Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 3 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice.

Goto down 
+18
Kana Nara
Juubi
Tashi Terumi
Carol
Yu Raito
Saya Chizoku
Killunia
Raidon
Dark
Airi
Aoko Shuryu
Mike
Kiyoshi
Jin Kazama
Nizashi Shiroi
MPBunny
Sora
Keeper
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 1:07 pm

First topic message reminder :



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:39 pm

Došla jsem k bráně. Byla jsem Soře vděčná, že s výcvikem Ichibiho souhlasila, ale trochu zklamaná, že odmítla cvičit Kyuubiho jinchuriki. Nevěděla jsem, jestli Raidon a Dark eště čekají u brány a moc jsem je nehledala.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:46 pm

Procházím celou vesnicí než se konečně dobelhám k bráně. Po té co dojdu k bráně uvidím Hokage-sama, ale nic neříkám. Jen projdu bránou a mířím do naší vesnice. Zase to bude dlouhá cesta, ale já ji zvládnu. Pokračuju tedy touto velkou zemí. Po cestě je trošku zamračeno a trošku i začíná pršet tak běžím mezi stromy. Po cestě se zastavím v jedné kavárně kde si odpočinu, najím a napiju. Po té znovu vyrážím na cestu a snad budu v Taki brzo, abych mohl vyřídit vzkaz od Raikage Sory. Cesta by snad tak moc neměla zabrat ale jen pro jistotu zrychlím tempo.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:28 pm

Dorazil jsem do Kumo. Bránou jsem jen proběhl a pokračoval k Raikage. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:57 pm

naozaj s nie pekným výrazom som došla k branám ale to asi Takikage sa chcel so mnou porozprávať osobne tak som išla do Taki na vlastnú päsť bez ochranky , Ne že by som sa nebála ale chcela som ukázať Takikagemu že mu dôverujem tak som sa nezastavila pekne prešla cez bránu a smerovala do Takigakure no Sato bez prestávky , nemala som dôvod sa zastavovať , (presun)


Naposledy upravil Sora dne Sat Jan 14, 2012 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:59 pm

Došel jsem k bráně, kde měl čekat jeden dědula. Kolem jsem zatím žádného neviděl, ale ani jsem neměl kam spěchat, měli ještě přijít ostatní. Tak jsem si sedl a pořád vyhlížel dědulu.
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 10:00 am

Prišiel som k bráne a kunai som si založil späť.Tak čo, zas nejaká misia?Stál som vedľa senseia a nectiac som sa porezal o plot.Zdvihol som ruku a začal cucať krv no hneď som si na to spomenul a ruku som spustil dole a krv mi pomaly tiekla na končeky prstov, bola lepkavá a tepla.Po čase už prestala tiecť a ja som si ju išiel umyť.Potom som sa vrátil k senseiovi a čakal na ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 10:50 am

No, přiznávám, že tu misi s dopisem jsem mohl udělat i sám. Teď máme novou misi, musíme jednoho dědulu dovést do Konohy. Nechce jít sám, protože ho už jednou napadli. Máme se tady s ním sejít. Zatím ještě odpočívej. odpověděl jsem mu hned poté, co si šel umýt ruce. Tady máš odměnu z poslední mise. dodal jsem a podal mu 40 ryo. U sebe jsem měl ještě 120 pro zbývající dva a pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 11:04 am

Zobral som si odmenu.Dik.Dal som si dole kapucňu lebo mi už bolo horúco.[b]Tak a ako vlastne ten dedko vyzerá začal som prehliadať celú oblasť okolo brány.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 11:36 am

Jako normální dědula. Však poznáš dědka, ne? Já jsem žádnou fotku nedostal. řekl jsem mu. Kolem oči mi pak vystouply žíly a já ho začal hledal Byakuganem. Už to bylo celkem dlouho co jsem ho jen tak aktivoval.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Nukenin
Nukenin
Killunia


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 23

Informace
Věk: 18 let
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:24 pm

Pomalu jsem se přibližovala k bráně vesnice. Tady jsem ještě nikdy nebyla a nikdo mě tu neznal. Nunkeninkou jsem byla jen pro Taki. Naštěstí pro mě, krom odchodu z Taki jsem nic dalšího neudělala, takže pro ostatní vesnice jsem byla obyčejným potulným ninjou. Což vlastně tak nějak jsem, protože nemám v plánu nikoho vraždit. Nemám zločineckého ducha. Jen jsem nepotřebovala být součástí nějaké vesnice.
Zastavila jsem se u brány. Chvilku jsem zapřemýšlela nad tím, proč sem vlastně jdu. Ale pak mě napadlo, že bych se mohla opít v nějaké hospodě. Asha, malá lávová dračice, která kráčela vedle mě, se koukala směrem k nebi.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 5:51 pm

Zničeho nic se tu objevila jedna holka. Zdála se mi divná, sice mi to připadalo trapné, takhle je jí ptát, ale opatrnosti není nikdy dost. Přišel jsem k ní. Ahoj, kdo jsi, nezdá se mi že bych tě tu někdy viděl. řekl jsem jí a čekal na její dpověď.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Nukenin
Nukenin
Killunia


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 23

Informace
Věk: 18 let
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:04 pm

Podívala jsem se na toho, kdo ke mně teď přišel. Okamžitě jsem ho identifikovala jako hodnost vyšší než Chuunin. Tvářila jsem se neutrálně, nedávala jsem najevo emoce. Ale netvářila jsem se jako nepřítel. Tedy alespoň jsem se o to snažila.
"Jsem jen obyčejná cestující. Bývalá Kunoichi z Kiri..." lhala jsem tak, aby to ale nebylo poznat. "Už pár let putuji po světě a tady jsem ještě nikdy nebyla. Ráda bych se tu trochu porozhlédla a případně požádala o nějakou práci nebo něco takového..."
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:37 pm

Chvíli jsem si ji prohlížel, zdála se mi pořád divná. Se stále aktivovaným Byakuganem jsem si prohlédl její chakrový oběh. Byl v pořádku. No dobře. řekl jsem jí. Chtěl jsem ji následovat, ale neměl jsem proč. Jak řekla, je bývalá kunoichi z Kiri.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Nukenin
Nukenin
Killunia


600 Chakry 600 Chakry
Nukenin Nukenin
Počet Příspěvků : 23

Informace
Věk: 18 let
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 6:56 pm

Když skončila "prohlídka", vzala jsem Ashu do náruče a zamířila jsem hlouběji do vesnice. S doufáním, že nevyvolám přílišnou pozornost, jsem zamířila do ulic a hledala jsem nějaký zajímavý hostinec či bar, kde bych do sebe mohla nalít nějaké to saké.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Sun Jan 15, 2012 7:15 pm

Prišla som rozzúrene s Takigakure no sato a pomaly som prechádzala cez bránu celkom sklamane a rozzúrene a pomyslela som si Hmm budem musieť čo najskôr vytrénovať Mei , a to čo najrýchlejšie len dúfam že po mňa príde smerujem k Budove kde mam kanceláriu
-------------------------------------
O niečo neskôr prechádzam cez bránu smerom na želví ostrov a rozmýšľam o tom či to Mei zvládne .(presun)
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 4:51 pm

Sledovala jsem lidi, vlastně jsem se trochu nudila, ale nějak mi to nevadilo. Zaposlouchala jsem se do přírody, která byla alespoň částečně kolem.
Opřela jsem se o bránu a zavřela jsem oči. Čekala jsem na Raidona a na Darka, ale trochu dost jsem se začínala nudit. Povzdechla jsem si. Chtěla jsem už být ve vesnici, protože jsem nevěděla, co se stalo mezitím, co jsem tam nebyla. Otevřela jsem oči a začala jsem přešlapovat na místě.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue660/660Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue435/435Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (435/435)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 4:59 pm

Dorazil ku Hokage krátko po tom ako ich zavolala. Nemal z kumo dobrý pocit a bol rád že vypadne. Usmial sa a úctivo podzravil keď dorazil ku bráne a ďalej len čakal.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 5:29 pm

Přikývla jsem Darkovi na důkaz, že jsem ho zpozorovala a že já jsem už připravená jít. Pořád jsem nervózně přešlapovala a vyhlížela jsem Raidona.
"Kde je?" řekla jsem si pro sebe. Nesnášela jsem čekání a moje netrpělivost byla legendární. Napadlo mě, že se mu něco mohlo stát, ale tuhle možnost jsem zavrhla, protože on je silný ninja a dokázal by si s nepřítelem poradit, navíc kdo by na něj teď útočil.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 5:36 pm

Došel jsem k bráně, kde jsem si všiml Hanaki a Darka, vydal jsem se přímo k nim.
Zdravím, čekáte na mě dlouho? Doufám že mě nečekáte dlouho.
Řekl jsem s úsměvem. Dokouřil jsem cigaretu a zahodil vajgl. Poté jsem přišel k Hanaki a mírně jsem jí pohladil po ruce.
Chyběl jsem ti?
Zeptal jsem se šeptem a sehnul jsem abych jí políbil na přivítanou.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 6:26 pm

Jakmile přišel, přestala jsem přešlapovat a usmála jsem se milým úsměvem. Trochu jsem se začervenala při jeho otázkách a přikývla jsem.
Vždycky jsem se v jeho přítomnosti cítila tak ... jinak. Byla to jeho přítomnost nebo něco jiného? Nevěděla jsem to, ale musela to být ... láska.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 6:45 pm

Sedl jsem si do trávy a dál čekal na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 7:38 pm

Usmál jsem se na ní to její červenání mi přišlo strašně roztomilí. Pak jsem se k ní sehnul a políbil jsem jí. Ten pocit jsem si náramně užíval sice jsem věděl že by mi neutekla, ale to že byla mezi mnou a zdí mi dodávalo pocit převahy. Rukama jsem se opřel o zeď u její hlavy a užíval jsem si její rty. Snažil jsem se aby to bylo hodně procítěný. Když jsem se po několika okamžicích odtáhl na malí centimetr, zašeptal jsem.
Měli by jsme jít.
Pak jsem jí ještě rychle políbil a odstoupil jsem od ní radši o pár kroků aby bylo snažší jí odolat.
Tak jdeme odtud. Doma je přece jen doma.
Řekl jsem a vydal jsem se pryč od brány směrem Konoha pomalým tempem.
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 7:58 pm

Všechno bylo takové... příjemné a nemohla jsem tomu odolat, ale musela jsem, no. Přikývla jsem. "Doma je opravdu doma." řekla jsem tiše. Už jsem se do Konohy docela těšila. Červenala jsem se pořád, moje tělo se asi zbláznilo. Tisíc pocitů a myšlenek, které mi probíhaly v hlavě byly neutišitelné. Jen jsem se usmála a vydala jsem se pár kroků za Raidonem do Konohy.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue480/480Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue314/314Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (314/314)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Mon Jan 16, 2012 8:55 pm

Dobehol ku Kiyoshimu a usmieval sa ako slniečko - teda ako obvykle. Sadol si ku nemu a začal sa hrať s kúskom trávy. Ruku pri tom celý čas sedel pri ňom a oblizoval mu lakeť keďže si inú zábavku zjavne nenašiel. Po chvíľi ho to prestalo baviť a ľahol si do trávy.
"Sensei? A čo bude našou úlohou??" spýtal sa a napriek tomu že sa snažil aby to nevyznelo detsky účinok bol celkom opačný.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 3 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1Tue Jan 17, 2012 1:30 pm

Tvůj úkol je sehnat Aoko, ať už můžeme vyrazit na misi. řekl jsem. Trochu mě štvalo, že se pořád usmívá, ale bylo mi to i v celku jedno. Dědulu jsem pořád neviděl. Tahle mise se mi vcelku nelíbila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 3 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice.
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Nové Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: