Zrazu sa mi však v rukách objavila aj taška v ktorej som mala nejaké potrebné veci.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shimonu

Shimonu


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 117

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Ulice Bosuru - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/1000Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Feb 18, 2012 7:00 pm

Z rukami vo vreckách ma moje nohy viedli iba na jedno miesto a to do reštaurácie u opitej škeble. Zapadol som do podniku a sadol som si na svoje miesto k baru kde pred omnou sa objavila flaška saké a čakal som na jedlo. Konečne... povedal som si a nalial som si pohárik a hodil ho do seba.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Bosuru - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Bosuru   Ulice Bosuru - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Bosuru
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Ulice Bosuru
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Ulice Kakerue
» Ulice Kuromane

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: