Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 6 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 6 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice.

Goto down 
+18
Kana Nara
Juubi
Tashi Terumi
Carol
Yu Raito
Saya Chizoku
Killunia
Raidon
Dark
Airi
Aoko Shuryu
Mike
Kiyoshi
Jin Kazama
Nizashi Shiroi
MPBunny
Sora
Keeper
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 1:07 pm

First topic message reminder :



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 4:55 pm

Přišla jsem do Kumo jako první a ostatní šli za mnou. Zastavila jsem se, abych na ně počkala, ale vlastně jsem měla docela obavy, vlastně z jejich výcviku.
*Co když je jejich bijuu ovládnou?* říkala jsem si, ale myšlenku jsem rychle vyhnala z hlavy. *Ne, oni to dokážou, věřím jim.* pomyslela jsem si. Byla jsem docela špatná z toho, co udělal Raidon a Dark se vůbec neozval *Omluvím se jim.* pomyslela jsem si. *Určitě chtějí lepší mise a já jim dávám jenom podřadné práce... jsem fakt hloupá.* pomyslela jsem si posmutněle.
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:12 pm

Pomalu jsem za Hokage přicházela já, ta, která by měla být ze všech nejpomalejší. Byla jsem z té cesty vyčerpaná a sedla jsem si na lavičku, kde jsem pouze spolkla nějaké prášky a poté jen začala rychleji oddychovat z té dlouhé cesty. Snažila jsem se odpočívat, i když se to moc nedalo, ne poté, co se poprvé uvidím s démonem, který ve mně žije. Tedy, párkrát jsem ho viděla a slýchala jsem o něm, ale toto bude poprvé, co s ním budu mluvit ...
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:21 pm

Prišiel som ako tretí. Pohľad som mal celý čas taký neprítomný a zamyslený. Bol som trocha zvedavý čo tu vlastne budeme robiť, považoval som však nebezpečenstvo ktoré nám hrozilo počas cesty sem ako kvázi zažehnané, ktorý shinobi by sa pokúsil získať všetkých Bijuu na jednom mieste, v jednej z najsilnejších shinobi dedín na svete?. Kumogakure mala túto povesť podľa mňa dosť zaslúženú, nikdy som však necítil nejaký obdiv ako k nej, tak aj ku Raikagemu. U mňa to bola taká klasika. Po chrbte mi dokonca prebehli zimomriavky, naozaj som sa toho nemohol dočkať, aj keď som sem pôvodne nechcel ísť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:22 pm

Pomalu jsem přicházela do vesnice, když jsem tam uviděla Hanaki a řádně toho využila. Nechovala jsem se nijak podezřele, naopak. Chovala jsem se jako tehdy, když jsem zde s ní naposledy byla. Stoupla jsem si vedle té holky, ve které proudila "jiná" chakra, a vlastně si jí ani nevšímala, i když jsem o ní měla v hloubi duše obrovský zájem. " Hanaki ? " Řekla jsem a pomalu vykročila proti ní.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:22 pm

Šel jsem naštvaně úplně vzadu. Nemohl jsem to pořád překousnout a chtěl jsem všechno hodit za hlavu a zmizet. Štve mě to že pořád musím hlídat rozmazlený děcka, co ze sebe dělaj chudinky a myslí si, že je bude každej litovat. Aby toho nebylo málo de s náma i Hokage, jakoby jsme byli úplně neschopní. Chci odejít odejít, někam kde mě nikdo nezná někam kde budu moct žít svobodněji. Mám všeho tak akorát dost.
Celou cestu jsem přemýšlel v tomhle duchu a postupoval jsem pomalu za ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:27 pm

Čekala jsem na ostatní, když v tom na mě někdo promluvil. Otočila jsem se na neznámou osobu. "Kuroko? Co tady děláš?" řekla jsem. Byla jsem dost překvapená, že byla zrovna tady. Jestli by jí tady někdo uviděl, měla by problémy a to by nebylo dvakrát dobře. "Myslím, že bys tu neměla být. Můžou tě napadnout." řekla jsem. No, věděla jsem, že by se ubránila, ale stejně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:30 pm

" A to je všechno co mi řekneš ? " Řekla a na obličeji se jí objevil děsivý úšklebek. Byl to mžik, kdy se okolo ní rozvířilo Susano´o a jednou ze čtyř rukou máchla po Hanaki, kterou by to pouze odhodila a trochu pochroumalo. Bylo to moc rychlé nato, než aby stačila poskládat jakékoliv pečetě, či něco udělat. Poté jsem se otočila na ostatní, kde z toho dva byli jinchuriki. " Teď mi je vydáš ... " Řekla jsem chladně a podívala se na toho Chunina, který je měl bezpochyby hlídat
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:35 pm

Když jsem běžel k bráně tak jsem viděl nějakou ženu a měla něco co bych nemohl popsat nikdy jsem to neviděl,ale okamžitě jsem vytáhl kunaie s výbušnými lístky a hodil je přímo proti té ženě(Kuroko).Jakmile jsem je hodil udělal jsem okamžitě pečetě a čekal jaký to bude mít účinek
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:55 pm

Sledoval jsem celou scénu před sebou nějak jsem zatím neměl potřebu zasahovat dokud se ta žena neotočila na mě.
Co ti vydám? Sem těď trochu zmatenej.
Řekl jsem s kamenou tváří. Nevěděl jsem o čem mluví a další člověk co nejspíš trpěl pocitem že je vládce světa. Ale nevěděl jsem co asi chce vydat nemůže to říct rovnou?
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 5:56 pm

už z diaľky keď som prichádzala k bráne som videla techniku menom Susano´o s týmto som nerátala , preto že tých má len konoha a v Kumo nemá čo robiť a hlavne nie tu s takou silnou technikou pobehovať a všetko ničiť a v tom som videla hanaki , pomaly som sa blížila k bráne nasadila som si aj kapucňu aby mi nebolo vidno do tváre , a asi pár blokov pred bránou som zastala a ukryla sa videla som tam to dievča , ja som bola skrytá a čakala som čo sa bude diať
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue660/700Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:01 pm

Po Tashim jsem dorazil i já a viděl jsem holku co měla něco okolo sebe.Já se radši neukazoval a schoval jsem se.
Hmm co to asi je.
Ca když je to Susano´o
Sanichi to myslíš jako že je to Uchiha.
Jo
No tak jdem na to.
Udělal jsem pečeťě na Kirigakure no jutsu ikdyž už tu je dost mlhy ale já si přidám.
-40 Chakry


Naposledy upravil KunichiHozuki dne Sat Jan 21, 2012 6:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:04 pm

*Nani?!* pomyslela jsem si, když v tom mě odhodilo Susan´o odhodilo dozadu. Dopadla jsem dost pochroumaná na zem, ale nebylo to nic vážného, jen pár modřin a škrábanců. Rychle jsem se zvedla, připojil se do toho někdo další, ale já nevěděla, kdo to je.
V mžiku mi došlo, co chce. Rychle jsem vyběhla před Kanu a Graye. "Tak na to zapomeň." řekla jsem nepřátelsky. Nechápala jsem, co se jí stalo, jestli jí někdo praštil do hlavy nebo jestli jí nepřeskočilo, ale to byl teď náš nejmenší problém. Ten hlavní bylo Susan´o.
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:07 pm

Přiběhl jsem k bráně a postavil jsem se k Raikage. ,,Raikage-sama, potřebuju vodu, hodně vody.'' Podíval jsem se na ni vážně a pak jsem se podíval na tu nukeninku. Tohle bude průser. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:14 pm

Tak po tomhle jsem se cítila extra blbě. Jen jsem poté ucítila lehký tlak ze strany od výbušných lístků. " Jinchuriki, co jiného ... " Řekla jsem, zatímco jsem začala pomalu krášet proti Raidonovi a těm dvěma. Susano´o se hýbalo se mnou a já se upírala na jeden jediný bod, který mi určitě nedovolí vzít si něco tak cenného, jako jsou dva Bijuu, patřící oslabené Konoze. Poté jsem ale uviděla Hanaki, stojící před nimi, zatímco někde za mnou byly další dvě chakry, z níž jedna patila Raikage a druhá někomu, koho jsem znala z Kirigakure no Sato. Ten poté vytvořil mlhu, která zahalila celé okolí a já jsem zrušila Susano´o, kdy jsem byla naprosto krytá, jelikož se v tomhle nedokázal nikdo orientovat, a proto jsem vystřelila prudce dopředu, kde jsem centimetr od sebe uviděla Hanaki, kterou jsem rukou odstrčila a pokračovala dál, kde se nacházeli ti dva jinchuriki. Chatla jsem každého do jedné ruky a vyskočila znovu rovně z mlhy, kde jsem tam ostatní nechala s malým dárkem v podobě Amaterasu, planoucího někde uprostřed. Poté jsem jen držela ty dva, které jsem jedním úderem ruky omráčila a držela je u sebe. Všichni byli v mlze a nemohli ani vědět, že jsem někam zmizela, tedy až na Hanaki, kterou jsem svým útokem trefila. " Když nebudete štvát, nic se vám nestane " Řekla jsem jim tiše, přičemž jsem už utíkala obří rychlostí pryč.

-400 chakry
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:14 pm

Baka Baka Baka ! o mne tu nikto nemá nič vedieť a ty ma takto prezradíš , ak si si nevšimol o dva bloky ďalej je studňa a na tamtej budovy je malá zásoba vody chytala som sa za hlavu a v sekunde som rýchlo zmizla a pomyslela som si Počula som že Uchihovia dokážu predvídať pohyby , či majú nekonečné plamene alebo , Susan´o či legendárne Tsukyomi . Pff proti takémuto protivníkovy stáť , to je veľmi zlé , asi chce tých Jinchuuriky v tedy som uvidela čo urobilo to dievča zobralo ďalších jinchuuriky a zrazu som vyskočila vydela som ako rýchlo uteká no mne neutiekla zobrala som si Gobiho chakru dostala som sa do formi a z boku som zrazila Kuroko zobrala dvoch jinchuurikych a sekundárne som s nimi zmizla , moja akcia bola na toľko rýchla že ani nevedela kto ju zrazil
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:25 pm

Skočil jsem té další ženě.(Hanaki) Jste v pořádku? zeptám se jí.Potom rychle udělám pečetě.Gomu:bushin! vytvořil jsem z gumy 5 klonů kteří se rozdělili.Já vytáhl meč a díval se okolo sebe.Po chvilce jsem se díval na tu ženu(Hanaki)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:28 pm

Jen co do mne vrazila Raikage z boku, okamžitě jsem znovu aktivovala Susano´o a chytila ji všema čtyřma rukama. " Tyhle už nepatří tobě ! " Vykřikla jsem a táhla ji Susane´em proti sobě. Po chvíli jsem v očích vytvořila další techniku. Teď měla Sora na výběr, pustí Jinchuriki a uteče, nebo je bude držet a bude zasažena pomocí Amaterasu. " Vyber si ... " Řekla jsem v klidu a z pravého oka mi začala téct krev, zatímco mi ze zad spadl svitek, ze kterého se vynořil mocný Sanbi no Isonade, který se objevil zhruba mezi Sorou a Hanaki, tudíž na druhé straně Sory, než jsem byla já.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:34 pm

*Už zase!* pomyslela jsem si, když do mě vrazila a vzala Kanu a Graye. Běžela jsem za ní, protože jsem věděla, kudy běžela. Ale předběhla mě Sora a pak už jsem viděla mocného Sanbiho přímo přede mnou.
"Kso!" nadávala jsem a vlastně jsem nevěděla, co mám dělat, ale neváhala jsem. "Hikari misairu no jutsu!" zakřičela jsem a z ruky mi na Sanbiho vylétla světelná střela.
Doufala jsem, že mu alespoň nějak ublížím, ale nebyla jsem si tím vůbec jistá.
(-130 chakry)
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue660/700Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:35 pm

Slyšel jsem jak dívka utekla což znamenalo že vzala jinchuriky a pak jsem slyšel někoho další který vyrazil zaní pomyslel jsem si žebude potřebovat pomoct tak jsem vyběhl zanimy byli mimo mlhu takže jsem poznal kdo zaní běžel byla to Raikage trochu jsem se rozradostněl když jsem viděl jak té dívce sebrala Jinchuiky ale pak jsem vyděl ža zas aktivovala techniku a chytila raikage take jsem rychle vyrazil se svým mečem v ruce a snažil jsem se jí rozptýlit tím ženani zaútočím.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:49 pm

S-Sanbi?! Tieto oči už nikdy nebudú zneužívať BIJUU pomyslela som si bola som mala a v gobiho mode klská rýchla silná ani nie sekundárne som sa vyproštila , vďaka síle som odrazila tie ruky a využila som shunshin no jutsu na to aby ma Kuroko nestihla trafiť plameňmi bola som už naozaj rýchla , dosiahla som rýchlosť Raikageho , ocitla som sa v sekunde za Kuroko aj s tými Jinchuurikmi tých som stále držala , mala som výhodu a rýchlo som sa ukryla a Daichi pri bráne ma kryl . Jinchuurikých som držala v ruke a utekala s nimi , už ma nebolo vidno ale vedela som že ukrývať ich nemá cenu tak som pribehla k Hanaki položila som tam tých Jinchuuriky . Potom som sa smutne pozerala na Sanbiho . Potom v Sekunde som sa zasa ukryla medzi budovami .

Daichi
Bežal som za Raikage , videl som že mala potiaže vytvoril som ešte keď Susano držal Soru medzi Kuroko a Soru som vytvoril Lava Release:Lava Globs pri čom rýchlo Sora utiekla a ešte aj za ňou som vytvoril cement , a potom som sa ukryl . Sledoval som Soru .
Návrat nahoru Goto down
Gray
Kyubi no Jinchuriki
Kyubi no Jinchuriki
Gray


Počet Příspěvků : 130

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:56 pm

Sledoval som celý čas tú Uchihu ktorá sa však o chvíľku stratila v nejakej hmle, ja som sa v nej pohybovať nevedel a ani som nevidel .. v podstate absolútne nič. Zaregistroval som ju až pár cenimetrov predo mnou keď sa tam zrazu z hmly zjavila. Chcel som sa jej výpadu uhnúť no bola o dosť rýchlejšia a tak som už iba vnímal tupú bolesť v zátylku na hlave. Pred tým než som stihol upadnúť do bezvedomia som ešte zahliadol Kanu, ktorá na tom bola podobne ako ja. Následne som už o sebe ani nevedel.
Návrat nahoru Goto down
KunichiHozuki

KunichiHozuki


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 20

Informace
Věk: 20
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue660/700Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (660/700)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 6:58 pm

Když jsem viděl jak se raikage vyprostila tak jsem jen zakýval a ihnedsem zmizel aby mně Kuroko neviděla a nevyužila mě jako rukojmí.
To bylo těsný kdy by mě chytla.
Co blbneš proč zdrháš.
No protože kdyby mě zabila tak zabije i tebe.
Jo máš pravdu takradši pokračuj s utíkáním k Soře
A běžel jsem kní co nejrychlejš.
Návrat nahoru Goto down
Tashi Terumi

Tashi Terumi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 80

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 7:06 pm

Běžel jsem přesně na tu ženskou(Kuroku) s tím sharinganem a chtěl ji seknout mojem mečem bylo to opravdu velice rychle a já chtěl aby to vyšlo.Noták to zvládnu! pomyslím si a zrychloval jsem.Chtěl jsem ji aspoň silně zranit.
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nanabi no Jinchuriki
Nanabi no Jinchuriki
Carol


Počet Příspěvků : 189

Informace
Věk: 14
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/300)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 7:09 pm

Když jsem viděl co se děje radši sem jakož to jichuuriki začal vzdalovat.A na velkou dálku když už mlha téměř zmizela jsem po Kuroko hodil Kunai na který jsem dal 5 výbušných lístků.A začal jsem utíkat zpátky do Kanceláře.Stále ksem se ohlížel ale Kunai stále ještě nedoletěl.Když už jsem věděl že tam nedoletí tak jsem ho postrčil pomocí Fuuton větrný proud.



-60 chakry zbývá 440
Návrat nahoru Goto down
Kana Nara
Yonbi no Jinchuriki
Yonbi no Jinchuriki
Kana Nara


Počet Příspěvků : 200

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue900/1900Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/1900)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 6 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1Sat Jan 21, 2012 7:09 pm

Byla jsem v mlze zmatená a jen jsem cítila jak vedle mne stál Gray a před námi Hanaki. Cítila jsem se strašně, když okolo mne prosvištěla ta žena, která nás držela a po chvíli jsem viděla, jak uhodila Graye do zátylku. V tom jsem ucítila bolest uvnitř sebe sama. Bolí to že ano? Ozvalo se v mém nitru. Můžu ti pomoct. řekl znovu ten mě známý hlas a já naslouchala tomu co říká. Poté se okolo mne v Raikaginých rukou vytvořila rudá aura s dvěma ocasy. Sora mě musela okamžitě pustit, jelikož jí to nesmírně spálilo ruku a já už sebe sama neovládala. Přesně tak ... Zničíme ten zdroj té bolesti dítě ... Ozvalo se a Son Goku ovládl mé tělo Goku-san ... šeptla jsem mu ve svém nitru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 6 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice.
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Nové Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: