Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Ahoj!
Vítáme Tě na fóru jménem SNTG, zaměřujícím se na téma Naruto, pro nějž zpracovává takzvanou textovou hru. Pokud tě baví psát, ale hlavně pokud tě baví Anime Naruto, není co řešit a připoj se k nám. Určitě tě rádi uvítáme v našich řadách Shinobi, kde by jsi i ty mohl být někým, kdo změní celý děj. Pokud by jsi ale něco nevěděl, určitě se můžeš zeptat a My ti rádi pomůžeme.
@Scar
Shinobi no Takai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posters
Itami
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sora
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nao Taki
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Nizashi Shiroi
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Raidon
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Saya Chizoku
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Airi
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Kana Nara
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Carol
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Hiruko Anaki
Brány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_lcapBrány Vesnice. - Stránka 2 I_voting_barBrány Vesnice. - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» Cvičiště
Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jun 24, 2012 3:46 pm pro Saya Chizoku

» Kancelář Hokageho
Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:10 pm pro Haku

» Ichiraku Ramen
Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jun 22, 2012 3:05 pm pro Haku

» Daichi
Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Thu Jun 21, 2012 3:50 pm pro Itami

» Naoki Kimari
Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Tue Jun 12, 2012 4:16 pm pro Yurri

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Shinobi no Takai on your social bookmarking website

 

 Brány Vesnice.

Goto down 
+18
Kana Nara
Juubi
Tashi Terumi
Carol
Yu Raito
Saya Chizoku
Killunia
Raidon
Dark
Airi
Aoko Shuryu
Mike
Kiyoshi
Jin Kazama
Nizashi Shiroi
MPBunny
Sora
Keeper
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Keeper

Keeper


Počet Příspěvků : 58

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sun Jan 01, 2012 1:07 pm

First topic message reminder :



Tyto velkolepé brány byli postavené teprve nedávno.Jsou vytvořeny z masivního kamene těženého nedaleko. Celá vesnice je obehnána hradbami ve kterých je jen jediná skulinka a tou je právě tato brána. Jelikož to jediná cesta jak se dostat do velmi chráněné vesnice tak se u brány každý den střídají stráže kteří mají za úkol prověřovat podezřelé lidi kteří se pokoušejí do vesnice dostat. Bránou denně projde na stovky ninjů kteří se vracejí z misí a nebo obchodníci kteří přicházejí z velkých dálek aby ve vesnici prodali svoje zboží.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:34 pm

Až k bráně mě Raidon nesl, ale odtud už bych asi měla jít sama. Slezla jsem z něj a postavila jsem se vele něj. "Arigato." zašeptala jsem mu, aby to Dark neslyšel. No, nemusel vědět úplně všechno. *P-počkat! To už Raidon zapomněl, že jsem se ho pokusila zabít?* pomyslela jsem si, ale nějak jsem to dál neřešila.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:37 pm

Takže... na tomhle místě se navzájem trochu víc poznáme. řekl jsem a chvíli čekal. Potom jsem spustil. Jmenuji se Kiyoshi. Mám rád: Špatné počasí a temné věci. To co nemám rád vám tady říkat nebudu. dořekl jsem a ukázal na Aoko. Takže teď se nám představ ty. hned potom si všiml osoby, která právě přišla. Asi se jí něco stalo, protože mi nepřipadalo jinak normální, že je člověk nošen. Maximálně kvůli legraci. Pak však pohlédl na Aoko. Řekni své jméno, co máš ráda a co nemáš ráda. Potom svůj sen nebo přání. Však to znáš. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue660/660Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue435/435Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (435/435)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:42 pm

Dorazil priamo za Hanaki a pri bráne bolo niekoľko deciek a nekaký chlap z Kumo. Nasledoval Hanaki a pritom si celý čas doberal Raidona.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:44 pm

Jen jsem sebou trhla a podívala se na Kiyoshiho a poté znovu na zem. " Já se jmenuji Shuryu Aoko, jsem členka vznešeného klanu Kumogakure ovládající nejprokletější techniky v dějinách lidstva ... To co mám ráda "cizím" lidem nemusím říkat, zatímco ty co nemám ráda už vůbec ne " Řekla jsem potmušile, čekajíc na jakýkoliv náznak kohokoliv. " Jediné co vám můžu říct, je že jsem Iriyo ninja ... Spíše .. jeho napodobenina, parodie ... " Dodala jsem s hlavou a zrakem upínajícím se k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:46 pm

Takže z ní vypadlo jen její jméno a že je napodobenina... pomyslel jsem si podíval se na Mike. Teď ty. Řekni nám něco o sobě. řekl jsem a čekal, že z něho vypadne i něco víc.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue480/480Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue314/314Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (314/314)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:48 pm

Zjavne nechápal prečo Aoko vystupuje tak negatívne ale nejak to Ďalej neriešil. Prišiel rad naňho takže sa trochu začervenal.
"Volám sa Mike. Mike Sho. Mám rád západy slnka, priateľov a metal. Nemám rád klamstvá a faloš.... a mojím snom je byť dobrým shinobi" povedal a usmiaval sa ako slniečko.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:51 pm

No... konečně někdo, kdo spolupracuje. pomyslel jsem si a ukázal na posledního člena. Takže, teď se nám představ ty. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 3:53 pm

* Faleš ? * Zamyslela jsem se sama pro sebe. * Tak to se mnou asi nepochodíš tak jak jsem si myslela ... * Domyslela jsem si a jen znovu vzpomínala na tu událost, kdy ... Dokonce ani pro sebe jsem nedokázala vyslovit to slovo. Nemohla jsem, spíše jsem ani nechtěla, říct jim, co se mi stalo. Spíše jsem chtěla všechno vyřídit vlastníma rukama. Nikdo mi nikdy nepomůže, když chceš pomocnou ruku, najdeš ji na konci své paže, to je to, co jsem se naučila za ty roky.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 293

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue730/730Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (730/730)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 4:22 pm

Když Hanaki chtěla před bránou na zem, bez nějakých protestů jsem jí položil, těžká nebyla vůbec, ale celou cestu s rukama v jedný poloze zavinilo, že mi jimi sem tam probíhali křeče.
Nemáš vůbec zač.
Zašeptal jsem ji zpátky a poté jsem se zařadil tři kroky za ní, aby byla viditelná její důležitost. Všiml jsem si nějaké skupiny ninjů a malýho kluka. Zaujala mě ale jiná postava, mezi nimi byla i holka s červenými vlasy a červenýma očima. Celkem okatě jsem si jí prohlížel a na chvilku jsem se jí zadíval i přímo do očí. Mírně jsem se na ní usmál. Nenápadně jsem sledoval i Hanaki, jestli mě náhodou nepozoruje, aby nebyl nějakej zbytečnej problém. Byl jsem si celkem jistý, že se ani jednou na mě neohlédla a tak si ničeho všimnout nemohla. Darkovi narážky jsem úspěšně ignoroval. A pokračoval jsem za Hanaki do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 4:55 pm

Daichi

Zoskočil s brány a povedal na Hokage Dobrý deň , vidím že ste prišli tak vás vítam v Kumogakure no Sato ,a pre vás dvoch tiež. Ak chcete ísť za Raikage - sama je to tamtá veľká budova , a inak pekný účes Hokage-sama . Ďalej tu máme mnoho pamiatok , je tu celkom aj veľký trh a mnoho vecí tak že , sa tu môžete zastaviť Daichi ukázal na budovu kde sídlila Raikage a znova kamsi preč odskočil , najskôr mal na stráži bránu ale chcel ľudí prekvapiť , brána vypadala prázdno no vždy z nejakého neviditeľného kúta vyskočil Daichi aby ich prijemne pozdravil
Návrat nahoru Goto down
Airi
Hokage
Hokage
Airi


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 270

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:02 pm

Usmála jsem se spíš takovým křečovitým výrazem. "A-arigato." řekla jsem docela překvapeně. Nebo spíš hodně překvapeně, protože jsem málem dostala infarkt. "Ve skutečnosti jdu jen vyřídit... jednu věc." řekla jsem už trochu klidněji. Jen jsem se modlila, aby na nás ještě někdo vyskočil, protože bych ho asi zabila.
-přesun.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chunin
Chunin
Dark


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 67

Informace
Věk: 17
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue660/660Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (660/660)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue435/435Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (435/435)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 5:23 pm

Nasledoval bez slova Hokage. Stále bol ticho a mal z tejto dediny nepríjemný pocit. Nemal poňatie prečo ale nejako to prehryzol a venoval sa svojej úlohe. Dúfal že sa to nezvrhne pretože nemal rád konflikty s ostatnými dedinami a nerád by bojoval proti celej Kumo naraz.
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 6:14 pm

Tiše jsem vzdechla a všimla si nově příchozích lidí. Od poslechu jsem zjistila, že je to Hokage-sama s jejím doprovodem. Všimla jsem si pozornosti jednoho z nich a jeho úsměvu. Nedávala jsem mu moc pozornosti, jenom jsem ze slušnosti úsměv opětovala. Přesto jsem stále seděla na místě a nemohla odejít, jelikož jsem k tomu nedostala svolení.
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Fri Jan 13, 2012 10:48 pm

Procházím velkou zemí až do této velké země. Po cestě se zastavím v nějaké kavárně kde si odpočinu a trochu se najím a napiju. Po té se zase vydávám na cestu ke Kumo. Je to náročná cesta ale snad už to nebude trvat moc dlouho. Tahle země má celkem zajímavou krajinu. Chtěl bych ale někdy jít i do Konohy a vyzkoušet jejich horké prameny, které tam vedou. Škoda že u nás nic takového není. Bych tam byl možné stále. Ale to zatím nevím protože jsem v žádných ještě nebyl ale slyšel jsem o nich moc dobré věci. Běžím přitom do Kumo a už konečně dobíhám poslední kilometry a doběhnu až před brány Kumo. Zahlédnu tu však několik lidí. Hm tak to má Kumo zajímavou návštěvu ale ted se nemůžu zdržovat musím za Raikagem, ale nejdřív se musím ohlásit u stráží. Přijdu ke strážím a řeknu. " Zdravím. Jsem shinobi z Takigakure no Sato a posílá mě náš Takikage s dopisem pro Raikage-sama. Nyní bych vás chtěl požádat o vstup do vesnice, abych mohl předat ten dopis. " Ukážu strážím dopis, aby mi uvěřili že opravdu nesu zprávu pro Raikageho.
Návrat nahoru Goto down
Sora
Gobi no Jinchuriki
Gobi no Jinchuriki
Sora


600 Chakry 600 Chakry
1000 Chakry 1000 Chakry
Počet Příspěvků : 409

Informace
Věk: 16
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue2800/2800Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2800/2800)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue1500/1500Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1500/1500)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 9:40 am

Daichi

Môžete vstúpiť mladý pán a inak tamto je Budova Raikage-sama povedal daichi ukázal na budovu kde sídli Raikage ,usmial sa na Ikatsuho sadol si pred bránu a zdravil nových ľudí ktorý vstupujú a odchádzajú do /z kumo a pomyslel si čo budem dnes robiť ? možno si zájdem za Yoshim , alebo za Amaterasu , hmm naozaj neviem ďalej pozdravoval milo ľudí
Návrat nahoru Goto down
Nizashi Shiroi
Genin
Genin
Nizashi Shiroi


Počet Příspěvků : 343

Informace
Věk: 7
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue220/220Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (220/220)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue280/280Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 10:08 am

" Arigato" Když poděkuju tak už můžu vstoupit do Kumogakure no Sato. Konečně jsem tady a můžu dokončit moji misi. Byla celkem snadná, ale to nevadí. Ale má to i své výhody. Podíval jsem se do světa a to je dobrý začátek. I když jsem tu teprve po druhé. Pokračuju tedy tím směrem kam mi ukázal ten shinobi z Kumo a pokračuju přímou cestou do budovy Raikageho. Bude to muž či žena? To nevím, ale budu jí/ho oslovovat radši Raikage-sama. To bude asi nejlepší ted sebou hnu a pokračuju přímo do té budovy.
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 10:19 am

Teraz som sa mal predstaviť ja.Volám sa Jin Kazama.Pozrel som sa na ostatných a odkašľal si.Mám rád...Vtedy som sa odmlčal a nevedel čo mám povedať.... mám rád rámen, knihy a vodu.Potom som musel hovoriť čo nemám rád.Nemal som rád vlastne nič no nechcel som pôsobiť zle tak som si niečo vymyslel.Nemám rád namyslených ľudí, ubližovanie, ponižovanie a veľa vecí no to sa mi rozoberať nechce.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 10:52 am

Poslechl jsem Jina a zapřemýšlel. No, dobře. Potom jsem se zvedl Takže teď jdu za Raikage pro misi, takže tu na mě počkejte. řekl jsem jim a odkráčel k Raikage. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 11:11 am

Keď odišiel tak som odišiel k stromu a vyšplhal sa na konár.Doslova som si tam ľahol a vybral ďalšiu vodu.Otvoril som si ju a začal piť.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 12:59 pm

Došel jsem k bráně kde všichni čekali. Takže naší misí je donést Takikagemu dopis. Cesta by měla být klidná, ale radši se mějte na pozoru. řekl jsem a čekal jestli nemají nějaké otázky.
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 2:48 pm

Zoskočil som zo stromu.Tak poďme.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Genin
Genin
Mike


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 11
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue480/480Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (480/480)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue314/314Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (314/314)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 2:49 pm

Len prikývol a misia sa mu videla až smiešne jednoduchá no nechcel podceniť nebezpečie po ceste. Postavil sa a naznačil že je pripravený. Pritom sa opäť usmieval a pozeral na ľudí okolo.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoshi
Tokubetsu Jonin
Tokubetsu Jonin
Kiyoshi


600 Chakry 600 Chakry
Počet Příspěvků : 93

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/715Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/715)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue700/707Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/707)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 3:52 pm

Dobře, tak jdeme. řekl jsem a naznačil, aby mě následovali. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Jin Kazama
Genin
Genin
Jin Kazama


Počet Příspěvků : 24

Informace
Věk: 15
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 3:59 pm

Držal som sa v zadu a pomaly popíjal vodu.Hmm.... Taki, tam som ešte nebol...Rozmýšľal som.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Aoko Shuryu
Genin
Genin
Aoko Shuryu


Počet Příspěvků : 28

Informace
Věk: 18
Chakra Chakra:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue515/515Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (515/515)
Stamina Stamina:
Brány Vesnice. - Stránka 2 Left_bar_bleue207/207Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (207/207)

Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1Sat Jan 14, 2012 5:04 pm

Šla jsem potmušile a tiše za ostatními. Cestou jsem ani nepípla, jelikož jsem byla sklíčená a trochu moc sebekritická. Ani nevím proč, ale prostě jsem měla zase takovou tu špatnou náladu, kdy si myslíte, že se okolo vás celý svět hroutí. Taková jsem prostě byla já.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Vesnice. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány Vesnice.   Brány Vesnice. - Stránka 2 Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Brány Vesnice.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Brány Vesnice
» Nové Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi no Takai  :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: