Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 4 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice.

Goto down 
+18
Kana Nara
Juubi
Tashi Terumi
Carol
Yu Raito
Saya Chizoku
Killunia
Raidon
Dark
Airi
Aoko Shuryu
Mike
Kiyoshi
Jin Kazama
Nizashi Shiroi
MPBunny
Sora
Keeper
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 1:07 pm

First topic message reminder :



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue480/480Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue314/314Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (314/314)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 2:28 pm

Sensei sa očividne hneval takže sa okamžite usmievať. Neuškodilo to však jeho dobrej nálade. Sklonil sa ku Rukuovi a niečo mu pošepkal. Ten zavrtel chvostom a rozbehol sa smerom do dediny.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 4:30 pm

Přišla jsem sem a posadila se někde na lavičku. Jen jsem čekala na nějaký povel, nabídku, cokoliv. Bylo zde ticho a nechutná nuda. Nuda, kterou jsem já, má osoba, naprosto nesnášela ze všeho nejvíc. Byla jsem smutná, dá se říct ...
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 4:42 pm

Výborně Miku. pochválil jsem ho a přišel blíž k Aoko, aby to hlavně ona slyšela. Máme misi a tou je dopravit jednoho staršího muže do Konohy. Během cesty sem ho už prý napadli, takže se můžeme potýkat s problémy. řekl jsem. Máme se zde sejít, takže ho vyhlížejte. dodal jsem. Jinak, nějaké otázky? zeptal jsem se jich, protože jsem si nebyl jistý, jestli to pochopili.

............................
Info: Podle hodu kostky se nemáme setkat s nepřítelem.
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 4:45 pm

Prišlo dievča.Bolo celkom pekné a tak som sa trošku pousmial čo sa mne nestávalo.Zadychčal som a pozrel sa na nebo.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue480/480Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue314/314Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (314/314)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 5:40 pm

Zase sa usmieval od ucha k uchu a pozeral pritom na Aoko. Chvíľu mu pohlad spadol na jej zadok ale oči rýchlo odvrátil aby si ho nevšimla a zatváril sa akože tam ani nie je. Keď sensei skončil prikývol a rázne sa postavil. Ruku zavrčal.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 6:07 pm

Jen jsem vzdychla nad všemi těmi misemi bez těch co znám. Byla tu docela nuda, nikdo se s nikým nebavil, všichni jeli sami za sebe. To mne štvalo. Ale co už, neměla jsem na výběr a musela jsem se zvednout a připravit se na to, že půjde s nimi. Pak jsem se jen rozhlédla a vyhlížela někoho.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 6:32 pm

Všichni to chápali. Byl jsem vcelku rád, že tým spolupracuje. Měl jsem ještě poslední věc. Pojmenování týmu. Takže jsem ještě dodal: Ještě jedna věc. Chtěl bych znát návrhy na název našeho týmu. Já jsem nás zatím jmenoval jako Tým Kiyoshi, jestli máte někdo jiný nápad, rád si ho poslechnu. Tohle jsem řekl, abych viděl, jak jsou ostatní aktivní. Nejvíce jsem si myslel, že se zapojí Mike, proto jsem čekal hlavně na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 6:38 pm

Dedo

Prepáčte ale Raikage mi mala dať nejakú ochranku . pomaly kráčal ku kiyoshimu a povedal Ahá to ste vy , Ide sa teda do Konohy pomaly pokračoval smerom na Konohu
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 6:43 pm

Člověk, který ke mě přišel byl jistě dědula směrující do Konohy. Velmi mě však překvapilo, že nás tak rychle poznal. Pak ihned směřoval svým směrem. Takže jdeme, jméno si vytvoříme jindy. řekl jsem a mírně se pousmál. Pokračoval jsem tedy za dědulou směr Konoha.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue480/480Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue314/314Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (314/314)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:20 pm

Znepokojene sledoval starého muža ale nedbal. Kývol na Rukua a ten sa rozplynul v mraku dymu. Mike potom vykročil za senseiom a tým starým mužom a stále mal divný pocit no nebolo to na ňom poznať. Ako tak šli, pozoroval mraky a rozmýšlal čo mu pripomínajú.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 7:47 pm

Jako nejpomalejší článek týmu jsem vyrazila za nimi a čekala na chvíli, kdy přestanou tyhle trapné mise plné chůze a ničeho jiného. Vlastně jsme jen chodili, netrénovali jsme, nedělali jsme nic ...
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 6:11 am

Pomalým krokom som vyrazil za nimi.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 4:51 pm

Přicházím k bráně jako první a mezitím počkám na ostatní. Byly hned za mnou takže se brzy objeví. Než jsme vyrazili z Kumo odpověděl jsem Kimimu na otázku. " Nějakou dobu to potrvá, ale snad ne zas tak dlouho " Mezitím než dorazí tak je vyhlížím a zároven pozoruju vesnici Kumo jak se změnila po té chvíly co jsem tu byl naposledy. Hikari nás zavede rovnou za Raikage Sorou-chan. Snad bude hodná no. Nechám se překvapit. Ted tu na ně počkám.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 5:13 pm

Přišla jsem k bráně Kumo. Znovu jsem se pousmála. Netušila jsem, že to tady bude takovéhle. Každopádně jsem byla překvapena. Raději jsem spustila rovnou. "Tak... počkáme na Kimi a zajdeme rovnou za kagem ano?" přátelsky se usměji. Dnešek byl fajn.... zamyslela jsem se. Ráno jsem zašla do kanceláře pro nějakou misi. Uklízela jsem odpadky...a osobně potkala takikageho. Což byl bezva. Jak jsem tak čekala Vytáhla jsem papírek, na kterém byla rodinná šifra s kekkei genkai. Už několikrát jsem ji zkoušela rozluštit, ale nepodařilo se.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 5:17 pm

Hikari už taky konečně dojde a něco říká a já ji na to samozřejmě odpovím. " Ano počkáme tu na něj zřejmě se někde opozdil na odpočívadle které jsme viděli po cestě " Hikari si začne číst nějakej papírek, a mě zajímalo co to asi tak může být. Tajně a potichu jsem se za ní připlížil a koukl ji přes rameno a koukl na ten papírek a řekl. " Co to čteš? " Asi to byla celkem srandovní scéna když jsem se takhle vplížil. Doufám že mi leknutím nedá loktem do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 5:28 pm

"Hmm...." na obličeji se mi objevil zářivý úsměv. Trošku mě pobavila poznámka o tom odpočívadle. Zase jsem se začetla do podivného textu. Mělo tam být prý zapsáno vše o našem kekkei genkai. I když jsem to četla už několikrát, zdálo se mi to spíše jako nějaký román co napsal otec matce. Při té myšlence jsem se zase pousmála. Po té jsem zase ale zesmutnila. Moje vzpomínky na otce nebyly kladné. Za přemýšlení mě vytrhl Ikatsu. " Jej... "vyrazila jsem ze sebe. Že bych se lekla se říct nedalo. TRošku mě to překvapilo, že se plížil zezadu. " Ehm... no... je to jeden román, který kdysi napsal můj otec...." mile jsem se na něj usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 5:33 pm

Pousměju se na Hikari a řeknu. " A smímli se zeptat co se tam píše? Rád čtu tak by mě to zajímalo co by se tam asi mohlo psát, ale záleží na tobě. " Zase se pousměju a čekám na její odpověd. Snad ten Kimi brzy dorazí abychom tu na něj nemuseli čekat celej den. Přeci jen máme nějakou práci v Kumo. Třeba tu budeme muset zůstat i na delší dobu, ale to nemůžu jistě říct jelikož ti nebylo jasně řečený. No uvidíme jak se to vyvine.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 5:49 pm

" No... je to dívčí román.... pravděpodobně byl pro matku..." pousměji se "Je to o jedné dívce, co si nevážila svého života...asi nic co by tě zajímalo..." zazubím se a nechám ho reagovat na ten příběh. Opět jsem suše polkla a začala obdivovat dvě věže. Zvedla ruku a položila ji na stěnu věže. Pohladila ji a otočila se na Ikatsua. "Asi nechceš abych s tím pokračovala, že?" Vyskočím párkrát do vzduchu. Po té se opřu o stěnu. Byla nějaká kluzká a tak jsem zády sjela až na zem. Nakonec jsem raději zůstala ležet a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 6:12 pm

Vyslechnu si vše od Hikari a vypadá to na nějaký příběh. Třeba zatím něco bude. Když tu Kimi není tak si to mohu aspon poslechnout. Podívám se na Hikari zvědavým pohledem a řeknu. " Jen pokračuj začíná to být zajímavé a když tu ještě není Kimi tak máme nějakou dobu ještě čas než se vydáme za Raikage " Čekám na její reakci, když zrovna zavřela oči. No uvidíme pokud Kimi nepřijde najednou zrovna ted.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 6:23 pm

"Ta dívka... měla sestru, kterou milovala. Něco se mezi něma stalo... a ta dívka zabila svou sestru..... ehm.. je to krapet depresivní.... ale později to tak hrozné není..." usměji se. Se stále zavřenýma očima se zamyslím, co bych dělala kdyby tu byli moji bratři. Dospěla jsem k tomu, že bych byla asi hodně šťastná. "Našla smysl svého života..." dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 6:27 pm

Kouknu se na Hikari a řeknu. " Poněkud zvláštní příběh. Která sestra by jentak zabila vlastní sestru? S ní asi nebylo něco vnepořádku nebo já nevím. Ale jestli se ti už nechce o tom mluvit tak nemusíš. To je pouze jen na tobě jak se rozhodneš já ti do toho nebudu mluvit. " Kouknu se na ní trochu vážnějším výrazem že nechci zasahovat do jejího života jestli se jí to nějak týka. Kde může být ten Kimi. Zase se někde fláká.
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 6:54 pm

Usměji se "No... ono... je to hodně komplikovaný..." upřesním mu to. Vstala jsem a začala obcházet hradby kolem vesnice. Jen krátkou trasu si v duchu vyznačím. Přeci jsem jenom čekali na Kimi. " Co čteš ty?" zepták se a kývnu směrem ke knize, kterou držel. Pořád mi nebylo jasný co se vlastně stalo. Jaké kekkei genkai mám nebo cokoliv o něm, to jsem zatím netušila. Schovala jsem papír do brašny a stoupla si rovně. Zvedla jsem bradu abych nevypadala male.
Návrat nahoru Goto down
Yu Raito
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yu Raito


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 26

Informace
Věk: 21
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue700/700Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/700)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 7:01 pm

Přišel jsem před brány Kumo a zamyslel jsem se. ,,Myslím že by tu naše služby mohli ocenit.'' Řekl jsem spíš pro sebe, a prošel jsem branami. ,,Kudy se tam asi jde?....'' Zeptal jsem se Isaa a šel jsem jednou ulicí. Pak jsem uviděl budovu s nápisem Kumo, tak mi bylo jasné že Raikage je tam. Vydal jsem se tam a mávl jsem na Isaa, aby šel za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 7:24 pm

Hikari říká že je to komplikované hm. Nechám to radši být. Nechci zasahovat do nějakého citlivého téma. Hikari se šla kolem hradeb trochu projít tak já jsem si tu zatím počkal na ní a na Kimiho než přijdou. Po chvilce dorazila zpět Hikari ale Kimi stále ne tak jsme ještě čekali. Zeptala se mě co čtu tak jsem vzal knihu a podal jí ji. " Je to kniha která vypráví o světě ve kterém se vyskytuje magie. Je mnoho druhů magie co se dá používat. Je to pozoruhodná kniha. Plná dobrodružství, zábavy, bojů, přátelství a dalších různých věcí. Moje nejoblíbenější kniha. "
Návrat nahoru Goto down
Saya Chizoku
Genin
Genin
Saya Chizoku


Počet Příspěvků : 280

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue170/170Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (170/170)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 4 Left_bar_bleue230/230Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (230/230)

Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1Wed Jan 18, 2012 7:42 pm

Vzala jsem knihu do rukou a pozorně si ji prohlédla. Vypadala zajímavě a tak jsem se trošku začetla. Potom jsem si uvědomovala, že ji asi ještě čte a tak mu ji s úsměvem vrátila. "Vypadá zajímavě...magie... hmmm...půjčíš mi ji až ji znovu dočteš? " zeptám se. A Znovu se ohlídnu jestli už jde tem Kimi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 4 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice.
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Nové Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: